DIMAKT REDA/SOPOT

Reda

Opinie o DIMAKT REDA/SOPOT

cleaner

ja robiłem w tej firmie pare lat ze 3 już chyba bedom. Robota taka ze trzeba robic i kto chce to prace ma, a kto siedzi i pije tego wywalają. Warunki przez te lata się polepszyly. Pokoje były ok, mieszkałem sam z kolega. Zmienil się kucharz i posiłki sa teraz calkiem dobre. Godzinowka moglabybyc wieksza ale co tam marudzić.

@cleaner 17.08.2015 15:56

Zaoszczedz tez na papierze toaletowym i sie nie podcieraj trzeba byc bezmozgiem zeby na jedzeniu oszczedzac

WelderDK

Witam Państwa, Zwracamy się z prośbą o dodawanie komentarzy popartych faktami. Stocznia Premator znajduje się w Szwecji, natomiast firma Dimakt działa wyłącznie na terenie Danii. Jeżeli ktoś chce oczerniać jakąkolwiek firmę, proszę najpierw sprawdzić czym się dokładnie zajmuje i z kim współpracuje. To może wprowadzić ludzi w błąd. Nie bronie nikogo, ale wypadałoby mieć pojęcie o czym się mówi, szczególnie na forum publicznym.

Iza

@xtc, rzeczywiście to co opisujesz może przyprawić o zawroty głowy, oni nie mają tam żadnych kontroli bezpieczeństwa, w takim razie? Przecież przepisy BHP w takich branżach muszą być surowo przestrzegane. Skoro tutaj pracowałeś to dopytam też o te wypłaty, o które wcześniej pytałam, czy Tobie zdarzały się jakieś kłopoty z tym podczas pracy w DIMAKT REDA/SOPOT?

Iza

@rogal czy opisywana sytuacja miała jakiś finał? Wcześniejsze wpisy nie wskazywały na niewypłacalność firmy. Warto odpisać innym, którzy nadal wchodzą na forum dla aktualnych informacji dotycząc warunków zatrudnienia.

dfg

@karolina no taka prawda ma na pewno duzo plusow :)

rogal

witam wczoraj wruciłem z dani byłem odelegowany do firmy nicon w esbjerg to co tam zastałem to totalny kierat ponizanie w ciagu 2 tyg przewineło sie z 20 spawaczy firma nie wypłaciła mi pieniedzy nicon to najgorsza firma w dani

Marek

Od lat pracowałem w Norwegi, rynek padł, pracy nie ma. Kolega polecił mi ich, w sumie trochę czekałem, ale dostałem prace, stawki sa dobre, warunki calkiem niezle. A panie z biura faktycznie często się kontaktują ;)

jaaaaa

jak nie szukaja, jak na trojmiescie i spawalnictwie ciage sa oferty. Nie moge sie na zadna zalapac, bo jak zadzwonie to juz maja komplet.. mam pecha

joj

Teraz od jakiegos czasu sa nowe umowy i duzo lepsze warunki ale ciezko sie do nich dostac

spawaczztigg

najlepiej do nich dzwonic, do biura. Strona nie jest chyba aktualna. Ja jezdze do danii glownie na telefon. Dzownia i jade. Jest ok. Samochod dostaje, mieszkanie tez. Nie jem duzo to tez zaoszczedze zawsze hehe

fhg

Możesz dać namiar na alukorn ?

tom

Wydrukuj formularz i wyslij mailem x dokumentami.

chowik

Wiecie może w jaki sposób korzystać z ich strony internetowej. Chodzi mi o to, że jak wejdziecie w oferte to macie napisane co oferują pracownikowi, czego wymagają itd,. No i tam wyżej na czerwonym pasku jest przycisk "Dołącz do nas", klikam na niego i nic. Nie wiem czy to wina przeglądarki czy jak. Też macie ten problem ?

karolina

no i niestety nie udało się odpowiedzieć w roku 2014.. też mam podobny problem i nie wiem czy jest mozliwy takie elastyczny czas pracy, ja to jeszcze ze studiami chciałam podogdzić w tym semstrze, ale nie wiem czy tak się da, jak sądzicie? mam nadzieje, ze mi pomozecie w tej sprawie, bo to pilne dosyć jest.

BEBEBEBE

Do mnie tez dzwonili jako foreman niech szukaja frajerow gdzie indziej.Ktos kto jest zdesperowany to pojedzie ale na krotko niech zadbaja o to by te opinie o nich sie poprawily

Arek74

Dzwonili do mnie dziś z propozycją dla malarza-piaskarza za 54 korony śmiech na sali

ggggg

Czy orientuje się ktoś czy kładą duży nacisk na znajomość języka angielskiego aby się dostać do pracy?

ANOO

Jedzenie z datą z 2010-2011roku!!!! Mięso itp. przeterminowane o ładnych kilka lat. Każdy pracownik dostał przydział spożycia jednego JEDNEGO owoca dziennie! (usunięte przez administratora)

xyz

Wie ktos gdzie szukac roboty jako fireman? Jakies podobne firmy?

Hary

napiszcie ile mozna w tej firmie wyciagnac za miesiac na czysto na raczke

piteeer

ja mam jutro jechac do dani na platforme, powiedzcie jak kasa; ile wychodzi; jak placa , bo niby mowile ze co miesiac, tak? ile godzin sie pracoje?????

Fireman

witam mam pytanie Czy był już ktoś z Was na stocznii w Danii na platformie jako fireman z tej firmy???jak wygląda praca? umowa?

Przeczytaj jeszcze raz uważnie wszystkie opinie i dopiero wtedy podejmij decyzję- byle słuszną,żebyś póżniej nie żałował

Zostaw opinię o DIMAKT REDA/SOPOT - Reda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIMAKT REDA/SOPOT