Smak Serwis Sp. z o.o.

Łańcut

Opinie o Smak Serwis Sp. z o.o.

Jops

Zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam nikomu takiego traktowania jak tam jest

Artur

Nie polecam pracowałem w Łańcucie ,ni dziada ni baby syf że klękajcie narody ,szef fiśnięty a ludźmi to by orali i płaca jak za to co się robi to o pomstę do nieba woła

Mietek

W Łańcucie w Smak Serwis kierownik niedorozwinięty,pogania i pogania rzuca paletami macha rękami jak Hitler a syf taki że klękajcie narody do tego same psychole tam robią masakra jednym słowem idzie się skończyć psychicznie i fizycznie za te marne grosze co płacą ludziom !

hm

na magazynie to by ludzi zaje.......bali

Pan Wiesio

Smród, Brud i ogólnie chlew. Niskie zarobi a w dodatku Szeryf zakładu "WC" chory psychicznie kaleka... Z jego pomysłami to na marsa. Karze ludziom w Wigilie do pracy przychodzić na II zmianę...

nowy

praca na magazynie,przygotowanie zamówień,praca zmianowa, temperatura około 7 stopni, zarobki bardzo niskie, umowa zlecenie

Zostaw opinię o Smak Serwis Sp. z o.o. - Łańcut

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smak Serwis Sp. z o.o.