MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.

Bydgoszcz

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.

Opinie o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.

pehowiec

Jak sie zostawia handlowca z poprzedniej ekipy (chiorino) to nie dziwota ze walki z pasami lecialy i to niezle:( troche dlugo im zajelo pokapowanie sie - mimo wielu sygnalow, kierowcy dhl co wpadal codziennie niby pogadac - mimo ze nie jego trasa :( no ale jak sie placi jalmuzne to tez nie dziwota ze drugie tyle trza nakulac na lewiznie :(

Anakonda

Jak pracuje się przy produkcji pasków? ktoś może przybliżyć. Czy to akord,czy wynagrodzenie jest podstawa + premia. Jak wyglądają zarobki na takim stanowisku, ciężka fizycznie praca, czy raczej lekka i "przyjemna? " proszę o każdą informacje na ten temat.

Kasia
@Anakonda 23.07.2018 09:13

Czy to prawda, że pasy są przenoszone do Będzina?

Anakonda
@Kasia 23.07.2018 12:31

Pracujesz w tym dziale? Możesz napisać coś więcej o wykonywaniu pracy i obróbce Taśm, zarobkach, premiach czy takie występują?

Kasia
@Anakonda 23.07.2018 09:13

Czy to prawda, że pasów już nie ma w Bydgoszczy?

Cegła

Normalnie się pracuje, płacą na czas i uczciwie, jak się robi swoje to nie ma problemu z nikim i z niczym, i tyle

Sam w sobie

Pasów w Bydgoszczy już nie ma, koła czeka podobna sytuacja za jakiś czas, nie polecam

Dzik leśny
@Sam w sobie 26.08.2018 23:13

Skąd wiesz że koła również przeniosą? Jakieś argumenty czy wyssane z palca?

Sam w sobie
@Dzik leśny 28.08.2018 12:38

Poczekasz chwilę sam zobaczysz. Południe wita

Leon

Pewnie urlopy odciągnęły ludzi od kompa. Szkoda, szukam pracy i miałem nadzieję na więcej informacji.

Kuba

Firma z dobrą opinia jako pracodawca więc i pisać nie ma o czym?

Grzesiek

Podpowiedzcie czy aktualnie prowadzą jakieś rekrutacje?

Swierzak

Koła, tak jak pasy, też na południe pójdą. Pytanie tylko kiedy?

Hanna

@Zaix Czy te benefity, które wymieniłeś to wszystkie, które firma MEGADYNE proponuje swoim pracownikom? Ponadto, jaka w firmie panuje atmosfera oraz czy prowadzone są aktualnie jakieś rekrutacje? Liczę na Twoją odpowiedź, z góry za nią dziękuję.

Socha

Co do biura, firma podziekowala naprawde doswiadczonemu technologowi, ktory mimo wieku emerytalnego chcial dalej tam pracowac i byl niezastapiony, nawet w kontaktach z klientem. Nie jest prawda ze chcial odejsc. Zero podziekowania po tylu latach pracy. Na jego miejsce zatrdnila kogos niedosc ze bez zadnej wiedzy i obycia to jeszcze w.dodatku wyglad I cala powierzchownosc pozostawiala wiele do zyczenia. Gosc zostal zwolniony, ale co wstydu przyniosl to szkoda gadac.

Zaix

Firma Megadyne placi na czas, istnieje również dofinansowanie do wczasow zalezne.od zarobkow oraz swiateczne paczki. Tak jak ktos napisal, lepiej jest siedziec cicho I.nie wychylac sie. Aspekty religijne, rodzinne sa tam czesto poruszane. Wie ten kto pracuje. Natomiast kwestia placenia na czas czy wczasy pod grusza nie sa juz czyms wyjatkowym. A w biurze pracuje wiele nowych osob ktore w porownaniu do innych firm z tejbranzy branzy reprezentuja nie najlepszy poziom. nie odezwa sie, ponieważ są po znajomosci albo chca byc lubiani I nie chca wychylac sie z czyms o czym wiekszego pojecia nie maja.

Zbynio

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Pojechany

Nikt nic nie napisze, ponieważ zadaniami Pani zarządzajacej są śledzenie i inwigilacja. A tak na poważnie, interesują się Twoim życiem prywatnym, poglądami, życiem rodzinnym. Lepiej siedzieć cicho i robić swoje. Pracownicy w biurach to selekcja "wybitnych" przytakujących maskotek, Ci normalni, albo odeszli, albo zostali zwolnieni. Niestety nieprzemyślane ruchy zaprzepaściły wiele możliwości. Atmosfera w biurach jest sztuczna, i trzeba na wszystko uwazać,aby nie zostało przekazanę na górę. Poodobnie na produkcji. Jesli jesteś dobrym fachowcem, bedziesz miał dobrze, tylko się nie odzywaj i przytakuj przełożonym. I dobrze by było,aby ktoś łaskawie odbierał telefony!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Anita

Czy dobrze się wam tu pracuje i dlatego od dawna nikt nie pisał?

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.? Twoja opinia może okazać się pomocna.

wert

Powiem Ci tak!!!.Jeżeli jesteś w miarę dobrym fachowcem i zatrudnisz się w tej firmie to jest pierwszy szok!!! Kierownik- totalny idiot.. koleś nie zna się ani na narzędziach ani na parametrach skrawania- ogólnie na niczym.Prace które można byłoby wykonać w czasie 3 min. tam robi się w 30 min!! to nie jest zart!!!!Chciałbyś podpoowiedzieć cokolwiek to ten cymbał patrzy na Ciebie jak na idiote i twierdzi ze wie lepiej. Gościu nawet nie potrafi w katalogu poszukać narzędzia.Byłem ostatnio na szkoleniu I Darka z Megadyne wszyscy handlowcy, mistrzowie i kierownicy znają!!!! Nikt pewnie nie chciałby mieć takiej opinii jak on

wieloletni
@wert 23.05.2016 18:53

Niestety najwiekszą tragedią w firmie megadyne jest kierownik działu kół pan D. W swojej blisko 40 letniej pracy zawodowej nie spotkałem tak pozbawionej charakteru i niesłownej osoby na tak ważnym stanowisku. Wykonawca woli prezeski bez własnego zdania. Nagradza potakiwaczy, jak ktoś ma swoje zdanie jest niewygodny i zostaje zwalniany. To nie tylko moje zdanie ale i większości załogi.

były pracownik
@wieloletni 25.02.2017 09:04

POTWIERDZAM. NIE MOŻNA MIEĆ INNEGO POGLĄDU NA PROBLEM NIŻ D.U.

Red

szukają takich fachowców czy tak dobrze płacą że od dawna szukają tokarzy i frezerów ...nawet do przyuczenia??

Hanna

@wieloletni a co powiesz na temat samej pracy?

Guma

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak jest u was w firmie na stanowisku Tokarz, na maszynie konwencjonalnej. Jak wygląda praca, zarobki itd. Prosiłbym o odpowiedź osób które pracują tam dłuższy czas :) Pozdrawiam

rex

witam....czy frezer cnc w tej firmie ma jakies szanse zarobkowe????

J

No z tego co ja wiem, przedstawiciele mają super premie

New

Witam. Czy może ktoś napisać coś na tema pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w tej firmie?

Wieloletni pracownik

Zna się! I to jak mało kto! Te wszystkie denne wpisy na jego temat są po prostu żałosne!! Jeżeli tak go nie cenicie, to polecam spx. Tam na pewno jest ktoś bardziej kompetentny na kierowniczym stanowisku! A marudzenie że to źle, a tamto gorzej na tym forum to się mija z celem. Tylko rozmawiając w oczy można coś poprawić, bo nie mówię że jest idealnie, a nie psioczyć na wszystko i wszystkich. Ale Ty pewnie jesteś idealny co wert?

Hubert

Pracowalem w tej firmie kilka lat jako tokarz az zostalem zwolniony bez podania przyczyny.Uslyszalem tylko ,,bo ktos cos powiedzial". Po moim zwolnieniu firma postanowila mi ,,slodzic " u innych potencjalnych pracodawcow. Mam nadzieje ze sie kiedys dowiem dlaczego zostalem zwolniony. Tak sie tam traktuje pracownikow z największym stazem pracy. Pracownicy na produkcji sa w porzadku tylko jak ktos chce tam pracowac to niemoze miec swojego zdania bo skonczy tak jak ja... Nigdy nie dzialalem na szkode firmy chodzilem nawet w niedziele naprawiac te ,,cudowne " maszyny. Pozdrawiam

Ja

New Ty chyba szukac nie potrafisz bo ogloszenia sa wszedzie

Azrail

Zwalniajac najlepszych tokarzy i pozwalajac odejsc dobrym fachowca strzelaja sobie w kolano. Bedzie powtorka z Robotika skraj bankructwa.

YYY

Ta firma to jeden wielki ŻART! Hahaha

Azrail

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku tylko z nie odpowiednimi osobami na roznych stanowiskach. Zaczynajac od technologa. To jakis zart bo ksero kazdy moze zrobic i malo tego bo nawet kserowane rysunki nie sa weryfikowane pod wzgledem zgodnosci wymiarow. Jestem ciekaw czy z olowkiem w reku i kalka narysowal by prawdziwy rusunek techniczny. A co ciekawe do niektorych kserowek bez lupy to nie ma co podchodzic. Kolejna osoba jest Pan Stalone ktory wprowadza zekomo iso i moim zdaniem nie posiada minimalnego pojecia o procesach produkcyjnych kol a o obsludze najprostszych narzedzi pomiarowych to nie ma chyba zadnej mowy. Idac dalej i nie odbiegajac od tematu to kolejna osoba jest brygadzista Pan P. ktory uwaza ze zawsze ma racje i ze wszystko sie da nawet jak mialo by sie popsuc narzedzie. Zero zaufania do pracownika i za kazdym razem musi przekonac sie na wlasne oczy. Po za tym jak trafi sie dobry brygadzista to dlugo nie pociagnie bo jest zbyt wpozadku do ludzi i albo odchodzi albo jest "ztlamszony". Pan kierownik jest spoko tylko wiecej zrozumienia do ludzi bo zawsze mozna porozmawiac. Co do pracownikow to ludzie sa spoko. Tylko ze nie urazajac nikogo jak z piekarza robi sie tokarza a potem cudow sie oczekuje to raczej nie ma racji bytu. Nie chcialem tu urazic nikogo bo rozumie ludzi i sytuacje na rynku pracym chodzi tylko o podejscie do tematu. To moje skromne zdanie o firmie.

Kutasxxl

Byłem na rozmowie - tragedia i płacz. nie polecam.

Zostaw opinię o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.