Wacmac Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wacław Bar

Sietesz

Opinie o Wacmac Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wacław Bar

siwy

Tutaj suche fakty bez komentarza. Kopiuj i wklej adres do przeglądarki. http://fakty.interia.pl/podkarpackie/news-smierdzacy-ladunek-6-ton-orzechow-z-robakami,nId,1230235?f=a&filter=2

Gosia S.

Nie polecam! Krętacz i lawirant, cwaniak i kombinator. Jak trzeba płacić to go nie ma!

jan s.

Trochę nie terminowy ale w sumie solidny.

Kontrahent

Absolutnie odradzam. Ten człowiek ma więcej spraw w sądach niż IQ.

pto
@Kontrahent 30.05.2016 23:08
Absolutnie odradzam. Ten człowiek ma więcej spraw w sądach niż IQ.

Prawda 100%

gosc090909

NIE PŁACĄ ZA WYKONYWANE DLA NICH USŁUGI TRANSPORTOWE!!!

MS
@gosc090909 11.02.2015 15:27
NIE PŁACĄ ZA WYKONYWANE DLA NICH USŁUGI TRANSPORTOWE!!!

Potwierdzam. Zlodziej i kretacz!

Jordan

Negatyw.

Zostaw opinię o Wacmac Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wacław Bar - Sietesz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wacmac Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wacław Bar