O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o.

Przeworsk

Opinie o O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o.

nik

Szczerze odradzam zatrudnienie w tej firmie. Praca tam to 7 dni w tygodniu na okrągło (sylwester, święta, itp.) w ciężkich warunkach, nawet po 12 h!! Ludzie zajmujący odpowiedzialne stanowiska najczęściej nie mają ŻADNYCH kwalifikacji (są bez wykształcenia czy chociażby jakichkolwiek kursów uzupełniających, nie znają j. angielskiego niezbędnego w pracy)! Rekrutacja odbywa się w zamkniętym gronie, chyba że jest to takie stanowisko, którego nikt nie chce. Nepotyzm na porządku dziennym. Liczą się układy, a nie żadne wykształcenie czy doświadczenie! Jeżeli szanujesz siebie i swoje zdrowie, to nie rozważaj tam pracy. Wykorzystają Ciebie do maksimum, dodadzą innych obowiązków. Zapomnij też o dobrej pensji. Naprawdę NIE WARTO!

siema

a ile można tam zarobić?

bf1

do pracy warto iść tylko dla atmosfery, dorobić się tutaj nie idzie

Siema

Ja bym chciał sie dowiedzieć czy w tej firmie jest na czas wypłacana gotówka ??? I czy do ręki czy na konto bankowe ??

xxx

Firma żle zarządzana.

Praca stabilna, ciekawa w dobrze zarządzanej firmie. Polecam jak najbardziej

Nie polecam

Zostaw opinię o O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o. - Przeworsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o.