Chmielnik Zdrój S.A.

Chmielnik

Opinie o Chmielnik Zdrój S.A.

Anonymous

Wyzysk pracowników, nieuczciwe potracanie nawet z podstawowej wyplaty, zabieranie urlopow i zabieranie ich w razie małych przywozow. Fundusz socjalny w zasadzie go nie ma. Ogolnie traktowanie ludzi jak niewolnikow bez zadnych praw nawet do własnej godności a wszystko pod wspaniala zaslona idei katolickich i ogolnie swietych zasad. Ogolnie nie warto sobie ta firma glowy zawracać chyba ze jest się w kropce i nie ma nic innego. Zdecydowanie odradzam. (usunięte przez administratora)

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Chmielnik Zdrój S.A. - Chmielnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chmielnik Zdrój S.A.