opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EVER GRUPA

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 1630 ocen
Opinie(1943)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1943)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj GRUPĘ EVER
  • .
  • O firmie
  • .
  • Branże
  • .
  • Usługi
  • .
  • CSR
  • .
  • Wspieramy niepełnosprawnych!
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

Poznaj GRUPĘ EVER

O firmie

Branże

Usługi

CSR

Wspieramy niepełnosprawnych!

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Nowy Dwór Mazowiecki - Ever Grupa Sp. z o.o.
Warszawa - Ever Grupa sp zoo

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o EVER GRUPA

Opinie

Opinie o EVER GRUPA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EVER GRUPA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Emotka

    28.02.2022 22:05

    Pracownik

    Bardzo polecam ta firmę. Atmosfera super. Z kierownictwem również można się dogadać jak się chce to można. W Toruniu na obiekcie neuca brak mobbingu. Przynajmniej ja nie odczuwam potrzeby żeby się kłócić. Bo nie ma o co tak naprawdę. Niektórzy nie wiedzą co znaczy słowo (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    KP

    02.03.2022 03:46

    Były pracownik

    W Toruniu a na jakim obiekcie ? Na Fortecznej ?
    ReviewUserIcon
    Biedronkata

    05.03.2022 20:16

    Pracownik

    Ta firma to porażka. (usunięte przez administratora) w sprawie wynagrodzeń. Ale każdy się boi dopóki pracuje.
    ReviewUserIcon
    Biedronka

    01.03.2022 21:53

    Pracownik

    Firma okropna. (usunięte przez administratora) Krzywdzenie innych ludzi. Poniżanie zakłamanie i układy.
    ReviewUserIcon
    natalia

    12.02.2022 18:00

    Kandydat

    Gdzie w Warszawie grupa Ever ma obiekty? Czy na Targówku ma swój obiekt? Jeśli tak to w którym dokładnie miejscu? Czy Ever ma tam prace biurowe? Mam orzeczenie o niepełnosprawności.
    ReviewUserIcon
    Emotka

    28.02.2022 22:05

    Pracownik

    Nie wiesz co piszesz dziewczyno
    ReviewUserIcon
    Biedronka

    01.03.2022 21:47

    Pracownik

    Wiem co piszę. A może nie jestem dziewczyną tylko mężczyzną. Proszę mnie nie obrażać.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    24.02.2022 20:25

    Pracownik

    Szanowni Państwo z Ukrainy!!!! Bardzo mi przykro to co się stało dzisiaj w waszym kraju.Bandyta Putin zaatakował Wasz kraj.Starałem się rozmawiać,pocieszać dzisiaj z tymi osobami które pracują u mnie na obiektach..Są małżeństwa-zostawili dzieci,rodziców.Szczerze Wam współczuję.Sledzę na bieżaco co Rosjanie wyrabiają.Myśliwce strzelają do osiedli mieszkaniowych.Apel mój do Was wszystkich-jeżeli możecie ściągajcie do Polski swoje rodziny.Sam mam rodzinę w Tarnopolu i Czortkowie i wiem co tam się dzieje.Bądzmy dobrej myśli że ten (usunięte przez administratora) 21 wieku zostanie pokonany,a WY NATASZA,SIERGIEJ,OKSANA,ELENA i inni wrócicie do swojej Ojczyzny.
    ReviewUserIcon
    PETRUKOVICH VOLHA

    12.02.2022 09:21

    Były pracownik

    Пришлите пожалуйста мой пит11 за 2021 год Я вас работала мой песел 67051315303
    Company logo
    EVER GRUPA

    23.02.2022 14:35

    Pracodawca

    Я запрошую вас до http://ru.grupaever.com.pl/dlya-sotrudnikov
    ReviewUserIcon
    PETRUKOVICH VOLHA

    15.02.2022 06:11

    Pracownik

    Как мне забрать свой пит11
    Company logo
    EVER GRUPA

    23.02.2022 14:30

    Pracodawca

    Я запрошую вас до http://ru.grupaever.com.pl/dlya-sotrudnikov
    ReviewUserIcon
    PETRUKOVICH VOLHA

    15.02.2022 06:14

    Pracownik

    Пришлите пожалуйста мне на почту мой пит11 за прошлый год Я у вас работала
    Company logo
    EVER GRUPA

    23.02.2022 14:29

    Pracodawca

    Я запрошую вас до http://ru.grupaever.com.pl/dlya-sotrudnikov
    ReviewUserIcon
    PETRUKOVICH VOLHA

    15.02.2022 06:19

    Pracownik

    Добрый день скажите где мне с кем связаться чтобы забрать свой Питт
    Company logo
    EVER GRUPA

    23.02.2022 14:29

    Pracodawca

    Я запрошую вас до http://ru.grupaever.com.pl/dlya-sotrudnikov
    ReviewUserIcon
    Pracownik AWF-U

    16.02.2022 10:03

    Pracownik

    Drodzy współpracownicy! Podjęłam pracę na AWF-ie od pierwszego lutego nie mając grosza przy sobie. Pani Beata w tych trudnych dla mnie dniach bardzo mi pomógła w sposób taki, że pożyczyła z własnej kieszeni pieniądze na życie i przez kilka dni zabierała mnie na ciepły posiłek abym w pracy nie była głodna. Pierwszy raz zdażyło mi się coś takiego, aby w pierwszych dniach pracy koordynator w taki sposób się zachował. Pani Beata bez wahania pomogła mi za co bardzo jestem jej wdzięczna nie sądzę żeby taka osoba z wielkim sercem pełnym ciepła i miłości współczucia potrafiła skrzywdzić w jaki kolwiek sposób drugiego człowieka. Nadal pracuję na AWF-IE jestem bardzo zadowolona z Pani Beaty jak do tej pory nie zauważyłam aby Pani Beata źle odnosiła się do kogokolwiek za jej dobroć i szacunek dla drugiego człowieka bardzo dziękuję!
    ReviewUserIcon
    Nick

    17.02.2022 13:26

    Były pracownik

    Jeżeli to Pani Beata Kisielińska potwierdzam Anioł i wymagający kierownik.
    ReviewUserIcon
    Stanisława

    03.01.2022 21:47

    Były pracownik

    Firma w której brak ludzi z wiedzą i doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich .Pracujące tam osoby ,które poza czubkiem własnego nosa , nie widzą ludzkiej życzliwości i zaangażowania .W łyżce wody utopili by każdego ,aby wyjść twarzą, jacy oni są wspaniałomyślni . Zapominają jednak o jednym , że to dzięki szeregowym pracownikom i ich ciężkiej harówce , firma ma obiekty i nadmiar kasy , od której przewraca się im w głowie .Ludziom wypłacają śmieszne pieniądze tzw ochłapy .które potrafią w rzekomej pomyłce odebrać. . .Żenada ,obłuda i zakłamanie .Poza tym pracownicy z poza granicy naszego państwa ,mają większe prawa na obiektach jako kadra kierownicza niż Polacy .Łatacie nimi braki personalne , zamiast dać Polakom zarobić ,nie dziwi mnie że każdy odchodzi do konkurencji .Jako kadra z Gdańska daleko Wam do osiągniecia sukcesu , długa droga przed wami .Nauczcie się szanować innych, bo staniecie się ofiarami swojego losu .Kończąc uważam , że żadna sroka nie robi swojej potrzeby fizjologicznej w swoje gniazdo , a żaden (usunięte przez administratora), nie kradnie na swojej wsi .
    ReviewUserIcon
    Tralala

    17.02.2022 07:34

    Były pracownik

    A niby co to za lans? Bycie kierownikiem czy managerem w tej firmie, to żaden prestiż. Kierownicy nie mają tam nic do powiedzenia. To są osoby do roboty. Managerzy to samo. Jeśli ktoś uważa, że się dochrapał czegoś ekstra, bo ma tzw. stanowisko w Ever, to niech się puknoe w głowę. Jaki mamager by fizolke odwalał? Żenada.
    ReviewUserIcon
    Tralala

    17.02.2022 07:36

    Były pracownik

    Za to najnoiższa krajowa rośnie. Okazuje się, że pensja osoby zarządzającej obiektem różni się od pensji pracownika szeregowego jakieś 200zł. A obowiązków jedynie przybywa.
    ReviewUserIcon
    Anna

    16.02.2022 19:00

    Były pracownik

    bardzo dobre warunki pracy pensje na czas dobre traktowanie pracownikow przez pracodawce wiecej nieporozumien miedzy pracownikami atak jest oky
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.02.2022 11:34

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    .

    16.02.2022 18:54

    Pracownik

    Bo właśnie pracownicy dzielą się na tych, którzy włażą koordynatorce(usunięte przez administratora) bo mają z tego profity, dopisywane godzinki, i wiecznie zamiast pracować siedzą u niej w pokoju na pogaduchach albo ona u was na basenie. A przecież wymiar przerwy jest jednakowy dla wszystkich. U części jest to pilnowane, u lizusów i donosicieli - nie. Twoim rodakom tak uprzykrzała pracę na awf, że odeszli stamtąd dla własnego komfortu psychicznego.
    ReviewUserIcon
    natalia

    12.02.2022 20:54

    Kandydat

    Gdzie w Warszawie grupa Ever ma obiekty? Czy na Targówku ma swój obiekt? Jeśli tak to w którym dokładnie miejscu? Czy Ever ma tam prace biurowe? Mam orzeczenie o niepełnosprawności.
    ReviewUserIcon
    natalia

    14.02.2022 17:18

    Kandydat

    Chodzi mi obiekt w Centrum Handlowym Targówek. Czy mają tam prace biurowe?
    ReviewUserIcon
    natalia

    14.02.2022 17:23

    Kandydat

    Chodzi o obiekt w Centrum Handlowym Targówek. Mają tam prace biurowe?
    ReviewUserIcon
    Piotr Noga

    31.01.2022 19:53

    Pracownik

    Pracuje w firmie 19 lat i nigdy nie powiedziałem na firmę złego słowa jak czytam opinie ludzi ze pracują po dwa miesiące i nagle odchodzą to moje zdanie jest jedno po prostu nie chce im się pracować i naciągają naszą firmę na ubezpieczenia itp gamonie jeden z drugim załóż firmę i przyjmij ludzi którzy pracują dwa miesiące a później odchodzą to zobaczysz ile wydasz jak już go przyjmiesz brak mi słów na ludzi którzy tylko patrzą na swoje dobro a nie na firmę. Nigdy się nie spotkałem żebym miał pensie nie na czas od 19 lat jak już tu pracuje mam nadzieje ze zdrowie mi pozwoli i będę jeszcze pracował w tej firmie jeszcze bardzo długo pozdrawiam Piotr Noga
    Company logo
    EVER GRUPA

    09.02.2022 08:46

    Pracodawca

    Panie Piotrze, cieszymy się, że mamy Pana na pokładzie! :) Dziękujemy za miłe słowa. Mamy nadzieję, że nic się nie zmieni i nasza współpraca w dalszym ciągu będzie przebiegała w tak pozytywnej atmosferze!
    Company logo
    EVER GRUPA

    09.02.2022 09:22

    Pracodawca

    Pracowniku, dziękujemy za miłe słowa, cieszymy się, że trafił Pan na takie kierownictwo :)
    ReviewUserIcon
    Ta firma do badziew

    04.02.2022 16:51

    Były pracownik

    Z tego co sie orjetuje to zaden pracodawca nie ma prawa zwolnic pracownika na L4 mnie zwolniono sprawa trafia do sadu pracy bo tak sie nie robi nie slowna kierowniczka zadko bywa na obiekcie nie interesuje sie prawie wogule pracownikami czy maja jakies srodki czystosci do pracy jezeli czegos nie maja to jeszcze wtedy im sie od niej obrywa za brak środków jak ma byc jakas kontrol to prosi pracowników zeby ze swoich pieniedzy cos do sprzatania kupowali i po x czasie upominania sie lasakwie zwruci pieniadze jak w tamtym roku miala byc kontrol byla obiecana wyzasza stawka za prace nie po 8h tylko po 12h i ewentualnie nocki w rezultacie czego po calym miesiacu bez dnia wolnego pracowania 3tygodnie po 12h i jeden tydzien nocek dostalam wynagrodzenie po normalnej stawce takiej jakiej mialam po drugie nawet do tej pory te wszystkie nadgodziny sa nie wypalcone firma wyzyskiwawcza pracowników a zwlaszcza ta pani kierownik a chodzi o biekt w ( Żorach)
    ReviewUserIcon
    Warszawa

    05.02.2022 14:51

    Pracownik

    W Warszawie nie jest lepiej. Firma to kompletne (usunięte przez administratora)
    Company logo
    EVER GRUPA

    09.02.2022 08:43

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Nie wyrażamy zgody na takie traktowanie pracowników.Sprawdzimy sytuację na obiekcie.
    ReviewUserIcon
    Robol

    28.01.2022 18:26

    Kandydat

    Żadnych premi płaca minimalna zatrudnienia to umowy zlecenia najlepiej jak by to byli emeryci i renciści i to z grupą żenada
    ReviewUserIcon
    Administrator

    08.01.2022 13:37

    Inne

    Jak wygląda praca w firmie EVER GRUPA? Czy można liczyć na premię?
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    24.01.2022 17:50

    Pracownik

    Można liczyć na premię oraz na awans. Wszystko zależy od predyspozycji lub od zaangażowania w pracę. Jak w każdej firmie tego typu, ciężko jest wybić się od zera do bohatera. Ale wszystko jest do zrobienia. A praca jak każda. Są oddziały w Polsce, w których pracuje się lepiej i takie, od których lepiej trzymać się z daleka. Wszystko zależy od ludzi. Ale zawsze jest pewne wynagrodzenie, więc tragedii nie ma.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.12.2021 14:28

    Pracownik

    Pracuje w firmie kilka lat . Pakiet socjalny zerowy. Wynagrodzenie minimalne . Ale co ciekawe na obijanie gęby jako sponsorzy kasa jest. Wstyd i jeszcze tym się chwalić to wręcz żałosne.
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    24.01.2022 17:45

    Pracownik

    To po co tam pracujesz, skoro Ci się nie podoba? Zmień pracę i przestań narzekać.
    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    23.11.2021 10:28

    Pracownik

    Mam pytanie....czy są jakieś paczki/ bony ....cokolwiek na świata dla pracownikow . Czy tylko wspomniane wyżej paczki dla dzieci ? Dzięki za odp
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    07.01.2022 06:29

    Były pracownik

    Polacy lubią żyć przeszłością.
    ReviewUserIcon
    on

    22.01.2022 13:06

    Pracownik

    to prawda
    ReviewUserIcon
    Niunia

    14.01.2022 22:57

    Pracownik

    Pracuje w Toruniu ever w neuca zarobki nie do końca równe mówili też kierowniczka że dostaną pieniądze dodatkowe na święta nikt nie dostal, a po drugie pracownik który pracuje jest chory na głowę grzebie w szatni w plecakach a później kradnie rzeczy papier płyny do mycia i wklada do czyjegoś pracownika plecaka żeby zwalić na kogoś winę, byłem u szefowej powiedziała że nie mam skarżyć co to ma być oni na takie rzeczy pozwalają, zenada
    Company logo
    EVER GRUPA

    17.01.2022 08:30

    Pracodawca

    Szanowna Pani, dziękujemy za informację- nie wyrażamy zgody na takie zachowanie i przyjrzymy się tej sprawie. Poniżej otrzymała Pani bardzo dobre rady - dlatego zachęcam dodatkowo do zgłoszenia się do nas na [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Bodzio

    19.01.2022 19:21

    Pracownik

    Szanowny Everze, Z przykrością muszę stwierdzić, że potraficie tylko na przysłowiowym papierze pisać, że "nie wyrażacie zgody na takie zachowania i że przyjrzycie się sprawie". Może i się przyglądacie, ale nic nigdy nie zrobiliście, żeby przełożeni zachowywali się bardziej profesjonalnie. Czy ktoś z Was przyjrzał się panu Józefowi K.????? ile ludzi przez niego odeszło, ile ludzie łez przez niego wylali to wiedzą wszyscy (łącznie z całym biurem). Niestety Wam taka osoba pasuje, więc proszę nie pisać, że zwykły pracownik też jest ważny. Nie ten to będzie inny, tak traktujecie ludzi. Taki człowiek nie powinien zarządzać ludźmi.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EVER GRUPA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - EVER GRUPA

    Arkuszowa 39 01-934 Warszawa

    NIP:5261020441

    KRS:0000038562

    https://www.grupaever.com.pl/
    Branża główna: Sprzątanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ela

    19.01.2022 13:36

    Były pracownik

    A ja z chęcią bym wróciła do firmy EVER Idźcie do Firmy IMPEL to wtedy zobaczycie co się dzieje
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    07.01.2022 06:18

    Były pracownik

    Czy mogę się dowiedzieć, w jakim Obiekcie czy też mieście pracowałaś? Na jakim stanowisku?
    ReviewUserIcon
    Gacek

    28.12.2021 17:37

    Były pracownik

    Pracowałem w everze w Ferrero dziwne że takie osoby w tym zakładzie są na stanowisku kierowniczym. Gnębienie ludzi
    ReviewUserIcon
    nik1974

    29.12.2021 12:48

    Pracownik

    No dokładnie.A było to zgłaszane do Biura.Moim zdaniem kwalifikuje się to żeby taką osobe zgłosic do prokuratury.Takie jest moje zdanie.
    ReviewUserIcon
    Medium

    13.07.2021 05:59

    Pracownik

    Mam pytanie do osób z pewnym stażem w tej firmie. Interesuje mnie, co firma ceni najwyżej: szybkość czy dokładność w pracy?
    ReviewUserIcon
    Siwa1976

    22.12.2021 13:51

    Były pracownik

    Dokładnie upomniałam się o składki których nie odprowadzili i nie mam umowy zlecenia zostałam zwolniona Łódź
    ReviewUserIcon
    Stary

    28.12.2021 08:34

    Były pracownik

    Zawsze dokładność to podstawą
    ReviewUserIcon
    Ania

    16.12.2021 15:13

    Kandydat

    Witam czy to prawda ze firma wygrala przetarg w bydgoszczy na halę Łuczniczki
    ReviewUserIcon
    Valeriia

    15.12.2021 13:46

    Pracownik

    Osobno chciałbym powiedzieć za kierownika Pani Patrycja Rocka świetnej liderki, która jest pozytywna i wyrozumiała i zawsze rozwiąże wszystkie problemy
    ReviewUserIcon
    Administrator

    14.12.2021 18:22

    Inne

    Czy kwota 3600 to dobra stawka w firmie EVER GRUPA?
    ReviewUserIcon
    Nik1974

    15.12.2021 00:35

    Pracownik

    Chodzi o netto.Jest o netto to moim zdaniem tak.
    ReviewUserIcon
    Niewiadoma

    13.12.2021 15:57

    Kandydat

    Mam pytanie bo chciałabym się zatrudnić w ever która ma sprzątać galerie handlowa ale nie wiem czy warto. W umowie napisane jest ze jeśli na obchodzie będą skargi to place aż 200zl ????????????
    ReviewUserIcon
    nik1974

    14.12.2021 11:58

    Pracownik

    To bzdura.Nie ma czegos takiego.Nigdy o czyms takim nie słyszałem.Moja przyjaciółka pracuje w Galerii Młociny w Warszawie i nic nie mówiła o tym.Ktos Cię w błąd wprowadza.
    ReviewUserIcon
    Matylda

    11.12.2021 12:49

    Pracownik

    Swięta ida a firma nie daje "karpiowego" z paczkami dla dzieci nic nie słychac, a nasz brygadzista na Hucie w Poznaniu na Mikołaja wszystkim nam dał duzą Milke- czekolade. Zaskoczył nas wszystkich , prawdziwe Minołaj
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    04.12.2021 12:50

    Pracownik

    Powiedzcie mi ile firma ma czasu na rozwiązanie umowy z pracownikiem ??
    ReviewUserIcon
    Medium

    10.12.2021 10:39

    Pracownik

    Okresy te regulowane są przez kodeks pracy. Czas wypowiedzenia umowy zależy od czasu trwania umowy o pracę i jej rodzaju. W praktyce jeśli firma zatrudniająca pracowników działa na bazie rocznych kontraktów, to umowa zazwyczaj jest corocznie wznawiana i zdaje się czas wypowiedzenia rocznej umowy z dwóch stron (pracownika czy pracodawcy) to 2 tygodnie. W takim systemie nawet nie da się wykorzystać dodatkowego urlopu 10 dni przysługującego osobom niepełnosprawnym z umiarkowaną niepełnosprawnością :(
    ReviewUserIcon
    Fisia

    24.11.2021 17:27

    Były pracownik

    Ja chciałam zapytać co spółka Ever robi w czasach pandemii dla swoich pracowników ?tych najniższego szczebla bez którzy swoją pracą w oddziałach przynoszą firmie zyski a bez których tych zysków by nie było . Podwyżki ?premie za frekwencję ?
    ReviewUserIcon
    Leon23

    25.11.2021 21:27

    Pracownik

    Nic nie robi etaty poucinali i teraz trzeba robić za 3 osoby za jedną pensje,żadnej premi czy czegokolwiek.
    ReviewUserIcon
    Medium

    02.12.2021 03:44

    Pracownik

    Z tym ucinaniem etatów to nie tylko w EVER. Koleżanka sądziła się i wygrała z Kmorder.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.11.2021 19:19

    Pracownik

    Czy paczki swiateczne są dla pracownikow czy tylko dla dzieci pracowników?
    ReviewUserIcon
    Ewa

    23.11.2021 11:37

    Pracownik

    Czy są dodatki świąteczne dla pracowników
    ReviewUserIcon
    Kaska

    24.11.2021 17:33

    Były pracownik

    Paczki phi... Tu to mogą co najwyżej pomóc mandżur zapakować jak twoja rola w firmie przestaje im się opłacać
    ReviewUserIcon
    Pracownica gdansk forum

    23.11.2021 11:55

    Pracownik

    Właśnie zaraz odejdzie ostatnia kordymatorka Monika od przyjścia pseudo koordynatorki Karoliny odeszli wszyscy koordynatozy porządni pracownicy i dobra opinia o everze ja zaraz się z tą damdąt zwalniam szkoda czasu na taką firmę nie wspólne nawet że sprzęt to ruina długiej kariery everowi nie wróżę na forum gdansk
    ReviewUserIcon
    Młoda

    13.08.2021 11:57

    Były pracownik

    Witam To co się teraz dzieje na forum Gdańsk to jakaś porażka obecna koordynatorka pseudo kierowniczka Karolina to jedna wielka porażka pozbyli się koordynatorów kturzy coś sobą reprezentowali Zwlaszcza pani Marioli i pana Jacka choć wymagającego i wstawili niekompetentna Karolina masa ludzi się zwolniła nie polecam tam pracy nigdy więcej
    ReviewUserIcon
    Pracownik Forum

    23.11.2021 09:09

    Pracownik

    Do dziś się nic nie zmieniło. Niby były audyty, niby przyjeżdżała kontrola z Warszawy, a problemy jak na chwilę ucichły tak teraz są coraz większe. Pani Karolina ma dwie odpowiedzi na wszystkie zgłaszane jej sprawy: "To nie mój problem", lub "Ja się tym nie zajmuję". Są to odpowiedzi zarazem na awarie sprzętu, jak i kwestie personalne. Mnóstwo pracowników z długim stażem, właśnie przez nią odeszło. Niedawno była sytuacja, że nie było przez tydzień żadnej sprawnej maszyny czyszczącej, samojezdnej gdyż ignorowane były nasze zawiadomienia od kilku miesięcy o złym stanie technicznym maszyn. W dniu kiedy naraz padły ostatnie trzy maszyny to nie dość, że do pracy się spóźniła godzinę to zamiast ogarnąć cokolwiek na obiekcie spędzała czas na ploteczkach z pracownikami obsługi technicznej i ochrony. Od ponad dwóch tygodni parkingi nie są sprzątane, gdyż maszyny parkingowe nadal nie są naprawione. Szatnie to jakaś porażka. Nie dość, że same w sobie nie są zamykane (poza tymi dla pań w biurze), to szafki są bez zamków o ile pracownik nie zakupi ich sobie na własny koszt, a ich budowa jest taka, że nawet po zmontowaniu zamka wystarczy łyżeczką od herbaty podważyć drzwiczki i szafki są otwarte. Jeden z pracowników odkrył po powrocie z dłuższego L4 jeszcze na początku jej urzędowania, że jego szafka została okradziona, a P. Karolina do dziś odmawia wykreślenia skradzionej odzieży roboczej z ewidencji. Zgodnie z prawem szatnie nie są prawidłowo zabezpieczone więc cała odpowiedzialność za pozostawione w szatni rzeczy spada na pracodawcę. Inną kwestią jest P. Marina - koordynatorka dzienna pochodząca zza naszej wschodniej granicy. Nieraz wychwalała "pracę" pań z Ukrainy polegająca głównie na piciu kawki (na szczęście nie wszystkie to takie nieroby), a komentuje, że Polacy nic nie robią.
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    18.11.2021 13:38

    Pracownik

    Cześć czy u Was są teraz cięcia godzinowa
    ReviewUserIcon
    Jola

    20.11.2021 20:04

    Pracownik

    Tak godzin tak tylko obowiązków nie.
    ReviewUserIcon
    S

    10.11.2021 11:01

    Były pracownik

    Jeśli chcesz pracować za darmo to polecam, tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    Robert

    17.09.2021 07:00

    Były pracownik

    Ja pracowałem na promenadzie w Warszawie kazali mi myć fontanny nie ruszyłem nawet palcem na maszynie jeździłem sobie po dwóch browarach łaskę wykładałem na ich polecenia a te przygłupy płacili mi kasę w czasie pracy woziłem sobie makulaturę i złom na skup i miałem na fajki a jak trzeba było odśnieżać to leżałem sobie na kanapie w cinema ciity wychodzi na to im bardziej walisz w (usunięte przez administratora) tym bardziej cię szanuja
    ReviewUserIcon
    Tak, pracuję w Ever.

    25.10.2021 07:15

    Pracownik

    Nie ma się czym chwalić.
    ReviewUserIcon
    Benedykt

    05.11.2021 17:33

    Pracownik

    Masz się czym chwalić obiboku
    ReviewUserIcon
    Jojo

    21.10.2021 22:19

    Były pracownik

    Pracując w grupie ever musisz się zaprzyjaźnić z takimi firmami jak Provident i Bocian
    ReviewUserIcon
    Iwona

    22.10.2021 12:46

    Pracownik

    Bo jak idziesz do normalnego banku po pożyczkę to jak widzą zaświadczenie o zarobkach to się smieja
    ReviewUserIcon
    Dorota z Częstochowy

    18.10.2021 21:35

    Były pracownik

    Pracowałam w firmie ever w Częstochowie to nie dość że dawały mi koleżanki więcej roboty to Jeszcze mam orzeczenie o niepełnosprawności same miały miej a ja miałam więcej za nich robić one kawkę piły za bardzo wykorzystywały mnie i moją niepełnosprawność to wmawiały mi że robota nie była wykonywana gdzie ja z bólem nóg i kręgosłupa zwijałam się z bólu a i tak miałam więcej roboty niż one ale kogo to obchodziło najlepiej jest wykorzystać ludzi z grupą o niepełnosprawności
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    20.10.2021 19:32

    Pracownik

    Przymus jest, ponieważ to Ever jest ZPCH i zatrudnia pracowników na obiekcie, a Spółki na tym samym obiekcie swoich zleceniobiorców, a w sumie wykonują ,, zlecenie" dla firmy Ever i w ten oto sposób muszą wykonywać więcej pracy. Wiadomo, że z pracownika, z którego ma się zyski ciężko zrezygnować.
    ReviewUserIcon
    Medium

    20.10.2021 20:08

    Pracownik

    Kiedy pracowałam w biurze razem z niepełnosprawną koleżanką, która miała skrócony czas pracy, nie kłuło mnie to w oczy. Sama efektywność w pracy była oceniana przez osoby poboczne, bo właśnie o efektywność chodzi. Ciekawe, że dopóki byłam sprawna, nie pracowałam fizycznie, dopiero teraz zakłady pracy chronionej wiążą się z pracą fizyczną, przynajmniej ich większość. Osobom sprawnym w takiej sytuacji polecam zamianę na cały los, a nie na stanowisko pracy i zakres obowiązków.
    ReviewUserIcon
    Dorota

    18.10.2021 21:25

    Były pracownik

    Pracowałam na stanowisku sprzątaczki w firmie ever w Częstochowie siedziba brembo powiem tak na początku podobała mi się ta praca ale później koleżanki z którymi pracowałam za bardzo dawały mi więcej do roboty niż one miały ja mam grupę o niepełnosprawności one myślały że jak mam grupę to muszę robić wszystko więcej i jeszcze za nich bo one siedziały sobie przy kawie a ja musiałam (usunięte przez administratora) za dwóch a kierownik ciekawe czy o tym wiedział jak one sobie kawkowały

    Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.