Opinie o Kaotech Marine Services Sp. z o.o. w Świnoujście

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kaotech Marine Services Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kaotech Marine Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaotech Marine Services Sp. z o.o. w Świnoujście

Gajos Arkadiusz

Jadąc na Landskronę pseudo stocznię (A przeważnie tam Trafisz ) nie oczekuj cudów, warunki mieszkalne tragiczne (jedna toaleta na 6 czasem 7 osób) do tego brak warunków pracy ( brak narzędzi, brak organizacji) do tego dochodzi (usunięte przez administratora) ze strony przełożonego (nie pozdrawiam ) Wyjazdy z dnia na dzień (zero poszanowania pracownika) Polecał bym jako ostatnią deskę ratunku (kariery tam nie Zrobisz ) ogólnie firma dno... Pozdrawiam Gajos Arkadiusz

Józia
@kolega

A skąd ta pewność, że nie chcą ze sobą pracować? Czemu obgadywanie jest tylko na stołówce, wszyscy słyszą lub wiedzą, że rozmowa jest o nim?

Darek

Byłem i czasami korzystam z tej firmy i jakoś nie znalazłem czegoś co by mi nie pasowało . Dużą ilość godzin , Firma zapewnia wszystko łącznie z mieszkaniem ( pokoje 2 osobowe ) transport wewn i zewn. , Ja napewno będę z nimi współpracował tym bardziej ,że istnieją chyba od 12 lat i zatrudniają bardzo dużo osób które pracują w rotacjach . A jak się komuś nie chce pracować to niech nie pisze łupo bo przez to zabiera innym ludziom mborzliwosc stabilnej pracy

Tati
@Darek

Czy z momentem przejścia na uop dali Ci podwyżkę? Ile maksymalnie spóźniają się z pensjami jak przelew wysyłany jest w euro? W ogóle to można samemu decydować w jakiej walucie będzie wypłacana pensja?

Pisaliście, że nie ma za wielu ogłoszeń chociażby tych starych, a ja znalazłem ofertę sprzed 3 lat dla handlowca i w sumie mógłbym aplikować bo bardzo mi odpowiada etat. Wymagana była dyspozycyjność i chciałbym wiedzieć co to znaczy, dostępność w godzinach pracy czy coś ponad to? Oferują też pracę zdalną, więc w ogóle nie trzeba pojawiać się w siedzibie?

Angela Nowy wpis

Kurcze, chciała wysłać tu swoje cv, ale, poza dawnymi ofertami na posadę mechanik maszyn i urządzeń okrętowych nie ma innych rekrutacji, szczególnie do biura. No a ja szukam pracy w administracji. Ma ktoś info, gdzie szukać takich ofert właśnie do biura, może jako office manager, skoro w sieci ich nie publikują??

Szanujący się pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

W 2023 roku przepracowałem tydzień i mi wystarczy .Po kolei co było nie tak: Jestem z Trójmiasta, skąd latają samoloty do Malmo, a praca miała odbywać się w miejscowości Landskrona, oddalonej kilkadziesiąt km od lotniska. Firma mogła mi wykupić lot z Gdańska, ale nie bo "za pierwszym razem trzeba się pokazać w siedzibie firmy". Więc dymałem te 6 godzin samochodem do Świnoujścia, tylko po to by dostać kurtkę roboczą i UŻYWANY (sic!) kask! Buty robocze musiałem zabrać swoje. Dostałem bilet w zbiorowej, 4 osobowej kajucie, nie wiedząc o tym, że jeszcze będę miał tam gości. Rozstawiłem swoje rzeczy w łazience i poszedłem coś zjeść w pokładowej restauracji. Gdy wróciłem ok północy do kajuty, na jednym łóżku leżał jakiś śmierdzący Ukrainiec - tak, nie umył się przed załadowaniem się do koi - w pokoju waliło brudnymi stopami. Kilka min po mnie do kajuty wszedł jeszcze jeden koleś... Pobudka po ok 5 h snu nie jest czymś przyjemnym. 1,5h przed dopłynięciem do portu obudziły mnie komunikaty z głośników i już wiedziałem, że zapowiada się "cudowny" dzień. Po dopłynięciu do portu w Ystad czekałem około 3h by ktoś po mnie przyjechał. Gdy już zjawił się jegomość firmowym busem, zaproponował byśmy wskoczyli do sklepu, ale nikomu w stoczni mam o tym nie mówić, bo nie wolno jeździć sobie na boki. Po wejściu do stoczni byłem pewien, że jak w każdej, normalnej firmie przejdę szkolenie BHP i pójdę odpocząć po tej męczącej podróży. Jakże daleko minęły się moje oczekiwane od standardów oferowanych przez KMS. Gdy około godziny 20 powiedziałem, że nie jestem już w stanie bezpiecznie operować żurawiem i idę odpocząć, spotkałem się z wielkim zdziwieniem kierownika doku. Po dogadaniu się z dowodzącym Szwedem i przekazaniu, że już dłużej nie pociągnę, musiałem poczekać na resztę ekipy, bo moje rzeczy były ciągle w busie, którym wszyscy mieli wrócić po pracy. Po nocy w kajucie bez kontaktu (tylko w toalecie) i całym dniu pracy, mój telefon był prawie rozładowany, a zostałem wywieziony przez jednego pracownika pod jego chatę, bez informacji gdzie ja mam spać. On tego nie wiedział, ja też nie wiedziałem, wszak od tego jest biuro by rozdysponować nocleg pracownikom, ale nikt nie poinformował mnie będąc jeszcze w Świnoujściu, ani nie raczył się ze mną kontaktować w tej sprawie będąc już w Landskronie. Zmęczony, prawie bez telefonu, z rzeczami pozostawionymi na chodniku nie wiedziałem o co tu chodzi. W trakcie rozmowy z jedną pań z biura usłyszałem tylko, że mam "jechać na 39" i ona musi kończyć, bo dzwoni prezes!? Mieszkanie "39" nikomu nic nie mówiło, wszak Landskrona to nie wieś, gdzie jest jedna ulica i są tylko nr budynków. Finalnie chłopak, którego zastępowałem na żurawiu, dał mi namiar na Ukraińca, który pracował w firmie udostępniającej mieszkania dla KMS. W/w nie był zadowolony, że zawracam mu głowę po godzinach pracy (dochodziła godz. 21), ale wyprosiłem na nim, by mi pomógł, bo byłem wymęczony i zaraz padmie mi bateria. Marudząc i komentując jak firma KMS beznadziejnie współpracuje, podał mi adres do rudery, w której mieszkałem przez owy tydzień. Jedyny warunek, jaki udało mi się wywalczyć przed rozpoczęciem współpracy, to pokój jednoosobowy. Finalnie byłem sam na całym, nieremontowanym od dekad, mieszkaniu. Ale i tak miałem farta, ponieważ twardo wymagałem swego, inaczej mieszkałbym z 10 współlokatorami na kilku pokojach z 1 kuchnią i 1 łazienką z WC w mieszkaniu. Praca była przez cały tydzień (SIC!!!), pon-pt 12h, sb,nie "tylko" po 9h, więc jeżeli Twoją życiową pasją jest(usunięte przez administratora) to trafisz we właściwe miejsce. Jeżeli natomiast masz w sobie resztki człowieczeństwa i szacunku do samego siebie, to omijaj tą firmę z daleka. PS. Najlepszy był kierownik mechaników (imienia nie pamiętam), którego mottem przewodnim było " To jest praca tylko dla ludzi z twardą psychą". IMO jest to praca dla ludzi z syndromem Sztokholmskim i symptomami (usunięte przez administratora) którzy umieją tylko: 1(usunięte przez administratora)(nie mylić z pracą) 2. Chlać Więc jeżeli nie umiesz nic innego, to będziesz tyle (usunięte przez administratora) że nie będziesz miał czasu na wspieranie choroby alkoholowej. Czy pieniądze są warte takiego upodlenia? Moim zdaniem nie, a jeśli chodzi o płatności, to fakturę opłacili z kilkudniowym opóźnieniem. PSS. Komentarze w stylu "Jechałeś do pracy a nie na wakacje" możecie sobie wsadzić w (usunięte przez administratora). Jeździłem po wielu krajach na dłużej czy krócej, w niektórych już bardziej mieszkałem, ale wszędzie miałem szacunek do siebie i umiałem oddzielić pracę od życia, a przy okazji pozwiedzać i poznawać lokalną kulturę.

@Darek

Piszesz o stabilnej pracy a wiesz może jakie umowy mają pracownicy? Czy są to umowy o pracę? Czy można od początku liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? Poza tym sporo tu wpisów o nieterminowych płatnościach czy wypłatach wynagrodzeń. Obecnie już takich sytuacji nie ma?

@Karolina

Na poczatku w wiekszosci firm obowiazuje zlecenie ( tzw okres probny ) nie jest to niestety branza w ktorej każdy sie sprawdzi . Co do wynagrodzen to nigdy nie mialem z tym problemu a o ewentalnych trudnosciach to chyba konkurencja robi wpisy

@Karolina

Przez 3 miesiące miałem umowę zlecenie pózniej bez problemu dostałem umowę o prace na czas nieokreślony. O nieterminowości słyszałem ale tylko w przypadku przelewów w walucie EUR bo fakt w Polsce przelew idzie max 3-4 dni więc chyba stad te opóźnienia. Wielu pracownikow pracuje tam po kilka dobrych lat więc nie jest zle.

@mechanik
@Karolina

nadal zalegają z wypłatami, nie wiem czy się doczekam części swojej wypłaty, czekam juz dwa miesiące

Tati Nowy wpis
@Darek

Firma Kaotech Marine Services Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ OKRĘTOWYCH. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Jaka atmosfera panuje w firmie Kaotech Marine Services Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na InfoPraca.pl z 14 sierpnia. Czy jest rotacja?

Dowiem się od kogoś, co pracodawca oferuje pracownikom? Jestem zainteresowany stanowiskiem mechanik maszyn i urządzeń okrętowych i jest wymagane doświadczenie w podobnej pracy, dyspozycyjność, ale poza info o umowie zlecenie, to nic nie wiadomo. Jaka jest pensja? Może jakieś benefity? Albo czy jest perspektywa przejścia po okresie próbnym na UoP?

Gajos Arkadiusz

Kolega
@Gajos Arkadiusz

To , ze nikt nie chciał z toba pracowac i specjalista z ciebie marny to już nie ważne ? Kariere próbowałeś zrobic w wielu firmach ale jakoś nigdzie ci nie pasuje ? Oni maja choc stałe i terminowe kontrakty , wypłacalni sa na czas , a sami wiemy ze specyfika pracy na stoczni jest inna niż na statku , wszystko na czas . Ja ich polecam , gdyż robiac sprawna grupe można spokojnie pracowac i zarabiać.

ten kto sie smieje ostatni
@Gajos Arkadiusz

Arek szacun ze napisales oficjalnie podpisujac sie. Ja tylko dodam, ze wina lezy po stronie panow kierownikow ze stoczni tzw. polskich szwedow. Firma sama w sobie nie jest zla. Pozdrawiam M.

Halina
@Gajos Arkadiusz

Napisałeś o mobbingu w Kaotech, a to dosyć poważny zarzut. Mobbing oznacza długotrwałe prześladowanie i zastraszanie osób w pracy. Możesz podać przykłady takich sytuacji?

Nochal
@Halina

Pisał o mobbingu ze strony przełożonych w stoczni. Pan Marcinek sie dopuszcza każdego dnia czynów za ktore powinien odpowiedzieć przed sądem.

kolega
@Kolega

To Ty jesteś pewnie z tej "sprawnej grupy" ? tych co siedzą na stółówce z pewnym panem M. i obgadują wszystkich dookoła (siebie nawzajem też, chociaż pewnie o tym nie wiesz ). To z wami nikt nie chce pracować ,zapewniam Cie.(usunięte przez administratora)

Józia
@kolega

tOMASZ

(usunięte przez administratora), omijać z daleka , warunki bytowe tragedia po 7 albo 8 osób w jednym mieszkaniu , wracasz zwykle chwile przed 20 i walczysz o kawałek stołu w kuchni żeby sobie jedzienie przygotować, ciągły ścisk, hałas itp...jak zobaczysz ogłoszenie z tej firmy i będzie tam napisane np: "miła i przyjazna atmosfera w pracy" to uwierz mi to jest największa głupota jaką kiedykolwiek przeczytałeś w internecie.

W mieście Gdańsk można podjąć prację jako Elektryk. Średnie zarobki na tym stanowisku to 4300 . Co sądzicie o pracy w firmie Kaotech Marine Services Sp. z o.o.?

Bartek

Czytam te żałosne opinie hejtujace ta Firmę aż mi żal wszystkich ,ktorzy tak się wypowiadają. Pracowałem dla nich wielokrotnie i naprawdę nie mam zastrzeżeń , pieniądze na które się zgodziłem zostały wypłacone , mieszkania ok 8 osobowe ale każdy ,ma pokój 2 osobowy . Tymbardziej jedziemy do pracy nie na wypoczynek. Firma pomyślała o wszystkim tzn . zapewniła transport , zamieszkanie , kombinezony , diety wyżywieniowe , w przypadkach losowych szybka reakcja na zjazd bo blisko. Ubezpieczenie więc w przypadku problemów zdrowotnych opieka na wysokim poziomie. Szczerze , jak będą potrzebować nie odmówię współpracy

Lidia
@Bartek

Ta umowa to polska czy zagraniczna? Jak potem jest z rozliczeniem rocznym? Firma też pomaga to ogarnąć czy już na własną rękę trzeba?

Życzliwy

Omijajcie te firme z daleka.Brak poszanowania pracownika przez prezesa (usunięte przez administratora) jak i stalych pracownikow z (usunięte przez administratora)na czele. Czytajcie umowy bo za wszystko kary a jak szef wyplaci wyplate 2tyg.pozniej to zadnych konsekwencji nie ma z jego strony albo nie wyplaci wszystkiego .Ubezpieczenie ni wiem jakie placa koles skrecil noge i w szpitalu musial zaplacic ze sojej diety a nie sa to male pieniadze.Warunki mieszkaniowe skandaliczne 8 chlopa w mieszkaniu .Ciezko dostac sie do kuchni czy kibelka. To co pisza w ogloszeniu to wielka bzdura (mila i przyjazdna atmosfera)Nie polecam tej firmy .A zdecydowanym powodzenia i stalowych nerwow.Pozdrawiam.

Emilia
@Życzliwy

Jak ktoś chce to może mieszkać sam w sensie samemu sobie znaleźć lokum, a nie mieszkać w tej kwaterze oferowanej przez firmę? Można tak? Wtedy dadzą trochę więcej kasy z tej racji i samodzielnie znaleźć kwaterę?

Halina

Mechanik maszyn i urządzeń okrętowych, na którego dali ofertę w przeszłości, zarabia więcej niż mechanik w innych branżach, jak to wygląda? Do tego chciałabym wiedzieć, czy trzeba mieć doświadczenie dokładnie w tej samej branży. Bardzo dziękuję.

Ostrzegam wszystkich którzy chcą tam pracować przed (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Krzysztofem (usunięte przez administratora) Nie chce mi wypłacić przepracowanych godzin z powodu niby zaginięcie 25m przedłużacza którego nawet nie miałem w ręku. Ktoś pobiera narzędzia nie na siebie i nie oddaje!! Krętacze (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Karma do was wróci (usunięte przez administratora)!!

Emilia

Czy wiecie, jak wygląda rekrutacja na posadę Mechanik Stoczniowy? Wyszukałam w necie ogłoszenie na taką posadę. I ciekawi mnie, ile jest etapów rekrutacji? Jak długo trwa proces? I czy na początek jest jakiś okres próbny? Mam wujka, który szuka właśnie takiej pracy.

Roman

Niedawno szukali tu handlowca - branża stoczniowo-remontowa. I z tego co widziałem w ogłoszeniu to sporo plusów. Laptop i telefon dodatkowo premie. A podstawa ile wynosi na tym stanowisku?

@Roman

Teraz też jest rekrutacja?

Misiek
@Kandydat

Tak nadal szukają podobno aktualny się nie sprawdza

Wiewior

Mówią jedno a płacą drugie. Szkoda ze nie jest tak jak się umawiają. A ten koleś z siwa grzywka w biurze to jakiś czarodziej. Straciłem tylko swój czas.

Adrian

@Seba a może nieaktualny numer jest?

Seba
@Adrian

Numer, który widnieje w google.

Seba

Strona firmy nie działa, telefonu nikt nie odbiera. Kryzys czy co? A o pracę chciałem spytać, bo kiedyś słyszałem o KMS.

Krzysztof Węgrzycki

Do tej pory czekam na zapłatę faktury za miesiąc luty .Bardzo ciężko jest się skontaktować z firmą,unikają odbierania telefonów ,ciekawe czy wypłacą mi za miesiąc marzec.

Tomasz Ciok
@Krzysztof Węgrzycki

Ja czekałem 3 miechy, ale w końcu wypłacili, nie mają wyjścia.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaotech Marine Services Sp. z o.o. - Świnoujście

• Jak się pracuje w Kaotech Marine Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaotech Marine Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaotech Marine Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaotech Marine Services Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Kaotech Marine Services Sp. z o.o.