counter
3 12 8 5 1
Emilia Nowy wpis

Cześć, czy biorąc pod uwagę pandemię oraz wprowadzane obostrzenia zmieniło się coś w Marinusie pod względem zatrudnienia? Czy doszły jakieś obowiązki czy wręcz przeciwnie pracy jest mniej? Jest to dość interesujący temat. Cała sytuacja wpłynęła w jakiś sposób na firmę czy raczej nie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 559 dni.

Czy pracownicy Marinus Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

zonik

Ksiaże, a możesz napisac dlaczego tak nie polecasz tu pracy, bo taki post bez argumentacji mogła stworzyć konkurencja, ba nie wiadomo nawet czy Ty pracy nie polecasz, czy usług.

Czytaj Nowy wpis
@zonik

Jak lipa to lipa ,dobrze ,ze po Polsku napisane prawda !

Zbigniew Nowy wpis

@Książe Rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w tej firmie, niemniej jednak, mógłbyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, tak aby reszta użytkowników mogła skorzystać z Twojej opinii? Pamiętajmy o zasadach tego forum.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Marinus sp.z o.o? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Książe

Lipa firma nie polecam pozdrawiam

Wiesz o firmie Marinus sp.z o.o więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Marinus Sp. z o.o. - Świnoujście

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marinus Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Norberta Barlickiego 1A