Opinie o Okna Wiśniowski (Grupa Wiśniowski Sp. Z O.O. S.K.A.) w Wielogłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

Dzik

Czy po podwyżce 2 zł, uzyskując stawkę 19 zł. Najniższa krajowa 19.70. Czy w ogóle tak można czy gdzieś to zgłosic?

@Dzik

Minimalna stawka godzinowa występuje jedynie w umowach cywilnoprawnych np. zlecenia, o dzieło, B2B itp.. W przypadku umowy o pracę występuje minimalna stawka miesięczna (w 2022r.) 3010 zł brutto (to kwota na kwitku, bo do ręki z pełnymi potrąceniami wyjdzie niecałe 2210 zł) Oczywiście kwota ta może być mniejsza jeśli mamy dodatkowe potrącenia takie jak: PPK, Ubezpieczenia, Zajęcia komornicze czy skarbowe itp.. Oczywiście jeśli pracodawca wypłacałby nam pensję mniejszą to takimi sprawami zajmuje się Inspekcja Pracy.

Lidia
@-

I rzeczywiście macie tu najniższe kwoty? O jakich stanowiskach mowa? Można coś dorobić dzięki premii albo czemuś podobnemu?

@Lidia

Stawki są niskie ale premia i druga połowa wypłaty. Więc nie jest źle

Danuta

Czyli w ostatecznym rozrachunku ile ma wyjść tak konkretnie na rękę? Ne ma na co narzekać jednak?

@Danuta

Średnia ok 4000 zl na miesiąc netto.

Xyz

Spawacze jak tam wypłata? Haha

Swój

Jestem młodym pracownikiem, ale trochę stażu w firmie posiadam (3lata). Moja opinia jest taka że firma oferuje w miarę dobry start w rynek pracy ale niestety to tyle zalet :( . Niestety młode ambitne osoby chcące pokazać zaangażowanie w prace i chcące rozwijać się w firmie wraz z nią, są kolokwialnie mówiąc duszone przez przełożonych a faworyzowanie jest (usunięte przez administratora) lenistwo i przymykanie oka niestety na palenie papierosów. Osoby przed ukończeniem 26 roku życia są zwolnione z podatku niestety w praktyce wygląda to inaczej ponieważ przełożeni obcinają premie twierdząc że " My kiedyś tego nie mieliśmy " pomijając fakt że sami pobierają wiele świadczeń od państwa. Czytając inne opinie można dojść do wniosku że ktoś z zarządu czasem je czyta, dlatego mam nadzieje że moją też ktoś przeczyta i coś się poprawi żeby była chęć rozwoju w firmie :)

Lew
@Swój

Napiszcie proszę, jakie zamiany maja w firmie się dokonać aby wszystkim się chciało uczciwie pracować ? Tylko szczerość bez agresji

Szary
@Lew

To bardzo dużo elementów. Ale głównie jeśli jest jakaś wizytacja na dziale to rozmawiać ze zwykłymi pracownikami, nie tylko z brygadzistami, którzy przedstawiają wszystko tak, żeby pokazać, że wszystko wspaniale działa i jest ok. Im zależy na tym, żeby utrzymać swoje pozycje, choć często nie sprawdzają się na nich. Wciskają ciemnotę osobom z zewnątrz, a zwykły pracownik nie dowierza w to co słyszy, w te kłamstwa co opowiadają tym ludziom. Ale zwykłego pracownika nikt nie pyta o opinię, a to doskonałe źródło i wiarygodne.

Odyn
@Szary

Dokładnie, „brygadzista” często mniej wie niż zwykły pracownik, który zarabia dwa razy mniej, jeśli tylko...

.....
@Odyn

Przyjdź na k115 na zebranie rano dowiesz się nic nowego (usunięte przez administratora)

Maciach
@Szary

A kto to jest ten z zewnątrz? Nie masz się komu pożalić? Zwolnij się i zrób miejsce tym co chcą pracować a nie ściemniaj w kiblu że tak ci ciężko i źle bo nikt cię nie wysłuchał. Z zewnątrz to chyba policję możesz zobaczyć buahha Skąd ty się w ogóle wziąłeś chłopie

@Swój

Popieram. Kierownikami i brygadzistami w tej firmie są tylko ludzie po znajomości i lizusy. Na palcach jednej ręki można policzyć dobrych brygadzistów bo kierowników dobrych zbyt wielu nie ma. Wypłata nieprzekraczającą 4000 zł to kpina. Czas najwyższy się zabierać z tego grajdołu.

oko prezesa

ale najgorszy jest wiatr.

Chciałbyś mieć taką wiedzę i umiejętności jak brygadzista K006 . Nie oczerniajcie ludzi, jeśli coś ci nie pasuje to powiedz mu to w twarz a nie pisz głupot na forum.

Bardzo spokojna i rzeczowa rozmowa, jedynym - bardzo dużym - mankamentem jest fakt braku jakiegokolwiek kontaktu po jej przeprowadzeniu. Jeżeli na zakończenie pierwszego etapu rekrutacji podaje się informacje, że kontakt będzie do konkretnej daty i później go nie ma to ciężko jest traktować potencjalnego pracodawcę poważnie.

Brak

fomo

jak stołówka obecnie działa, jest jeszcze?

vtec
@fomo

Byly pracownik, ale sentymenty pozostaja co?

vtec
@fomo

Skad to pytanie? tesknisz?

@vtec

Może chce wpaść na obiad. Z tego co widziałem na forum to ludzie chwalą, więc kto tam wie.

LeśnyZwierz

piter
@Pietrek

pytasz czy stwierdasz

jeszcze student

Hej, jestem w trakcie studiów informatycznych, a widzę, że na ich stronie są oferty pracy dla programistów. Ogarniam temat i od strony praktycznej wiem co i jak, choć jeszcze mam rok studiów do dokończenia. Warto składać CV teraz czy jednak papier ukończenia studiów jest warunkiem bezwzględnym i nie ma się co wychylać bez tego? (jestem na ostatnim roku)

@jeszcze student

Ktoś miał taką sytuację? Z góry dzięki za odpowiedź.

wiśnia
@jeszcze student

jak ogarniasz to czemu nie spróbować? najwyżej będziesz już w systemie

tak
@jeszcze student

jak jesteś na ostatnim roku, to wydaje mi się, że warto spróbować, może akurat się uda, powodzenia

beerek
@tak

wysłałeś cv? odezwali się może?

@beerek

tak, ale jak narazie cisza

rambo

pracowałem tam (usunięte przez administratora) 0o 6 lat mam swoja firme nie bójcie sie zakładac swoich firm inne zycie i mozliwosci

To fakt

Lepiej wyjechać zs pracą na te kilka miesięcy za granicę niż tracić czas i wziąć do wypłaty 1800zł. Masz racje to totalna głupota i strata czasu.

@To fakt

Nie kłam że wziąłeś 1800 chyba że Byłeś na chorobowym a taki zwykły pracownik to zarabia ok 3000 zł więc nie siej propagandy a jak Ci nie pasuje praca to weź kredyt albo wyjedź. U Wiśni jedne z najlepszych zarobków w NS

To fakt
@Majster

Taaaak jasne zwykły pracownik na produkcji weźmie (usunięte przez administratora)netto, chyba że robi drugie półetatu z nadgodzinami w sezonie. (usunięte przez administratora)

@To fakt

To Ty nie kłam , tak jak pisałem albo Był na chorobowym albo niezły leser a normalnie to bierze Się ok (usunięte przez administratora) zł i jest pełny socjal , premia comiesięczna ,premia roczna i kasa na Święta. W innych zakładach czegoś takiego niema tylko u Wiśniowskiego ,wiem bo Tam pracuję już blisko 15 lat i tak jest zawsze . Pozdrawiam.

Jurek
@Majster

Nie słuchajcie tych bzdur ludzie! Realna płaca w firmie na produkcji to 2000-2400netto! Żeby zarobić ponad 3000 to trzeba robić co najmniej drugie tyle nadgodzin! Poza tym warto przeczytać co ten nieświadomie napisał. Większość chorobowych w firmie to są wypadki związane z produkcją. Tak właśnie traktuje się w firmie pracowników którzy doznali uszczerbku na zdrowiu. Po prostu zabiera im się cała premię i zostaje najniższa krajowa.

@Jurek

Bzdury piszesz o tych 2000 czy nawet 2400 ,jest ok 3000 zł i Majster ma rację i pisze prawdę Jurku

aaaaa
@Majster

Hahahah nie moge, 15lat pracuje i 3k na wyplate, jeszcze wychwala jaki to dobra firma bo mu rzuci 300zl premi na swieta hahah. I nie gadaj glupot ze najlepiej placa w tym rejonie bo sa firmy co dadza zarobic tylko trzeba poszukac i cos umiec a nie tylko przyniesc wyniesc pozamiataj..

Real
@Majster

Po 15 latach pracy masz te 3 tysiące złotych na rękę! Weź się zastanów człowieku co piszesz. Prawda jest taka że szukają nowych jeleni za 2 tysiące złotych netto w sezonie i to jest max co może nowy pracownik zarobić. Takie są realia. Tyle że jeleni którzy godzą się harować za taką nędze coraz mniej na rynku. Dlatego nie piszczcie głupot o tych 3 tysiącach. Jak masz tyle po 15 latach pracy to jest to po prostu dzisiaj nędzna wypłata a nie dobre pieniądze!

@Real

Nie narzekam a Wiedz że Mam kolegów co Mają większy staż lat pracy odemnie w innych firmach a Biorą niewiele ponad 2000 zł więc u Wiśni nie jest źle. Pozdrawiam

@aaaaa

Ja też nie narzekam wiadomo że chciałoby Się zarabiać i ze 5 tyś ale te 3 tyś to nie jest źle a i wiele osób z większym stażem odemnie zarabia w innych zakładach niewiele ponad 2 tyś .

Powrót Judasza
@Majster

Co Ty gadasz, Ciekawe gdzie takie zarobki ?? Przyjdź na Magazyn Wyrobów Gotowych to przekonasz się jak łatwo jest wyciagnąć ok 3000 zł, nie ma takiej opcji bo albo robisz po 8 godz i masz około 1900 - 2200 albo tyrasz jak wół minimum 35 - 40 nadgodzin wtedy może dostaniesz kwotę o której piszesz

@Powrót Judasza

Weź nawet nie bluźnij z tymi zarobkami , jak normalnie pracujesz a nie chodzisz po kątach jak cień by tylko dniówka zleciała to spokojnie wyciągniesz nawet ponad 3000 k na rękę i raczej Jesteś z tych co "czy Się stoi czy Się leży to tysiączek Się należy" nie pasuje Ci to Się zwolnij Nikt na siłę Cię nie trzyma

Węgorz

(usunięte przez administratora) to Ty nie kłam o zarobkach bo i tak Ci nikt nie wierzy że zarabia się nie całe 2000 zł ,wszyscy wiedzą że 3000 na reke to się zarabia tylko trzeba chcieć a nie jak zapewne Ty kawa ze 3 x papieros co 15 minut i chodzenie od ściany do sciany i tak zleci dnióweczka . U Mnie to Byś nawet dnia nie przepracował jak takiś leser lewe ręce i nie pasuje to złóż wypowiedzenie i już jest wiele pracy w Polsce i po czasie zrozumiesz że u Wiśni było najlepiej

Jurek
@Węgorz

Mówiłem synku uważaj z tymi radami o zwolnieniu, bo już teraz(usunięte przez administratora)po rozmowach kwalifikacyjnych jak ludzie słyszą ile tak naprawdę mają zarabiać w firmie idą w jasną cholerę. Trzęsiecie porami bo nikt konkretny nie chce za te pieniądze przyjść teraz do pracy. Oby tak dalej.

@Jurek

(usunięte przez administratora) nie jest już Dyrektorem ,przeszła na emeryturę . I nikt nie trzęsie porami jak piszesz i nie ośmieszaj Się . Ściemniasz na forum jak zapewnie w pracy też ściema a potem żale że ok. 2000 zł . Pracuj należycie to i pensja będzie należyta.

Gorąca Kasia

Zarobki Krzysiu u Wiśni są najlepsze w Sączu i te Wasze śmieszne zarobki rzędu 1900-2000 co piszecie na forum to i tak Wam nikt nie wierzy , bo są o wiele większe a jak Ci źle to nikt Cię nie trzyma na siłę . A i tak po czasie zrozumiesz że u Wiśni były warunki i zarobki najlepsze. Miłego dnia . Całuję.

aaaaa
@Gorąca Kasia

Najlepsze? Dziecko drogie przepracowalas w kazdej firmie i rozumiem ze wiesz ile zarabiaja inni? Po czasie nie zrozumialem ze to byly najlepsze warunki i zarobki ale zrozumialem ze nie warto minuty pracowac. Rowniez zycze milego dnia i caluje.

Zzz
@aaaaa

A podszywanie się pod kobietę, żeby zabłysnąć jest żałosne ????

@Powrót Judasza

Ile dostaliście premii rocznej w tym roku ? Podobno bardzo ładne pieniążki?

Mariusz
@Majster

A ile wcześniej przez 12 miesięcy uwalili ludziom z produkcji z ich premii i wypłat? Jakby to policzyć to wyjdzie że każdy dostał śmieszne grosze a nie roczną premie, to zwykła ściema dla naiwnych! Gdyby zarobki były dobre to nie potrzeba byłoby wypłacać żadnych rocznych premii!

@Majster

a czy ktoś wie kiedy będzie premia roczna? :-)

@pracownik

Premia roczna przełożona. Rok temu była 1czerwca, teraz miała być 3czerwca ale zablokowano ją... Podobno ma być w lipcu ale chodzą słuchy że może być i w sierpniu z okazji jubileuszu firmy (zresztą starzy pracownicy wiedzą że roczna z roku na rok się opóźnia) A że jubileusze są co 5lat to możemy się z rocznymi pożegnać, tak jak pożegnaliśmy się z premią półroczną kiedyś :)

@Mietek

Nie kłam że w lipcu albo w sierpniu ,będzie w czerwcu i nie mów że się pożegnamy z premiami rocznymi

Agusia
@Mietek

Dlaczego podobno przełożyli premię roczną? Nie Mogli by dać w czerwcu? Kasa potrzebna przecież

Grzegorz KNS
@Agusia

Dajcie już wreszcie premię roczną ,przecież jest przyznana więc po co takie cyrki i przedłużacie , ludzie potrzebują pieniędzy.

@Grzegorz KNS

Będzie w sierpniu jak już wspominałem :) na jubileusz :) ale Pan majster nadal niech uważa że będzie w czerwcu :)

Pani z Biura
@Mietek

A skąd Mietku to wiesz? Bo Ja z pewnego zródła z wyższych sfer Wiem że będzie lada dzień premia roczna .

@Pani z Biura

A chce Pani się o przysłowiową flaszkę czystej założyć? Proszę tylko dać znać gdzie mam się w sierpniu po odbiór zgłosić :) Czasami zwykły pracownik wie lepiej bo myśli i widzi co się dzieje na przestrzeni lat :)

Grzegorz KNS
@Mietek

To co tak w ciula walą Mietku ? Co Im przeszkadza dać teraz w czerwcu jak miała być pierwotnie? Chyba faktycznie tak będzie że z roku na rok coraz później a później wcale.

Genek
@Grzegorz KNS

Podobno będą dawać jeszcze przed 10 czerwca premię lub zaraz po 10 ,jakby dali w sierpniu to straszne świństwo By zrobili .

@Grzegorz KNS

Jeśli się potwierdzą informacje to premia będzie w sierpniu jak już wspominałem na "jubileusz", w końcu nie wypada nie dać nic pracownikom na taką uroczystość, wielki bankiet dla biura, przedstawicieli i kontrahentów napewno będzie :) a zwykłe szaraki dostaną premie roczną z okazji jubileuszu, pewnie jeszcze będzie wspomniane że coś dorzucili za 30lecie. Druga sprawa to podobno dużo pracowników zatrudnionych na określony czas ma umowy do końca czerwca (co mnie dziwi bo zawsze były do końca roku żeby pozbyć się nadmiaru ludzi na martwy zimowy sezon). Więc jeśli ktoś się rozmysli i będzie chciał uciec przed sezonowy kolchozem to premi nie dostanie. A osobom wahajacym się czy podpisać kolejna umowę da to do zastanowienia, bo wkoncu szkoda premi rocznej co będzie lipiec/SIERPIEŃ.

@Pani z Biura

Lada dzień minął a premi nie ma :(

Widzisz Mietku dali premię 01.07 i to bardzo ładne pieniążki

Pracownik MWG

Ciekawe gdzie?

wo
@Jurek

bez nad godzin płaci zarabia się 2.400 zł wiec niech bzdury nie pisze niby majster a ci co donoszą to nawet premi biora po 1,700 zł od majstra nie trzeba pracowac tylko być kapusiem co jaki czas w sobote przyjść się po platać

Kosmos

Witam pytanie do bhp dlaczeo w tej firmie ludzie jeżdżą wózkami bez uprawnien ???

@Majster

Dobre dac panu kwitek Bujda nic wiecej 3.000 zl chyba z soboty wszystkie lub nad godziny

Rambo

Może w końcu ktoś wziol by się za magazyn stokrotki nie ma to praca zaczyna się od 6.30 a o 12 brama się zamyka na drzemkę

Lajk
@Jurek

Pracuje ponad 3 lata na produkcji i robie po 8h i na wypłatę nigdy nie wziąłem mniej jak 3000zl na rękę.... wiec (usunięte przez administratora) nierobie ze zarabia się mało. Do tego roczna premia, socjal... A jak nie pasuje to won gdzie indziej.

Misio mniam mniam
@Lajk

Żeby tyle zarobić to trzeba pracować po kilkanaście godzin dziennie i taka prawda jest

Rozumny
@To fakt

Ktoś tu się podszywa pod pracownika firmy , w rzeczywistości każdy wie że zarobki są wyższe po co wygadywać takie głupoty :)

Prawda. Na rozmowie w maju gadali że nie szukają na sezon ani nikogo na pare miesięcy i papa... I co? Umowa od początku czerwca i dziś dostałem wypowiedzenie bo mało roboty jest i nie mają co z pracownikami zrobić a człowiek dawał z siebie wszystko żeby utrzymać sie na stanowisku i uczył sie nowych umiejętności... Po prostu kpina z człowieka.

Niebieski power rangers

Nie przypominam sobie, żeby (usunięte przez administratora) bezpodstawnie jakiegoś na prawdę dobrego pracownika. Widocznie waliłeś w (usunięte przez administratora) i widzisz problem wszędzie tylko nie w sobie :)

Z tym trochę przesada czytniki po halach produkcyjnych jak by nie można było raz odbijać się i na przerwę też (usunięte przez administratora) już się robi

Czytniki to tragedia by na przerwę się odbijać tak jak by jeść trzeba w biegu bo ci godziny odbija porażka

czytniki?

ale czytniki są już chyba w większości firm teraz, jak chodziłam przez chwile na studia to w drogerio-aptece również miałam czytniki i nie było o to jakiegoś poruszenia, a nie które dziewczyny tam potrafiły pracować po 12....

aha
@Majster

żuć szkole wez kredyt na 100k i wybuduj 2 bliźniaki ????

Bernard

Są zwolnienia teraz u wiśni ?

Gerard
@Bernard

Nie wiem

Były

Porządna firma. Przepracowałem tam spory kawałek czasu, więc jako taki ogląd mam. Normalne, ludzkie warunki, uczciwa płaca. Wiadomo, że nie wszystko jest idealnie, ale naprawdę, złego słowa nie powiem. W wielu wątpliwych firmach pracowałem, więc mają takie porównanie, to tym bardziej doceniam to doświadczenie. Co prawda odszedłem ze swoich powodów, ale i tak postanowiłem powiedzieć coś dobrego po tych wszystkich latach. Pozdrawiam wszystkich pracowników i obecnych i byłych.

@Były

Dodam, że pracowałem jako elektronik, bo może to kogoś ciekawi.

nsns
@Były

o to dobrze wiedzieć, bo właśnie się zastanawiam czy nie złożyć CV, bo widziałem, że szukają teraz elektronika właśnie

nsns
@Były

a duże doświadczenie trzeba mieć, ja w zawodzie pracowałem jakieś 2 lata, wystarczy??

simba
@nsns

myśle że tak, możesz spróbować wysłać, może będą jakieś zadania czy coś nie wiem bo tez się rozglądam

simba
@nsns

jak będziesz miał info jak rekrutacja to daj mi znać

@nsns

Tego nie wiem, nie pamietam już ile konkretnie wymagali, a ja miałem dość duże, więc nie przykładałem do tego wagi

Stary pracownik produkcji

Ja mam pytanie.... Jak to jest ze najniższa krajowa to 19 70 a ja po podwyzszkach mam dalej 19... Mówią przełożeni taki mamy klimat... Czy tak może być? Da się coś zrobić by otrzymać najniższa krajowo jak inni na tym samym dziale?

Tomcio
@Stary pracownik produkcji

Panie kolego do średniej wliczane jest wynagrodzenie (stawka+premia), podziel przez godziny i wyjdzie Ci ponad 20/h

Szary
@Stary pracownik produkcji

Przynajmniej masz 19. Inni mają 18.50. A niektórzy ponad 20. Ale zależy jakie masz układy. I czasem lepsi pracownicy mają niższe stawki niż ofermy życiowe lub godziniarze. A przebudzenie przychodzi, gdy najlepsi odchodzą.

Henry

K003 robi to samo, chowają bułki pod stołem i (usunięte przez administratora)po trzy porcje

Gudzia

Nagle wszyscy na tej stołówce tacy święci i nigdy dokładki nie brali. Jeśli zostaje jedzenia to czemu ktoś ma sobie nie wziąć dokładki, ale jeśli zostaje, a nie już na starcie zaopatruje się w 2 lub 3 porcje dla siebie. Mało tego, ewidentnie było widać, że kilka osób nie ma jedzenia, głównie kobiety, ale nawet w takiej sytuacji nikt nie był skory oddać jedzenia, które przetrzymuje ponad stan. Gdyby mnie brakło jedzenia i z łaską panowie by mi odstąpili to, co mnie się należy to pewnie mieliby to jedzonko na głowie, żeby pojedli do syta. Poniżające jest takie chodzenie między stolikami i żebranie władców o jedzenie. Niektórzy to egoiści i chamy i na to nie ma lekarstwa. Doskonale wiemy o kim tu mowa i kto notorycznie zabiera na zaś dodatki. Może czas wprowadzić płatną stołówkę. Problem się rozwiąże.

k006

Pudło widzisz oskarżasz osoby, które nie biorą więcej porcji, związkowcy. Oni biorą sobie porcje jak któryś z nich nie przyjdzie a był zapisany to się podzielą, sprawdzałem ich już nie raz a to że spieszą się przed wami po 10 to dlatego żeby im nie brakło żebyście wy nie wzięli im porcji. A mi wczoraj brakło przez was, bo przyszedłem prawie ostatni i nie miałem już porcji ani nie było mizerii, i nagle jak się pojawiło hasło o oddawaniu porcji to z waszego stolika znalazły się bułki, i porcje. Nie będę zdradzał kim jestem ale bliżej niż myślisz, widzę was wszystkich przez cały dzień, jestem na rzut kamieniem i wiem kiedy dokładnie chodzicie do WC na papierosy, kiedy stoicie na bajerę i na kawę i jak się nie skończy takie wypisywanie głupot wasze to będą się sypały informacje anonimowe do dyrekcji kto z kim kiedy co robicie gdzie chodzicie i ściemniacie cały dzień, a widzę was co do minuty co robicie na łukach, blenda, czy prowadnicach, wszystko widać czy pod schodami, bo widzę że brygadzista wam za dużo pozwala,

@Gudzia

Na K 129 też jeden gość bierze po dwie porcje wiecznie bo mało ma ale takich wszędzie jest jak będzie płacić to zobaczymy ile porcji weźmie każdy

Toby

Jeszcze mam jedno pytanie, bo widzę ofertę praktyk na kucharza (akurat nie interesuje mnie to stanowisko, tylko się z ciekawości zastanawiam), macie tutaj jakąś kuchnię z obiadami czy coś takiego?

gastronom
@Toby

o, nawet nie wiedziałam, że można tu odbyć praktyki gastronomiczne

gastronom
@Toby

a w jakich godzinach działa kuchnia?

@Toby

Tak mamy. Gorące posiłki darmowe dla pracowników.

@gastronom

W czasie przerwy poszczególnych działów działa stołówka natomiast kuchnia działa cały dzień

głodny

a to można sobie wybierać tam dania?

głodny

czy na zasadzie dania dnia przygotowywanego?

ciekawy

w ogłoszeniach o pracę często pojawia się informacja o pakiecie szkoleń wstępnych oraz produktowych i technologicznych, ktoś mógłby coś więcej na ten temat powiedzieć?

ciekawy
@ciekawy

a i jeszcze jedno, później ktoś weryfikuje czego się tam nauczyłem? czy to raczej taka forma przygotowania i wdrożenia do pracy? gdyby ktoś się wypowiedział to byłoby spoko, pozdrawiam

@ciekawy

w sensie pytasz czy po tym szkoleniu jest jakiś test? w sumie dobre pytanie

reft
@Toby

mi się wydaje, że to po prostu jest po to, żeby się było łatwiej wdrożyć i ogarniać co i jak, nie sądzę, że ktoś to ocenia, to nie szkoła przecież, bardziej ma to być pomocne w pracy chyba, ale to moje domysły tylko, też się chętnie dowiem

praktykant

hej, przyjmują tu na praktyki?

@praktykant

do tego jest jakaś osobna rekrutacja czy to osobiście trzeba iść?

@praktykant

a i jeszcze się chciałem zapytać czy zdarza się, że po praktykach oferują pracę?

RRRR

Też jestem ciekawy.

@praktykant

Wiele osób które są na praktykach zostaje w firmie. Natomiast teraz jest trochę inna sytuacja na rynku pracy, zdecydowanie trudniejsza więc nie wiadomo jak to będzie

Toby

a czy na te praktyki przyjmują cały czas czy tylko w jakimś sezonie?

Toby

no bo widzę właśnie, że jest oferta pracy na stanowisko na które chciałbym odbyć praktyki, więc może akurat byłaby szansa, że po nich by mnie przyjęli

reft
@Toby

a może spróbuj zaaplikować po prostu na to stanowisko, nie w ramach praktyk, tylko normalnie do pracy?

nob

witajcie szukam informacji na jakim poziomie muszę być z francuskiego? na stanowisko eksperta ds. eksportu…. piszą że bardzo dobra ale konkretów nie mogę nigdzie znaleźć

Radek
@nob

Praca w dziale eksportu to przede wszystkim kontakt mailowy i telefoniczny, a także wizyty klientów w siedzibie firmy. Język powinien być przynajmniej na poziomie B2 +

ok, dzięki za doprecyzowanie

@Radek

a jakie są konkretnie godziny pracy?

@Radek

jest opcja pracy hybrydowo czy jednak preferujecie tylko stacjonarnie w biurze?

Wojtek

Czy sa jakies przyjecia na produkcji ? Ile placa ?

blak
@Wojtek

chodzi Ci o jakieś konkretne stanowisko?

blak
@Wojtek

są oferty, najlepiej sprawdź na stronie i tam jest podział na oferty pracy z obszaru administracyjnego i właśnie produkcyjnego, to może coś znajdziesz dla siebie

Kandydat80

Mam pytanie, bo widzę, że na stronie Wiśniowskiego jest oferta pracy na stanowisku specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim, wie ktoś czy trzeba mieć to potwierdzone jakimś certyfikatem?

Nata
@Kandydat80

raczej nie, w tym ogłoszeniu jest napisane, że ma być bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, nie ma słowa o certyfikatach czy coś

Nata
@Kandydat80

pewnie na rozmowie sprawdzą czy umiesz szprechać

Szary pracownik

Panowie i panie zakład schodzi na psy. Bardziej docenia się pracowników zagranicznych ( Ukraińców którym wynajmuje i opłaca się mieszkania ) a nie szanuje się swoich. Poza tym wiadomo z czyich to pójdzie pieniędzy. Wszystkich którzy chcą się przyjąć proszę aby dobrze się zastanowili co robią . Jeżeli chcecie się dowiedzieć prawdy to pytajcie się pracowników na chali .

Ciekawy
@Szary pracownik

Odnośnie schodzenia na psy. Ciekawy jestem jakie działy mają wolne piątki? Wy też macie narzucane wolne czy chodzicie w piątki normalnie do pracy bo u nas nikt nie mówi czy to jest zarządzenie odgórne Zarządu czy kierownictwa działu.

Enick
@Szary pracownik

To jest zjawisko ogólnopolskie obecnie, a nie występujące wyłącznie w tej firmie

Enick

ani*

Jak wyglada praca na utrzymaniu ruchu ?

elz
@Nowy

nie wiem w jakiej kwestii pytasz, bo zadania masz normalnie jak w ofercie

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

• Jak się pracuje w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 257, z czego 46 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 140 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.