Sitaniec Technology Tomasz Szewczyk

Sitaniec

Opinie o Sitaniec Technology Tomasz Szewczyk

Iza

@asd Piszesz o wynagrodzeniu, które w Twojej ocenie jest satysfakcjonujące i wypłacane w terminie.Jest to kwestia istotna. A możesz coś powiedzieć więcej o warunkach zatrudnienia? Czy pracodawcy zależy na rozwoju swoich pracowników, zapewnia mu pakiet benefitów? Jak wygląda kwestia awansów?

asd

No skoro zarobki są na poziomie 3 tysięcy złotych @bolo, to są to przecież bardzo dobre stawki bo do tego dorzucają jeszcze odpowiednie premie jeżeli spełni sie określone wymagania. Wypłata rzeczywiście jest na czas.

Zostaw opinię o Sitaniec Technology Tomasz Szewczyk - Sitaniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sitaniec Technology Tomasz Szewczyk