Kaotech Marine Engineering

Świnoujście

Opinie o Kaotech Marine Engineering

Ciapa

Tadeusz i Zenek . oni wszystko ustawiaja kto z kim jezdzi na remont ... ludzi oni sobie dobieraja . Pracowalem z nimi sa w porzadku . Pieniadze na czas i bez stresu robota oki.

Wiking

jakoś trudno ufac takiemu kilerowi ,dużo tu slodzisz swemu panu

jeden z wielu

Witam. Problem z wypłacaniem pieniędzy, nieraz ucinane godziny, nie szanują ludzi. Odradzam

Kiler

Witam. Pracowałem dla nich kilka kontraktów , wszystko super , pieniądze na czas , warunki bytowe tez dobre . POLECAM Wystepuja teraz jako KMS - Kaotech Marine Services Ltd - ale nic się nie zmieniło super .

Wiking
@Kiler 17.06.2014 00:03

Kiler po twojej wypowiedzi to wychodzi że jestes jednym z przydupasów swojego szefa i mianowal cie na swojego kilera,żebys ganial jego parobków i bogacil sie krzywdą kolegow.

Zostaw opinię o Kaotech Marine Engineering - Świnoujście

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaotech Marine Engineering