Opinie o Biproen Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biproen Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biproen Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biproen Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Specjalista techniczny

Witam, jestem pracownikiem tej firmy od siedmiu lat i z całą stanowczością nie zgadzam się z opinią Asystenta specjalisty. Biproen jest firmą inżynieryjną, pracuje tu kilkanaście osób w zdecydowanej większości pracujących tam wiele lat co już daje pewien ogląd na to, że nie jest to zły zakład pracy. Znakomici współpracownicy ludzie z ogromną wiedzą techniczną, gotowi ją przekazywać dalej. Każda młoda osoba zatrudniająca się w tej firmie ma zagwarantowane zdobycie wszechstronnego doświadczenia spowodowanego pracą zarówno przy projektach, modernizacjach i budowach obiektów energetycznych jak i badaniach i rozruchach. Bywa się zarówno na elektrowniach wodnych, konwencjonalnych jak i stacjach energetycznych w pełnym zakresie napięć SN i WN. Bardzo szybko można stwierdzić w czym się czuje najlepiej i w tym się specjalizować. Znakomity zakład pracy dla ludzi młodych z niewielkim doświadczeniem jak i bardziej doświadczonych chcących zadbać o swój rozwój no i portfel. Pracowałem wcześniej w trzech innych firmach i nie spotkałem się nigdy z sytuacją w której to pracodawca sam od siebie daje podwyżkę bez wcześniejszego żebrania o parę złotych, a tu niespodzianka. W zasadzie co roku dodatek do pensji jest i to nie taki mały. Oczywiście wszystko zależy od zaangażowania. Szef jest osobą z ogromnym doświadczeniem z automatyką EAZ i choć nie ma na to wiele czasu wciąż na obiektach się pojawia i pracuje jak każdy inny pracownik przez co jest wiarygodny. Jest to osoba bardzo wymagająca, ale za to sprawiedliwa. Wszystkie możliwe dodatki jak diety, kilometrówki i inne są wypłacane w pełni i oficjalnie. Wypłaty jak się należy uwzględniające ewentualne nadgodziny, zaangażowanie, poświęcenie i dodatkowe premie za zakończone tematy, wszystko według mnie sprawiedliwie. Żeby nie wyszło zbyt sielankowo to i kilka negatywnych spostrzeżeń. Siedziba firmy mimo, że są w niej robione wielkie rzeczy jest mocno "niereprezentacyjna". Trzeba się nastawić na wyjazdy delegacyjne z reguły od poniedziałku do piątku, ale czasem trwające dwa tygodnie, bardzo rzadko dłużej. Praca często pod presją czasu (wymaga to nadgodzin). Potrzeba samokształcenia się (to w zasadzie na plus bo rozwija), bo niestety tu trzeba coś z dziedziny elektrotechniki wiedzieć. Nie jest to wielka firma więc trudno się tu ukryć osobom kombinującym "jak tu się nie narobić". Jako pracownik bez doświadczenia trzeba przejść przez wszystkie etapy wdrażania się w energetykę zaczynając od drobnych montaży (co procentuje w późniejszym etapie kariery - bardzo przydatne przy projektowaniu jak i rozruchach, ale może być frustrujące jeśli ktoś uważa, że skończył studia więc ręki sobie już nie pobrudzi). Trzeba się napracować i coś od siebie dać, ale ma się pewność, że będzie to wynagrodzone. Ja uczciwie polecam. Firma ciągle poszukuje młodych jak i bardziej doświadczonych inżynierów oraz monterów dając wiele profitów, ale oczekuje czegoś w zamian. To tak w skrócie i chyba tyle.

MP Nowy wpis
@Specjalista techniczny

Michaś

Hanna Nowy wpis

Słuchajcie, mam sprawę - w sieci znalazłam archiwalną ofertę pracy od Biproen. Ogłoszenie dotyczyło pracy na stanowisku inżyniera elektryka. No i tak się zastanawiam na jedną kwestią: ktoś z Was się może orientuje, czy ostatecznie przyjęli kogoś na to stanowisko? To dla mnie ważne, więc mam nadzieję, że szybko mi odpowiecie.

Paweł Nowy wpis

Czy ktoś wie co tam wchodzi w skład socjalu?

Inżyniereq Nowy wpis
@Paweł

Jeśli chciałbyś dostać prywatną opiekę medyczną to nie ma. Jeśli uprawiasz jakiś sport to multisporta też nie dostaniesz, ale na delegacje możesz sobie zabrać na przykład rower do samochodu (swojego). Jak o godzinie 18-19 skończysz dniówkę na elektrowni to zamiast pić piwko w hotelu możesz pojeździć sobie dla zdrowia po dwunastu godzinach pracy. Kadra jest OK. Praca też fajna ale wg mnie tylko dla kawalera bez zobowiązań- dużo się można nauczyć, kosztem życia prywatnego (delegacje non stop).

Asystent specjalisty

Witam, Jeśli zależy komuś na prężnym rozwoju w dobrej, szybko rozwijającej się firmie, która zapewnia podstawowy pakiet: - wynagrodzenie odpowiednie umiejętnościom, - nadgodziny wypłacane zgodnie z ilością przepracowanych godzin - nie według współczynników przydatności do firmy co równało się posiadaniem prywatnego auta którym "wypadało" jeździć na delegacje, - praca na stanowisku o jakiej była mowa podczas rozmowy wstępnej To z ręką na sercu odradzam jakikolwiek kontakt z w/w firmą. Jeśli myśli się ambitnie o swojej przyszłości to nie wypada tracić w ten sposób czasu. Pozdrawiam

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biproen Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Elektryk – prace projektowe, pomiarowe i rozruchowe? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E w ruchu krajowym
ARSANIT Sp. z o.o.
logo firmy Główna Księgowa / Główny Księgowy
Del Piero Sp. z o.o.
wodnik

non stop ten sam komentarz

Zostaw merytoryczną opinię o Biproen Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Biproen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biproen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biproen Sp. z o.o.?

Biproen Sp. z o.o.
  • Konopnickiej 13