EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Как мне забрать свой пит11

Пришлите пожалуйста мне на почту мой пит11 за прошлый год Я у вас работала

PETRUKOVICH VOLHA

Добрый день скажите где мне с кем связаться чтобы забрать свой Питт

Pracownik AWF-U

Drodzy współpracownicy! Podjęłam pracę na AWF-ie od pierwszego lutego nie mając grosza przy sobie. Pani Beata w tych trudnych dla mnie dniach bardzo mi pomógła w sposób taki, że pożyczyła z własnej kieszeni pieniądze na życie i przez kilka dni zabierała mnie na ciepły posiłek abym w pracy nie była głodna. Pierwszy raz zdażyło mi się coś takiego, aby w pierwszych dniach pracy koordynator w taki sposób się zachował. Pani Beata bez wahania pomogła mi za co bardzo jestem jej wdzięczna nie sądzę żeby taka osoba z wielkim sercem pełnym ciepła i miłości współczucia potrafiła skrzywdzić w jaki kolwiek sposób drugiego człowieka. Nadal pracuję na AWF-IE jestem bardzo zadowolona z Pani Beaty jak do tej pory nie zauważyłam aby Pani Beata źle odnosiła się do kogokolwiek za jej dobroć i szacunek dla drugiego człowieka bardzo dziękuję!

@Pracownik AWF-U

Jeżeli to Pani Beata Kisielińska potwierdzam Anioł i wymagający kierownik.

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Stanisława

Firma w której brak ludzi z wiedzą i doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich .Pracujące tam osoby ,które poza czubkiem własnego nosa , nie widzą ludzkiej życzliwości i zaangażowania .W łyżce wody utopili by każdego ,aby wyjść twarzą, jacy oni są wspaniałomyślni . Zapominają jednak o jednym , że to dzięki szeregowym pracownikom i ich ciężkiej harówce , firma ma obiekty i nadmiar kasy , od której przewraca się im w głowie .Ludziom wypłacają śmieszne pieniądze tzw ochłapy .które potrafią w rzekomej pomyłce odebrać. . .Żenada ,obłuda i zakłamanie .Poza tym pracownicy z poza granicy naszego państwa ,mają większe prawa na obiektach jako kadra kierownicza niż Polacy .Łatacie nimi braki personalne , zamiast dać Polakom zarobić ,nie dziwi mnie że każdy odchodzi do konkurencji .Jako kadra z Gdańska daleko Wam do osiągniecia sukcesu , długa droga przed wami .Nauczcie się szanować innych, bo staniecie się ofiarami swojego losu .Kończąc uważam , że żadna sroka nie robi swojej potrzeby fizjologicznej w swoje gniazdo , a żaden (usunięte przez administratora), nie kradnie na swojej wsi .

@Stanisława

Dzień dobry Pani Stanisławo, dziękujemy za Pani opinię. Nie zapominamy o szeregowych pracownikach, którzy są dla nas równie ważni co kadra zarządzająca. Dlatego pozwalamy się rozwijać - wielu pracowników liniowych odnajduje zatrudnienie na wyższych szczeblach - wychodzimy z założenia, że kierownik, który kiedyś zajmował się sprzątaniem będzie miał więcej kompetencji i doświadczenia, niż osoba z zewnątrz. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do wynagrodzenia - bardzo proszę o kontakt z działem płac (proszę mieć na uwadze, że wprowadzenie Nowego Ładu mogło troszkę pozmieniać w wysokości Pani wynagrodzenia). Na pewno otrzyma Pani odpowiedzi na nurtujące pytania.

@Stanisława

Mogę wiedzieć o jakim konkretnie mówi Pani obiekcie?

Zenon
@EVER GRUPA

Szanowna firmo. Niestety, ale wielu kierowników czy menadżerów traktuje swoje stanowiska pracy jako lans i sposób na wysoką pensję, natomiast nie interesuje ich to, co się dzieje na obiektach, w jakich warunkach pracują ludzie, często sprzęty są niesprawne lub ich brak, brak środków czystości. Tak jest w Warszawie.

@Zenon

Panie Zenonie, w Warszawie mamy mnóstwo obiektów, bardzo pomocna będzie informacja, który w pierwszej kolejności powinniśmy zweryfikować. Zaprasza na alert@grupaever.com.pl

Żaneta
@Zenon

Uśmiałam się z tych wysokich wynagrodzeń kierowników .Niestety firma nie umie docenić pracowników ,którzy pracują wiele lat pensje w miejscu .

Tralala
@Zenon

A niby co to za lans? Bycie kierownikiem czy managerem w tej firmie, to żaden prestiż. Kierownicy nie mają tam nic do powiedzenia. To są osoby do roboty. Managerzy to samo. Jeśli ktoś uważa, że się dochrapał czegoś ekstra, bo ma tzw. stanowisko w Ever, to niech się puknoe w głowę. Jaki mamager by fizolke odwalał? Żenada.

Tralala
@Żaneta

Za to najnoiższa krajowa rośnie. Okazuje się, że pensja osoby zarządzającej obiektem różni się od pensji pracownika szeregowego jakieś 200zł. A obowiązków jedynie przybywa.

bardzo dobre warunki pracy pensje na czas dobre traktowanie pracownikow przez pracodawce wiecej nieporozumien miedzy pracownikami atak jest oky

Bo właśnie pracownicy dzielą się na tych, którzy włażą koordynatorce(usunięte przez administratora) bo mają z tego profity, dopisywane godzinki, i wiecznie zamiast pracować siedzą u niej w pokoju na pogaduchach albo ona u was na basenie. A przecież wymiar przerwy jest jednakowy dla wszystkich. U części jest to pilnowane, u lizusów i donosicieli - nie. Twoim rodakom tak uprzykrzała pracę na awf, że odeszli stamtąd dla własnego komfortu psychicznego.

natalia

Gdzie w Warszawie grupa Ever ma obiekty? Czy na Targówku ma swój obiekt? Jeśli tak to w którym dokładnie miejscu? Czy Ever ma tam prace biurowe? Mam orzeczenie o niepełnosprawności.

@natalia

Bardzo dużo prawie w Całej Warszawie.Zależy jakie oko;ice Panią interesują.

K
@natalia

Ever oferuje głównie pracę fizyczną. Przede wszystkim na stanowisku sprzątaczki. Mają też inne branże, w mniejszym zakresie. Nr telefonu do rekruterki 607 503 314. Płacą minimalną krajową.

@nik1974

chodzi mi o obiekt na Targówku w centrum handlowym. Czy taki istnieje i czy są tam prace biurowe?

@nik1974

Chodzi mi obiekt w Centrum Handlowym Targówek. Czy mają tam prace biurowe?

@nik1974

Chodzi o obiekt w Centrum Handlowym Targówek. Mają tam prace biurowe?

Tosia

Ja nie rozumiem pozytywnych opinii o tej firmie. Kombinatorstwo z umowami, milion spółek, kilka umów. Jakiekolwiek prawo pracy tam nie istnieje, brak przeszkolenia pracowników, praca na wysokościach bez uprawnień, machanie ręką na jakiekolwiek zasady bezpieczeństwa, kierownicy zmuszani do podpisywania dokumentacji o prawidłowym wyposażeniu pracownika do prac chemikaliami czy na wysokości. Praca po 20 godzin na dobę (bez żadnych dodatków za noc, oczywiście w oficjalnych dokumentach wszystko się zgadza). Pracownicy najniższych szczebli delegowani do dodatkowych prac, za których wykonanie firma zgarnia dodatkową kasę a biedni emeryci myślą, że to leży w zakresie ich obowiązków. Każda próba zwrócenia uwagi na panujący tam chaos i wyzyskiwanie ludzi kończy się tekstem: jak nie pasuje to do widzenia. O mobbingu i chamstwie w stosunku do ludzi nie bede już nawet wspominać. Porażka. Dziwi mnie, że ta firmą nie zainteresowały się jeszcze odpowiednie instytucje

K
@Tosia

Jak zaczynałam pracę w Everze (oczywiście zdziwiona, że umowę mam z jakąś inną spółką), dostałam do podpisania oświadczenie, że odbyłam szkolenie BHP. Mówię do kierownika, że przecież nie odbyłam to czemu mam podpisać nieprawdę - usłyszałam, że jednak prosi mnie, abym podpisała. Pomyślałam, że teraz podpiszę, a szkolenie będzie potem. Nic z tych rzeczy. Gdy przechodziłam na inny obiekt, również musiałam podpisać w ciemno, że odbyłam szkolenie BHP. Przez długi czas nie było na obiekcie żadnych apteczek pierwszej pomocy. Gdy to namolnie zgłaszałam usłyszałam, że zawracam głowę, ale że ma przyjechać pan behapowiec, przywieźć apteczki i zrobić szkolenie. Ostatecznie nie przyjechał, apteczki przywiózł kierownik i powiedział, że pan BHP się uśmiał i, że ma w piź***e to. Także droga firmo Ever - bardzo profesjonalnie!

@Tosia

Super ujęcie panujących zasad w firmie Ever, można tylko przypuszczać, że coraz więcej pracowników i ,,zleceniobiorców"zaczyna interesować się zakazanym tematem. Ciekawe czy wpis i odpowiedž zostanią usuniete tak jak inne.

@K

Szanowna K, dziękujemy za Twoje spostrzeżenia. W firmie systematycznie przeprowadzamy szkolenia BHP (pierwsze oraz te przypominające), a z racji pandemii szkolenia odbywają się również online. Wystarczy podać szczegóły dot. obiektu, zweryfikujemy obecność działu BHP. Zapraszam na alert@grupaever.com.pl

@Tosia

Szanowna Tosiu, dziękujemy za Twoją opinię. Chętnie sprawdzimy obiekt, na którym panują takie warunki, zapraszam na alert@grupaever.com.pl

@Obserwator

Obserwatorze, wyłącznie wpisy niemerytoryczne (nie na temat) oraz obraźliwe zostają usuwane przez administratora.

@EVER GRUPA

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zadam pytanie związane z tematem firmy Ever i Spółek, które zatrudniają tych samych pracowników. Dlaczego wypracowane godziny nadliczbowe w miesiącu grudniu 2021r. nie zostały wypłacone do umowy o pracę, ani do umowy zlecenie mimo że wypłaty wpłynęły do końca grudnia, a trzeba czekać, aż do 10 lutego? Czy problemem było naliczenie godzin nadliczbowych, czy było to specjalne zagranie kierownictwa i podejrzewam, że po wprowadzeniu Polskiego Ładu te godziny będą oskładkowane zwiększoną składką zdrowotną i zamiast dodatkowych pieniążków na Święta w lutym będą to nędzne grosze.

Piotr Noga

Pracuje w firmie 19 lat i nigdy nie powiedziałem na firmę złego słowa jak czytam opinie ludzi ze pracują po dwa miesiące i nagle odchodzą to moje zdanie jest jedno po prostu nie chce im się pracować i naciągają naszą firmę na ubezpieczenia itp gamonie jeden z drugim załóż firmę i przyjmij ludzi którzy pracują dwa miesiące a później odchodzą to zobaczysz ile wydasz jak już go przyjmiesz brak mi słów na ludzi którzy tylko patrzą na swoje dobro a nie na firmę. Nigdy się nie spotkałem żebym miał pensie nie na czas od 19 lat jak już tu pracuje mam nadzieje ze zdrowie mi pozwoli i będę jeszcze pracował w tej firmie jeszcze bardzo długo pozdrawiam Piotr Noga

@Piotr Noga

Nigdy nie powiem złego słowa na Ever jest to bardzo przyjazna dla pracownika. Na 3 obiektach dobrze się pracowało kierownictwo.zawsze pomagało jak był problem. Nigdy nie było sytuacji że czegoś brakowało. Częste zmiany pracowników były spowodowane ich alkoholizmem lub lenistwem. Czasami brakowało słów.

@Piotr Noga

Wpis bardzo chaotycznie napisany, pracujesz 19 lat i o jakich stratach z ubezpieczeniem piszesz odnośnie pracowników, którzy zatrudniają się i odchodzą w krótkim czasie? Odnoszę wrażenie, że najlepiej zatrudniać się bez umowy i Ever nie będzie ponosił żadnych kosztów związanych z zatrudnianiem pracownika. Normalną sytuacją jest to, że pracownik w pierwszej kolejności będzie dbać o swoje dobro, a nie o interesy pracodawcy ( nie miałeś chyba na myśli, żeby pracownik dokładał się finansowo pracodawcy za to, że wypłata jest wypłacana na czas)

@Piotr Noga

Panie Piotrze, cieszymy się, że mamy Pana na pokładzie! :) Dziękujemy za miłe słowa. Mamy nadzieję, że nic się nie zmieni i nasza współpraca w dalszym ciągu będzie przebiegała w tak pozytywnej atmosferze!

Pracowniku, dziękujemy za miłe słowa, cieszymy się, że trafił Pan na takie kierownictwo :)

Ta firma do badziew

Z tego co sie orjetuje to zaden pracodawca nie ma prawa zwolnic pracownika na L4 mnie zwolniono sprawa trafia do sadu pracy bo tak sie nie robi nie slowna kierowniczka zadko bywa na obiekcie nie interesuje sie prawie wogule pracownikami czy maja jakies srodki czystosci do pracy jezeli czegos nie maja to jeszcze wtedy im sie od niej obrywa za brak środków jak ma byc jakas kontrol to prosi pracowników zeby ze swoich pieniedzy cos do sprzatania kupowali i po x czasie upominania sie lasakwie zwruci pieniadze jak w tamtym roku miala byc kontrol byla obiecana wyzasza stawka za prace nie po 8h tylko po 12h i ewentualnie nocki w rezultacie czego po calym miesiacu bez dnia wolnego pracowania 3tygodnie po 12h i jeden tydzien nocek dostalam wynagrodzenie po normalnej stawce takiej jakiej mialam po drugie nawet do tej pory te wszystkie nadgodziny sa nie wypalcone firma wyzyskiwawcza pracowników a zwlaszcza ta pani kierownik a chodzi o biekt w ( Żorach)

@Ta firma do badziew

W Warszawie nie jest lepiej. Firma to kompletne (usunięte przez administratora)

@Ta firma do badziew

Dziękujemy za opinię. Nie wyrażamy zgody na takie traktowanie pracowników.Sprawdzimy sytuację na obiekcie.

Robol

Żadnych premi płaca minimalna zatrudnienia to umowy zlecenia najlepiej jak by to byli emeryci i renciści i to z grupą żenada

Jak wygląda praca w firmie EVER GRUPA? Czy można liczyć na premię?

Ciekawa

Można liczyć na premię oraz na awans. Wszystko zależy od predyspozycji lub od zaangażowania w pracę. Jak w każdej firmie tego typu, ciężko jest wybić się od zera do bohatera. Ale wszystko jest do zrobienia. A praca jak każda. Są oddziały w Polsce, w których pracuje się lepiej i takie, od których lepiej trzymać się z daleka. Wszystko zależy od ludzi. Ale zawsze jest pewne wynagrodzenie, więc tragedii nie ma.

Pracuje w firmie kilka lat . Pakiet socjalny zerowy. Wynagrodzenie minimalne . Ale co ciekawe na obijanie gęby jako sponsorzy kasa jest. Wstyd i jeszcze tym się chwalić to wręcz żałosne.

Ciekawa

To po co tam pracujesz, skoro Ci się nie podoba? Zmień pracę i przestań narzekać.

Nowy pracownik

Mam pytanie....czy są jakieś paczki/ bony ....cokolwiek na świata dla pracownikow . Czy tylko wspomniane wyżej paczki dla dzieci ? Dzięki za odp

@Nowy pracownik

Zgodnie z regulaminem firm zatrudnienia ponad 20 osób w tym przypadku powinny być Jak narazie cisza

Leon23
@Ewa

Od paru lat już nic pracownikom nie dają ,kiedyś dawali a paczki dla dzieci kiedyś były naprawdę full wypas a teraz szkoda gadać .

Karina, Warszawa.
@Leon23

Moje dzieci były zadowolone z paczek. Ja również. Miło było otrzymać taki prezent. ????????????????????????

Leon23
@Karina, Warszawa.

To dobrze ale mówię z perspektywy parunastu lat ,kiedyś były takie paczki ze torba była wypelniona po brzegi .Nie od dziś wiadomo że kiedyś było lepiej (bony lub kasa na święta nawet do 500zł)i tak jak mówiłem paczki naprawdę były wypasione .

Katarzyna
@Ewa

A kiedy oni te paczki dają

oska
@Leon23

Ja pracuje już15 lat. PAczki dla dzieci były zawsze i w tym roku też są. Jakiś kit wciskacie. A robota jak każda inna. Płacą tyle samo co inni, tylko legalnie. To w sumie dobrze.

@Leon23

Polacy lubią żyć przeszłością.

Grażyna
@oska

czy oprócz paczek były jeszcze jakiś bony świąteczne? może premie? :)

on

to prawda

Niunia

Pracuje w Toruniu ever w neuca zarobki nie do końca równe mówili też kierowniczka że dostaną pieniądze dodatkowe na święta nikt nie dostal, a po drugie pracownik który pracuje jest chory na głowę grzebie w szatni w plecakach a później kradnie rzeczy papier płyny do mycia i wklada do czyjegoś pracownika plecaka żeby zwalić na kogoś winę, byłem u szefowej powiedziała że nie mam skarżyć co to ma być oni na takie rzeczy pozwalają, zenada

@Niunia

To w takim przypadku powinno się nie zwłocznie zgłosic do Biura Ever w Warszawie email zaistniałą sytuacje bo to jest absolutnie niedopuszczalne a jesli jeszcze Szefowa nic nie robi w tej sprawie i jeszcze nie pozwala skarżyć to jest wręcz karygodne.Prosze zadzwonic pod numer 22 329 25 00 powiedziec o co chodzi i tam podadzą ten adres email gdzie się takie rzeczy zgłasza anonimowo jest to tak zwany adres email alertowy gdzie zgłasza się anonimowo wszystkie tego typu sytuacje i nieprawidłowosci.Pozdrawiam.

nikt1974
@Niunia

Stwierdzenie chory na głowę jest chyba dyskryminujące? Jak posiada Pani dowody proszę napisać maila do nich.

@Niunia

W Toruniu na ulicy Kościuszki 66 znajduje się Biuro Regionalne Ever, wiec możesz zgłosić osobiście nieprawidłowości.

@Niunia

Szanowna Pani, dziękujemy za informację- nie wyrażamy zgody na takie zachowanie i przyjrzymy się tej sprawie. Poniżej otrzymała Pani bardzo dobre rady - dlatego zachęcam dodatkowo do zgłoszenia się do nas na alert@grupaever.com.pl Pozdrawiam

Bodzio
@EVER GRUPA

Szanowny Everze, Z przykrością muszę stwierdzić, że potraficie tylko na przysłowiowym papierze pisać, że "nie wyrażacie zgody na takie zachowania i że przyjrzycie się sprawie". Może i się przyglądacie, ale nic nigdy nie zrobiliście, żeby przełożeni zachowywali się bardziej profesjonalnie. Czy ktoś z Was przyjrzał się panu Józefowi K.????? ile ludzi przez niego odeszło, ile ludzie łez przez niego wylali to wiedzą wszyscy (łącznie z całym biurem). Niestety Wam taka osoba pasuje, więc proszę nie pisać, że zwykły pracownik też jest ważny. Nie ten to będzie inny, tak traktujecie ludzi. Taki człowiek nie powinien zarządzać ludźmi.

Ela

A ja z chęcią bym wróciła do firmy EVER Idźcie do Firmy IMPEL to wtedy zobaczycie co się dzieje

Ciekawa

Czy mogę się dowiedzieć, w jakim Obiekcie czy też mieście pracowałaś? Na jakim stanowisku?

Gacek

Pracowałem w everze w Ferrero dziwne że takie osoby w tym zakładzie są na stanowisku kierowniczym. Gnębienie ludzi

@Gacek

No dokładnie.A było to zgłaszane do Biura.Moim zdaniem kwalifikuje się to żeby taką osobe zgłosic do prokuratury.Takie jest moje zdanie.

Grażyna
@nik1974

jakieś przykłady gnębienia pracowników? Czy to odbywało się za zamkniętymi drzwiami, czy może przy wszystkich pracownikach?

Medium

Mam pytanie do osób z pewnym stażem w tej firmie. Interesuje mnie, co firma ceni najwyżej: szybkość czy dokładność w pracy?

@Medium

Ja pracuje już w Ever Grupa dwa lata. Przedewszystkim cenią dokładność. Moja Pani Manager jak dię zatrudniałem to mówiła ze lepiej robic wolno ale za to dokładnie. Bardzo miła i fajna jest Pani Manager. Ciepła uczuciowa. Same plusy.Pozdrawiam

@nik1974

Dziękuję za odpowiedź. Moja umowa zlecenie z Ever Grupą jeszcze trwa, ale realnie pracuję w Clar System, a raczej podfirmie Clar Serwis. Ever Grupa straciła zlecenie w imponującym mi obiekcie i wróciłam na stare pielesze, gdzie mam już trzeciego pracodawcę. Nie jestem zawodową sprzątaczką, w czasach sprawności wykonywałam kilka różnych zawodów biurowych, nigdy nie miałam super kondycji, a trafiłam do zespołu, gdzie niepełnosprawni robią prawie że wyścigi. Jeszcze przed moim przyjęciem do pracy poprzycinano im etaty w związku z takim zachowaniem. Na powierzonym mi odcinku (wymagającym, bo dyrektorskie piętro, gdzie żadna iść nie chciała) nigdy nie wyrobiłam się w czasie (3/4 etatu liczonym od 7 godzin, czyli 5 godzin 15 minut). Powinnam mieć 4/5, a nie 3/4 etatu, dlatego nie zgadzam się pomagać przy zastępstwach. Jeżeli Ever Grupa stawia na dokładność, może byłabym bardziej ceniona w tej właśnie firmie?

Jaca
@Medium

Cenią abyś nic od nich nie chciał. Nawet umowy i ubezpieczenia. Mam nadzieję że zdążysz przeczytać zanim szanowna administracja to usunie Pozdrawiam

Ewalub 5
@Jaca

Pracowałam w Ewer roku, atmosfera miła, niczego nie brakowało, wypłaty też na czas, Gdańsk

@Medium

Abyś nie chciał umowy i ubezpieczenia. To dla nich najważniejsze

@nik1974

Dobre to haha. Wolno, tzn. pracujesz jeszcze po godzinach swojej pracy, bo to, co ma być zrobione, samo się nie zrobi! Ja pracowałem ponad dwa lata w tej firemce. I uwierz mi! Nic a nic nie żałuję mojej decyzji odejścia z dnia na dzień. Dość wykorzystywania!

Tak, pracuję w Ever.
@Seweryn

Nie rozumiem. Umowy są podpisywane pierwszego dnia pracy i od razu trafiają do systemu elektronicznego, a to oznacza że od pierwszego dnia jesteś zatrudniony i masz opłacane składki (chyba, że tych składek nie chcesz, to wolna wola). Trzeba jedynie czekać na podpisy ze strony Prezesów. To oczywiście trwa, bo papierowa umowa musi zostać przesłana pocztą do Kierowników. Jeśli Lider/Liderka nie stworzy umowy i nie zapisze jej w systemie lub wprowadzi Cię w błąd co do składek albo stosuje jakieś średniowieczne metody zatrudniania i lamie Twoje prawa pracownicze, możesz to zgłosić Menadżerce/rowi lub bezpośrednio do Centrali w Warszawie. W tej Firmie dbają o prawa pracownika, ale jak wszędzie, czasem jest tak, że Centrala lub Menadżerowie nie wiedzą, że ktoś z niższego szczebla zachowuje się jak pajac i łamie wszelkie prawa pracownika. Trzeba takie sprawy zgłaszać, do Pracodawcy zanim zrobi się zadymę z Prokuratorami, żeby Pracodawca mógł zadziałać w danym regionie i usunąć takie osoby ze swojego zespołu.

@Tak, pracuję w Ever.

Posłuchaj Miesiąc walczyłem z pracodawcą. Do momentu kiedy wylądowałem w szpitalu po utracie przytomności. A jak zobaczyłem rachunek za leczenie to nie wytrzymałem. Jeśli nie ubezpieczyli mnie przez miesiąc to znaczy że mieli to w poważaniu. A skoro oni mieli to gdzieś wiec ja również. A tak się składa że z dyrekcją w Warszawie rozmawiałem bo nawet tam bywałem. Pracowałem na obiekcie w Warszawie. Poprostu po wyjściu ze szpitala poszedłem do nich. Nic nie zrobili w ciągu tygodnia więc poszedłem do PIP a następnie prokuratura i teraz jest mały dym a jak trzeba będzie to zrobię większy dym. Oczywiście umowy nie zobaczyłem więc rozliczyć się nie rozlicze bo jak. Dlatego nie polecam tej firmy a wręcz odradzam. Ale każdy ma swoje myślenie

Tak, pracuję w Ever.
@Seweryn

Rzeczywiście. Twoja sytuacja jest skandaliczna. Współczuję.

@Seweryn

Przykro, że tak się stało. Będzie to jednak OLBRZYMIA NAUCZKA dla firmy, która nie dba o formalności i pozwala bez nich rozpoczynać pracę. Rosjanie mawiają, że dopóki pieczony kogut nie dziobnie, chłop się nie przeżegna. No i dziobnął, droga firma EVER GRUPA!

@Tak, pracuję w Ever.

Wiesz Tak się składa że 2 miesiące pracowałem w tej firmie. Umowy brak. Jak trafiłem do szpitala po NZK okazało się że.... nie mam nawet ubezpieczenia. Oczywiście trafiłem tam w czasie kiedy pracowałem w Ever Grup. Więc nie mów mi co jest podpisywane odrazu. Widać to zależy od brygadzistki. Oczywiście zgłosiłem to odrazu do kierowniczki w Warszawie i do PiP. O prokuraturze nie wspomnę To stwierdzili że wogóle tam nie pracowałem. Tylko że mam w domu ich ciuchy robocze i indentyfikator oraz zdjęcia z miejsca pracy. Więc miałem dowody. A po tym jak sprawa trafiła do prokuratury odrazu wypłacili pieniądze za chorobowe i ubezpieczyli mnie. Myśleli że wycofam sprawę z prokuratury ale ja nie jestem z tych. Niech odpowiadają za swoje. Więc nie wiem jak jest u ciebie ale na obiekcie na którym ja pracowałem był jeden wielki (usunięte przez administratora)

Siwa1976
@Seweryn

Dokładnie upomniałam się o składki których nie odprowadzili i nie mam umowy zlecenia zostałam zwolniona Łódź

Stary

Zawsze dokładność to podstawą

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 259.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 55 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA