Opinie o Okna Wiśniowski (Grupa Wiśniowski Sp. Z O.O. S.K.A.) w Wielogłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

hoogan

firma ma kilka placówek w których można pracować czy tylko Wielogłowy?

@hoogan

Poza Wielogłowami to placówki partnerskie są

@hoogan

Pracować w nich można...jak wszędzie. pytanie czy o to ci chodzi

@trusk

ale tam się przez wiśniowskiego można dostać czy jakieś osobne rekrutacje?

@trusk

i gdzie te placówki są?

@asso

masz na ich stronie w zakładce 'gdzie kupić' wypisane punkty partnerskie

okej, sprawdzę

dobra, dzięki

ford

nie wie ktoś czy szukają teraz pracowników tak bardziej fizycznych? bo same jakieś biurowe oferty widzę w internecie

Henry
@ford

Złóż ofertę i poczekaj może akurat, ale wątpię bo teraz cienko z robotą i szukanie oszczędności na wszystkim.

@Henry

mówisz, że można tak złożyć aplikację po prostu i oni może coś zaproponują?

@ford

Niestety nie ma przyjęć w tej chwili

takto
@ford

Jak będą oferty to będą przyjęcia

@takto

co ty nie powiesz, pytałem bo myślałem, że może ktoś z wewnątrz coś wie czy będą planować w najbliższym czasie coś i czy warto na bieżąco obserwować

Prac

Nigdy nie sądziłem, że zobaczę tu kłótnie o jedzenie na stołówce...bądźmy poważni, co się robi z tego forum....

Danuta
@Prac

Z jednej strony czy to nie jest w pewnym sensie pozytywne? To chyba znaczy, że większych problemów tutaj nie ma, to jakiś plus? ;)

Szary
@Danuta

Zawsze można wyciągnąć większe brudy jeśli ktoś chętny :) Stołówka to mały pikuś więc zachęcam do wylewności bo chamstwo cieszy się poparciem. To kto zacznie jakiś grubszy temat ? Jest ich masa : mobbing, dyskryminacja, nepotyzm i wiele innych.

Prac
@Szary

Akurat z tymi zarzutami się nie zgodzę, a pracuję tu już wiele dobrych lat. No okej, to może jednak zostańmy przy tej stołówce...

takto
@Prac

Może lepiej tak, bo widzisz, że zaraz zaczną ci tu wymyślać i psioczyć

zbyszek

Zgadzam się z przedmówcami nie chodzi o to, że ktoś sobie porcje bierze, niech sobie zje, jak jest głodny i w domu nie ma kryzys jest, ale niech zrobi tak że jak wszyscy przyjdą na stołówkę i każdy sobie weźmie porcję i zostanie to niech sobie bierze, a nie tak jak wczoraj. Kawaler wpada na stołówkę podbiega do pojemnika i szuka bułek zabiera bułki i biegnie do ostatniego stołu chowa bułki i leci po porcję bierze od razu dwie, żeby mu nie brakło, zje jedną porcje i bierze się za druga i wracając z pojemnikiem jeszcze zagląda do pojemników, żeby sprawdzić czy jeszcze nie zostało i oczywiście był jeszcze gulasz to czemu nie dokładka nałożył sobie i zjadł. A przychodzą ostatni najczęściej kobiety i szukają porcji i nie ma nic nie zostało pada hasło porcje i na ostatnim stole (korytowy) znajdują się porcje i bułki przynajmniej kobiety mają godność i nie rzucają się na porcję jak wy. Jak zostanie to sobie bierzcie, ale nie wcześniej jak połowy jeszcze nie ma na stołówce, bo wczoraj dwie kobiety nie miały porcji swojej i były głodne do koca pracy i jak się czujesz wiedząc, że one nie jadły

Bardzo spokojna i rzeczowa rozmowa, jedynym - bardzo dużym - mankamentem jest fakt braku jakiegokolwiek kontaktu po jej przeprowadzeniu. Jeżeli na zakończenie pierwszego etapu rekrutacji podaje się informacje, że kontakt będzie do konkretnej daty i później go nie ma to ciężko jest traktować potencjalnego pracodawcę poważnie.

Brak

Don Żuan Bebzol

To Sobie weź resztki i Będziesz miał na kolację, co to za impreza na zakładzie była dla emerytów i seniorów?

iiigo

ktoś wie na ile te oferty pracy na ich stronie są aktualne? na innych portalach z ofertami nic nie widzę, albo ślepy jestem

Jak u wisni to tylko na lakiernie

iiigo

będę śledził ogłoszenia, może się coś pojawi

Grażyna
@iiigo

Niezbyt aktualne raczej, a próbowałeś dzwonić i spytać o pracę w siedzibie?

@Grażyna

nie próbowałem, ale spróbuję, dzięki nie pomyślałem o tym w sumie

trusk

Niech sam sprawdzi i oceni, po co od razu namawiać do omijania, każdy ma prawo wyrobić swoją opinię

fran

widzę, że już ktoś tu pytał, ale nikt nie odpowiedział, to ja jeszcze raz zapytam, czy tylko w Wielogłowach jest placówka firmy?

fran
@fran

bo przejeżdżałem kiedyś obok jakiegoś budynku Wiśniowskiego w mojej okolicy i nie wiem czy to ten sam, a lokalizacja by mi fajnie odpowiadała

Czesko
@fran

Tylko w wieloglowach, tam gdzie widziałeś możesz coś zamówić

@fran

Wielogłowy zakład główny oraz Ocynkownia Nowy Sącz ulica Jana Pawła. Jest jeszcze Wisniowski Gbmh w Hagen (Niemcy). Reszta to punkty partnerskie.

Jeleń

Witam. Na jakie zarobki mniej więcej można liczyć w obecnej sytuacji? :)

Kazek
@Jeleń

3-4,5 tyś

koziol
@Jeleń

a o jakie stanowisko pytasz?

darek

Czy trwają obecnie rekrutacje?

@darek

Chodzi mi o oferty pracy z językiem włoskim, bo nie doprecyzowałem. Na stronie widziałem z francuskim

hoogan
@darek

jak nie widzisz oferty, to najlepiej zadzwonić do nich, nie wiem czy ktoś z HRu tu siedzi i będzie w stanie ci odpowiedzieć

@darek

Z językiem włoskim było zapotrzebowanie np w dziale handlowym i obsługi posprzedażowej. Złóż CV, zadzwoń do dyrektor personalnej i zapytaj. Nr jest na dole głównej strony w zakładce Kariera.

Nikodem Dyzma
@darek

Trwają, na (usunięte przez administratora) miesiąca wśród „majstrów” z Bożej łaski

dziękuję bardzo, tak zrobię

Dziś były bardzo dobre żeberka. Gratulacje. Ale taka prośba do kuchni teraz gdy jest gorąco to może od czasu do czasu jakieś sałatki mogłyby być zamiast gorącego dania.

mniam mniam

kuchnia klasa!

Szukam pracy ;)

Witam serdecznie. Proszę mi powiedzieć czy w firmie Wiśniowski przyjmowane są również kobiety (nie chodzi mi o pracę w biurze).

@Szukam pracy ;)

Tak pracują również kobiety. Ale teraz raczej będą zwalniać niż przyjmować.

Danuta

Tokarczyk

Polecam firmę

kulek
@Tokarczyk

i czemu tak minusujecie ten komentarz? co wam przeszkadza to, że ktoś jest zadowolony z pracy?

nicka

Nie czujecie zażenowania jak czytacie co piszecie? Jaki wizerunek nas, pracowników kreujecie na tym forum? Ja na przykład czuje wstyd za was ziomeczki i za to co tutaj prezentujecie. I nie chodzi o wyrażanie opinii bo do tego macie prawo ale czyta się te wszystkie "dlaczego, dlaczego, ale dlaczego, ale prosze pani on jest (usunięte przez administratora) a ten zabrał mi kredki".. żenada jednym słowem

Kcin
@nicka

A dlaczego tak piszesz, dlaczego?

nicka
@Kcin

Właśnie dlatego

@nicka

jak widać niewiele chyba na to poradzi, ale też jestem zażenowany poziomem tego co tu się dzieje

@nicka

najbardziej chyba tym, że obrażanie siebie nawzajem, swoich kolegów z pracy jest tu "w porządku" według większości

@globi

A szkoda gadać, to jakaś plaga w necie ostatnio w ogóle

@Opt

a o całym necie to nawet szkoda mówić

@Opt

żeby chociaż na własnym podwórku było normalnie

@globi

Byle tylko sąsiad miał gorzej

@globi

Tak to teraz niestety wygląda

Ktoś

Jak to jest z tą robota jest czy nie ma? Podobno jakieś spadki zamówień, a nic nie widzę. Podobno pojawiają się głosy że idziemy na urlopy. Jak to jest?

pies
@Ktoś

Ja nie wiem, nic nie słyszałem na ten temat, ciekawe czy to znowu jakieś ploty czy co

@pies

Ja też nic nie wiem na ten temat

@Ktoś

To może lepiej zapytać u źródła zamiast siać teorie na gw?

@Ktoś

Bo tak póki co jedyne co to wnosi to zamęt

może to tak specjalnie?

Kiki

Witam. Zauważyłem że pracownicy jak również brygadziści zakupują taniej jakiś produkt i sprzedają na olx dużo drożej niż kupują. Gdzie dostanę i u kogo listę takich przecenionych produktów? Pozdrawiam

@Kiki

Raczej nigdzie

Kiki

Czy słyszeliście coś na temat planowanych zwolnień ?

Niki
@Kiki

Tak, lecisz pierwszy.

My

I kolejny miesiąc za nami po podwyżkach których prawdę mówiąc nie odczuwamy ponieważ po raz kolejny premie są niższe o 4-5 stówek niż rok temu choć roboty tyle samo no widocznie warzniejszy jest wysoki zysk dla firmy a pracownicy niech bieduja dalej bo przecież firma jest za ludźmi.

Faja
@My

Mówią że spadek roboty a ja jedyne co widzę to spadek ale wypłaty bo roboty tyle samo a wypłata mniejsza jak rok temu

Buda
@Faja

Na majstra trzeba zarobić na jego zastępców tak samo na działowych kapusi tez no i lider tez swoje weznie to co się dziwić że nie ma chajsu. A i w każdej budzie siedzą jeszcze tacy co wklepanie paru słów na klawiaturze zajmuje im cały dzień

pies
@Buda

To idź i się zatrudnij do tej budy, a nie narzekasz. Zobaczymy co wtedy powiesz

Rozumny

Pisanie takich głupot jak nie którzy jest działaniem na szkodę firmy , co ma sobie potem pomyśleć o firmie potencjalny kandydat , sam bym sie zastanawial czy wysyłać cv sugerując się wypowiedziami co niektórych. I wcale nie jest tak źle jak piszą co niektórzy wiadomo że każdy apraca ma swoje wady i zalety ale nie powiedział bym że jest tak beznadziejnie jak co niektórzy tu piszą. :)

Post
@Rozumny

Ziomek a słyszałeś ta nute Czy ona z nim spala Czy było bara bara Wielce ciekawi mnie. :)

@Post

A co to ma do rzeczy... Ja tylko wyrazilem swoją a opinie :)

Nuta
@Post

Zawsze możesz podejść i zapytać osobiście

Nutka
@Post

Jest też fajna piosenka Anny Karwan ''Głupcy'' Urywek brzmi : ''Nie mam już siły z Tobą kłócić się znów Ciągle to samo, brak mi nowych słów'' Na nową play listę w sam raz :) A o bara bara to zespół Milano ;) Pozdro

@Nutka

Nikt nikogo nie zmusza do pracy tutaj :) ja jakbym był niezadowolony z pracy do tego stopnia że wylewał bym na jakimś forum swoje zale które i tak nic nie wnoszą to dawno by mnie już tu nie było.

@Rozumny

A jak widać, większość woli jednak wylewać swoje umyślone żale

@???

Oczy od czytania tego, co tu się dzieje

@???

I licz swoje pytajniki podrobie

eh

Uspokójcie się, to jest portal do wyrażania opinii, albo dyskusji faktycznie o pracy, a nie do tego co wy tu odwalacie, serio, dziecinada. Chcecie się kłócić jak dzieci, to idźcie na priv

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

• Jak się pracuje w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 257, z czego 46 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 140 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.