Żółty Usługi Transportowe Krzysztof Prostek

Bielsko-biała

Opinie o Żółty Usługi Transportowe Krzysztof Prostek

kora

siedzi teraz z dzieckiem w wieku dwudziestu lat sam ma kolo piedziesiatki nie posylajcie swoich corek z nim bo jeszcze i za wasza corka sie zabierze

ja

nie placi ludziom za prace oszust klamca wykorzystywacz skret zero szacunku w dodatku ma sklonnosci w strone dzieci

jola

to zwykly wyzyskiwacz pozycza pieniadze i nie oddaje a jeszcze wyzywa ludzie nie pozyczajcie pieniedzy temu oszustowi

nikita

pracowalem tam nikomu nie polecam za zadne pieniadze skret oszust klamca brak slow

klient

Jestem bardzo niezadowolona z usług firmy Żółty. Prosiłam ponad 2 tygodnie o wystawienie faktury. (usunięte przez administratora)

master

Firma tragedia(usunięte przez administratora) zawyżają ceny. Zdecydowanie nie polecam.

Zostaw opinię o Żółty Usługi Transportowe Krzysztof Prostek - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żółty Usługi Transportowe Krzysztof Prostek