Motodzwon Przemysław Pyka

Bielsko-biała

Opinie o Motodzwon Przemysław Pyka

Arabi

Podzielam opinie kolegi powyżej... Robił mi moto, wymiana cylindra z tuningiem na większą pojemność. Tragedia... dałem mu do poprawki, nie dość że skasował za robotę, którą spieprzył to po niej było jeszcze gorzej. Teraz sam z tym walcze... Nie polecam, omijać z daleka!

ferdek

Witam- miałem doczynienia z tą firmą i tragedia facet naprawiał mi moto I tak go naprawiłże musiałem isć do porządnego mechanika Jak chcecie mieć sprawne moto to lepiej omijajcie tą firme z daleka W wapienicy jest porządna firma

Zostaw opinię o Motodzwon Przemysław Pyka - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motodzwon Przemysław Pyka