Opinie o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Mielec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanatorium Mielec o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

gaw

Czy jedzie ktoś samochodem z okolic Chełma do Krynicy Zdroju w terminie w dniu 21 maja mam przydzielone sanatorium Mielec tel 513411585 Grazyna

grazyna.gaw

Czy ktoś jedzie do Sanatorium Mielec w terminie od 21 maja z rejonu Chełma proszę o kontakt grazyna.gaw@onet.pl

An

Czy jedzie ktoś do sanatorium w Krynicy Zdrój od 21 maja do 11 czerwca z Przemysla? Proszę o kontakt. aniar63@interia.pl... Pozdrawiam serdecznie

Izawa

Sanatorium samo w sobie bardzo fajne, pokoje czyste i po remoncie, zabiegi jak wszędzie, borowina w błocie nie w plastrach. Moim zdaniem wszędzie blisko. Niestety jeden mały minus to jedna zmiana w kuchni, która wszystkie potrawy przesala. Solą wszystko co popadanie nie bacząc na uwagi. Słone mleko na śniadanie to jest norma. Wymyśliły nawet nową potrawę: słone kluski leniwe z masłem na kolację. Nie pomagają prośby, groźby itp. Jedyny argument kuchni to to, że nikt się nie skarży i oprócz mi nikomu to nie przeszkadza. Kuracjusze gdziekolwiek będziecie nie dajcie się truć solą, która w nadmiarze jest nie zdrowa i powoduje liczne choroby, reagujcie bo ręce opadają, jak tam gdzie trzeba się leczyć jest się podtruwanym. Myślę, że sól w sanatorium może być po to żeby ludzie mniej jedli bo słonej zupy mlecznej nie zje się za dużo. Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Szefowa kuchni jest wstanie przysięgać, że nie soliła zupy, która była słona i mówić, że zupa słona nie jest słona. Cyrk Oprócz jednej zmiany kucharek (są chyba dwie) wszystko super. Gorąco polecam

Ola B
@Izawa

Ja tak myśle ze pani pomyliła obiekty. Obecnie jestem tutaj , wcześniej przeczytałam pani opinie i jechałam zadowolona że inni nie moja racji. Niestety rozczarowanie totalne . Fakt Obsługa miła , na stołówce (usunięte przez administratora) naczynia niedomyte, posiłki nic szczególnego różne diety a mao różniące się np. surówka . Z plusów to otoczenie , cisza, ja mam akurat pokój dosyć duży , czysty . zabiegi akurat mam porażka . Parking porażka .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanatorium Mielec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Stanisław

Czy ktos jedzie z Zamościa lub okolic (woj. lubelskie) na turnus 04.05-27.05.2018 do Krynicy Zdrój i ma jedno wolne miejsce? Mój nr kontaktowy 507839972. pozdrawiam

jadę do sanatorium Mielec w dniach 30.04-21.05,2018-może też ktoś jedzie z okolic Wielkopolski jestem chętna na wspólną podróż hanna_w@poczta.fm

Stanly
@Anna

Jadę z Katowic w tym terminie

Grzegorz

Witaj, jadę również 30.04 z Kalisza

@Anna

Jadę w tym terminie z Wielkopolski, zadzwoń (usunięte przez administratora)

Ludka
@Anna

Również jadę ale z małopolski. Pozdrawiam

@Anna

Jadę z Poznania samochodem do sanatorium Mielec w Krynicy na turnus od 30.kwietnia i chętnie kogoś zabiorę. Lucyna

@anonymous

Dzień dobry czy w swojej podróży będziesz przejeżdżać w okolicach Wielunia? Ja również mam ten sam termin w Mielcu i szukam osoby podróżującej w tym kierunku. Ela

IRENA

Czy jedzie ktos w terminie 30.04 do 21.05. 2018 r z warminsko- mazurskiego? jedziemy z mezem moze jest ktos chetny zabrac nas? prosze o kontakt moj nr telef, 503519607 .pozdrawiam

PG

Dzień dobry, Jadę z Kielc do sanatorium Mielec- Krynica Zdrój . Turnus od 21 mają - 11 czerwca 2018. Mogę zabrać kogoś chętnego ????

@PG

proszę podać kontakt do siebie, jestem zainteresowana, też jadę w tym samym terminie do sanatorium Mielec

Jestem również z Kielc

@anonymous

Prosze napisac e-maila z danymi kontaktowymi to się zdzwonimy, Mój e-mail: pawel.gadowski@interia.pl

Pawel.gadowski@interia.pl

M....

Witam wybieram sie 21 maja do Sanatorium w Mielcu, może ktoś z Zamoscia lubokolic również jedzie w to miejsce i mialby wolne miejsce.??? Pozdrawiam M.... proszę o kontakt 507-144-763

@M....

Jadę z Zamościa ale na wcześniejszy turnus bo kończę 21 maja 2018r

Ela

Jadę do Mielca w Krynicy 30.04.2018. Czy ktoś jedzie z okolic Wielunia, albo południowej części woj. łódzkiego, albo tędy przejeżdża w tym terminie i w tym kierunku?

Zz

Witam, czy ktoś wybiera się do sanatorium w Krynicy Zdrój Mielec 9 kwietnia 2018 r do 30 kwietnia 2018 r, chciałabym się zapoznać. Lublin i okolice. Zostawiam mój numer telefonu 667 596 370. Pozdrawiam.

Jesteśmy z mężem w tym sanatorium,wszystko jest SUPER.Kadra wspaniała,uśmiechnięta i życzliwa,jedzenie wyśmienite,warunki b.dobre.Polecamy

Jolabiałystok

Zaczynam turnus 26 lutego. Może ktoś z Białegostoku jedzie na ten dzień? Chętnie zabiorę się z walizką. jolanta.zg@wp.pl

Jolabiałystok
@Jolabiałystok

Pomyliłam maila: jolanta.zg@hotmail.com

Qwert
@Jolabiałystok

Witam nie radze tam jechac nie dobre warunki sam mam skierowanie i rezygnuje

Adamo
@Qwert

Witam jakie są konsekwencje odesłania skierowania? proszę mi podpowiedzieć bo sam się łamie

Baśka
@Adamo

ja odsyłałam skierowanie(miałam termin na styczeń) ale argumentowałam niemożnością wzięcia urlopu w styczniu,lutym i odsyłałam z pismem od dyrekcji,że nie dostanę urlopu tym bardziej,że wg.moich obliczeń miałam jechać we wrześniu i termin się przesunął nie z mojej winy.Za to teraz dostałam odpowiedź,że jadę w maju

Stanly
@Baśka

Ja też jadę 30 Kwietnia

adamo
@Stanly

a skąd jedziesz bo ja Konin

jaro

Byłem w sanatorium Mielec w lutym 2018. Pokoje i posiłki były dobre. Zabiegi wyśmienite. Obsługa zabiegów miła i profesjonalna. Mankamentem jest fatalny personel recepcji. Powinno wymienić się jak najszybciej te panie, ponieważ ich brak kultury i nieprofesjonalizm niszczy cały dobry obraz sanatorium MIelec.

Aleksandra

Jadę z Sanoka do sanatorium Mielec w Krynicy Zdroju w terminie 15.01 - 05.02.2018 r. Mogę zabrać dwie osoby. Telefon kontaktowy 606 321 362

Zaciekawiona
@Aleksandra

Witam. Czy najpewniej rozpoczyna Pani turnus od 15.01. 2018 w Mielcu Krynicy Zdrój?

Aleksandra
@Aleksandra

Z pobytu jestem zadowolona. Proszę nie dzwonić pod podany nr. telefonu. Podałam numer grzecznościowy , nie mój.

Kuracjusz

Czy ktos z zamoscia lub lubelskiego jedzie na turnus 26.02-19.03? Moj e-mail robinson332@wp.pl

Jadwiga

Witam, jadę do senatorium Mielec w Krynicy 26.02. Szukam 2 wolnych miejsc z okolic Łańcuta lub Rzeszowa. t:504 853 349

Karol

Karol. moj mail karol.wiecki@poczta.fm. tel 607058349

Karol

Bede na turnusie od 16 03 2018 chetnie poznam mila kobiete

Hanna

Jedziemy do Krynicy Zdrój 5-26 lutego (sanatorium Mielec)możemy zabrać 2 osoby na trasie Konin- Krynica Zdrój. Kontakt : marcel11493@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Mielec - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Sanatorium Mielec?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Mielec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Mielec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanatorium Mielec
2.9/5 Na podstawie 390 ocen.

Sanatorium Mielec