Opinie o Romanik S.A. w Trzeciewiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Romanik S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Romanik S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romanik S.A. w Trzeciewiec

ela

Z kowala też robią lepsze coraz narzędzia i Er,etu

ela

Panie ja o Reklamację i towar nie mogę się doprosić.jakiś brodacz mi wciska kity że będzie a nie ma,a jak już coś dostane to nie ma tego co najważniejsze to niema, wciskają co mają a ja głupi kupuje.Dam Przykład zamawiam szpadle mercedesy bo dla mnie to ważne,ale twierdzą ze auta nie puszczą że bym coś domówił a ja na to ok i zamawia,ale jak jest dostawa to tych szpadli nie ma.Koniec nie będę już od nich brał.

er.
@ela

Z tego co się orientuję to jest firma w Stąporkowie i można zakupić podobne szp.(tylko pod inną nazwą). To są ponoć z tego samego mat.produkowane a i cena jest dosyć przystępna.A i realizacja zam.jest szybka-towar wysyłają spedycją praktycznie z dnia na dzień.

kupiec
@er.

TY "KT" nie bądż taki mądry bo wcale nie jesteś lepszym pracodawcą,nie czepiaj się ludzi jak nie wiesz o co chodzi.A te wyroby ze Sąporkowa i Kowala CHINAMI pachną z daleka.

@kupiec

handlują chinami ale też mają własną linię produktów i raczej nie odbiegają jakością od R.

mario
@kupiec

widziałes jak teraz ruszyła produkcja w ermxxxx w staporkowie , romanik to przepaść, ktoś się w końcu za to wziął

mario29
@kupiec

widziałes jak teraz ruszyła produkcja w ermxxxx i jakie mają narzędzia w staporkowie , to przepaść tylko gratulować , ktoś się w końcu za to wziął

pavo

To ja od Romanika już nic nie kupię. A ta grabko-haczka z serii garden pro czy jakoś tak, wygina się na wszystkie strony. To wolę szwedów dorabiać niz tego buca, co ludziom nie placi uczciwie. Gdyby wszystko bylo ok, to tego idiotycznego komunikatu na stronie firmy by nie było. Panie właścicielu, naprawde sie pan tym kompromituje, to juz lepiej było nie wybiegać przed orkiestre, bo widzi pan, własnie ten komunikat skłonił mnie do szukania komentarzy o firmie.

a.s

Kiedyś to miał dobrych pracowników,teraz to same....zostały,prowadzili mu firmę a tak to leci mu wszystko na łeb i szyję.A przecież w siła w ludziach.!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Romanik S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
baartt

ile wogole ludzi pracuje w grupie romanik sa i w inter wood? Produkują wogole coś jeszce bo jak dzwonie żeby coś zamówić to albo że nie mają młotków 2kilowych albo coś.. az tak sie pogorszyło?

@baartt

człowieku tam ludzie giną.A on że ma zamówienia to nie ma materiału bo ma długi za materiał i nie ma za co wyprodukować,o czym mowa zamów w innej firmie.

hullaj

A kto pracuje w tej firmie to na swoje ryzyko niech pamięta.!!!!!!!

alla

po winni go wsadzić do więzienia w końcu bo to nie jego pierwsze wykroczenia.

jur

druga Ukraina.Nie dajcie się.

hej
@jur

(usunięte przez administratora)ludzie giną i co pan na to?i to że by panu dogodzić ryzykują życiem.

hej

Tak widzieliśmy!!dobre!!trzeba było szanować pracownika a teraz się zasłania komunikatami jak wszyscy wiedzą jak jest.!!!

re

pracuje tu ktoś jeszcze?? co tam ciekawego?

helka
@re

bida parę osób zostało do sprzątania.

Lacky
@helka

Widzieliście nowy komunikat na stronie firmy?

mikołaj

Wesołych świąt wam życzę,żeby obietnice szefa były w końcu spełnione a nie tylko bajko opowiastki z krainy fantazji.Bo przecież dorośli jesteście.

amigo

zmienicie sobie kierownictwo bo jest beznadziejne (usunięte przez administratora)

?

Jakież to koszty ponoszą PH skoro nie są VAT-owcami. podatku dochodowego? , którego mogą odliczyć w zeznaniu rocznym...

Musso

Jak czytam to wszystko to się te ostatnie drobne nie zgadzają człowiekowi w portfelu, ale wy ludzie nie wiecie że to jest Wasz żywiciel tak czy siak, więc jeśli potraficie się jednoczyć to zróbcie to właśnie teraz za zarobione pieniądze wypłaca przecież, sytuacja na rynku nie jest za ciekawa a macie płacony ZUS i przysługują wam urlopy i inne świadczenia przewidziane kodeksem pracy, jest teraz czas gdzie tylko wspólnie można dźwignąć ciężar problemów, gdzie znajdzie pracę w tym regionie pytam się gdzie, wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma, a praca nie jest ciężka, choć sam wiem że mogłoby być lepiej jakby niczego nie brakowało, jedynie małymi krokami możemy do tego wszyscy dojść...

oszukany

witam ta firma to tragedia pracowalem tam i do dzis niemoge dojsc do siebie widzac jak traktuje sie ludzi ktorzy ciezko pracuja. Tyle powstan walk wojen o niepodlegla POLSKE i teraz takie firmy ktore maja ludzi za smieci.

olo

dalej nie płaci w terminie

solidarność

Witam wszystkich i o zdrowie pytam?

wisniowski

CO SIE STAŁO Z BRAMA WJAZDOWA W KRASNEJ :-). MASAKRA.(usunięte przez administratora) OD ROKU . BRAMA ZAKŁADU WIZYTÓWKA ?? CHYBA TAK

znajomy

Panie hrabio wladco pseudo-biznesmenie gdzie panskie zapewnienia dzis mamy 16. Zapewnial nam pan jałmuzne i gdzie jest? Jutro nie ma pieniedzy, nie ma pracy. Zabieraj pan te "nowe" maszyny cos pan kupil i won z Krasnej! Te co pan zastal wara scyzory nie dadza. Powodzenia

nik

aa - 2013-06-09 18:29:15 Wyrwałeś się zobaczymy.wyrwał się nie jeden i co zazdrość was wam że macie 600 zł a ktoś zarabia i to o wiele więcej próbujecie kogoś zastraszyć nie te czasy żeby ktoś się bał albo zazdrościł głodowych pensji i to płaconych z ogromnym opużnieniem walcie się lizusy Romanika

Zostaw merytoryczną opinię o Romanik S.A. - Trzeciewiec

Romanik S.A.
2.2/5 Na podstawie 240 ocen.
  • 40
    86-022 Trzeciewiec