Opinie o AMIC Energy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AMIC Energy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w AMIC Energy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMIC Energy w Warszawa

Nie polecam pracy tutaj, czysty wyzysk, dokładają coraz więcej zadań a etaty ucinają. Nie wspominając o tym, że podpisali umowę z Subway gdzie pracownik nic z tego nie ma oprócz śmiesznej premii 300-400 zł na dwa miesiące ... Lepiej iść na każda inna stacje i mieć dużo obowiązków mniej za lepszą pensję

Pszczółka Maja

Szanowna Dyrekcjo Amica . Bardzo proszę o wysłanie e-maila na wszystkie stacje w którym podacie imię i nazwisko osoby oraz jej adres mailowy której można zgłaszać pytania oraz opinie dotyczące niesprawiedliwych , według zwyczajnego , przeciętnego , sprzedawcy , praktyk operatorów Waszych stacji . Myślę , że nie jedna osoba będzie miała okazję wyjaśnić różne wątpliwości . Z góry dziękuję za reakcję .

@Pszczółka Maja

W razie takiej potrzeby, uprzejmie prosimy o kontakt na adres reklamacje@amicenergy.pl. Zaznaczamy, ze w sprawach personalnych, zawsze pierwszą i właściwą osobą do kontaktu jest Pracodawca, czyli Operator zarządzający stacją. Amic Polska interweniuje w przypadku nie anonimowych zgłoszeń nieprawidłowych praktyk Operatora godzących w dobre imię sieci stacji paliw AMIC Energy,

PRACOWNIK AMIC
@AMIC Energy

"Amic Polska interweniuje w przypadku nie anonimowych" Cześć jestem Ania Nowak i ..................................... Amic: Powiedź operatorowi żeby natychmiast zwolnił Anię Nowak. Takie czary

KATARZYNA

WITAM SERDECZNIE. NAPISZE KROTKO. JESTEM ZNIESMACZONA OBSŁUGĄ NA STACJI PALIW W KOZACH. SAMA PRACUJĘ NA ORLENIE OD 12LAT. ZE WZGLĘDU NA OBECNĄ SYTUACJĘ(COVID-19) WYDAJE MI SIE ,ŻE ZASADY OBOWIĄZUJĄ W KAŻDYM PUNKCIE GASTRONOMICZNYM I NA KAŻDEJ STACJI PALIW. RĘKAWICZKI-DO CHOLERY.DZIS O GODZINIE 13,BĘDĄC PRZEJAZDEM Z DZIEĆMI,MUSIAŁAM ZATANKOWAĆ,DZIECI OCZYWIŚCIE PO HOT-DOGu. "PANI" PATRYCJA,KTÓRA OBSŁUGIWAŁA KLIENTÓW I RÓWNIEŻ MNIE,BYŁA BEZ RĘKAWICZEK Z DRUGĄ PANIĄ. PRZEKAZYWAŁY SOBIE SZCZYPCE I TYMI SAMYMI DŁOŃMI WYDAWAŁY JEDZENIE. NO SORY,KASA,JEDZENIE,KASA,TELEFON ITD. PANI PATRYCJA,ZAANGAŻOWANIE BLISKIE -0- JAKBY ZA KARE MUSIAŁA OBSŁUGIWAĆ,MÓWIĆ DO KLIENTA. JEDEN BANKNOT CZY BILON,PRZECHODZI SETKI RAZY Z RĄK DO RĄK,ONA NIE WIE GDZIE BYŁ GODZINĘ TEMU,SKĄD POCHODZI.JA BIORĄC HOT DOGI OD PANI,NIE MAM PEWNOŚCI CZY NIE PODAJE DZIECIOM Z WIRUSEM NA OPAKOWANIU. TAK NIE MOŻE BYĆ. NIE CZEPIAM SIĘ,TYLKO JEST TO NIE ODPOWIEDZIALNE I RAŻĄCE W OCZY. JA OSOBIŚCIE BARDZO UWAŻAM,A PRZEZ CZYJĄŚ LEKKOMYŚLNOŚĆ MOGĘ ZROBIĆ KRZYWDE SWOIM BLISKIM. POZDRAWIAM.

Mario
@KATARZYNA

Czy to pani opinia o pracy tam? Nie wydaje mi się. Zażalenia do warszafki xD

Wiki
@KATARZYNA

Napisz do Przyjaciółki, a nie na forum, służącym innym do oceny pracy u danego pracodawcy.

Tak na marginesie...
@KATARZYNA

Największą krzywdę wyrządza Pani sama, karmiąc dzieci czymś takim, jak hot dogi. Pomijając sposób zarażenia się covidem-19, jakiekolwiek bakterie zostaną na papierku, którego dziecko nie powinno brać do buzi (mamy uczą takich rzeczy). Zamiast pisać takie komentarze, wystarczyło zwrócić uwagę ekspedientce, nie przyjmując tego towaru.

PRACOWNIK AMIC
@KATARZYNA

Nie miała rękawiczek? To widzi klient. Czemu nie miała rękawiczek ? Bo dostała lateksowe 1 pare na całe 12H pracy. Co w tym dziwnego że o 13:00 już ich nie miała? Pamiętajcie gdzie przyjechaliście, to nie orlen który inwestuje w pracownika oraz artykuły potrzebne do pracy. W amic mamy 1 koszulkę, parę rękawiczek na czas pracy 12h i przed każdą zmianą. Dla pracownika jedyny cel to PRZRŻYĆ!

Ewela

A czy może ktoś podzielić się opinią nt. pracy w centrali?

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Byly pracownik

Jako były pracownik bardzo nie polecam pracy w AMIC Energy. Wszystkie nocki samemu, w dzien też często stanie samemu, roller od hot dogów cały dzień stał wyłączony i zimny bo szefostwo oszczędzało. Zero premii, zero benefitow. (usunięte przez administratora) Samemu człowiek robi wszystko w nocy, plus dostaje zadania nocne które wyczerpują, samemu podjazd cały do zrobienia oraz zamiatanie całego terenu należącego do stacji. Dawanie nowych osoba na pierwszą zmianę na nockę to porządek dzienny, a o elastycznym grafiku który obiecywali nie było mowy. Każdą osobę, która chciała fakturę a tankowała pierwszy raz trzeba było wpisywać ręcznie, ponieważ nie dało się po nipie znaleźć z sieci. Hot dogi dawane nawet z podłogi oraz te które przez kilka dni po zdjęciu w nocy z grilla dawane były ciągle na roller by się nie zmarnowały. Nie polecam jedzenia, nie polecam pracy tam, nie polecam kompletnie nic związanego z Amic.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w AMIC Energy?

AMIC Energy

Wszystko zależy od stanowiska pracy. Polegamy głownie na weryfikacji doświadczenia zawodowego i życiowego kandydata

Daria

Obsługa na stacji w Gdańsku przy Matarni super, bardzo pomocna, miła i zawsze uśmiechnięta. Jestem stała klientka i cieszę się, ze została wprowadzona kawa COSTA.

baśka

Nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Może faktycznie tak jest że wszystko zależy od szefostwa, które prowadzi daną stację. No to mi się trafiło, bo choć praca ciężka, to ludzie fajni i można zarobić.. Pracuje ponad rok, pozdrowienia

Najgorszy pracodawca jaki może być jeśli chodzi o stacje paliw. Ludzie nie aplikujcie tutaj, no chyba że chcecie pracować samotnie na dniówce na nocnej zmianie i robić wszystko. Umowa śmieciowa nie dadzą Ci umowy o pracę. Jednym słowem porażka ta firma.

@Michał

Ludzie ;) Na naszych stacjach faktycznie zdarzają się zmiany jednoosobowe., jednak tylko wtedy gdy standardowy ruch klientów jest niewielki (monitorujemy szczegółowo liczbę klientów i transakcji) . Zakres zadań do wykonania jest tak sam jak w innych sieciach stacji paliw czy sklepach detalicznych: obsługa klienta, i jeśli potrzeba - dbanie o porządek, dokładanie towarów. Co do umowy - każdy operator stacji AMIC Energy ma środki z AMIC na legalne zatrudnienie pracowników na umowę o pracę. Prosimy o kontakt z centralą, jeśli uchyla się od tego - będziemy interweniować.

Rybaty

Robiłem w tym bałaganie i tylko sentyment pozostał do kiedyś Jet-a i Lukoila oczywiście chodzi o współpracowników bo do amica nie mam nic nawet szacunku. Z roku na rok było coraz gorzej. Po przyjściu jegomościa z lotosu jako regionalnego i innych zwierząt to tragedia istna, sprzedawaj jak najwięcej wciskaj kit ludziom w jednym momencie czyść kible kawomaty i inne podjazdy a w zamian kopa w cztery litery dostaniesz, kontrolę z sabwayow o 4 nad ranem kontrola regionalnego i pretensje ze latarnia nie świeci. O klientach się nie wypowiem bo tu różnie bywało, każdy wie jak jest. Krótko i w temacie,, idź pan w... Z taką robotą,,

kleks

Szczęście, jeśli traficie na dobrego operatora, bo przynajmniej życie w tym (usunięte przez administratora) jest odrobinę przyjemniejsze. Pracuję od dłuższego czasu i jedyne zmiany w firmie, to cięcia etatów z powodu covid. Trzeba być nieźle wygimnastykowanym, by robić fikołki zza kasy na podjazd bez drugiej osoby na zmianie. Fajne promocje dla klientów, ale jako pracownik nie dostałem nic, co byłoby namiastką tego, co dostają pracownicy innych stacji. Oczywiście umowa zlecenie, bo jesteśmy w smutnym kraju, gdzie nikogo nie obchodzi zabezpieczenie socjalne pracowników na najniższym szczeblu. Trzeba robić w patologicznych warunkach i się cieszyć, że się tę pracę ma. Są jeszcze kaprysy góry, które objawiają się w nierealnych planach sprzedażowych. Zero przydatnych szkoleń. Jeśli ktoś chce tu pracować, to polecam przygotować się na niezły zapierdziel i robotę za trzech - za najniższą krajową, rzecz jasna.

Pani Q.

Potwierdzam spostrzeżenia pracowników stacji - pracownicy pierwszej linii frontu są ignorowani, poobcinano etaty na stacjach, zwyczajnie przeciążając ludzi, ale jednocześnie - wierchuszka bawi się świetnie (zorganizowali sobie nawet imprezę świąteczną w covid w biurze, wyklejając szyby gazetami, żeby administracja biurowca nie zauważyła zbiorowiska). Ludzie odchodzą z firmy masowo, bo nie da się wytrzymać w takiej atmosferze: widać to najlepiej na podstawie stacji warszawskich, ale tez Południe Polski ucieka, gdzie pieprz rośnie. Najciekawsze jest to, że wymagają, nie dając nic w zamian. Najlepsza z tego wszystkieho jest jedna Pani Dyrektor, która bardzo lubi prosecco i już niejedną awanturę na stacji o nie zrobila, ale na żadnego maila ze stacji w tematach, które miała bezpośrednio koordynować, nie odpowiedziała (temat lotto na mojej ciągnął się ponad rok i zero odzewu z jej strony). Podsumowujac odradzam, szacunku tam nie uswiadczysz, jedynie ciagle wymagania i psie pieniadze za ten ogrom pracy.

Magix
@Pani Q.

Pamiętam jak się(usunięte przez administratora)na jednej z imprez dla stacji. Ledwo wyszła o własnych nogach. I tez peoseco było grane. ;)

Tsa

Czy w całej Polsce na Amic z Sabway pracownik zatrudniony na umowę zlecenie dostaje najniższą stawkę w 2020 roku 17 zł a w 2021 , 18,30 zł brutto czy też zdarzają się wyższe stawki ?

Stawka
@Tsa

Stawkę wynagrodzenia ustala Operator, który otrzymuje na to środki z AMIC. Powinna być wyższa - jak masz wątpliwości to zgłoś do centrali.

Tsa
@Stawka

Dziękuję za odpowiedź zapytam tak czy z Twojego doświadczenia wiesz że są wyższe stawki niż te minimalne określone przepisami.

P84
@Tsa

To wszystko zależy też od lokalizacji. U mnie pensja brutto wynosi 20 zł/h

Darek

(usunięte przez administratora) Po zatankowaniu za 460 zł.! dowiedziałem się że nie otrzymam zniżek ani w ramach środoceny ani zniżki za punkty bo Pani system nie działa. Żadnej informacji na dystrybutorze . Niby przed momentem. Ewidentna ściana (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Mario
@Darek

Zauważyłeś może że to strona opinii o pracodawcy a nie na żale? XD myślę że pani cię poinformowała że zachować paragon i zgłosić do centrali... Ehh. Ludzie, nauczcie się czytać.

Danuta
@Mario

@Mario, a czy Ty, skoro wypowiadasz się w tym konkretnym wątku i zwracasz uwagę na to, że forum służy wymianie opinii o pracodawcach, możesz powiedzieć coś o pracy w Amic Polska? Może jesteś obecnym lub byłym pracownikiem tego miejsca?

Xyz

Dobrze znam temat pracy na AMICU. Jestem pracownikiem i widzę jak traktują nas. Pojedyncze zmiany czy to noc czy dniowka. Osoba musi zrobić wszystko Sama. Jeśli nie zrobisz to jeszcze jesteś tym najgorszym. I te targety. Tylko ciśnijcie, aby właśnie zgadzały się statystyki. Niech regionalni i inni z wyższych stanowisk staną dzień na kasie i zobaczą jak to jest. Jesteś sam i musisz ogarnąć kible, sklep, kawomaty, zrobić hot doga, obsłużyć lotto i zatankować komuś paliwo. To jest niedorzeczne. A ktoś przyjedzie i powie, że już jest 10 a łazienki o 9 niepodpisane... Gdzie logika? Pracując pojedynczo zapieprzamy za dwóch. To pracownik dostaje zawsze opieprz za wszystko. Pieniądze są śmieszne, najniższa krajowa... Zero dodatków za święta.. To może niech ktoś z nich spędzi cudowne święta na stacji? Bo przecież to takie fajne. Mają taki bałagan, że dziękuję... Trzeba by było zgłosić to do jakiejś inspekcji pracy. Pozdrawiam ????

Roman

Firma Lukoil Polska zmieniła nazwę i od pewnego czasu jest to Amic Polska. Czy w związku z przeprowadzonymi zmianami, pracownicy musieli odejść z firmy? A może nadal są tam zatrudnieni i cieszą się lepszymi warunkami? Dajcie znać, jak przedstawia się bieżąca sytuacja.

nie polecam
@Roman

obecnie pracuję w amic energy, dawnym lukoilem, oprócz nazwy kompletnie nic się nie zmieniło, ludzie dalej są (usunięte przez administratora) tak samo jak byli ;)

Stefan
@Roman

Ten sam cyrk i te same małpy co Lukoil. Lukoil w 2014 roku pozbył się pracowników i wywalił ich na własną działalność "bieda kapitalizm" Czyli na stacjach są tzw. ajenci prowadzący własną działalność gospodarczą. Oczywiście oszukują pracowników na wszystkim przede wszystkim na zusie, na godzinach pracy, urlopach, normą jest praca na czarno bez płacenia żadnych podatków i składek. Praca raczej dla desperatów lub dla tych mniej wymagających. Swoją drogą, ekipy rządzące się w tym kraju zmieniają, aktualna twierdzi, że walczy ze wszelką patologią, a tu takie wyjebki w biały dzień.

@Stefan

Pracowałem na Lukoil i zostałem w Amic. Nie wiem jak w innych miejscach, ale u nas pracuje się teraz znacznie lepiej. Operator jest ludzki człowiek. Praca na stacji oczywiście rządzi się swoimi prawami: są nocki, duża ilość klientów, jednak po pierwszych miesiącach człowiek się wdraża i robota idzie coraz lżej. Na pewno nie jest to miejsce dla osób, które przychodzą z założeniem "byleby przesiedzieć 8h". Co do pracy na czarno, czy problemów z urlopami i godzinami pracy to u nas nigdy to nie występowało. No, żeby być szczerym, to może faktycznie zdarzyło się zostać ze 2 razy dłużej, jak kolega się spóźniał, ale on odwdzięczył się tym samym także ok. Polecam osobom, które lubią pracować z ludźmi i nie przeszkadza im praca zmianowa.

Danuta
@Marcin

A jak wygląda system wynagradzania, czy jest premia zależna od sprzedaży?

Gosia

To co piszesz jest normą w tej firmie. Ja pracuję na stacji w Łodzi i taki sam system. Regionalna zastrasza pracowników i ajentów. Wyzysk w czystej postaci - niech PIP zainteresuje się jak można pracować 24/7 z zatrudnionymi 3 pracownikami. Reszta pracowników ma jakieś umowy ???

tomek
@Danuta

nie

ByłaAmicowa

Słyszałam, że w Łodzi odeszła Pani Kierownik Regionalna. Słusznie, że Amic w końcu to zrobił bo manipulowała innymi, ale szczerze mówiąc, była jedyną osobą, która ajentów trzymała za pysk. Niech się operatorzy boją nowego regionalnego, bo u nowej osoby nie będą mogli robić swoich przekrętów. Stacje na Strykowskiej, Inflanckiej i Aleksandrowska mają, bądź będą mieć subway i co to da??? I tak AMIC ENERGY jest na granicy upadku. SPRZEDAJCIE W KOŃCU AMIC ENERGY KOMUŚ INNEMU BO WAS NAWET NIE STAĆ NA WYPŁACANIE WYPŁAT PRACOWNIKOM !!!!!!

Mam pytanie co to pracy na stanowisku kierownika stacji paliw . Proszę o opinie na temat pracodawcy oraz pracy

Ona

Praca na stacji amic to masakra zero poszanowania dla pracownika nawet ci co tam pracują nie potrafią tego robić na stacji w Radomiu obsługa potrafi rzucać w klijenta hod dogiem zgroza zatrudniają pierwsze lepsze osoby a potem zero szacunku dla klijenta

Pracownik były

Odnosząc się do wypowiedzi osoby poniżej, warunki pracy na stacji Amic są tragiczne. Sądzę, że nie tylko w Krakowie ale na każdej stacji w Polsce, to również zależy od operatora jakie ma podejście do pracowników. W Krakowie brak jakiejkolwiek organizacji wymaga się, żeby pracownik robił wszystko co do niego należy, ale pytam się za co ? Brak jakichkolwiek benefitów zachęcających do pracy ( opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie ), nie wspomnę o premii uznaniowej, bo tej w czasie obecnej sytuacji nie ma. Odpowiedź kierownika, nie ma pieniędzy trzeba obcinać etaty - porażka. Zaznaczę, że nigdzie nie spotkałem się z tym żeby na stacji paliw pracowała jedna osoba na nocy, jak i na dniówce. Od godziny 7 rano jesteś sam i osoba z biura, którą jak się zawoła to wywraca oczami, a pracownik ma wtedy kasować użerać się z klientami pretensjonalnymi bo coś im nie pasuje, sprzątać podjazd, obsługiwać Lotto i robić hot-dogi. Pani dyrektor regionalna z okręgu małopolskiego chce tylko, żeby jej słupki podnosić w statystykach sprzedaży i nic poza tym. Dlatego zaznaczę nie polecam prac na tej stacji.

Zostaw merytoryczną opinię o AMIC Energy - Warszawa

• Jak się pracuje w AMIC Energy?

Zobacz opinie na temat firmy AMIC Energy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMIC Energy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 5 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMIC Energy?

Kandydaci do pracy w AMIC Energy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMIC Energy