Time Trend

Bydgoszcz

Opinie o Time Trend

nICK

Doradca Klienta: umowa o pracę , pełen etat ,załoga w sklepie 3-5 osób , 3 miesiące okresu próbnego 1500 zł na rękę . Po okresie próbnym 1500+ dodatek za odzież +premia za wykonane plany w zależności od stopnia realizacji = od 1784-2800 netto

Blendzior
@Wiola 01.09.2017 18:44

W grudniu 2800 całkiem możliwe ale potem już na tyle nie ma co liczyć xd

madula
@Wiola 01.09.2017 18:44

Widział, widział. Jeszcze do niedawna były inne systemy premiowania. W salonach wysokoobrotowych i rentownych można było spokojnie tyle wyciągnąć. Teraz jest niestety inaczej...

Natalia

@Wiola może to zależy od salonu i natężenia klientów jacy przychodzą na zakupy do Time Trend. @nICK napisal widełki płacy, więc to jest maksimum przy dobrej sprzedaży, więc pewnie da się to wykonać, ale wiadomo, ze składają się na to różne czynniki. Widzę, że ciągle firma szuka sprzedawców. Zatem polecacie spróbować? Można liczyć na elastyczny grafik? Praca w sklepie wydaje się idealna dla studentów, ale musi pracodawca umożliwić dostosowanie grafiku, dlatego powiedzcie jak jest.

emka
@Natalia 07.09.2017 13:53

Wszystko zależy od kierownika salonu. Dlatego najlepiej od razu na pierwszej rozmowie zapytać o grafik żeby potem nie było rozczarowań

Paweł

Również chciałabym zapytać o pracę w Time Trend. Jaki jest system pracy, czy można liczyć na elastyczny grafik? Pozdrawiam

Natalia

W ostatnim czasie w internecie pojawiło się sporo ofert pracy od Time Trend, głównie na stanowisko doradcy klienta. Czy brał ktoś może udział w procesie rekrutacyjnym na to, lub inne stanowiska? Jak oceniacie poziom przeprowadzonej rozmowy? Jakie warunki proponuje przyszłym pracownikom firma Time Trend?

Mecenas

Doradców klienta widze że potrzebują i to sporo, Time Trend pod tym względem nie odpuszcza i coraz mocniej idzie z ekspansją na kolejne rynki, bardzo fajnie to wszystko wygląda prawdę mówiąc, dobre premie

Bombaj
@Mecenas 06.05.2016 12:13

Otworzyli chyba z 10 nowych salonów z tego co widzę na ich stronie, nic dziwnego że szukają ludzi :) Fajnie, że firma z polskim kapitałem tak prężnie się rozwija.

Bombaj
@Mecenas 06.05.2016 12:13

ada

W firmie robi sie dosc nerwowo, korporacyjnosc pełną parą, zmiany oczywiście na gorsze dla zwykłego pracownika salonu, podnoszone plany tak aby ich nie wykonać bo osoba która je ustala nie patrzy na ilość klientów odwiedzających tylko podnosi procentowo. No zobaczymy w jaką to stronę pójdzie, pewnie nie korzystnie dla Pracownika bo jak pracownik nie zadowolony i nie doceniony zaczyna byc mniej efektywny, ale o tym chyba firma zapomniała w zarządzaniu personelem. Oj bedą ludzie odchodzić.... bedą

Daja test pokazuja Ci zegarek na papierze i masz go tak opisac i zachecic klienta aby ten zegarek zakupil. A kiedy idziesz i gdzie do Drukarni?

mimi

Ja dzisiaj otrzymałam propozycje rozmowy na jutro o jakim teście mówisz

Magda

Dostalam propozycje pracy do sklepu Time trend w Bydgoszczy to juz trzeci raz po pierwszej rozmowie i malym tescie nie odezwali sie z drugiego spotkania sama zrezygnowalam i teraz znow dali ogloszenie jako sprzedawca, nie wiem co mam mysleć. Skoro tak czesto mają ogloszenia to chyba coś nie tak.

Zostaw opinię o Time Trend - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Time Trend