Bar Waldemar Klawikowski

Gdańsk

Opinie o Bar Waldemar Klawikowski

oszukany

Mój mężczyzna również został przez Pana oszukany. Pracował dwa miesiące, robił bardzo dużo nadgodzin za które nie otrzymał wynagrodzenia. Inne osoby oszukane przez tego Pana chętne do złożenia pozwu zbiorowego proszę o maila swinkaaa@gmail.com

GAZELA
@oszukany 04.03.2016, 09:17

OSZUST,BURAK,KŁAMCA,FANTASTA,PODŁY,NIKCZEMNY I DO TEGO ZAPASIONY ALKOHOLIK

Tytytyty
@GAZELA 22.01.2017, 13:45
OSZUST,BURAK,KŁAMCA,FANTASTA,PODŁY,NIKCZEMNY I DO TEGO ZAPASIONY ALKOHOLIK

potrafi takie bajki opowiadać,obiecywać kłamać. do tego chleje i ćpa. znam również kilka osób które oszukał na ładne tysiące w tym mnie. jak ktoś wie czy można go w gdańsku lub w lidzbarku obecnie dorwać , proszę o kontakt na @ : paulinka30@gmail.com

krop

pracowałam u tego Pana 5 lat a po tym czasie zostałam bez wypłaty, bez kasy za niewykorzystany urlop i kupą problemów dla mnie zwariował traktując tak swoich wieloletnich i zaufanych pracowników.TRZYMAJCIE SIĘ OD NIEGO I JEGO KONKUBINY Z DALEKA BO TO ZŁODZIEJE I OSZUŚCI rozżalona:((((

BIR
@krop 30.01.2015, 01:54

PROSZĘ ODEZWIJ SIĘ NA E-MAILA ms2284@wp.pl

Zostaw opinię o Bar Waldemar Klawikowski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar Waldemar Klawikowski