Opinie o Rauch Polska Sp. z o.o. w Przeworsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rauch Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rauch Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rauch Polska Sp. z o.o. w Przeworsk

Ruda Nowy wpis

cześć. w ofercie dla magazyniera jest napisane, że występuje elastyczny grafik, do tego nie podali niestety żadnych godzin. To jakie są przedziały czasowe i jak sobie te godziny można w praktyce rozłożyć?

Łysy Nowy wpis

Wszędzie w innych firmach dostają podwyżki ( styczniowa ) i np inflacyjną w październiku u nas cisza aby do ,2024 będziemy zarabiać najniższą krajową

Administrator Nowy wpis

Rauch Polska Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Siemiatycze zatrudnia na stanowisko Mechanik. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Małgorzata Nowy wpis

Macie jakieś informacje o posadzie Kierownika utrzymania ruchu? W internecie wyszukałam ogłoszenie. Napiszcie proszę coś więcej, o systemie pracy. Czy to jest praca na zmiany lub czy pracuje się też w weekendy i noce? I jeśli są zmiany, to w jakich godzinach?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rauch Polska Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Mistrz Produkcji / Kierownik Zmiany powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Jak wygląda sprawa grafiku w Rauch Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

coś takiego tam nie istnieje ...

Małgorzata
@:)

Jak to nie istnieje? To Każdy przychodzi sobie kiedy chce, czy jak?

@Małgorzata

Zawsze jest grafik. Z pracodawcą jest możliwość porozumienia

Honorata

I z tego co widzę są też niezadowoleni pracownicy?

@Honorata

@Honorata A widziałaś w tym kraju jakąś firmę, która jest w stanie dogodzić wszystkim pracownikom? Osoby niezadowolone mogą zmienić pracodawcę- może trafią lepiej.

To z powodu odejść pracowników jest teraz poszukiwany operator urządzeń procesowych? W ogłoszeniu zabrakło informacji o zarobkach, ile mogę na początek zarobić?

@Marek

Kilka osób idzie na emeryturę i trzeba znaleźć nowych na ich miejsce. Co do zarobków - na start kokosów nie ma ale z biegiem czasu i chęci pracy stawka rośnie.

Józio

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Taki wizerunek pracodawcy świadczy tylko o chamstwie i braku zdolności managerskich. Dzisiaj porządny pracodawca dba o swoich pracowników a nie traktuje na zasadzie jak się nie podoba to won!

Mam bardzo pozytywne doświadczenie. Firma doceniająca wkład i zaangażowanie pracownika, oraz jak na podkarpackie warunki oferuje spory pakiet przywilejów. Atmosfera w firmie jak najbardziej na plus.

na jakim stanowisku w firmie pracujesz i jak długo ? skoro w firmie nie jest tak źle czy jest szansa na wysłanie przez pracodawcę na jakieś szkolenie ( lub studia podyplomowe) np. dofinansowane z kfs, starał się ktoś o to i szefostwo nie robiło z tym problemów?

Marcinek

Jak ta atmosfera taka na plus to dlaczego ludzie odchodzą z firmy?! Benefity słabe jak na takie korpo za jakie się uważają. Pracownik jest traktowany jak intruz, któremu trzeba zapłacić a najlepiej wysłać na wolne i nie płacić.

Ambitny
@Anna

Zapomnij o takich akcjach.Nie ta firma i nie ten standard.

@Marcinek

Większość moich kolegów pracuje po kilka i kilkanaście lat, niektórzy kilkadziesiąt, są tacy, którzy przychodzą i odchodzą, a niektórzy wracają...

Honorata

A to w końcu prawda z tym (usunięte przez administratora) o którym ktoś pisał jeszcze 2 miesiące temu? Bo widzę, że niektórzy tutaj też chwalą, więc to trochę sprzeczne chyba?

Gregory

W firmie panuje nagonka na ludzi mądrych i ambitnych, z każdej strony są naciski na pracę w nadgodzinach, które nie są wypłacane.

Regionalny

Witam Czy są przyjęcia w firmie i jakie warunki otrzymuje nowy pracownik tzn wynagrodzenie, tryb pracy, umowa ?

Mario

Jeżeli ktoś myśli o pracy w poważnej firmie to na pewno tą firmą nie jest Rauch. To jest zasciankowa firemka. Zarząd nie posiada zadnych kompetencji. Roztaczaja utopijna wizję,obicuja umowy o pracę, podwyżki a jak idziesz po swoje to środkowy palec Ci pokaże. Zdecydowanie odradzam. Poza chamstwem prezesa i dyrekcji niczego nie doswiadczysz.

Jolanta

Czy tam funkcjonuje jakieś biuro, dział administracji? Bo chciałabym zanieść papiery ale nie wiem czy jest w ogóle szansa na stanowisko pracy w biurze.

Jobro
@Jolanta

Daruj sobie. Kadra zarządzająca najgorsza z jaką mogłem współpracować. Mobbing na każdym kroku.

Zostaw merytoryczną opinię o Rauch Polska Sp. z o.o. - Przeworsk

• Jak się pracuje w Rauch Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rauch Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rauch Polska Sp. z o.o.?

Rauch Polska Sp. z o.o.
  • Gen. Antoniego Chruściela 13