Opinie o O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o. w Przeworsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o. w Przeworsk

Regionalny

Witam Są przyjęcia w firmie? Jakie warunki dostaje nowy pracownik i jaki jest tryb pracy? Pozdrawiam ????

Iza Nowy wpis
@Regionalny

Hej, a jakie stanowisko Cię interesuje konkretnie?

Regionalny Nowy wpis
@Iza

Ogólnie chciałem się dowiedzieć ???? jestem otwarty na wyzwania chętnie sprawdzę się na każdym możliwym stanowisku ????

Iza Nowy wpis
@Regionalny

A jakie masz w takim razie umiejętności / doświadczenie zawodowe? Bo to troszkę wypadałoby jednak podpasować pod firmę. ;)

Regionalny Nowy wpis
@Iza

Z pełnym szacunkiem lecz forum publiczne nie jest do opisywania tego typu informacji...podejmę się pracy na produkcji czy też jako operator maszyny jestem otwarty na nauczenie się wielu rzeczy więc myślę że rozmowa na miejscu będzie najlepszym rozwiązaniem dodam że interesuje mnie stabilne zatrudnienie.

Iza

Ktoś tu dość wulgarnie poleciał po firmie i po tym jak ostro musiał tutaj niestety pracować... Do tego ogólnie raczej nie przypadła mu do gustu sama kadra tutaj. Podobno zarabiał się na śmierć za jakąś pensję, tylko niestety padła cenzura i nie wiem jaką. W takim razie na jakie stawki tutaj można liczyć? I czy dalej aż tyle roboty jest, że trzeba po 12 h robić? :/

matrix

W Rauchu w porządnej firmie pracują zezole, uszatki, poeci i pół czlowieki za dobre pieniążki każdy z grupą mile widziany nie musi być madry byle by byl silny co w 80% sie sprawdza. Zapierdalalem 12 h za (usunięte przez administratora) pensję, pieniążki na czas zawsze przez zbotoksowana panią. Na bramie pracują porządni ludzie biorą łapówki i odcinaja procenty za liście w jabłkach.

Uchodźca
@matrix

Pracowałem w tym sezonie w tej firmie z porządnymi ludźmi z grupą tacy jak droga bez powrotu, strach na wróble, plastusiowy pamietnik, teletubisie, sąsiedzi, Caritas, kaczka, Freddie Mercury, kot z pęcherzem, wysokie czoło, Elvis i porzadny mechanik co nie zapłacił koledze za zrobienie łazienki.

wazniak
@matrix

Wspaniała firma wspaniali ludzie

Danuta

Hej to chyba przesada że trzeba być członkiem rodziny żeby zostać zatrudnionym? :p Brzmi jak komentarz sfrustrowanego pracownika ale wolę dopytać

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Kaka

A gdzie widzisz tam dobrych pracowników?kombinatorzy!Większość rodzinka i podciotki.Jeszcze chwilę i Wam się to skończy

Tymek

Dobrzy pracownicy nie mają powodu do narzekania bo firma jest dobra. Może warto krytycznie spojrzeć na siebie a nie na innych?

Koko

Pracownicy produkcji to znajomości i rodzina.Kierownik zakładu(śmiech na sali)kiedyś wózkowy.Praca ,wyzysk po 12 godz.i więcej,pensja marna.Nowa osoba poniżana przez stałych pracowników!

Teresa

O jakie płatności Panu chodzi? Czy z wynagrodzeniami pracowników O.K. jest wszystko w porządku? Czy pracodawca ten jest wypłacalny?

I am looking for a job in Poland. Do you help me?

Teresa

@nik, czy nadal czas zatrudnienia tam tak wygląda? I na jakiej umowie w takim razie O.K. Owocowe Koncentraty pracownicy byli zatrudniani? Bo warunki pracy, które opisujesz nie są zgodne ani z kodeksem pracy, ani z cywilnym.

nik

Szczerze odradzam zatrudnienie w tej firmie. Praca tam to 7 dni w tygodniu na okrągło (sylwester, święta, itp.) w ciężkich warunkach, nawet po 12 h!! Ludzie zajmujący odpowiedzialne stanowiska najczęściej nie mają ŻADNYCH kwalifikacji (są bez wykształcenia czy chociażby jakichkolwiek kursów uzupełniających, nie znają j. angielskiego niezbędnego w pracy)! Rekrutacja odbywa się w zamkniętym gronie, chyba że jest to takie stanowisko, którego nikt nie chce. Nepotyzm na porządku dziennym. Liczą się układy, a nie żadne wykształcenie czy doświadczenie! Jeżeli szanujesz siebie i swoje zdrowie, to nie rozważaj tam pracy. Wykorzystają Ciebie do maksimum, dodadzą innych obowiązków. Zapomnij też o dobrej pensji. Naprawdę NIE WARTO!

siema

a ile można tam zarobić?

bf1

do pracy warto iść tylko dla atmosfery, dorobić się tutaj nie idzie

Siema

Ja bym chciał sie dowiedzieć czy w tej firmie jest na czas wypłacana gotówka ??? I czy do ręki czy na konto bankowe ??

xxx

Firma żle zarządzana.

Praca stabilna, ciekawa w dobrze zarządzanej firmie. Polecam jak najbardziej

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o. - Przeworsk

• Jak się pracuje w O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 30 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
O.K. Owocowe Koncentraty Sp. z o.o.