MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.

Bydgoszcz

Opinie o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.

Anita

Czy dobrze się wam tu pracuje i dlatego od dawna nikt nie pisał?

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.? Twoja opinia może okazać się pomocna.

były pracownik
@wieloletni 25.02.2017 09:04

POTWIERDZAM. NIE MOŻNA MIEĆ INNEGO POGLĄDU NA PROBLEM NIŻ D.U.

Red

szukają takich fachowców czy tak dobrze płacą że od dawna szukają tokarzy i frezerów ...nawet do przyuczenia??

Hanna

@wieloletni a co powiesz na temat samej pracy?

Guma

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak jest u was w firmie na stanowisku Tokarz, na maszynie konwencjonalnej. Jak wygląda praca, zarobki itd. Prosiłbym o odpowiedź osób które pracują tam dłuższy czas :) Pozdrawiam

rex

witam....czy frezer cnc w tej firmie ma jakies szanse zarobkowe????

J

No z tego co ja wiem, przedstawiciele mają super premie

New

Witam. Czy może ktoś napisać coś na tema pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w tej firmie?

Wieloletni pracownik

Zna się! I to jak mało kto! Te wszystkie denne wpisy na jego temat są po prostu żałosne!! Jeżeli tak go nie cenicie, to polecam spx. Tam na pewno jest ktoś bardziej kompetentny na kierowniczym stanowisku! A marudzenie że to źle, a tamto gorzej na tym forum to się mija z celem. Tylko rozmawiając w oczy można coś poprawić, bo nie mówię że jest idealnie, a nie psioczyć na wszystko i wszystkich. Ale Ty pewnie jesteś idealny co wert?

Hubert

Pracowalem w tej firmie kilka lat jako tokarz az zostalem zwolniony bez podania przyczyny.Uslyszalem tylko ,,bo ktos cos powiedzial". Po moim zwolnieniu firma postanowila mi ,,slodzic " u innych potencjalnych pracodawcow. Mam nadzieje ze sie kiedys dowiem dlaczego zostalem zwolniony. Tak sie tam traktuje pracownikow z największym stazem pracy. Pracownicy na produkcji sa w porzadku tylko jak ktos chce tam pracowac to niemoze miec swojego zdania bo skonczy tak jak ja... Nigdy nie dzialalem na szkode firmy chodzilem nawet w niedziele naprawiac te ,,cudowne " maszyny. Pozdrawiam

Ja

New Ty chyba szukac nie potrafisz bo ogloszenia sa wszedzie

Azrail

Zwalniajac najlepszych tokarzy i pozwalajac odejsc dobrym fachowca strzelaja sobie w kolano. Bedzie powtorka z Robotika skraj bankructwa.

YYY

Ta firma to jeden wielki ŻART! Hahaha

Azrail

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku tylko z nie odpowiednimi osobami na roznych stanowiskach. Zaczynajac od technologa. To jakis zart bo ksero kazdy moze zrobic i malo tego bo nawet kserowane rysunki nie sa weryfikowane pod wzgledem zgodnosci wymiarow. Jestem ciekaw czy z olowkiem w reku i kalka narysowal by prawdziwy rusunek techniczny. A co ciekawe do niektorych kserowek bez lupy to nie ma co podchodzic. Kolejna osoba jest Pan Stalone ktory wprowadza zekomo iso i moim zdaniem nie posiada minimalnego pojecia o procesach produkcyjnych kol a o obsludze najprostszych narzedzi pomiarowych to nie ma chyba zadnej mowy. Idac dalej i nie odbiegajac od tematu to kolejna osoba jest brygadzista Pan P. ktory uwaza ze zawsze ma racje i ze wszystko sie da nawet jak mialo by sie popsuc narzedzie. Zero zaufania do pracownika i za kazdym razem musi przekonac sie na wlasne oczy. Po za tym jak trafi sie dobry brygadzista to dlugo nie pociagnie bo jest zbyt wpozadku do ludzi i albo odchodzi albo jest "ztlamszony". Pan kierownik jest spoko tylko wiecej zrozumienia do ludzi bo zawsze mozna porozmawiac. Co do pracownikow to ludzie sa spoko. Tylko ze nie urazajac nikogo jak z piekarza robi sie tokarza a potem cudow sie oczekuje to raczej nie ma racji bytu. Nie chcialem tu urazic nikogo bo rozumie ludzi i sytuacje na rynku pracym chodzi tylko o podejscie do tematu. To moje skromne zdanie o firmie.

Kutasxxl

Byłem na rozmowie - tragedia i płacz. nie polecam.

Delma

powiadam Wam: ceniony jest ten kto wierzy i smaruje albo smaruje i wierzy :)

pracowałem tu

Firma super ...dla byłych zamachowców i sprzątaczek- które tu zostają frezerami!!! BRAVO

ble

oj Karol nie masz racji. Bo tu trzeba być"umysłowym" żeby fizycznie pracować

robol

To proste. Stary robił, i będzie robił za taką stawkę jaką ma. A żeby zachęcić młodego dają więcej, bo teraz jest wybór. Stary go wyszkoli, młody dostanie podwyżkę po okresie próbnym i gotowe...

zainteresowany

Panowie jaki tam system pracy jest bo wiem tylko tyle ze 3 zmiany . A co z weekendami , świętami? Jak z urlopami ? No i skoro młodzi dostają wiecej to ile to jest ??

Abraham

Familja pelna gębą. Żołnierze swojej Pani... Nieomylnej

Monika
@Abraham 01.05.2015 11:02

Wpis prezeski :)

max

Obraziła się małpka od wciskania guzików.Kup sobie skrzynkę bananów.

azs

Mówisz,że nowi pracownicy na niczym się nie znają ??? Kolego to Wy starzy pracownicy nie macie pojęcia o obróbce !!! Wy nie widzieliście jak wygląda prawdziwa praca fachowca na CNC . Takie kółeczka to każdy głupi potrafi robić

megalon

W Megadyne pracuję już dość długo Co do zarobków to jest stawka na godzinę premii niema socjalnego też niema praca na trzy zmiany ogólnie lipa Nowym pracownikom dają więcej niż starym mimo tego że się nie znają na niczym W biurach pracują ludzie niekompetentni

zaciekawiony
@wert 08.05.2016 08:31

O którym Darku pod..aczu konkretnie mowa?

Me

Megadyne Production zajmuje się produkcją pasków klinowych jak i również samych rolek bądź i dużych ROL. W zasadzie mają bardzo ciekawie sformułowane motto czy misję zawierając ją w krótkie słowa: najlepsze rozwiązanie, szybka reakcja, elastyczność, uprzejmość. Ciekawe tylko jaka część pracowników przestrzega tych wytycznych.

wieloletni pracownik

Naprawdę nie wiem dlaczego ludzie się czepiają kierownika. Pan Darek w moim i nie tylko mniemaniu uczciwie wypracował sobie stanowisko i opinię świetnego fachowca. A to że jest wyrozumiały, to nie czyni go jakimś gorszym! Pozdrawiam zazdrośników!

bp

Omijajcię tę firme jak najszerszym łukiem !!!!!! Wszystko co powiedzą na rozmowie kwalifikacyjnej to kłamstwo !!!!Nie ma tam żadnej rodzinnej atmosfery,Kierownik - kretyn nie znajacy się na niczym,zresztą wystarczy na niego spojrzeć!!! Ludzie!!! nie dajcie się wrobić w megadyne bo będzie to Wasz wielki błąd

op

To nie poprzednia ekipa panująca , tylko miłościwie rządzący "kierownik" jest źródłem problemu !!!! Dziwi mnie i nie tylko mnie jak Pani prezes może powierzać prowadzenie zakładu komuś tak niekompetentnemu hhmm Co za fenomen,jak jedna osoba potrafi zniszczyć wizerunek firmy i swoimi decyzjami skutecznie demotywować pracowników !!!

A ja powiem tak...poprzednia ekipa Nam panująca, czyli Pan K.pozbywała sie fachowców i wieśc sie od nich rozniosła,że Megadyne szerokim łukiem omijać,wiec nie dziwcie sie że nikt tam przyjść nie chce, wiec są zmuszeni zatrudniać pracowników bez kwalifikacji a ze dostają więcej to już swoją drogą.Szefostwo powinno zrozumieć ze najlepsza motywacja jest dla pracownika kasa a nie słodkie pierdzenie na śmiesznych zebraniach, pracownicy doskonale widzą że im sie mydli oczy, no i ta "rodzinna atmosfera" smiech na sali.Pozdrawiam

Zostaw opinię o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.