Opinie o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Lechu

Witam, jestem zainteresowany pracą w tej firmie na stanowisku Frezer CNC. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć jak mniej więcej wygląda praca na tym stanowisku? Chętnie dowiem się jak wygląda tutaj norma - czy po ludzku da się w niej wyrobić, czy maszyny są po ciężkich przejściach czy raczej w miarę nowe i ogólnie co uważacie o pracy w tej firmie pod względem warunków pracy/atmosfery (pomijając zarobki). Czy warto podjąć się tutaj pracy jako \świeżak\ jeżeli chodzi o frezowanie (zdobycie umiejętności, wiedzy od samego początku - będzie ciężko?)? I w większości na jakich sterownikach pracujecie? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Znawca
@Lechu

Praca w większości przypadków polega na wierceniu i gwintowaniu otworów. Nic ciekawego się nie nauczysz. Praca jest dość łatwa, ale powtarzalna, monotonna i niezbyt rozwojowa. Ludzie na hali w większości w porządku. Norm jako takich nie ma, po prostu trzeba pracować "normalnie". Maszyny stare trupy. Tylko jedna 5-osiowa jest nowsza, bo ma z 2 lata maks.

Gulo
@Lechu

Nowa to ona byla w Pleszewie.Po tych dzwonach Lecha juz stracila swoja swiezosc

Koniojebca

Wole byc mierny i wierny Darkowi niz pelnic funkcje slusarskiej podpierdalaczki

Były robol

I jak tam prorocy? Ruda już przejęła władzę? W końcu tak to wieszczyliście że chyba już czas najwyższy?

Kozi sprzedawczyk

KTO W MEGADYNE PRACOWAL TEN W CYRKU SIE NIE SMIEJE

Megadyniarz

Praca tragedia o płacy już nie wspomnę stres i tylko więcej i więcej zresztą widać jak wszyscy (usunięte przez administratora) bo boją się zwolnienia a każdy który zmieni pracę dopiero poznaje w jakim gownie musiał robić nie polecam nikomu i mam nadzieję że ludzie się wreszcie obudzą i uciekną aż szkoda patrzeć na tych młodych chłopaków którzy przychodza do pracy a nie wiedzą w co się pchaja ja na szczęście mam to już za sobą a i trzeba wspomnieć o "mistrzu" Koźle który jest dziwakiem i podpierdalaczem a ma się za wielkiego mistrza Pozdrawiam

Ufo
@Megadyniarz

"miszcz" Kozieł (usunięte przez administratora)widział i jeszcze mniej wie, następny w kolejce do logopedy razem z fujarą z logistyki. To, że dziwak to widać, że(usunięte przez administratora) to większość wie. Uwaga na gnoja zniszczy każdego za wszelką cenę(usunięte przez administratora)

Papa
@Megadyniarz

Ludzie! Obudźcie się!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Wojtek

Czesc jestem nowym kandydatem na stanowisko tokarz i moje pytanie brzmi czy warto rozpoczac wspolprace z tym pracodawca ?Jakie macie zarobki w tej firmie bo slyszalem ze pracodawca zakazal rozmow na ten tamat ,czy w tych upalach dostajecie tez jakies zimne napoje czy nie ,jak atmosfera w firmie czy jest wyzysk pracowniczy ze strony pracodawcy bo spotkalem aie z opinia ze bardzo duzy dlatego wole zapytac

Pracuś
@Wojtek

Będę szczery, jeśli jesteś świeży w tej branży to tak warto bo nauczysz się podstaw, ale lekko ci nie będziesz, kierownictwo jest totalnie oderwane od rzeczywistości. Przekonałem się osobiście, że w tej firmie nie liczą się kompetencje, a dobre układy z kierownictwem. Realnie zarobki to od 3000 zł do 4000 zł, ale prawda jest tak że mediana to około 3000 zł. Wyższa wypłata wiąże się raczej z "przywiązaniem do kierownictwa" niż umiejętnościami i tak powiedzą ci wprost że nie wolno o zarobkach mówić. Co do wyzysku, firma od stycznia 2020 roku zmieniła nastawienie potencjału produkcji na 200 % zysk z 2 zmian które miały robić jak 3 zmiany, choć teraz się zdecydowali na 3 zmianę, więc możliwe że zrozumieli swój błąd i zmniejszyli nacisk na pracowników z racji ostatnich miesięcy zwolnień młodych pracowników, więc pewnie to kwestia negocjacji z kierownictwem jak to będzie wyglądało z wydajnością. Podsumowując warto jeśli jesteś zielony, ale na max rok lub półtora roku, a jeśli jesteś dobry w tym fachu to raczej radze przemyśleć i ponegocjować z innymi pracodawcami bo tutaj możesz się spalić .

majhen
@Pracuś

LICZY SIĘ ŚLEPE POSŁUSZEŃSTWO , NAWET BEZ CECH LOGIKI. NAJWAŻNIEJSI SĄ TACY KTÓRZY NIE MAJĄ WŁASNEGO ZDANIA (nie wolno mieć własnego zdania) . NA POCZĄTKU JEST MILUTKO AŻ DO MOMENTU GDY KTOŚ NAWET NIE MAJĄCY FAKTYCZNEGO PRZYGOTOWANIA ZAWODOWEGO ALE MA UKŁADY ZAUWAŻY ŻE JESTEŚ LEPSZY. NIEKTÓRZY SĄ ZDOLNI DO TEGO ŻE TWOJĄ JESZCZE NIE DOKOŃCZONĄ ROBOTĘ POPSUJĄ NA NIE TWOJEJ ZMIANIE. ZWYKŁA ZAWIŚĆ.

Cnc
@majhen

Czy gulo nadal sie spiera z pracownikami nie majac zielonego pojecia o obrobce skrawaniem ?(ten czlowiek nawet na paczkowalnie sie nie nadaje )to on wlasnie jest najslabszym ogniwem produkcji jedyna sluszna decyzja ze strony Renaty bylo by zwolnienie tej kukielkowej marionetki i zastapienie jej Pawlem S. gosc zna sie na robocie i wie co w trawie piszczy ale po co sie rozwijac skoro mozna dryfowac na topniejacej sie gorze lodowej

majhen
@Cnc

JA JUŻ TAM NIE PRACUJĘ.

Pracuś
@Cnc

Pracuje i ma się bardzo dobrze. Renata go nie zwolni bo to jest idealny człowiek na kozła ofiarnego gdyby przyjechał do Bydgoszczy ktoś wyżej postawiony to na tego człowieka można wszystko zrzucić. Swoja droga ciekawe czy sobie sam zdaje z tego sprawę. Zgadzam się z tym że najlepszym kierownikiem który się zna na produkcji był by Paweł S. człowiek ma ogromne doświadczenie i wiedzę, ale prawda jest tak że Dyrektora takich osób pod sobą nie szuka. Zresztą myślę że mistrz produkcji sam wie jak ta firma działa i pewnie nie chciał by się w to bawić. Firma i tak nie doceni takich osób. Na tokarkach też jest kilka osób które maja sporą wiedze i mogli by być mistrzami produkcji czy technologami, a każdy kto tu pracuje wie kogo zrobiono mistrzem..... DONOSU......

Koziołek matołek

Śmiać mi się chce jak narzekacie , pracy jest dużo, tylko trzeba chcieć zmienić.

Ucho prezesa

Ja chciałbym jako niezależny obserwator określić sytuację tej firmy w jednym zdaniu. "Darek i przyjaciele" dziękuję. Nie pozdrawiam!

Tokrka
@Ucho prezesa

Gulo ma dobrą kase, (usunięte przez administratora)nie facet, stara lubi sługusów bez własnego Ja. Ciekawe, czy Gulo może rano spojrzeć w lustro????

Mam to w nosie

Czas rozliczyć PIT. To najlepszy okres żeby zobaczyć ile się zarabia? Po porównaniu pita z 2020 z pitem za rok 2019 wyszło mi, że za ostatni rok zarobiłem ponad 10 tyś mniej - ogólnie dramat. Nie dziwi mnie zbytnio ten fakt bo każdy na bieżąco odczuwa to w kieszeni. Nastroje wśród pracowników są podłe i 1/3 kadry w mniej lub bardziej intensywy sposób poszukuje pracy niestety nie sprzyja temu do końca ta pseudo pandemia, która jest wybitnie na rękę kierownictwu. Dla mnie firma się skończyła z dniem wejścia w korporacyjne struktury.

Stachu
@Mam to w nosie

Myślałem że tylko ja tak mam że co roku dostaję podwyżkę a na rozliczeniu całorocznym zarabiam coraz mniej...

Fryzjer
@Stachu

Jaki fachowiec taka płaca, więcej pokory.

Nie bądź pan rura.
@Fryzjer

Nie chodzi o wysokość stawki, a oto że za rok poprzedni w picie było o 10k więcej. Czytanie ze zrozumieniem to dzieci w klasach 1-3 przerabiają. Fachowcze...

Stachu
@Nie bądź pan rura.

Fryzjer i tak nie kuma o co kaman...

Śmiechu warte
@Fryzjer

Prawda jest taka że szefowa to bardzo dobry menager. 1. Pracownikom mówi w żadnej firmie nie było podwyżek w czasie covidu, ryzykowałam, walczyłam z drugiej strony wszyscy pracownicy odczuwają brak nadgodzin - sobót, bo są zwyczajnie lepiej płatne. 2. Musimy walczyć o każde zlecenie bo w czasie covid firmy tną zlecenia brakuje nam zleceń i nie wiemy czy będzie praca z drugiej strony 2 zmiany robią to co rok temu 3. 3. Miało rok temu nie być zwolnień a okazało się, że były. 4. Od wielu pracodawców słyszałem więcej pokory, jest Pan roszczeniowy ,jeszcze się Pan wdraża, musi Pan jeszcze trochę popracować, itp. Itd wiem, że trzeba zmienić pracę, no niestety pracodawcy nie lubią takich ludzi. A takie wymówki ze strony szefostwa to (usunięte przez administratora) TOTALNE 5. Maszyny to istne muzeum niektóre z nich psują się systematycznie. Ogólnie odnoszę wrażenie że firma chce czerpać tylko wyłącznie korzyści nie dając nic w zamian.

Koepfer
@Śmiechu warte

Grunt, że u grubej, rudej i u gula zgadza się na koncie, a reszta to (usunięte przez administratora)

Fryzjer
@Nie bądź pan rura.

Zawsze możesz starej okna umyć albo trawnik skosić skoro i tak z ciebie pyda nie fachowiec.

Covidek

Boje się chodzić do pracy. Jestem już nie najmłodszy i mam choroby które obniżają moja odporność. Dziewczyna z frezarek 4 dni z rzędu ma za wysoką temperaturę. Bierze tabletki i jest dopuszczana do pracy. Skandal! Mało tego, wozi kolegę do pracy i po pracy. A ten aż ręce zaciera z radości bo tylko ona chce mu tyłek wozic. Miło z jej strony. Ja będąc chory, z domu bym się nie ruszył. No tak, ale idąc na chorobowe ucieknie premia za frekwencję. Całe 100 zł.. Szkoda siana. Zero odpowiedzialności. Może to zdrowi powinni brać chorobowe żeby czegoś w pracy nie złapać?? Nie pozdrawiam...

Doctor
@Covidek

Proponuję zwolnić "dziewczynę" z frezarek, a koledze dać ekstra premie za to, że nie jeździ po pijaku.

Dr House
@Covidek

Zajmij się pracą a nie plotkami. Przestrzegaj reżimu sanitarnego to nic Ci nie grozi. Prędzej coś podłapiesz w Biedronce albo rybnym.

Dr. Oetker
@Dr House

@Covidek Nie obawiaj się, bo nie ma czego.Koronawirusy są od zawsze, tylko od zeszłego roku stały się gwiazdami telewizji publicznej. @Dr House Obawiam się, że nawet w sklepach może być problem. Czy od czasu rozpoczęcia "pandemii" spotkałeś się, żeby jakikolwiek sklep spożywczy został zamknięty z powodu chorego personelu?

Wtf
@Covidek

@Covidek Chłopie masz ciężki obrzęk mózgu, także już nic ci nie pomoże jak piszesz takie bzdury

Czy pracownicy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. dogadują się między sobą?

Pracownicy na produkcji w większości są bardzo w porządku. O reszcie pozwolę sobie nie mówić.

Dawid

@cnc skąd masz tskie informacje ?

Cnc

Czy firma miała styczność z COVID-19 ? Bo chodzą słuchy że niby ktoś z kadr miał hmmm może przydały by się testy zrobić ?

Obserwator

Do kadry zarządzającej Co???? Ludzi brakuje. Fachowiec kosztuje!

Dpd
@Obserwator

Ile dostają tokarze wypłaty jest chociaż 25 zł/h ?

Bezrobotny

Ciekawe co z podwyżkami, czy ktoś już został wezwany do pokoju prawdy o sobie samym?

Świrus

Wypłata na poziomie biedry.

Tokarz

To po co tam siedzicie jak tak źle ?

Fryzer
@Tokarz

Bo w większości to wieśniaki z okolic Bydzi, a reszta nie ma jaj i liczą na złotówkę od starej????

Joho
@Fryzer

Piszesz tak, żeby się dowartościować i poczuć lepszym, choć tak naprawdę twoja rodzina dwa pokolenia wstecz albo i szybciej przeprowadziła się ze wsi do Bydgoszczy.Swoją drogą często te "wiesniaki"ze wsi mają więcej jaj i kultury od tych"mieszczuchów".

Tokarz
@Fryzer

Nie trzeba nikogo obrażać , pytam tylko bo pracowałem tutaj . W tej branży jest naprawdę dużo firm w okolicy po zmianie pracy 2 lata temu jestem zadowolony nie ma z niczym problemu , narzędzia są, jak coś potrzeba góra 3 dni i jest załatwione , nie ma co siedziec w takich firmach gdzie mają wywalone na pracownika a zlecenia masz robić najlepiej młotkiem i przecinakiem bo nic nie ma albo pożyczasz od kolegi który za 2 godziny też będzie potrzebował tego narzędzia to jest chore plus trzeba się cenić i za te pieniądze które oferują to żaden porządny fachowiec nie przyjdzie . Pozdrawiam.

Tokarzyna

Osoby powyzej ubrali to wszystko w dosc mocne slowa, ale niestety jest w tym duzo prawdy.

Czy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Raczej tylko o pracę, najpierw 3 miesiące A potem wg decyzji kierownictwa.

Ciekawe kiedy podwyżki będą, sobie zapewne dali u góry

Pracownik 2

Podwyżki już były, ale dostali je (usunięte przez administratora) Widzę jak ostro pracują, gdzie reszta brygady już totalnie zniechęcona jest.

Teraz będą nam wmawiać że to przez korono wirusa jest i że mamy się cieszyć z pracy robić więcej i tyle samo zarabiać super opcja jak bym zarabiał 8 tys.lub więcej Co poniektóre osoby z firmy to też bym miał wylane na podwyżki

Kimbo

Widzę że niespełna rok temu podjąłem słuszną decyzję o opuszczeniu tej wspaniałej firmy ????

Tokaż

Tylko czekać kiedy sucha ruda z qc wygryzie grubą blondynę. Małymi krokami do celu.

Kimbo
@Tokaż

Dopiero wtedy zacznie się Kongo.

Zostaw merytoryczną opinię o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.
2.8/5 Na podstawie 202 ocen.
  • Ołowiana 10
    85-461 Bydgoszcz
  • NIP: 5542060001 KRS: 0000182944

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.