Opinie o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

ble

oj Karol nie masz racji. Bo tu trzeba być"umysłowym" żeby fizycznie pracować

robol

To proste. Stary robił, i będzie robił za taką stawkę jaką ma. A żeby zachęcić młodego dają więcej, bo teraz jest wybór. Stary go wyszkoli, młody dostanie podwyżkę po okresie próbnym i gotowe...

zainteresowany

Panowie jaki tam system pracy jest bo wiem tylko tyle ze 3 zmiany . A co z weekendami , świętami? Jak z urlopami ? No i skoro młodzi dostają wiecej to ile to jest ??

Abraham

Familja pelna gębą. Żołnierze swojej Pani... Nieomylnej

@Abraham

Wpis prezeski :)

Leszno
max

Obraziła się małpka od wciskania guzików.Kup sobie skrzynkę bananów.

azs

Mówisz,że nowi pracownicy na niczym się nie znają ??? Kolego to Wy starzy pracownicy nie macie pojęcia o obróbce !!! Wy nie widzieliście jak wygląda prawdziwa praca fachowca na CNC . Takie kółeczka to każdy głupi potrafi robić

megalon

W Megadyne pracuję już dość długo Co do zarobków to jest stawka na godzinę premii niema socjalnego też niema praca na trzy zmiany ogólnie lipa Nowym pracownikom dają więcej niż starym mimo tego że się nie znają na niczym W biurach pracują ludzie niekompetentni

wójt
@megalon

Masz racje kolego,nowi przychodzą dostają taka samą stawkę co starzy pracownicy albo i wiecej... Bardzo słaba polityka ,a jeszcze ci każą uczyć wszystkich i jeszcze na koniec powiedzą ,że dlaczego tak mało zrobione...

Darek
@megalon

Zasada jest taka. Pani R schodzi na produkcję i ściga pana kierownika D. Ten nie ma swojego zdania i opierdziela ludzi. Prezeska ma zawsze rację a ludzi można zmienić. Generalnie płacą zgodnie z kodeksem i to już jest + pozostałe rzeczy to przede wszystkim nie miesza ć się w politykę i trzymać palec a przetrwasz.

wert
@Darek

Zrób sobie chłopaku rachunek sumienia !!!! Chyba w tej całej śmiesznej Megadyne nie ma pracownika którego byś nie pod... Gwiazdorzenie przeważnie źle się kończy !!!! Ludzie którzy zwolnili się z Magadyne dobrze cię zapamiętali a w ich zakładach pytają się o ludzi którzy zlożyli papiery !!!!!

zaciekawiony
@wert

O którym Darku pod..aczu konkretnie mowa?

Me

Megadyne Production zajmuje się produkcją pasków klinowych jak i również samych rolek bądź i dużych ROL. W zasadzie mają bardzo ciekawie sformułowane motto czy misję zawierając ją w krótkie słowa: najlepsze rozwiązanie, szybka reakcja, elastyczność, uprzejmość. Ciekawe tylko jaka część pracowników przestrzega tych wytycznych.

wieloletni pracownik

Naprawdę nie wiem dlaczego ludzie się czepiają kierownika. Pan Darek w moim i nie tylko mniemaniu uczciwie wypracował sobie stanowisko i opinię świetnego fachowca. A to że jest wyrozumiały, to nie czyni go jakimś gorszym! Pozdrawiam zazdrośników!

bp

Omijajcię tę firme jak najszerszym łukiem !!!!!! Wszystko co powiedzą na rozmowie kwalifikacyjnej to kłamstwo !!!!Nie ma tam żadnej rodzinnej atmosfery,Kierownik - kretyn nie znajacy się na niczym,zresztą wystarczy na niego spojrzeć!!! Ludzie!!! nie dajcie się wrobić w megadyne bo będzie to Wasz wielki błąd

op

To nie poprzednia ekipa panująca , tylko miłościwie rządzący "kierownik" jest źródłem problemu !!!! Dziwi mnie i nie tylko mnie jak Pani prezes może powierzać prowadzenie zakładu komuś tak niekompetentnemu hhmm Co za fenomen,jak jedna osoba potrafi zniszczyć wizerunek firmy i swoimi decyzjami skutecznie demotywować pracowników !!!

A ja powiem tak...poprzednia ekipa Nam panująca, czyli Pan K.pozbywała sie fachowców i wieśc sie od nich rozniosła,że Megadyne szerokim łukiem omijać,wiec nie dziwcie sie że nikt tam przyjść nie chce, wiec są zmuszeni zatrudniać pracowników bez kwalifikacji a ze dostają więcej to już swoją drogą.Szefostwo powinno zrozumieć ze najlepsza motywacja jest dla pracownika kasa a nie słodkie pierdzenie na śmiesznych zebraniach, pracownicy doskonale widzą że im sie mydli oczy, no i ta "rodzinna atmosfera" smiech na sali.Pozdrawiam

NN

Powiem tak: jeżeli ludzie odchodza do konkurencji i nie tylko, to znaczy że coś jest nie tak. Szefostwo nie widzi problemu, bo przychodzą nowi. Niby ok. Ale jak nowy nie czai podstaw a ty wiesz że ma więcej niż ty, no to sorry...

wypowiedzi są i tak usuwane więc po co się wysilać.... pozdrawiam MODERATORA

haha

jasne ADRIAN (vel WAselina)

megadyn

To jest strona poswiecona opinia firmy Megadyne, firma Chiorino nie ma nic wspolnego z firma megadyne od 2011. Inny adres, totalnie rozni wlasciciele.

rex

Ciekawe dlaczego usuwane są niewygodne acz prawdziwe komentarze ???!!!!

Witam mam pytanie odnośnie pracy na stanowisko magazyniera-pracownika warsztatowego.Jakie warunki pracy panuja w tym zakladzie ,na jakich warunkach zatrudniaja.?prosze o info.

brudny harry

Witam. Dostałem propozycje pracy ja przedstawiciel na południe polski. Czy możecie napisać jak zarobki/?podstawa?premia? Jaki system pracy? Bo nie wiem czy jest sens jechać taki kawał drogi bo właściwie prace mam ale zawsze może być lepiej :) ....albo i nie

były pracownik PH

Firma z typowo polskim podejściem. Brak zaufania do pracowników. GPS w samochodach. Szefostwo zamiast opracowywać projekty zajmuje się kontrolowaniem. (usunięte przez administratora)

thor

wydają się... popracujesz sczaisz....

Zostaw merytoryczną opinię o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.
2.8/5 Na podstawie 202 ocen.
  • Ołowiana 10
    85-461 Bydgoszcz
  • NIP: 5542060001 KRS: 0000182944

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.