Opinie o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Socha

Co do biura, firma podziekowala naprawde doswiadczonemu technologowi, ktory mimo wieku emerytalnego chcial dalej tam pracowac i byl niezastapiony, nawet w kontaktach z klientem. Nie jest prawda ze chcial odejsc. Zero podziekowania po tylu latach pracy. Na jego miejsce zatrdnila kogos niedosc ze bez zadnej wiedzy i obycia to jeszcze w.dodatku wyglad I cala powierzchownosc pozostawiala wiele do zyczenia. Gosc zostal zwolniony, ale co wstydu przyniosl to szkoda gadac.

Zaix

Firma Megadyne placi na czas, istnieje również dofinansowanie do wczasow zalezne.od zarobkow oraz swiateczne paczki. Tak jak ktos napisal, lepiej jest siedziec cicho I.nie wychylac sie. Aspekty religijne, rodzinne sa tam czesto poruszane. Wie ten kto pracuje. Natomiast kwestia placenia na czas czy wczasy pod grusza nie sa juz czyms wyjatkowym. A w biurze pracuje wiele nowych osob ktore w porownaniu do innych firm z tejbranzy branzy reprezentuja nie najlepszy poziom. nie odezwa sie, ponieważ są po znajomosci albo chca byc lubiani I nie chca wychylac sie z czyms o czym wiekszego pojecia nie maja.

Zbynio

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Pojechany

Nikt nic nie napisze, ponieważ zadaniami Pani zarządzajacej są śledzenie i inwigilacja. A tak na poważnie, interesują się Twoim życiem prywatnym, poglądami, życiem rodzinnym. Lepiej siedzieć cicho i robić swoje. Pracownicy w biurach to selekcja "wybitnych" przytakujących maskotek, Ci normalni, albo odeszli, albo zostali zwolnieni. Niestety nieprzemyślane ruchy zaprzepaściły wiele możliwości. Atmosfera w biurach jest sztuczna, i trzeba na wszystko uwazać,aby nie zostało przekazanę na górę. Poodobnie na produkcji. Jesli jesteś dobrym fachowcem, bedziesz miał dobrze, tylko się nie odzywaj i przytakuj przełożonym. I dobrze by było,aby ktoś łaskawie odbierał telefony!

Leszno
Anita

Czy dobrze się wam tu pracuje i dlatego od dawna nikt nie pisał?

wert

Powiem Ci tak!!!.Jeżeli jesteś w miarę dobrym fachowcem i zatrudnisz się w tej firmie to jest pierwszy szok!!! Kierownik- totalny idiot.. koleś nie zna się ani na narzędziach ani na parametrach skrawania- ogólnie na niczym.Prace które można byłoby wykonać w czasie 3 min. tam robi się w 30 min!! to nie jest zart!!!!Chciałbyś podpoowiedzieć cokolwiek to ten cymbał patrzy na Ciebie jak na idiote i twierdzi ze wie lepiej. Gościu nawet nie potrafi w katalogu poszukać narzędzia.Byłem ostatnio na szkoleniu I Darka z Megadyne wszyscy handlowcy, mistrzowie i kierownicy znają!!!! Nikt pewnie nie chciałby mieć takiej opinii jak on

wieloletni
@wert

Niestety najwiekszą tragedią w firmie megadyne jest kierownik działu kół pan D. W swojej blisko 40 letniej pracy zawodowej nie spotkałem tak pozbawionej charakteru i niesłownej osoby na tak ważnym stanowisku. Wykonawca woli prezeski bez własnego zdania. Nagradza potakiwaczy, jak ktoś ma swoje zdanie jest niewygodny i zostaje zwalniany. To nie tylko moje zdanie ale i większości załogi.

@wieloletni

POTWIERDZAM. NIE MOŻNA MIEĆ INNEGO POGLĄDU NA PROBLEM NIŻ D.U.

Red

szukają takich fachowców czy tak dobrze płacą że od dawna szukają tokarzy i frezerów ...nawet do przyuczenia??

Hanna

@wieloletni a co powiesz na temat samej pracy?

Guma

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak jest u was w firmie na stanowisku Tokarz, na maszynie konwencjonalnej. Jak wygląda praca, zarobki itd. Prosiłbym o odpowiedź osób które pracują tam dłuższy czas :) Pozdrawiam

rex

witam....czy frezer cnc w tej firmie ma jakies szanse zarobkowe????

J

No z tego co ja wiem, przedstawiciele mają super premie

New

Witam. Czy może ktoś napisać coś na tema pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w tej firmie?

Wieloletni pracownik

Zna się! I to jak mało kto! Te wszystkie denne wpisy na jego temat są po prostu żałosne!! Jeżeli tak go nie cenicie, to polecam spx. Tam na pewno jest ktoś bardziej kompetentny na kierowniczym stanowisku! A marudzenie że to źle, a tamto gorzej na tym forum to się mija z celem. Tylko rozmawiając w oczy można coś poprawić, bo nie mówię że jest idealnie, a nie psioczyć na wszystko i wszystkich. Ale Ty pewnie jesteś idealny co wert?

New Ty chyba szukac nie potrafisz bo ogloszenia sa wszedzie

Azrail

Zwalniajac najlepszych tokarzy i pozwalajac odejsc dobrym fachowca strzelaja sobie w kolano. Bedzie powtorka z Robotika skraj bankructwa.

YYY

Ta firma to jeden wielki ŻART! Hahaha

Azrail

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku tylko z nie odpowiednimi osobami na roznych stanowiskach. Zaczynajac od technologa. To jakis zart bo ksero kazdy moze zrobic i malo tego bo nawet kserowane rysunki nie sa weryfikowane pod wzgledem zgodnosci wymiarow. Jestem ciekaw czy z olowkiem w reku i kalka narysowal by prawdziwy rusunek techniczny. A co ciekawe do niektorych kserowek bez lupy to nie ma co podchodzic. Kolejna osoba jest Pan Stalone ktory wprowadza zekomo iso i moim zdaniem nie posiada minimalnego pojecia o procesach produkcyjnych kol a o obsludze najprostszych narzedzi pomiarowych to nie ma chyba zadnej mowy. Idac dalej i nie odbiegajac od tematu to kolejna osoba jest brygadzista Pan P. ktory uwaza ze zawsze ma racje i ze wszystko sie da nawet jak mialo by sie popsuc narzedzie. Zero zaufania do pracownika i za kazdym razem musi przekonac sie na wlasne oczy. Po za tym jak trafi sie dobry brygadzista to dlugo nie pociagnie bo jest zbyt wpozadku do ludzi i albo odchodzi albo jest "ztlamszony". Pan kierownik jest spoko tylko wiecej zrozumienia do ludzi bo zawsze mozna porozmawiac. Co do pracownikow to ludzie sa spoko. Tylko ze nie urazajac nikogo jak z piekarza robi sie tokarza a potem cudow sie oczekuje to raczej nie ma racji bytu. Nie chcialem tu urazic nikogo bo rozumie ludzi i sytuacje na rynku pracym chodzi tylko o podejscie do tematu. To moje skromne zdanie o firmie.

Kutasxxl

Byłem na rozmowie - tragedia i płacz. nie polecam.

Delma

powiadam Wam: ceniony jest ten kto wierzy i smaruje albo smaruje i wierzy :)

pracowałem tu

Firma super ...dla byłych zamachowców i sprzątaczek- które tu zostają frezerami!!! BRAVO

Zostaw merytoryczną opinię o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.
2.8/5 Na podstawie 202 ocen.
  • Ołowiana 10
    85-461 Bydgoszcz
  • NIP: 5542060001 KRS: 0000182944

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.