Widamid

Łańcut

Opinie o Widamid

Zawiedziony

Na otwarcie sklepu na ul. Sikorskiego ognie sztuczne jak na dniach Łańcuta, ale dla pracowników to kasy nie ma. Nie mówię o złodziejach ale uczciwych pracownikach którzy pracują nie biorąc urlopu czy chorobowego. Na umowie o pracę jest premia do 100% , ale co z tego, nie ma co liczyć na więcej jak minimalna krajowa. Remanent w nocy po ośmiogodzinnej pracy czyli 16 godzin non stop i po ośmiu godzinach znów do pracy. Soboty i niedziele po dwie lub trzy razy w tygodniu. Ciekawe czy na święta coś dodadzą? Niech ktoś mi tu powie jeszcze że się narzeka bo w Łańcucie uczciwego pracodawcę to z latarką szukać. A wiem co piszę ( EXCEL , Widamid , BISPOL , KWAND i inne)

2wer
użytkownik zarejestrowany

dużo ludzi przecież narzeka znam sytuacje ze nawet jeżeli jest wszystko w danym miejscu oki to i tak zawsze komus się cos nie będzie podobalo i będzie się czepial każdego szczegolu,,nie powinno tak być powinno się doceniać w suemi to co się ma jednak

lew

helo polacy jak zwykle duzo nazekaja, obudzcie sie placa taka jaka praca od pewnego czasu widze co porabia kierowca z tej firmy, czeste wizyty w domu lacznie z kanistrami paliwa ,mozna nazekac ale czy krasc?

tw
@lew 14.07.2016, 10:24

Ja tez to zauwazylem .Znajomy szofer mowi ze to premia ha ha ha.

widzimiasie

Niestety duże ciśnienie, zarobki żadne tylko wymagania

maciek
użytkownik zarejestrowany

to znaczy, że firma jest w miare bogata i ma dobą pozycje na rynku, ale chche jak najwięcej oszczędzić na pracownikach? jeśli nadal chce się rozwijać i iśc naprzód to chyba musi zainwestować przede wszystkim w nowychpracowników nie uważacie? mam nadzieje, że jednak praca u nich będzie lepiej opłacalna.

qwerty

z pieniedzmi nie ma problemu zawsze na czas nawet wczesnije.Zarobki od 1550- 1700 netto(nie liczac okresu probnego 1 miesiac)praca do lekkich nie nalezy zwlaszcza druga zmiana ale mozna dac rade tylko checi potrzebne;)pracowalem tam dluzszy czas bylo ok. Daja umowy o prace bez problemu jak tylko sie sprawdzisz po miesiacu!wrto sprobowac.

szawel

Tam jest kiepsko, najgorsza jest kierowniczka działu handlowego [usunięte przez moderatora]. Cudow sie nie ma co spodziewac

zizia

netto 1800zł i wyjście na papieroska... żarty sobie robisz?? 1600zł brutto, szybki papieros góra dwa...

zosia

droga hurtownia trzeba pilnować na niektórych pracowników bo kradną

widamid

dziadostwo i [usunięte przez moderatora],odkad [usunięte przez modertaora]wziela sie za rzadzenie wiecej zarabiaja baby na kasach w biedronce,lepiej szukac gdzie indziej

Czy ktos mi napisze ile zarabia sie w widamidzie?

Zostaw opinię o Widamid - Łańcut

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Widamid