Ocasion 2000

Gdańsk

Opinie o Ocasion 2000

zyzia

a na co się konkretnie poprawiła? możesz podac jakiekolwiek konkretne infiormacje? znam się na laptopach i na ich serwisowaniu, niejeden w życiu już naprawiłam i rozebrałam na części piwerwsze - jak dobrze płaca to mogłabym dla nich pracować. jakie stawki są?

OCASION2000

Jest nam niezmiernie przykro, że nie jest Pan/Pani w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług, prosimy o jak najszybszy kontakt, w celu wyjaśnienia problemu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w 101% zadowoleni. Mamy nadzieję, że uda się pozytywnie załatwić sprawę :) OCASION2000

kar

Ocasion , rozczarowanie, niekompetencja i naciąganie klienta. mam przykre doświadczenia może tylko ja. Osobiście odradzam te firmę i proszę o ostrożność w kontakcie z Panami.

Zostaw opinię o Ocasion 2000 - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ocasion 2000