Opinie o Kulinaria Sikora Marta Sikora w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kulinaria Sikora Marta Sikora. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kulinaria Sikora Marta Sikora o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kulinaria Sikora Marta Sikora w Zamość

tera Nowy wpis

w dniu 7 maja br w punkcie sprzedazy przy ul sw piatka dokonalam zakupu nalesnikow z serem fatalny towar placek prawie bez sera zlozony w trojkat zenada nie tedy droga do oszczednosci . zawiedziony klient

Pracownik Nowy wpis

Pytanie do szanownej pani szefowej, Czemy ma pani nas pracowników za nic i nie wypłaca wynagrodzeń na czas? Pani ma dużo pieniędzy do się pani z nimi nie liczy my tutaj żyjemy od pierwszego do ostatniego i ogromną sprawą jest dla nas to czy wypłata będzie tak jak w umowie czy cztery dni po terminie !!!!!!!

Marzena Wróbel Nowy wpis

szkoda ,że nie ma ryżu lub kaszy do świeżynki tylko ziemniaki...

Jacek Nowy wpis

Świetne jedzenie . Polecam golonki pieczone . Od kiedy w sprzedaży na Orzeszkowej będą szaszłyki ?

Pomoc Kuchenna

W najbliższym czasie

W najbliższym czasie

Klient

Polecam nowy sklep w Tomaszowie Lubelskim . Pyszne jedzenie na wynos jakiego brakowało w tym mieście i miła obsługa. Dziewczyny macie nowego stałego klienta :-)

Dawid

Czy firma ma stałe wynagrodzenia czy były cięcia etatów ?

klientka Monika

Niestety nie mam dobrej opinii, byłam u państwa trzy razy i niestety za każdym razem zakupiłam produkt nie nadający się do spożycia, konkretnie były to kotlety mielone, po pierwsze twarde jak kamień po drugie słone jak ściana w kopalni Wieliczka. Być może pracownicy kuchni są bardzo w sobie nawzajem zakochani lub nie mają zielonego pojęcia o doprawianiu potraw. Szczerze nie polecam zwłaszcza osobom mającym problem z ciśnieniem.

Czy pracodawca Kulinaria Sikora Marta Sikora motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Oczywiście :) jeden z lepszych pracodawców jakich miałam. Najważniejsze to być człowiekiem względem drugiego człowieka.

Zdzisława

Zgadzam się z opinią pracownika,, Jeden z lepszych a nawet najlepszym pracodawcą . Z wielkim szacunkiem dla Marta Sikora Rodzik

Kryspin
@Zdzisława

Wypowiedź Zdzisławy tracą lizustwem, ale jak się za nic nie robienie dostaje dużo większą kasę od pozostałych pracowników to i się podlizuje. Wszystko w temacie. Pozdrawiam panie. Zamiast zajmować się lizustwem to weźcie cię za robotę.

konkurencja
@Kryspin

konkurencja czuwa ,sledzi ,węszy pisze i donosi. Zamiast zajmować się waleniem w klawiature to weźcie się za robotę,.Zdrowa konkurencja jest mile widziana

klient
@Zdzisława

Ile Pani dostaje za włażenie w (usunięte przez administratora) pracodawcy, czy robi to Pani z wazeliną czy na sucho?

Czy pracownicy Kulinaria Sikora Marta Sikora chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pewnie , szkoda że jest ich bardzo mało napewno większość z chęcią by skorzystała

Hanna

Orientujesz się, ile osób jest obecnie zatrudnionych z firmie? Jest to działalność jednoosobowa, czy może pracuje tam więcej osób? Myślę, że pracownicy sami mogą zaproponować wyjście integracyjne, gdy sytuacja w kraju na to pozwoli. Jeśli pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu, zachęcam Cię do podzielenia się opinią o pracodawcy jakim jest Kulinaria Sikora.

Ktoś był tam za kelnerkę ?

Klient

Jedzenie jest stare odgrzewane nie polecam nikomu

SOR Zamość

Akcja dzielenia się dobrem trwa! Masarnia Sikora ❤️❤️❤️ Dyżurujący Personel SOR-u dziękując za wyśmienite pierogi, które dzisiaj zostały nam dostarczone. Pragniemy przekazać, że jeśli my sprawimy, że ktoś będzie zdrowszy i szczęśliwszy... To szlachetne gesty życzliwości są pięknymi promykami w naszej obecnej codzienności - DOBRO WRACA - Personel SOR dziękuję

stały klient

Jedzenie smaczne za wyjatkiem ziemniaków bo zawsze niedogotowane.Co chodzi o ceny to zdecydowanie za drogo(w Warszawie taniej) Obsługa bardzo szybka i miła a szczególnie Pani Ania :) zawsze wie ile nałożyć stałym klientom.

Hanna
@stały klient

Dzięki za opinię o Kulinaria - właśnie zastanawiałam się, czy warto się tam wybrać. Rozumiem, że problemem jest dla Ciebie tylko cena posiłków. A wiesz, czy dowożą jedzenie do domu?

Starzyk Bogdan

Nie zgadzam się z opinia turysty gdyż jestem częstym klientem ,zawsze jestem mile obsłużony,Najlepiej zachować się jak Struś opluć,oczernić i schować głowę w piasek

Zdzisława

Szanowny turysto!!! jeśli masz uwagi odnośnie obsługi lub jakości wyrobów Nie atakuj anonimowo lecz niech turystę bedzie stać na wpis pod swoim nazwiskiem ,, Z szacunkiem i pozdrowieniami Rodzik

Zadowolony Klient.

Super sklep z czystym sumieniem polecam . Miła atmosfera i przepyszne jedzenie jak u babci :) a co najważniejsze bez zbędnego czekania.

Gosc

Pierozki ze szpinakiem polecam,są pyszne.

Turysta

Od około dwóch miesięcy średnio trzy razy w tygodniu bywam w tym sklepie. Jeżeli chodzi o asortyment to plus i to duży. Natomiast ceny porażka sklep przy zakładowy żeby na swoich produktach miał wyższe ceny niż są one w innych sklepach w Zamościu to chyba coś jest nie tak. Kilka krotnie się z tym spotkałem będąc w sklepie innej sieci widziałem produkt Masarni Sikora dużo taniej niż w tym sklepie. Obsługa niektóre Panie widać, że chcą pracować i aż miło ale niestety jest spore grona Pan i to zwykle te same osoby, które chyba zapominają po co przychodzą tam do pracy i za co mają płacone. Ciągle telefony w rękach i klub wzajemnej adoracji. Najczęściej miejscem schadzki jest lewa strona ( może tam kamer niema)? Kierownika za taką ignorancje tematu bym zwolnił skoro się nie nadaje. Osatnia sprawa i to opinia nie tylko moja bo wielu moich znajomych niestety to obraz rodem z PRLu, mianowicie jedna osoba obsługuje na jednym dziale i mimo, że ma dużą kolejkę to nie przyjdzie nikt do pomocy aby rozładować kolejkę. I znowu bije to w kierownika lub managera bo chyba ktoś tam taki jest? Jak można na dział na którym jest duże zainteresowanie dać jedna osoba gdzie na drugim stoi 3-5 osób bez pracy i są zajęte sobą na wzajem. Państwo Właściciele do Państwa apel zróbcie z tym pożądek jeżeli nie macie w sklepie kierownika - menagera to może czas kogoś zatrudnić, a jeżeli jest to może czas przyjrzeć się jego pracy i ewentualnie wymienić. Rozgonic te grupę wzajemnej adoracji. To naprawdę mocno bije w obraz Państwa firmy. Produkty macie rewelacyjne ceny trochę mniej ale wizerunek i obsługa niestety psuje wiele.

Klientka

Niestety nie mogę napisać nic dobrego zawsze gdy przychodzę a chodzę dość często, to widzę ten sam obrazek panie stojące pod ścianą zajęte telefonami nie specjalnie zwracając uwagę na to że wszedł klient. Ponad to ostatnio widuje nowa twarz pani najwyraźniej jest mocno chora bostrasznie kaszle tylko czemu rozsiewa swoje zarazki po całym sklepie. Może powinna iść na zwolnienie i się wyleczyć, przecież to sklep z żywnością a nie z dywanami.

@Klientka

Klientka. Bardzo trafne spostrzeżenie pod takim obrazem i podpisuje się całym sobą. Niestety tak to jest właśnie jak Pani opisała. Panie w telefonach bo klient wchodzi do Samu samoobsługowego i można mieć go w (usunięte przez administratora) obraz rodem z PRLu jeden pracuje 4 się przygląda. Nie wiem za co tym Panią płacą a zwlasza tym z tej strony co są wędliny no tam to już totalna olewka klienta. Na miejcu właściciela naprawdę cos bym z tym zrobił.

Mario

Polecam za wysmienite jedzenie i profesionalna obsluge pozdrawiam wszystkie kruszynki

@Mario

Mario. Profesjonalna obsługa? Litości już ktoś kiedyś coś chyba pisał na temat tej profesjonalości te jak to nazwałeś '' kruszy ki '' cały czas w telefonach, klient to zło konieczne. Czy tam nie ma kierownika? A może trzeba go zmienić?

Zostaw merytoryczną opinię o Kulinaria Sikora Marta Sikora - Zamość

• Jak się pracuje w Kulinaria Sikora Marta Sikora?

Zobacz opinie na temat firmy Kulinaria Sikora Marta Sikora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kulinaria Sikora Marta Sikora?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kulinaria Sikora Marta Sikora?

Kandydaci do pracy w Kulinaria Sikora Marta Sikora napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kulinaria Sikora Marta Sikora
4.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Św. Piątka 61
    22-400 Zamość