MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.

Bydgoszcz

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.

Opinie o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Kuba

Firma z dobrą opinia jako pracodawca więc i pisać nie ma o czym?

Grzesiek

Podpowiedzcie czy aktualnie prowadzą jakieś rekrutacje?

Swierzak

Koła, tak jak pasy, też na południe pójdą. Pytanie tylko kiedy?

Hanna

@Zaix Czy te benefity, które wymieniłeś to wszystkie, które firma MEGADYNE proponuje swoim pracownikom? Ponadto, jaka w firmie panuje atmosfera oraz czy prowadzone są aktualnie jakieś rekrutacje? Liczę na Twoją odpowiedź, z góry za nią dziękuję.

Socha

Co do biura, firma podziekowala naprawde doswiadczonemu technologowi, ktory mimo wieku emerytalnego chcial dalej tam pracowac i byl niezastapiony, nawet w kontaktach z klientem. Nie jest prawda ze chcial odejsc. Zero podziekowania po tylu latach pracy. Na jego miejsce zatrdnila kogos niedosc ze bez zadnej wiedzy i obycia to jeszcze w.dodatku wyglad I cala powierzchownosc pozostawiala wiele do zyczenia. Gosc zostal zwolniony, ale co wstydu przyniosl to szkoda gadac.

Zaix

Firma Megadyne placi na czas, istnieje również dofinansowanie do wczasow zalezne.od zarobkow oraz swiateczne paczki. Tak jak ktos napisal, lepiej jest siedziec cicho I.nie wychylac sie. Aspekty religijne, rodzinne sa tam czesto poruszane. Wie ten kto pracuje. Natomiast kwestia placenia na czas czy wczasy pod grusza nie sa juz czyms wyjatkowym. A w biurze pracuje wiele nowych osob ktore w porownaniu do innych firm z tejbranzy branzy reprezentuja nie najlepszy poziom. nie odezwa sie, ponieważ są po znajomosci albo chca byc lubiani I nie chca wychylac sie z czyms o czym wiekszego pojecia nie maja.

Zbynio

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Pojechany

Nikt nic nie napisze, ponieważ zadaniami Pani zarządzajacej są śledzenie i inwigilacja. A tak na poważnie, interesują się Twoim życiem prywatnym, poglądami, życiem rodzinnym. Lepiej siedzieć cicho i robić swoje. Pracownicy w biurach to selekcja "wybitnych" przytakujących maskotek, Ci normalni, albo odeszli, albo zostali zwolnieni. Niestety nieprzemyślane ruchy zaprzepaściły wiele możliwości. Atmosfera w biurach jest sztuczna, i trzeba na wszystko uwazać,aby nie zostało przekazanę na górę. Poodobnie na produkcji. Jesli jesteś dobrym fachowcem, bedziesz miał dobrze, tylko się nie odzywaj i przytakuj przełożonym. I dobrze by było,aby ktoś łaskawie odbierał telefony!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Anita

Czy dobrze się wam tu pracuje i dlatego od dawna nikt nie pisał?

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.? Twoja opinia może okazać się pomocna.

były pracownik
@wieloletni 25.02.2017 09:04

POTWIERDZAM. NIE MOŻNA MIEĆ INNEGO POGLĄDU NA PROBLEM NIŻ D.U.

Red

szukają takich fachowców czy tak dobrze płacą że od dawna szukają tokarzy i frezerów ...nawet do przyuczenia??

Hanna

@wieloletni a co powiesz na temat samej pracy?

Guma

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak jest u was w firmie na stanowisku Tokarz, na maszynie konwencjonalnej. Jak wygląda praca, zarobki itd. Prosiłbym o odpowiedź osób które pracują tam dłuższy czas :) Pozdrawiam

rex

witam....czy frezer cnc w tej firmie ma jakies szanse zarobkowe????

J

No z tego co ja wiem, przedstawiciele mają super premie

New

Witam. Czy może ktoś napisać coś na tema pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w tej firmie?

Wieloletni pracownik

Zna się! I to jak mało kto! Te wszystkie denne wpisy na jego temat są po prostu żałosne!! Jeżeli tak go nie cenicie, to polecam spx. Tam na pewno jest ktoś bardziej kompetentny na kierowniczym stanowisku! A marudzenie że to źle, a tamto gorzej na tym forum to się mija z celem. Tylko rozmawiając w oczy można coś poprawić, bo nie mówię że jest idealnie, a nie psioczyć na wszystko i wszystkich. Ale Ty pewnie jesteś idealny co wert?

Hubert

Pracowalem w tej firmie kilka lat jako tokarz az zostalem zwolniony bez podania przyczyny.Uslyszalem tylko ,,bo ktos cos powiedzial". Po moim zwolnieniu firma postanowila mi ,,slodzic " u innych potencjalnych pracodawcow. Mam nadzieje ze sie kiedys dowiem dlaczego zostalem zwolniony. Tak sie tam traktuje pracownikow z największym stazem pracy. Pracownicy na produkcji sa w porzadku tylko jak ktos chce tam pracowac to niemoze miec swojego zdania bo skonczy tak jak ja... Nigdy nie dzialalem na szkode firmy chodzilem nawet w niedziele naprawiac te ,,cudowne " maszyny. Pozdrawiam

Ja

New Ty chyba szukac nie potrafisz bo ogloszenia sa wszedzie

Azrail

Zwalniajac najlepszych tokarzy i pozwalajac odejsc dobrym fachowca strzelaja sobie w kolano. Bedzie powtorka z Robotika skraj bankructwa.

YYY

Ta firma to jeden wielki ŻART! Hahaha

Azrail

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku tylko z nie odpowiednimi osobami na roznych stanowiskach. Zaczynajac od technologa. To jakis zart bo ksero kazdy moze zrobic i malo tego bo nawet kserowane rysunki nie sa weryfikowane pod wzgledem zgodnosci wymiarow. Jestem ciekaw czy z olowkiem w reku i kalka narysowal by prawdziwy rusunek techniczny. A co ciekawe do niektorych kserowek bez lupy to nie ma co podchodzic. Kolejna osoba jest Pan Stalone ktory wprowadza zekomo iso i moim zdaniem nie posiada minimalnego pojecia o procesach produkcyjnych kol a o obsludze najprostszych narzedzi pomiarowych to nie ma chyba zadnej mowy. Idac dalej i nie odbiegajac od tematu to kolejna osoba jest brygadzista Pan P. ktory uwaza ze zawsze ma racje i ze wszystko sie da nawet jak mialo by sie popsuc narzedzie. Zero zaufania do pracownika i za kazdym razem musi przekonac sie na wlasne oczy. Po za tym jak trafi sie dobry brygadzista to dlugo nie pociagnie bo jest zbyt wpozadku do ludzi i albo odchodzi albo jest "ztlamszony". Pan kierownik jest spoko tylko wiecej zrozumienia do ludzi bo zawsze mozna porozmawiac. Co do pracownikow to ludzie sa spoko. Tylko ze nie urazajac nikogo jak z piekarza robi sie tokarza a potem cudow sie oczekuje to raczej nie ma racji bytu. Nie chcialem tu urazic nikogo bo rozumie ludzi i sytuacje na rynku pracym chodzi tylko o podejscie do tematu. To moje skromne zdanie o firmie.

Kutasxxl

Byłem na rozmowie - tragedia i płacz. nie polecam.

Delma

powiadam Wam: ceniony jest ten kto wierzy i smaruje albo smaruje i wierzy :)

pracowałem tu

Firma super ...dla byłych zamachowców i sprzątaczek- które tu zostają frezerami!!! BRAVO

ble

oj Karol nie masz racji. Bo tu trzeba być"umysłowym" żeby fizycznie pracować

robol

To proste. Stary robił, i będzie robił za taką stawkę jaką ma. A żeby zachęcić młodego dają więcej, bo teraz jest wybór. Stary go wyszkoli, młody dostanie podwyżkę po okresie próbnym i gotowe...

zainteresowany

Panowie jaki tam system pracy jest bo wiem tylko tyle ze 3 zmiany . A co z weekendami , świętami? Jak z urlopami ? No i skoro młodzi dostają wiecej to ile to jest ??

Zostaw opinię o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.