Baltic Boats Warsztat Szkutniczy

Świnoujście

Opinie o Baltic Boats Warsztat Szkutniczy

Joanna

Czy po takim czasie od postów, które pojawiały się na forum, wiadomo coś o aktualnej sytuacji firmy Baltic Boats Warsztat Szkutniczy ? Dobrze, byłoby poznać jej aktualną kondycję bo wcześniejsze posty o likwidacji, mogą wprowadzać innych użytkowników w błąd.

Joanna

@Gosc według KRS firma Baltic Boats Warsztat Szkutniczy działa nadal. Ale najpewniej będzie jak ktoś z pracowników firmy Ci to jeszcze potwierdzi. Co prawda od roku nikt się nowy nie udzielał, więc w takiej sytuacji, gdyby nikt Ci nie odpisał skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą.

Gosc

Czy ta firma jeszcze istnieje? MAM 8 LAT starzu na stoczniach jachtowych. Obecnie mieszkam w Międzyzdrojach i szukam pracy. Pochodze z Augustowa. To polskie zaglebie stoczni Jachtowych.

Gosc

Joanna

A jak obecnie wygląda praca w Baltic Boats? @laminiarzmoże mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w swoim dziale? Czy osoby, które nie mają doświadczenia również są przyjmowane? Jakie możliwości rozwoju oferuje firma?

qe

Okna drewniane i aluminiowe na prawdę mają dobre @maniecki, ważne że klienci są zadowoleni, a atmosfera jaka?

gość

nie podejmować absolutnie współpracy.same kłopoty

laminiarz

A ja mam przyjemnosc tam pracowac i jest wszystko jak nalezy.zarobki tez sa ok... Powiem tak ,te wszytkie wpisy są pisane przez laminiarza z goleniowa ktory porzucił prace i nie skonczył dzieła i przez drugiego (fachowiec 3lata praktyki) co zrobił ponad 100 luftow na łodzi 4,40m smiech na sali:-)i mimo ze byl proszony tygodniami zeby naprawil zeby zaplate dostac nie chcial sie podjac bo uwazal ze dobrze zrobił...widzialem zdjecia bo są na tablicy na hali..wywieszone zeby wszyscy widzieli robote laminiarza Jacka L. A teraz to jest ich medialne niszczenie firmy hehhehhehhehhehehehehehe PRZEZ------ Adam Ś(LAMINIARZ Z GOLENIOWA KTORY NIE OTRZYMAŁ ZAPLATY ZA NIE SKONCZENIE PRACY UMÓWIONEJ) Pracowalem w TTS tamtego czasu jak tam tez porzuciles prace i zaslaniales sie papierami od psych.....naprawde z toba jest cos nie w porzadku..pozdr

gość

miałem Nieprzyjemność tam pracowac.odradzam wszystkim.absolutnie nie podejmować współpracy.same problemy

NIE PRAWDA NIE WYPŁACAJĄ POBORÓW ! ! !

prawda taka ze to firma krzak.wszyscy z tamtad uciekaja bo nie płacą poborów.

Laminiarz z Baltic Boats

,,,Adamusek śmieszek blondyna z poddasza z goleniowa,,nie pisz w imieniu teraz pracownika. pracownik - 2016-05-03 17:12:26 Pisz prawdę,Trzemu nie dostałeś wypłaty..ja wtedy robiłem też i znam z tobą prawdę...

omijać tą firme z daleka.chyba ze ktos chce robić na czarno za darmo.choć w tej firmie nawet umowa nie gwarantuje wyplaty poborów.co najwyzej mozna sie nia podetrzeć.nie polecam

były

strach sie bać kukiełko.

Kolega

Były-adamus lamianiarz z Goleniowa,,,smiechowski. Widzimy się na poddaszu już ..niedługo zjedzamy..i wkońcu się spotkasz z osobami co obraziłeś.. ALE BEDZIE SMIECHOWO :-)) NA PODDASZU...HO HO..zobaczymy jak mądry będziesz..

Laminiarz z firmy

Smieszek :-) były - 2016-04-07 06:30:15 najgorsza mozliwa firma - dla nie robów i pseudo-fachowców Firma zatrudnia laminarzy(minimum 3 lata praktyki) do produkcji lodzi - info@balticboats.eu

były

najgorsza mozliwa firma

Kierowca

O czym ty piszerz,dostawcy wsztrzymali, ,próbujesz z każdej strony.. Firma Laminopol z Goleniowa zaopatruje w materiały cały czas tą firmę !!...od dwóch lat i polecamy każdemu tą firmę..super sprzedawcy ,,najlepsze ceny mają.

Hi ho

Szczęka,,,krzywa :-)

sprzedawca z niemiec Polak

byly pracownik - 2016-01-10 15:31:00 byly pracownik brak komentarza co do was z powietrza oni nie produkuja lodzi,,zastanow sie co piszerz bo jedno z drugim kupy sie nie trzyma. ale ta firma ma ubaw z ciebie :-) Ja odnich kupuje caly czas lodzie i co ty na to i sa dobrze wykonywane I bede zamawial caly czas juz.

Pracownik firmy

Teraz w ten sposób,piszemy. Firma nie robi nikomu na czarno...bez zaliczki na konto....bo by sama została oszukana w pewnym momencie...jak wcześniej przez polskiego Niemca z wolgastu. Pozdrawiamy rzekomego oszukanego klienta..

Laminiarz z Baltic Boats

Ja na miejscu firmy i kolegi Fretka bym cię do sądu pozwal za pomowienia,słyszałem że dużo palisz bo nawet ludzie z Goleniowa mówią o tobie fajniaku szklany,,i pewnie dlatego takie zakłamane kłamstwa piszesz..tylko bądź pewny ze z tymi osobami się spotkasz w życiu swoim...i wtedy powiesz że są zlodziejami.... Dla wiadomości ...Adamiue.Ś, pewnie pracowałeś w LM..bo jak dostałem po tobie szafkę to znalazłem nowe nożyczki a koleś mówił że chciałeś JE sprzedać...że mówiłeś że zdobyczne z wiatraków...a nie zabrałeś ich ,bo jak się nadzbaniles w pracy i poszłeś w tańce na miedzyzdroje...słyszałem że pod samochód chciałeś się rzucić w miedzyzdrojach...to ładnie masz z głową nie pokoleji.nie pij!...a później po dwóch tygodniach i nie skończenie dzieła domagasz się zapłaty.....dużo świadczy to o tobie.. Jak to jest że pozostali pracownicy wypłaty dostali!!! Tylko nie ty....i ten Jacek.L co sam się z niego się. nabijales co zrobił..i gadałeś żebyś mu sam nie zapłacił...a teraz buzi buzi...he dobre.. Narka.

Pracownik firmy

Przed świętami przyjedziemy do ciebie,,paczkę świąteczną dostaniesz od nas...pod choinkę na poddaszu.

Pracownicy firmy

Pozdrawiamy cię Smiechowski.laminiarzu z Goleniowa...niedługo się zobaczymy na poddaszu...i nie kłam bo my prawdę znamy pajacu... Nasza firma ci nic nie zapłaci...rób dobrze i nie porzucać pracy..a każda firma ciu zapłaci.. Pisz cały czas...bo pod kopułą ci. Lepiej... Albo przyjedź na firmę,,bo pisać fantastycznie umiesz.. A od Fretka to kilometr....

Byly pracownik

Nie strasz bo sie zesrasz.nikt sie ciebie nie boi.twoja po zal sie boze firma opiera sie na kradzionych materiałach z ttsu ktore fredek ci sprzedał

W temacie "fantastów" nie ma tobie równych głupi jasiu.

Były-Smiechowski. Pisz prawdę idioto,,albo zacznij pisać książki fantastyczne.. Pod tytułem..(jak porzucać prace i domagać się zapłaty)..

Były

Bede pisać prawde cały czas,ostrzegał wszystkich których zdołam żebyś nigdy nikogo nie oszukał wiecej.

Byly

Fantasta z firmy widmo znowu nadaje heh a pieniadze i tak oddasz.

Byly

Przestrzegam wszystkich potencjalnych pracownikow przed pracą w tej firmie.(usunięte przez administratora)

My- czyli zona pana Adama laminiarza z Goleniowa :-) Panie Adamie laminiarzu z goleniowa i panie Lewandowski.. Zgosiliscie firme do PIP- i kontrol ispektora nie wykazala jakis nie prawidlowosci --ale wy macie. Panie Lewandowski - byles proszony na firme z 20razy zebys naprawił po swoim laminowaniu 60luftow i 1mkw zelkotu odpadło.( deklarował ze jest doswiadczonym laminiarzem :-))...naprawa wyszla dwa razy wiecej...firma chciala ci wyplacic jak naprawisz...Zadna firma ci nie zaplaci za partactwo wykwalifikowany laminiarzu - smiechu warte. Panie Adamie laminiarzu z Goleniowa,bys wykonał prace tak jak deklarowales a nie porzucał umowionego dzieła firma by ci wyplacila.tak jak pozostalym pracownikom..a teraz zal... Daj sobie siana pisania tych kocopolow,,ze ty firme zniszczysz i zyczysz bankrutwa,ze cala europa sie do wie he ..ty masz cos z głowka.. pozdr.

my

sad pracy orzeknie kto zrobił zle a kto dobrze!! złodziej zarobił 7 tys a zaraz bedzie musiał zamknąć swoją "stocznie" nikt tu nikogo nie pomawia takie są fakty ze złodziej nie wypłacił wypłaty dla ww pracowników mam nadzieje ze już nikogo nie oszuka bo zamknie swój biznesik.... adam jeśli porzucił prace to zawykonanie pracy powinien ten pajac powiniei mu zaplacic i koniec kropka . co do jacka to jego już nie było i jak on niby to sprawdzil jak go już nie było w pracy?zenada !!!!!!mam nadzieje ze sad pracy się toba zajmie partaczu

Pracownik firmy

O Adam Smiechowski się odezwał...od fretka 5km z dala..na dzbaniles się bo normalni ludzie nie piszą o 00:54... Niedługo będziesz ale wolną Europą :-)). Możesz dziurę w śniegu wyszczać.. Pisz dalej...i pij mleko zostaniesz karateka.

Adam wydymany na 4500zl-porzucenie pracy,picie alkocholu itp Jacek wydymany na 2500zl - 60luftow po pracach jego,mistrz laminiarstwa Heniek wydymany na 1800zl- forma do wyrzucenia po jego pracy Fredek wydymany tez ale nie wiem na Ile / wspolpraca - zle informacje masz ŚMIECHOWSKI NIE PISZ KLAMSTW!! I TO JEST TE TWOJE MEDIALNE NISZCZENIE FIRMY, godzina 00:53:40 ŁADNIE MASZ NA SRANE W TEJ GŁOWIE Tts nie ma nawet polotu obiecuje ci to bedziesz slawny w calej Europie . Pozdrawiam Adam Śmiechowski laminiarz z Goleniowa.

jaja

Do pracownik firmy : skoro znasz Adama i z nim pracowałeś to chyba jesteś z Goleniowa albo okolic ?! Iposzles do pracy 60 km ood domu ? Coś bajki opisujesz .....jesteś poprostu chlopaczkiem który daje dobre opinie za gelt albo coś więcej. .... pzdr

Pracownik firmy

Opinia w twoim wydaniu świadczy że naprawdę masz coś pod kopula..ja pracuje zaraz jak poleciałaś... Skutki picia wódki..i nie tylko.. ZA PORZUCENIE PRACY I NIE SKONCZENIE DZIEŁA ZADNA FIRMA CI NIE ZAPLACI... Napisz lepiej dlaczego pracowałeś w firmie od domu 60km ..skoro masz kilka firm koło domu..dlaczego? W jednej porzuciłes też prace a żeby rozwiązać umowę ..papierki od psych....zalatwiles.(pracowałem wtedy w tej firmie) A z drugiej firmy 200m od pierwszej..napisz sam..pewnie stres i mobilność.. Ja ciebie znam mimo że na innym dziale robiłeś..ale że tak przyje...ny jesteś to nie wiedziałam.. Pozdr..kolega ze starej pracy.

O autorzy pracownik(Adam.Ś kwiatek) i Były (żonka.Ś).... Śmiałek latales koło prezesa,cukrowales..zarabiales 4tys..mówiłeś że naszym majstersztyk.będziesz..ha ha..na każdego czas przychodzi...a taki mądry byłeś..pewny siebie...takich jak ty jest 100nastepnych...partaczy ..zawsze po tobie musieliśmy poprawiać albo robić bo nie pamietales jak to zrobić..:-)))taka jest prawda o tobie były,nasz majsterku.smialku

O znowu auto cukier.rozdwojenie jazni.oszust

Byly pracownik TTS

Pytałem się szefa,dlaczego wciąż istnieje ogłoszenie do pracy.....bo mamy dużo zamówień po targach i już zaczęliśmy realizację nowych zamówień dla kontrahentow...zarobki są od 2,5tys-6tyś. Dla twojej informacji Panie Adamie.Ś(laminiarz z goleniowa..który co chwilę latał do prezesa co ma robić bo od kwiatków nic nie pamięta co dzień wcześniej robił.)pił alkohol w pracy i kwiatki palił a na koniec porzucił pracę zresztą tak jak w innych firmach też zrobil i za nie skończone dzieło chce zapłatę...dobre ... A teraz piszę ze cierpliwie czeka..bo naslal kontrolę...i informacje będzie miał w czwartek.. A prywatnie pewnie gol mu skacze ze chciał stocznię krzak w goleniowie otworzyć w stodole i po dwóch miesiącach bankrut. Nie raz na śniadaniu przeżywał...że mojemu szefowi się udało biznes rozkręcić a jemu nie...chłopie trzeba mieć głowę do tego...i swój pomysł..mniej pal. Zrobił kopie pierwszej lepszej łodzi 3.20m i kopie samochodzikow pływających.i z tego chciał stocznię otworzyć..śmiech w stodole.. Zamknął biznes szybciej jak otworzył... A teraz piszę ze wszystko zrobi żeby Zniszczyć ta firmę... Szef ci ani grosza nie zapłaci za pijaństwo i porzucenie ...popieram.

Oddaj pieniadze zlodzieju

Szalupa Morski Ptak
@Pracownik 28.09.2015 18:13
Oddaj pieniadze zlodzieju

Witam Panie Danielu, czytam te posty i pusty smiech mnie ogarnia. Inteligencja piszacych to kompletna plajta. Chce powiedziec, ze moja szlupa choc nie tania to pancernik. Wykonana zgodnie ze sztuka. Serdecznie pozrawiam. TB

Efekty pica,jarania i porzucenia pracy..teraz żal do całego świata.

Przyszli pracownicy

Mielismy tam z kumplem jechac bo ogloszenie atrakcyjne.a tu takie kwiatki.dzieki.wiemy co robic.wysylamy linki do znajomych

on

ja czekam i do srody będę wiedział dużo więcej...jestem cierpliwy

pracownik( ho ho)

ja nie musze udawac ze jestem kimś innym!!! prawie same pozytywne komentarze :) jak tam słodko w tym baltic....hoho kto by pomyślał albo motomysza to wszystko pisze albo jego prawa ręka z biura :) wszystkie prawdziwe posty z prawdziwa informacja zniknęły ale ja i inni byli pracownicy będziemy pisali do skutku az się w końcu prezesik nie opamięta a mam nadziejeze już niedlugo..... do były pracownik : hamuj pietą i zajmij się swoim nosem

Gościu nie podszywaj sie pod kogoś pisz w swoim imieniu a nie udajesz kogoś kim nie jesteś !

adam

O proszę motomysza juz przeczytał negatywne wypowiedzi i skasowali posty haha

byly pracownik

były pracownik popieram w 100 %

były pracownik

omijać szerokim łukiem.zdecydowanie odradzam.

HE HE,JA PRACUJE PONAD 3LATA W TEJ FIRMIE,I NIEMA ZADNEGO PROBLEMU Z PLATNOSCIAMI,,SZEF JEST WYMAGAJACY I FACHOWCOM DOBRZE PLACI A NIE ROBY PO SZKOLCE MYSLA ZE UKONCZYLI SZKOLE MORSKA ITP I CHCA ZARABIAC PO 5TYS MIESIECZNIE.....DOBRE NIE ROBY DO ROBOTY ALBO KASA BIEDRONKOWA

Zostaw opinię o Baltic Boats Warsztat Szkutniczy - Świnoujście

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltic Boats Warsztat Szkutniczy