Opinie o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Pytajnik

Jak wyglada u was sytuacja ze stresem? I czy jest duży nacisk na ilość jak to bywa na produkcjach?

Kierownik produkcji
@Pytajnik

Witam w naszej firmie głównie stawiamy na ilość sztuk jakość ich wykonania jest sprawa drugorzędna (zresztą jak nie raz powtarzałem moim podwładnym ze sam pracowałem na tokarce i wiem jak ciężko utrzymać jest tolerancję chropowatości czy tez wykonać wymiar tolerowany w tolerancji H7)dlatego najważniejsze jest aby detale wkładać i wyciągać najwyżej popsute sztuki dorobimy na nowo zresztą ja tez tak robiłem wiedz nie widzę w tym problemu Pozdrawiam

Chmura
@Kierownik produkcji

Kierownik uczy się angielskiego od 10 lat za firmowe pieniądze i umie się już przedstawić to chyba świadczy o jego umiejętności przyswajania wiedzy.

Jaras
@Chmura

Ha ha to obrazuje ze jego pagórki wiedzy na głowie zaczynają wysysac zbobyta wiedzę z mózgu dlatego potrzebuje tyle czasu

Słabe
@Jaras

Jakoś komentarzy utrzymuje mnie w przekonaniu że pracownicy komentujący( naśmiewający się z ludzi pracujących w firmie) są po prostu dnem życiowym. I taka rada albo może prośba Jeżeli nie podoba wam się Kierownik ,Majster ,Dyrektor ,Płaca to po jaką cholere siedziecie dalej w tym zakładzie? (usunięte przez administratora)

Lotto

Czy H. z BHP wciąż pracuje w MEGADYNE?

Zofia

A na co Ci on?

@Lotto

Czy kierownikowi wychodzą dalej bąbelki na głowie z nadmiaru pojętej wiedzy o obróbce skrawaniem. Czy już tej wiedzy nie zdobywa

Beata

Ale do czego ten wpis się odnosi? Nie bardzo rozumiem.

@Lotto

Nigdzie się nie wybieram ;)

Natalia
@H.

Czyli praca na tyle w porządku? Bo ja sporo negatywów widzę. Powiesz coś obiektywnie? ;)

kreatura z produkcji
@Natalia

Nie oczekuj od niej obiektywizmu

Natalia
@kreatura z produkcji

Mówisz? :( A od Ciebie ewentualnie się go doczekam?

Kafar

Narzekaliście na Katarzynę, to teraz macie wściekłą panią, co powie że jest otwarta na rozmowy, ale tylko ona ma rację, z pracownikami którzy myślą inaczej od razu rozmowa toczy się z podniesionym krzykliwym tonem, bardzo nieładnie jest również wymieniać dane personalne pracowników na zebraniu z załogą bez obecności tej osoby i mówić że czegoś tam nie zrobiła, pracuje tu niezbyt długo, ale ten pokaz siły w wykonaniu tej pani wręcz odstrasza i człowiek traci chęć do pracy.

Bobas
@Kafar

Bardzo nieładnie to jedno, ale prawdopodobnie również niezgodne z przepisami jest takie wyrzucanie żalów dotyczącej konkretnej osoby na forum przy wszystkich. Takie tematy powinny być załatwiane na osobności. Podobno wszystkie rozumy pozjadała i wie wszystko o BHP, bo w końcu ma 12 lat doświadczenia i jest starsza od większości pracowników, mając niecałe 40lat. Szkoda, że nie jest tak samo obeznana w kodeksie pracy. Wtedy takich rzeczy publicznie nie poruszałaby.

@Bobas

Renata specjalnie postawiła taką osobę na tym stanowisku pokazała właśnie swoje prawdziwe oblicze a to że prowadzi dwie firmy to wie niewielu a teraz już wszyscy XD o tej nowej małpie też wiemy dużo i sobie z nią poradzimy ale najpierw trzeba się trochę podroczyć niech pokaże na co ją stać paskudne babsko

Ja sam
@ISO 2008-4629-62891

I jak tam, droczycie się, kobitka coś pokazuje? Czy jak zwykle, spinać się gdzieś w internecie to jedno a działać rzeczywiście to coś innego?

@Kafar

Witaj Kafar. Taki jesteś odważny? To zapraszam do siebie, jak masz jaja to pogadamy w 4 oczy, no chyba że się boisz :D

@ISO 2008-4629-62891

Taką czyli jaką cwaniaczku? Spoko, z takimi jak Ty ,,Pani małpa" radzi sobie bezbłędnie, ale wcześniej zapraszam na kawkę do biura to pogadamy sobie bobasku. Bobas bo taka beksa mała z Ciebie? Stąd ta specyficzna ksywa? brzmi jak facet bez jaj

@H.

Widać że trafione prosto w serce pozdrawiam

@ISO 2008-4629-62891

Czemu kasujecie komentarze które mówią cala prawdę jaka jest w tym bałaganie. To pewnie ta nowa zabolały ja słowa prawdy

Bobas
@H.

@H.ania Już się rozpędzam, żeby iść do biura. Unikam tamtych rejonów na tyle, na ile mogę. Prawie same zakłamane osoby tam pracują, z kilkoma wyjątkami. Bardzo musiało Ci się nudzić w tamten piątek, kiedy pisałaś opinie. Wypiłaś sobie pewnie trochę %, zrobiłaś się odważna i wylewałaś tu swoje żale, frustratko.

@ISO 2008-4629-62891

Zawsze tak robią. Jak im coś nie pasuje to usuwają treść. Całe szczęście że nie mają pozwolenia na broń.

Danio

Średnia krajowa macie ? Czy bez nagrody w sobotę nie ma szans

200ml
@Danio

Ciężko ciężko dużo trzeba podpierdala kolegów żeby dostać nagrodę (taka niepisana zasada szefowej)

Leszno
Wiktoria

Mocne słowa padają tutaj o firmie, dyktatura i brak myślenia tylko pracowanie? Naprawdę aż tak zle?:) Może dla odmiany ktoś wymieni plusy firmy?

Megadyne

W tej firmie pracują tylko ludzie bez perspektyw i alkoholicy z Nakła tyczy się to też ludzi na wyższych stanowiskach tam u góry i pracowników niższego szczebla takich jak kontrola jakości(tam glownie????) OMIJAC WIELKIM ŁUKIEM

Lidia
@Megadyne

A Ty ile czasu tam przepracowałeś?

Toto

a podwyżki już były wyrównujące inflację ???

Szczery pracownik
@Toto

Tak się PRZYPADKOWO złożyło że w tym roku dostaliśmy wyjątkowo "podwyżkę" ~6% na początku roku gdy oficjalna inflacja wynosiła również kilka %, nieoficjalna przynajmniej 2 razy tyle. Zawsze dostawaliśmy w połowie roku lub w trzecim kwartale. Wiedzą co robią. Jakbyśmy teraz mieli dostać podwyżkę to musieliby dać do nawet 3 razy więcej . A przecież firma taka biedna i ledwo koniec z końcem wiąże przez te rekordy wyprodukowanych detali które bijemy z miesiąca na miesiąc.

Czy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kierownik produkcji

Nie w tej firmie nie ma takiej potrzeby wystarczy wykonywać polecenia przełożonego pozdrawiam Dariusz

Beata
@Kierownik produkcji

No tak, ale jak ktoś nie umie czegoś robić to same polecenia nic nie dają. Trzeba to wszystko wytłumaczyć. Chyba, że zatrudnia samych z doświadczeniem, no to inna sprawa.

Dramat
@Kierownik produkcji

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHHA !!! Kierownik który nie widzi potrzeby szkolenia pracowników bo wystarczy "wykonywać polecenia" to jest dopiero dbanie o wizerunek firmy HAHAHAHA. Jeśli to prawdziwy wpis kierownika tej firmy to można z pełna odpowiedzialnością i brakiem wstydu nazwa ta firmę januszeksem, (usunięte przez administratora) w którym nikt normalny nie powinien pracować. Cóż kierownik coś wie o braku kompetencji, więc faktycznie to w jego stylu napisać że wystarczy "słuchać poleceń" Nie pozdrawiam. HAHAHHA

Zofia
@Dramat

Hmm ale rozumiem że chociaż na początku są jakieś szkolenia wprowadzające? Bo potem faktycznie "wykonywanie poleceń" może wystarczyć. To nie jest chyba jakas skomplikowana praca?

Spokojny

Witam serdecznie pracowników firmy megadyne. Ludzie pracujący tam są traktowani ,jak zło konieczne, wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonywanej pracy. Pani dyrektor traktuje ludzi,jak (usunięte przez administratora) powinna najpierw spojrzeć na siebie. Najlepiej na wszystkim wychodzą (usunięte przez administratora) które donoszą górze,co dzieje się na firmie. Apropo ,,biura,, Dorotka jest tam chyba przez przypadek, bo na codzień nie wie co dzieje się w firmie i niesprawiedliwie ocenia ludzi.Gulo ostatnio przechodzi samego siebie, wielki kierownik tylko w gębie.Ps. Ludzie nie dajcie się wykorzystywać, bo na tej pracy świat się nie kończy.

Spokojny II
@Spokojny

Jesteś tylko byłym pracownikiem ...

Pracuś
@Spokojny II

Oho kogoś z "góry" zabolał szczery wpis :)

Iphone
@Spokojny

Nie omieszkam dodać tu swojej subiektywnej opini która jest kwintesencja naszej kilkuletniej współpracy ps Dorota nie ma zielonego pojęcia o wykonywaniu swojej pracy nie zamawia pracownika narzędzi i sprzętu potrzebnego do wykonywania pracy dlaczego ?I tu odpowiem na to pytanie DLATEGO że woli robić własne interesy tzw wałki wystawiać lewe faktury itp... ps Gulo lata jak pies za cieczeka też nie mając zielonego pojęcia o wykonywaniu swojej pracy dlaczego ...?DLATEGO że znalazł się na tym stanowisku przez przypadek i tak już został ponieważ prezes do której zaraz przejdziemy lubi ludzi którymi może manipulować które nie mają własnego zdania itp... Kontrola jakości grupa naburmuszonych mierników (mam tu na myśli głównie ich TEAM LIDER'A znanego degustatora alkoholi) którzy nic nie potrafią poza mierzeniem na maszynie co prawda tego też nie potrafią robić do końca solidnie każdy pomiar inny wymiar (nie tyczy się Gosi ponieważ ona wcale nie potrafi mierzyc detali) żenada zero profesjonalizmu dogwintowac M8 nawet Grzesiowi jest ciężko bo on jest biurowy chłopak z wioski ... ps Maciorka goni tych ludzi za okulary a sama ubiera je tylko na pokaz dąży tylko do tego żeby zeszło jak najwięcej tych śmiesznych kółeczek żeby ps.Gwoźdz był zadowolony a tak naprawdę jest gwoździem ale do trumny tej firmy ... Mistrza matematyki nie będę opisywał ponieważ on nawet nie śledzi tego posta ( nie umie w niego wejść)

200 ml

Znaleźli w końcu tego tokarza czy za najniższą krajową nie ma chętnego

Heheh
@200 ml

Nigdy za te pieniążki nie znajda podobno połączyli hasy i teraz robią na 2 maszyny chciał bym zobaczyć jak tam (usunięte przez administratora)heheh

Za miskę ryzu
@Heheh

Pewnie przez ta wojskowa piz de wysiaduje na tym krzesełku popija herbatę z wódeczka i wali dzwony Bąbelkowy kierownik zauważył nieprawidłowości i proszę cię bardzo (usunięte przez administratora) trzeba (usunięte przez administratora)

Mistrz produkcji
@Za miskę ryzu

Ciekawe czy pły pani dyłektoł bylibyście tłacy cwani tutaj wiełcy cwaniacy a na łindywidułalnych łozmowach to miłcza połaszka

Frezer

Jacenty pije i bierze na żądanie poniedzialki to delaguente będzie na 4 na raz cisnąć

Wykrywacz metalu
@Frezer

Andrzej też pije i nie bierze wolnego bo pije w pracy a tak poza tym to jacenty jest kolega gulgusia i ma na to ciche przyzwolenie

Bolec
@200 ml

W megadyne są równi i równiejsi

Tokarz
@Frezer

Jacentemu łapy się trzęsą niestabilny krok dziwne ruchy po weekendzie i przyzwolenie gula i majstra. Tragedia.

Hasski
@Tokarz

Renata lubi takich zatrudniać pijanymi pracownikami łatwo się manipuluje i łatwiej takich ludzi zmuszać do niewolniczej pracy Kierownik też należy do tej grupy wiedz czego się tu dziwić przecież on daje przykład

Ksiądz Kazimierz

Czy zostanę zaproszony na tegoroczną kolędę czy Polski ład dla popalić tej firemce i skończyły się fundusze ?

Michał Krysiński

Najwspanialszą rzeczą podczas tych najbardziej rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia jest możliwość przebywania z osobami o których często pamiętamy i dlatego życzę Wam i (anonimowym twardzielom) wspaniałej świątecznej atmosfery, ciepła, radości, aby od Nowego Roku cały rok był ekstra, by marzenia się spełniały, by gotówka kieszeń Waszą wypchała, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały WESOŁYCH ŚWIĄT A tak na marginesie,,, Wszyscy jedziemy na tym samym wózku ...

@Michał Krysiński

PONIEWAŻ JEST TO MIŁE ŻYCZENIE .

Anonimowy twardziel
@Michał Krysiński

Życzę Tobie, sobie i wszystkim pozostałym pracownikom żebyś już na nikogo nie skarżył do kierownika. Praca w firmie to nie zabawa w piaskownicy a budowanie swojej pozycji nie polega na donosicielstwie.

@Anonimowy twardziel

Też tak sądzę.

@Anonimowy twardziel

Właśnie to nie zabawa w piaskownicy ..... Ale może wyjaśnimy opisaną przez Ciebie sytuację , znajdziesz mnie przy tokarce , znajdziesz czas ??? pozdrawiam

Enzo
@Michał Krysiński

A ja drogi przyjacielu życzę Ci żeby twój serdeczny przyjaciel Mateusz K..(zakładowy podpierdalacz)wkoncu cię pojebal że ciągle pobierasz nowe surówki z krajalni ...Pozdrowienia ze słonecznej Italii

Anonimowy twardziel
@Michał Krysiński

Tych sytuacji jest na tyle dużo, że 8 godzinnej zmiany by nie starczyło. Po za tym jaki jest tego sens jak wszyscy wiedzą jaki jesteś. Zmień się chłopie i nie stróż wariata.

Patu
@Michał Krysiński

Znowu się prosisz żeby naszczali ci do szafki

@Patu

I tylko tyle ... Stać ciebie chyba na więcej..... ;)

Patu
@Michał Krysiński

Zobaczymy po nowym roku znowu polecisz do Darka ze skarga "Dareczku znowu mi naszczali na szafkę""

@Patu

Naprawdę , prawdziwy z ciebie twardziel ... naszczać na szafkę.... to się samo komentuje

Żołnierzyk
@Michał Krysiński

Lepsze szczanie na szafki (usunięte przez administratora) niż donoszenie za plecami na kolegow

Tokarzyk
@Żołnierzyk

A to Michał K.ma w pracy kolegów?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Frezer CNC MASTER

Pytań nie związanych z pracą a mianowicie status rodziny wyznawana religia oceny z zachowania w szkole itp ...Berta w ten sposób przeprowadza rozeznanie czy będziesz potrafił się sprzeciwic czy będziesz podporządkowany bez własnego zdania (taki jak ten pizdus kierownik) swoją drogą dziwię się jeszcze tym nakielskim (usunięte przez administratora) że jeszcze tu pracują w dolinie noteci płacą 30zl na rękę !!!!!!

Ufo
@Frezer CNC MASTER

I jeszcze pytania o tatuaże

Mam
@Frezer CNC MASTER

Z doświadczenia

HASSKI

zwykłych ,normalnych, jak na każdej rozmowie pozdrawiam i życzę powodzenia :)

@HASSKI

BO JESTEM NORMALNY, A WIĘC DZIĘKUJĘ ZA POZDROWIENIA.

5S
@HASSKI

Szalona ruda nie wypełniła swoich obowiązków i została oddelegowana do swojej Anglii (czytaj zwolniona) POZDRAWIAM SPAWACZ

@5S

pytanie było " Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MEGADYNE " .... " Szalona ruda nie wypełniła swoich obowiązków ".....firma nie zatrudnia szalonych.....Zdolność do pracy jest obowiązkowym elementem umożliwiającym dopuszczenie pracownika do pracy na danym stanowisku. Konieczność przeprowadzania badań lekarskich reguluje art ..... i Kodeks pracy. Pracodawca ma obowiązek skierować pracownika na badanie wstępne, okresowe i kontrolne... itd eeehhhhh szkoda czasu .... " Masz rację , ale jakie z tego dobro" POZDRAWIAM SPAWACZA 5S

@5S

A jedzie do Anglii i wiesz to od niej, czy tylko tak podejrzewasz? Jprd. Brak słów...

Recenzent recydywista

Ostrzegam wszystkie osoby, szczególnie zastanawiające się nad podjęciem pracy w tej firmie szczególnie na którejś z maszyn CNC. Chociaż to dotyczy całego zakładu. Robi się coraz większy (usunięte przez administratora) Pomimo tego że firma osiąga lepsze wyniki i w 2 zmiany produkowane jest więcej detali niż wcześniej na 3 zmianach, a założenia na ten rok zostały już dawno spełnione, to ciągle jest MAŁO. Nie dając nic od siebie dostają coraz więcej. Zaczyna się mierzenie czasu detali, pracy wrzeciona, za chwilę będzie kierownik stał że stoperem jak będzie się szło do toalety. Przegięcie... Maszyny są w coraz bardziej opłakanym stanie, parametry często wyżyłowane, a oczekiwania i apetyt na zyski tylko większe. "Biura" niszczą takimi korporacyjnymi decyzjami atmosferę i chęci do pracy. Można to łatwo wywnioskować po rozmowie z innymi. Do pracy chodzę z coraz większym obrzydzeniem dlatego zaczynam się mocno zastanawiać nad jej zmianą. Bez pozdrowień.

Benedetto
@Recenzent recydywista

W poprzedniej wypowiedzi zabrakło gwiazdki * i pod spodem małym druczkiem dopisku: *chyba że jesteś rodziną prezesowej. Wtedy stworzy się dla Ciebie nowe stanowisko które do tej pory było niepotrzebne. Zakres twoich obowiązków to wydawanie poleceń innym w robieniu "porządków" na działach po których jest jeszcze większy (usunięte przez administratora) oraz strzelanie z ucha na pracowników u cioci Reni. Robota jak marzenie. Jak jesteś z jej rodziny to śmiało zatrudnij sie.

Olo
@Recenzent recydywista

W końcu porządek będzie , my na manualnych nie mamy czasu na internet w godzinach pracy . Płacą za pracę , a nie za (usunięte przez administratora) w ustawieniach maszyn . Za palenie papierosów też powinni odliczać czas .

Olo klaun
@Olo

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Najlepiej dołożyć jeszcze po 2 maszyny każdemu na CNC, bo przecież tam tylko wcisną zielony i 8 godzin leżą. Detale same się pomierzą, ogratują, ułożą na wózek, itp. Przecież nie chodzi o to, żeby w pracy biegać, tylko pracować uczciwie, a to, że przy okazji ktoś ma czas spojrzeć w telefon, to co Ci to przeszkadza, skoro maszyny produkują i między innymi zarabiają na Ciebie, bo nie ma co ukrywać, ale to z CNC jest największy zysk.

KIERO ostatni kastrat
@Olo klaun

Trzeba bylo sie uczyc praca na cnc jest bardzo odpowiedzialna w poruwnaniu do konwencji i to ze ktos na chwile pogra na telefonie to o niczym nie swiadczy (zreszta stara tez siedzi ciagle na telefonie i kawki spija, placa jej za nic nierobienie) A wracajac do konwencji tam tylko pracuja ludzie walczacy z nalogami

200ml
@Recenzent recydywista

Swiete slowa niedlugo bedziecie uwiązani lancuchami i (usunięte przez administratora) bedziecie do maszyn

Kto zna ten wie
@KIERO ostatni kastrat

Chciałbym zobaczyć cwaniaczku jak ty byś się sprawdził w roli głownoprowadzącego zakład :) Podejrzewam że szybko by ci wyszły z głowy komentarze typu kawki spija i płacą jej za nic nierobienie…

Człowiek z amelanium
@Benedetto

Prawda, firma to coraz większa parodia. Relacje między ludźmi coraz gorsze-załoga bardzo podzielona , maszyny w większości to muzeum, praca ma charakter odtwórczy- mało rozwojowa mało perspektywiczna, zarobki słabe. Coraz mniej ZA żeby zostać.

Nikt
@KIERO ostatni kastrat

Grać to możesz w domu , a stara spija kawki i żre słodkości i rośnie w szerz , żałujesz spaslakowi?

SOS
@Recenzent recydywista

Zmieniaj i się nie zastanawiaj już tam nie pracuje i cieszę się niezmiernie teraz mam 40 zł netto na godz

Majonez
@SOS

Ja tez zmieniłem pracę i nie żałuję dopiero po odejściu otwierają się oczy kwota netto jaka potrafię zarobić pozostanie tajemnicą ponieważ innym zrobi się głupio że dalej dają się tak d ymać ale na pewno zarabiam więcej niż ten p izdowaty kierownik

@Kto zna ten wie

też chciał bym zobaczyć , jak każdy z was prowadzi ten interes i tyko kawki spija .... po dwóch dniach roboczych to by była kapitulacja z "przepraszam"...

Święta krowa

Na korytarzu stoi jak byk informacja że obecność w pracy potwierdzamy podpisem na liście obecności u mistrza. Tymczasem durne, blond dziecię jeszcze ani razu się nie podpisała w tym miesiącu! Jak ktoś inny się nie podpisze to Bartek codziennie lata i upomina. Widać są równi i równiejsi. Rodzinka może więcej. A najbardziej śmiać mi się chce jak sobie potrafi ustawić i kierownika, i mistrzów. Aż się trzęsą ze strachu i tylko przytakują. No cyrk.. hahaha

Kierownik wydzwania do bylych pracownikow zeby wrocili zenada

Mini
@Marcin

Przyjmą każdego - warunek były ministrant , eunuch , bez tatuaży , bez własnego zdania , IQ max 50 .

@Marcin

Niech do tego młodego z krajalni zadzwoni, w zeszłym roku na początku propaganda że nowe porządki, potem gościa wywalili i co mamy?

STANISLAW

Tamten przestal chodzic do Kosciola dlatego jego kariera zostala przekreslona

Gulowianek
@STANISLAW

Widzę ktoś jakąś dużą frustrację religijną ma i musi takie smutne wypierdy produkować że wszystkiemu Kościół winny.

Tokrka
@Marcin

Robi to co gruba mu każe, za tą kasę każdy by się sponiewierał.

@Mini

PONIEWAŻ JA TEŻ NIE MOGŁEM MIEĆ WŁASNEGO ZDANIA I NIE MIAŁEM PRAWA DOMAGAĆ SIĘ OD KIEROWNIKA SPEŁNIENIA OBIECANEGO DZIAŁANIA. PRODUCENT OBRABIARKI PRZYZNAŁ MI RACJĘ ODNOŚNIE MOJEJ SUGESTII. NAWET PODZIĘKOWALI MI I OŚWIADCZYLI ŻE WYKORZYSTAJĄ MOJĄ RADĘ. W KOŃCU MAM WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE I UMIEM LOGICZNIE MYŚLEĆ.

@majhen

DLATEGO ŻE TO JA NAPISAŁEM I WIEM ŻE MIAŁEM RACJĘ, DOWODEM CZEGO BYŁY WYTOCZONE PRZEZE MNIE DETALE BEZ BRAKÓW.

Hubert

Pracowalem w tej firmie kilka lat jako tokarz az zostalem zwolniony bez podania przyczyny.Uslyszalem tylko ,,bo ktos cos powiedzial". Po moim zwolnieniu firma postanowila mi ,,slodzic " u innych potencjalnych pracodawcow. Mam nadzieje ze sie kiedys dowiem dlaczego zostalem zwolniony. Tak sie tam traktuje pracownikow z największym stazem pracy. Pracownicy na produkcji sa w porzadku tylko jak ktos chce tam pracowac to niemoze miec swojego zdania bo skonczy tak jak ja... Nigdy nie dzialalem na szkode firmy chodzilem nawet w niedziele naprawiac te ,,cudowne " maszyny. Pozdrawiam

@Hubert

MAM IDENTYCZNE ZDANIE O TEJ FIRMIE. NAJPIERW SŁODZĄ A POTEM GDY MASZ INNY I LEPSZY POGLĄD NA PEWNE FAKTY, STAJESZ SIĘ PERSONA NON GRATA.

@Hubert

ZE MNĄ TEŻ TAK POSTĄPIONO.

@Hubert

Nie lubią mądrzejszych od siebie.

@Hubert

Mnie też słodzono w następnej firmie. Myślę że w ten sposób mierni zwierzchnicy dowartościują się.

Czy tylko mi nie zgadza sie po raz kolejny wyplata czy sa tu tez takie osoby ktorych regularnie kadrowy probuje oszukać w poniedzialek ide do tego mistrza matematyki

@Paweł

I jak? Mistrz matematyki odpowiedział na pytania?

Lechu

Witam, jestem zainteresowany pracą w tej firmie na stanowisku Frezer CNC. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć jak mniej więcej wygląda praca na tym stanowisku? Chętnie dowiem się jak wygląda tutaj norma - czy po ludzku da się w niej wyrobić, czy maszyny są po ciężkich przejściach czy raczej w miarę nowe i ogólnie co uważacie o pracy w tej firmie pod względem warunków pracy/atmosfery (pomijając zarobki). Czy warto podjąć się tutaj pracy jako \świeżak\ jeżeli chodzi o frezowanie (zdobycie umiejętności, wiedzy od samego początku - będzie ciężko?)? I w większości na jakich sterownikach pracujecie? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Znawca
@Lechu

Praca w większości przypadków polega na wierceniu i gwintowaniu otworów. Nic ciekawego się nie nauczysz. Praca jest dość łatwa, ale powtarzalna, monotonna i niezbyt rozwojowa. Ludzie na hali w większości w porządku. Norm jako takich nie ma, po prostu trzeba pracować "normalnie". Maszyny stare trupy. Tylko jedna 5-osiowa jest nowsza, bo ma z 2 lata maks.

Gulo
@Lechu

Nowa to ona byla w Pleszewie.Po tych dzwonach Lecha juz stracila swoja swiezosc

Koniojebca

Wole byc mierny i wierny Darkowi niz pelnic funkcje slusarskiej podpierdalaczki

Były robol

I jak tam prorocy? Ruda już przejęła władzę? W końcu tak to wieszczyliście że chyba już czas najwyższy?

Zostaw merytoryczną opinię o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.
2.8/5 Na podstawie 202 ocen.
  • Ołowiana 10
    85-461 Bydgoszcz
  • NIP: 5542060001 KRS: 0000182944

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.