Time Trend

Bydgoszcz, Wirażowa 119

Time Trend

Opinie o Time Trend

Gregor

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakie wymagania stawiają przed kandydatem?

I.n.a.

Zależy wszystko od kierownika. Przebieg rozmowy o pracę, grafiki. Ja pracuję już 5 lat i jestem zadowolona. Kasa na czas . Premie od 400-600 zł . Możliwość zarobienia dodatkowej kasy w konkursie. Poza tym masa raportów ale jak na sklep to akurat dobrze bo trzeba pomyśleć a nie stać 8 h i gapić się w ścianę. ..mnie pasuje. Hejtuja głównie ci którym się nie spodobało bo wola w pracy odwalić dniówkę i z głowy . Takim ludziom ..... McDonald's spotkajmy się...

Natalia

Czy jest tu obecny ktoś z pracowników firmy Time Trend, znający odpowiedź na poniższe pytania? Zależy nam na jak najlepszym poznaniu warunków pracy w tej firmie oraz informacji o tym jakim Time Trend jest pracodawcą.

Karol

Jaką macie atmosferę w firmie? Czy jakiś socjal macie? Warto aplikować?

Charon

Czy nadal jest w ofercie firmy podpisanie weksla na 20000 zł przed zatrudnieniem ?

Natalia

@Ewa, czy możesz coś więcej napisać na temat pracy w firmie Time Trend? Na jakim stanowisku pracujesz? Napisz coś na temat warunków pracy jakie oferuje pracodawca. Czy poza podstawową stawką wynagrodzenia, pracownik może liczyć na inne świadczenia dodatkowe? Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy w firmie Time Trend.

Jarek

Na rozpoczęcie pracy dostaje się najniższa a później trzeba pokazać na ile nas stać!!!

Ewa
@Jarek 16.05.2018 12:08

Później też najniższa niestety nawet przy wyrabianiu 140% :))

Natalia

@Bezpośredni28, dziękuję za opinię, czy możesz napisać coś o atmosferze pracy w firmie Time Trend? Jak kierownictwo podchodzi do pracowników? Czy starają się, aby pracownik czuł się jak najlepiej na swoim stanowisku? @Jarek, na jakim stanowisku są przedstawione przez Ciebie warunki? Czy możesz trochę przybliżyć kwestię wynagrodzenia? Jak wygląda kwestia bonusów, nagród? Czy takowe się pojawiają w firmie Time Trend?

Pedro

Warto aplikować? Jaka jest atmosfera?

Bezpośredni28
@Pedro 15.04.2018 20:28

Nie polecam, najniższa krajowa + marny dodatek za ubranie. Wyzysk, jako doradca klienta pracujesz jako księgową, analityk, marketingowiec i sprzedawca. Co do premiera plany zawsze są tak wysokie, że osiągnięcie premiera jest niemożliwe. Zakończyłem współpracę z tą firmą po 2 latach, nie polecam

Wiesz jak wyglądają zarobki w Time Trend? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

nICK

Doradca Klienta: umowa o pracę , pełen etat ,załoga w sklepie 3-5 osób , 3 miesiące okresu próbnego 1500 zł na rękę . Po okresie próbnym 1500+ dodatek za odzież +premia za wykonane plany w zależności od stopnia realizacji = od 1784-2800 netto

Wiola
@nICK 22.08.2017 20:11

2800 ??!! nie kpij sobie...czy ktoś w tej firmie tyle na oczy widział ....hahaha bez przesady

Blendzior
@Wiola 01.09.2017 18:44

W grudniu 2800 całkiem możliwe ale potem już na tyle nie ma co liczyć xd

madula
@Wiola 01.09.2017 18:44

Widział, widział. Jeszcze do niedawna były inne systemy premiowania. W salonach wysokoobrotowych i rentownych można było spokojnie tyle wyciągnąć. Teraz jest niestety inaczej...

Karol
@nICK 22.08.2017 20:11

3-5 osob na salon?w zyciu!! Pracowalem tam dlugo i nie pamietam sytuacji zeby 5 osob gdzies pracowalo, 4 moze w duzej galeri po wielkich bojach, ale standard to 2..

Marta
@nICK 22.08.2017 20:11

takie zarobki owszem są możliwe w tej firmie, pracując w zespole 2 osobowym za nadgodziny uzbiera się pensja do 2800 ;) tylko na życie prywatne masz mało czasu

Ola

2800 to chyba cudem w czasie wyprzedaży w tak małym mieście

Brian
@Karol 25.01.2018 17:24

stała ekipa może się w końcu przejeść

Natalia

@emka jasne, jest to bardzo dobra porada dla osób, które będą się udawały na rozmowę kwalifikacyjną do firmy Time Trend. @Marta ile wtedy trzeba zrobić tych nadgodzin, żeby osiągnąć taką pensję?

Stanisław
@Natalia 08.03.2018 13:06

nadgodziny=brak życia prywatnego

Natalia

@Wiola może to zależy od salonu i natężenia klientów jacy przychodzą na zakupy do Time Trend. @nICK napisal widełki płacy, więc to jest maksimum przy dobrej sprzedaży, więc pewnie da się to wykonać, ale wiadomo, ze składają się na to różne czynniki. Widzę, że ciągle firma szuka sprzedawców. Zatem polecacie spróbować? Można liczyć na elastyczny grafik? Praca w sklepie wydaje się idealna dla studentów, ale musi pracodawca umożliwić dostosowanie grafiku, dlatego powiedzcie jak jest.

emka
@Natalia 07.09.2017 13:53

Wszystko zależy od kierownika salonu. Dlatego najlepiej od razu na pierwszej rozmowie zapytać o grafik żeby potem nie było rozczarowań

Paweł

Również chciałabym zapytać o pracę w Time Trend. Jaki jest system pracy, czy można liczyć na elastyczny grafik? Pozdrawiam

Natalia

W ostatnim czasie w internecie pojawiło się sporo ofert pracy od Time Trend, głównie na stanowisko doradcy klienta. Czy brał ktoś może udział w procesie rekrutacyjnym na to, lub inne stanowiska? Jak oceniacie poziom przeprowadzonej rozmowy? Jakie warunki proponuje przyszłym pracownikom firma Time Trend?

Mecenas

Doradców klienta widze że potrzebują i to sporo, Time Trend pod tym względem nie odpuszcza i coraz mocniej idzie z ekspansją na kolejne rynki, bardzo fajnie to wszystko wygląda prawdę mówiąc, dobre premie

Bombaj
@Mecenas 06.05.2016 12:13

Otworzyli chyba z 10 nowych salonów z tego co widzę na ich stronie, nic dziwnego że szukają ludzi :) Fajnie, że firma z polskim kapitałem tak prężnie się rozwija.

Bombaj
@Mecenas 06.05.2016 12:13

ada

W firmie robi sie dosc nerwowo, korporacyjnosc pełną parą, zmiany oczywiście na gorsze dla zwykłego pracownika salonu, podnoszone plany tak aby ich nie wykonać bo osoba która je ustala nie patrzy na ilość klientów odwiedzających tylko podnosi procentowo. No zobaczymy w jaką to stronę pójdzie, pewnie nie korzystnie dla Pracownika bo jak pracownik nie zadowolony i nie doceniony zaczyna byc mniej efektywny, ale o tym chyba firma zapomniała w zarządzaniu personelem. Oj bedą ludzie odchodzić.... bedą

Daja test pokazuja Ci zegarek na papierze i masz go tak opisac i zachecic klienta aby ten zegarek zakupil. A kiedy idziesz i gdzie do Drukarni?

mimi

Ja dzisiaj otrzymałam propozycje rozmowy na jutro o jakim teście mówisz

Magda

Dostalam propozycje pracy do sklepu Time trend w Bydgoszczy to juz trzeci raz po pierwszej rozmowie i malym tescie nie odezwali sie z drugiego spotkania sama zrezygnowalam i teraz znow dali ogloszenie jako sprzedawca, nie wiem co mam mysleć. Skoro tak czesto mają ogloszenia to chyba coś nie tak.

Zostaw opinię o Time Trend - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Time Trend