Opinie o Baltic Boats Warsztat Szkutniczy w Świnoujście

counter
2 22 49 5 1
Gosc Nowy wpis

Czy ta firma jeszcze istnieje? MAM 8 LAT starzu na stoczniach jachtowych. Obecnie mieszkam w Międzyzdrojach i szukam pracy. Pochodze z Augustowa. To polskie zaglebie stoczni Jachtowych.

Paweł Nowy wpis
@Gosc

Aplikowałeś może do pracy w firmie Baltic Boats Warsztat Szkutniczy albo udało Ci się ustalić, czy warsztat ten w ogóle funkcjonuje? Pytam bo szczerze mówiąc szukam rzetelnych informacji o tej firmie a jesteś ostatnią osobą, która w wątku, który ich dotyczy się wypowiedziała. Zdradzisz mi ogólnie czego mogę się po tym pracodawcy spodziewać? Liczę na odpowiedź

Gosc Nowy wpis

Joanna Nowy wpis

A jak obecnie wygląda praca w Baltic Boats? @laminiarzmoże mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w swoim dziale? Czy osoby, które nie mają doświadczenia również są przyjmowane? Jakie możliwości rozwoju oferuje firma?

qe

Okna drewniane i aluminiowe na prawdę mają dobre @maniecki, ważne że klienci są zadowoleni, a atmosfera jaka?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

gość

nie podejmować absolutnie współpracy.same kłopoty

laminiarz

A ja mam przyjemnosc tam pracowac i jest wszystko jak nalezy.zarobki tez sa ok... Powiem tak ,te wszytkie wpisy są pisane przez laminiarza z goleniowa ktory porzucił prace i nie skonczył dzieła i przez drugiego (fachowiec 3lata praktyki) co zrobił ponad 100 luftow na łodzi 4,40m smiech na sali:-)i mimo ze byl proszony tygodniami zeby naprawil zeby zaplate dostac nie chcial sie podjac bo uwazal ze dobrze zrobił...widzialem zdjecia bo są na tablicy na hali..wywieszone zeby wszyscy widzieli robote laminiarza Jacka L. A teraz to jest ich medialne niszczenie firmy hehhehhehhehhehehehehehe PRZEZ------ Adam Ś(LAMINIARZ Z GOLENIOWA KTORY NIE OTRZYMAŁ ZAPLATY ZA NIE SKONCZENIE PRACY UMÓWIONEJ) Pracowalem w TTS tamtego czasu jak tam tez porzuciles prace i zaslaniales sie papierami od psych.....naprawde z toba jest cos nie w porzadku..pozdr

gość

miałem Nieprzyjemność tam pracowac.odradzam wszystkim.absolutnie nie podejmować współpracy.same problemy

NIE PRAWDA NIE WYPŁACAJĄ POBORÓW ! ! !

prawda taka ze to firma krzak.wszyscy z tamtad uciekaja bo nie płacą poborów.

Laminiarz z Baltic Boats

,,,Adamusek śmieszek blondyna z poddasza z goleniowa,,nie pisz w imieniu teraz pracownika. pracownik - 2016-05-03 17:12:26 Pisz prawdę,Trzemu nie dostałeś wypłaty..ja wtedy robiłem też i znam z tobą prawdę...

omijać tą firme z daleka.chyba ze ktos chce robić na czarno za darmo.choć w tej firmie nawet umowa nie gwarantuje wyplaty poborów.co najwyzej mozna sie nia podetrzeć.nie polecam

były

strach sie bać kukiełko.

Kolega

Były-adamus lamianiarz z Goleniowa,,,smiechowski. Widzimy się na poddaszu już ..niedługo zjedzamy..i wkońcu się spotkasz z osobami co obraziłeś.. ALE BEDZIE SMIECHOWO :-)) NA PODDASZU...HO HO..zobaczymy jak mądry będziesz..

Laminiarz z firmy

Smieszek :-) były - 2016-04-07 06:30:15 najgorsza mozliwa firma - dla nie robów i pseudo-fachowców Firma zatrudnia laminarzy(minimum 3 lata praktyki) do produkcji lodzi - info@balticboats.eu

były

najgorsza mozliwa firma

Kierowca

O czym ty piszerz,dostawcy wsztrzymali, ,próbujesz z każdej strony.. Firma Laminopol z Goleniowa zaopatruje w materiały cały czas tą firmę !!...od dwóch lat i polecamy każdemu tą firmę..super sprzedawcy ,,najlepsze ceny mają.

Hi ho

Szczęka,,,krzywa :-)

sprzedawca z niemiec Polak

byly pracownik - 2016-01-10 15:31:00 byly pracownik brak komentarza co do was z powietrza oni nie produkuja lodzi,,zastanow sie co piszerz bo jedno z drugim kupy sie nie trzyma. ale ta firma ma ubaw z ciebie :-) Ja odnich kupuje caly czas lodzie i co ty na to i sa dobrze wykonywane I bede zamawial caly czas juz.

Pracownik firmy

Teraz w ten sposób,piszemy. Firma nie robi nikomu na czarno...bez zaliczki na konto....bo by sama została oszukana w pewnym momencie...jak wcześniej przez polskiego Niemca z wolgastu. Pozdrawiamy rzekomego oszukanego klienta..

Laminiarz z Baltic Boats

Ja na miejscu firmy i kolegi Fretka bym cię do sądu pozwal za pomowienia,słyszałem że dużo palisz bo nawet ludzie z Goleniowa mówią o tobie fajniaku szklany,,i pewnie dlatego takie zakłamane kłamstwa piszesz..tylko bądź pewny ze z tymi osobami się spotkasz w życiu swoim...i wtedy powiesz że są zlodziejami.... Dla wiadomości ...Adamiue.Ś, pewnie pracowałeś w LM..bo jak dostałem po tobie szafkę to znalazłem nowe nożyczki a koleś mówił że chciałeś JE sprzedać...że mówiłeś że zdobyczne z wiatraków...a nie zabrałeś ich ,bo jak się nadzbaniles w pracy i poszłeś w tańce na miedzyzdroje...słyszałem że pod samochód chciałeś się rzucić w miedzyzdrojach...to ładnie masz z głową nie pokoleji.nie pij!...a później po dwóch tygodniach i nie skończenie dzieła domagasz się zapłaty.....dużo świadczy to o tobie.. Jak to jest że pozostali pracownicy wypłaty dostali!!! Tylko nie ty....i ten Jacek.L co sam się z niego się. nabijales co zrobił..i gadałeś żebyś mu sam nie zapłacił...a teraz buzi buzi...he dobre.. Narka.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Boats Warsztat Szkutniczy - Świnoujście

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Baltic Boats Warsztat Szkutniczy
2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ludzi Morza 2