Opinie o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Pytający

To jak to ze zwolnieniami? Podobno dziś kogoś zwolnili? Ktoś wie czemu, ilu i o co chodzi?

@Pytający

Redukcja etatu, brak zleceń firma upada .

Cnc

Pamiętam jak mówiła ,że te zwolnienia nie są po to żeby zrobić 2 zmiany i to tylko plotki a tu proszę co zrobili .Renia się gubi co raz bardziej .

Hej, czy w firmie MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. płacą za nadgodziny?

majhen

PŁACĄ ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM PRACY

Zszs
@majhen

Ciekawe, że soboty rozliczają w formie pseudo premii. Może PIP poinformowac????

Kaszana

Nie wierzył bym w historię o końcu zwolnień, zastanówcie się, zwolnili osoby z umowami na stale bo niby redukcja stanowiska. Teraz za to nie będą przedłużać umów, dla nich to już nie jest zwalnianie. Dla mnie utrata pracy to utrata pracy a ich pseudo powody są śmieszne.

Sprzeciw!!

Codzienny "żółwik" z kierownikiem w czasach pandemii. ŻE-NA-DA!!

Ewelina

Witam, czy firma daje możliwość pracy zdalnej?

Pracownik2

Na zebraniu trąbili o tym około 2 tygodnie temu. Wtedy jeszcze był dostępny. Oszczędności...

Masakra

Żeby trójki nie wyciągnąć za miesiąc pracy to porażka jakaś. Kobiety na kasie lepiej mają płacone. Moja zarobiła więcej niż ja pierwszy raz w życiu. Zabrali soboty i się śmieją. Będzie dobrze, mówili, albo i lepiej... Teraz miareczka się przebrała! Czas podjąć decyzję o odejściu. Arrivederci Roma!!

Kaszalot
@Masakra

Z jednej strony uważam, że możesz sam iść pracować "na kasie" i zarobić więcej niż tu. Z drugiej strony, masz rację. Praca nie jest łatwa, wymaga skupienia, dokładności, sumienności itd. Dodatkowo większość na 3 zmiany, co dodatkowo obciąża organizm. Szkoda, że pracownicy produkcji są najmniej doceniani, a tak na prawdę wykonują czarną robotę. Dodatkowo jeśli nie dadzą dobrej podwyżki w tym roku, a przynajmniej różnicy między wzrostem najniższej krajowej z roku poprzedniego w stosunku do obecnego to za chwilę nie będzie opłacało się wykonywać tego zawodu i będą mogli pakować walizy do Etiopii.

Danytany
@Kaszalot

Tu się raczej już nic na + nie zmieni , i co da 2 zł podwyżki ? To jest tyle co nic jak już nie idzie podciągnąc sobota ,co też jest smieszne bo chyba sobota pracująca to nagroda ,jak z przedszkolakami ...konkurencja daje już spokojnie 3tys + znającym jedynie podstawy cnc,poczekać jeszcze trochę i jednak będzie trzeba się pozegnac

Kozioł sprzedawczyk

Pseudo majster kozioł sprzedałby wszystkich byle by awansować Nie pozdrawiam

Szkorbut
@Kozioł sprzedawczyk

Smutne ale prawdziwe. Strzela z ucha jak kłusownik na polowaniu. Gdyby nie to, nie zostałby majstrem. Nie wiem tylko co jest smutniejsze. To ze awansowal na to stanowisko w taki sposob czy to ze szefowa aprobuje i nagradza osoby kablujace.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Urlop bierzesz, firma zamknięta

jaki

witam Czy warto sie zatrudnic w tej firmie ? praca jest na 2 czy na 3 zmiany na magazynie ? jak wyglada placa dla nowo zatrudnionyh ? i cy sa dodatki na swieta i socjale jakies ? jak wyglda atmosfera w pracy ?

Czy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. praktykuje "luźne piątki"?

Ben

Raczej nie bo i tak robią inwigilację z kart pracy ????

Artur
@Ben

Co to znaczy? Napisz dokładniej jak wyglądają takie sytuacje. Jaka atmosfera panuje w Megadyne?

Ben
@Artur

Sprawdzaja karty pracy jak chyba w większości firm

Xxx

Mi w firmie dobrze się pracowało ale maszyna pozostawiała dużo do życzenia, poznałem dużo miłych ludzi, największy minus to zarobki.

Artur
@Xxx

Wspomniałeś, że "największy minus to zarobki", czy rzeczywiście są one aż tak złe? Napisz proszę coś więcej o tym.

Kimbo
@Artur

18 zł brutto to kpina w biały dzień

Sraczka

Jeśli chodzi o rodzinna atmosfere która niby panuje w naszym zakładzie, to mit. Pracownicy są traktowani jak ludzie 3ciej kategorii. przykładem może być kawa ze stołówki to jakieś trociny do parzenia a w biurach pija rarytasy drogie spożywają za wspólny budżet. kontrola jakości zachowuje się jak by była prywatnym folwarkiem rudej aha ciekawe kiedy się nocki skończą tak jak obiecywali jak się zaczynały miały być kwartał do pół roku znowu nas oszukali. zabrali radio żądamy przywrócenia radia a nie że jakiemuś Włoszkowi się nie podoba ze muzyka leci albo Renia mówi że abonament musi płacić za radio no taka biedota w firmie jest hahahaha tu jest POLSKA się nie podoba to wypier......ać!!!!!!!!!!!!! pozdrawiamy serdecznie wolni Polacy

Sęp

Dali podwyżki 2 zł i teraz będą wymagali 30% żeby wzrosła produkcja śmiech na sali . Kupując maszyny to mogli odrazu zakupić jakieś małpy co będą na nich pracować .Lepiej niech się wezmą za rudą z kontroli co tylko potrafi zaganiać i fotografować papierki na podłodze żal że produkcja musi na takich ludzi pracować .

Hanna
@Sęp

2 zł podwyżki wydaje mi się mało prawdopodobne, ale załóżmy, że tak jest. Jak zatem rozumiem - wynagrodzenie w MEGADYNE raczej Ci nie odpowiada. Ale może jakieś specjalne benefity to rekompensują. Macie tam może dostęp, jako pracownicy, do jakichś świadczeń urlopowych, czy na przykład do dopłat do wypoczynku dzieci?

Stachu Motyka
@Hanna

Tak, mamy dofinansowanie do wczasów pod gruszą w wysokości 200zł, które pokrywają tylko 1 dzień urlopu. Ewentualnie wystarczy na paliwo na wyjazd. Koniec świadczeń.

Dwunastnica
@Stachu Motyka

Pozwolę sobie doprecyzować. Na urlop dawali 200-500zł, zależnie od dochodów przypadających na jedną osobę w rodzinie. Swoją drogą niesprawiedliwy podział. Wszyscy powinni otrzymać tyle samo. Dodatkowo na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc też sypną groszem i dadzą paczki. Poza tym żadnych dodatkowych świadczeń nie ma, słabo...

Hanna
@Dwunastnica

Dziękuję za doprecyzowanie. Czyli - jak zrozumiałam - w MEGADYNE, jeśli chodzi o dodatki, można jedynie liczyć na takie dofinansowanie. A co z prywatną opieką medyczną? Czy macie do niej dostęp?

12-nica
@Hanna

Tak. Ten "fundusz socjalny" to jedyna forma "benefitów".

Janioł

Czyżby od lat to samo? Problemy z produkcją, sprzedażą i atmosferą jeżeli występują tzn, że ktoś za ten stan odpowiada - czyli głowa. Albo nie odpowiada - za Włochami trudno trafić . Chcą zaś by wszelkie wpadki terminów dostaw handlowiec usprawiedliwiał "500+". Skoro jednak taki sposób prowadzenia biznesu Włochom odpowiada to możecie sobie tylko utyskiwać na los bo Renia nic poza administrowaniem nie może. Jak do tego dodać fakt, że hurtownia sprzedawała kiedyś pewien produkt 2x taniej niż mega, to dośpiewajcie sobie czemu jest jak jest. Megadyne to bogata firma i stać ją na inwestycje w tureckie taśmy myśląc zapewne, że konkurencja to ślepcy i ograniczeni umysłowo a to Megadyne, była, jest i będzie skazana na sukces. Ha ha ha

Wiaczesław

Jeśli jest tak źle i tak ciężko to dlaczego nie zmienicie pracy? Dobry pracodawca jest dla dobrych pracowników!

Biedroneczki są w kropeczki

Kto będzie robił te kółeczka jak połowę zwolnią bo za mało robią, a reszta sama się zwalnia? Maszyny świecą pustkami, a ciśnienie zaległości przenoszone na resztę załogi która JESZCZE ma cierpliwość...

Anonimowy twardziel

A propos krzesła i odpoczynku w trakcie pracy... Szczegółowo zostało to unormowane w rozporządzeniach będących aktami wykonawczymi do Kodeksu pracy. Kwestia ta została więc opisana w rozporządzeniu ministra pracy i polityki socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. § 49 tego rozporządzenia zawiera regulacje dotyczące pracy siedzącej i stojącej. Tak więc przy wykonywaniu pracy niewymagającej stale pozycji stojącej należy zapewnić pracownikowi możliwość siedzenia. Natomiast przy pracy wymagającej stale pozycji stojącej lub chodzenia należy zapewnić pracownikom możliwość odpoczynku w pobliżu miejsca pracy w pozycji siedzącej, a siedziska powinny spełniać wymagania Polskich Norm. Niezależnie od tego, czy uznać, że Pana praca wymaga pozycji stojącej lub chodzenia, musi mieć Pan zapewnioną możliwość odpoczynku. Nie chodzi tu wcale o miejsce, gdzie są spędzane przerwy, ale właśnie w pobliżu miejsca pracy, za maszyną, za ladą, albo gdzieś obok – w bezpośredniej bliskości, a nie np. na stołówce. Pracodawca nie ma prawa odmawiać pracownikom odpoczynku w pozycji siedzącej ani twierdzić, że powinien się on odbywać wyłącznie w czasie przerwy. W mojej ocenie praca czy to kelnerki, czy to sprzedawcy czy operatora maszyn nie wymaga stale pozycji stojącej. Nawet jednak jeśli uznać, że to praca wymagająca stale chodzenia lub pozycji stojącej, i tak należy się Panu miejsce do siedzenia, gdzie mógłby Pan odpocząć przez minutkę.

Kukaki
@Anonimowy twardziel

Też o tym czytałem właśnie, ale odezwać się strach bo zaraz się poleci za takie coś, dlatego tu jest dobre miejsce na wypowiedzi, taka rzeczywistość megadyne niestety...

Ciekawy

Nurtuje mnie jedno pytanie, mianowicie dlaczego ludzie z waszej firmy zaczęli uciekać do konkurencji, chodzi tu o operatorów.

Nietoperz
@Ciekawy

Prosta sprawa. Pensja bliska dyskontom. Chyba, że zostaniesz "wyróżniony" i w "nagrodę" będziesz mógł przyjść w sobotę i zarobisz na "premię". Jak wszystko będzie się tak rozwijać jak w obecnej chwili, to niedługo pracownicy będą trzymani na smyczy na swoim stanowisku. Przykre...

Nieciekawy
@Ciekawy

Powodem jest typowo babskie zarzadzanie. Kobiety decyduja i probuja rzadzic. Efekty widac golym okiem.

Zostaw merytoryczną opinię o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.
2.8/5 Na podstawie 202 ocen.
  • Ołowiana 10
    85-461 Bydgoszcz
  • NIP: 5542060001 KRS: 0000182944

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.