opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EVER GRUPA

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 1630 ocen
Opinie(1943)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1943)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj GRUPĘ EVER
  • .
  • O firmie
  • .
  • Branże
  • .
  • Usługi
  • .
  • CSR
  • .
  • Wspieramy niepełnosprawnych!
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

Poznaj GRUPĘ EVER

O firmie

Branże

Usługi

CSR

Wspieramy niepełnosprawnych!

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Nowy Dwór Mazowiecki - Ever Grupa Sp. z o.o.
Warszawa - Ever Grupa sp zoo

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o EVER GRUPA

Opinie

Opinie o EVER GRUPA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EVER GRUPA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Inna

    22.08.2022 19:40

    Pracownik

    Bardzo zła atmosfera w pracy , brygadzistka p.Agnieszka drze się na pracowników mimo że doswiadczenia ona w sprzątaniu nie ma , bo toalety myje żółta ścierka i wodą z płynem do podłóg . Pani Agnieszka i pani Agata podnoszą głos na pracowników bez powodu . Pracuje 2 tydzień i nie spotkałam się jeszcze z takim hamstwem w pracy .Umowy oczywiście jeszcze nie dostałam po czym mówili że po 2 tygodniach będzie . Nie szanują pracowników i ich prywatność , brygadzisci biorą rzeczy bez pytania pracowników. Co do kart i kluczy trzeba czekać bardzo długo by dali . Nikomu nie polecam tej pracy chyba że w ostateczności .
    ReviewUserIcon
    Jastrowie A

    29.03.2022 16:40

    Pracownik

    Pani ,,kierownik,, Aneta S z Dino Jastrowie za swoje zachowanie i nieszanowanie pracowników powinna być usunięta ze swojego stanowiska lub zdegradować ją do poprzedniego stanowiska sprzątaczki na magazynie!!! Jest osobą która nie potrafi zarządzać grupą, jest nie kompetentna, oschła i arogancka. proszę o uwagę i z natychmiastową interwencją w tej sprawie bo za niedługo nikt nie będzie tam pracował.
    ReviewUserIcon
    ...

    19.08.2022 14:15

    Były pracownik

    Popieram tą panią trzeba jak najszybciej usunąć z jej stanowiska, może wtedy przestanie traktować ludzi jak (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    07.03.2022 17:39

    Były pracownik

    Piszę w sprawie Anety S. ,,lidera,, podająca się za kierownika na magazynie Dino Jastrowie. nie potrafi zarządzać grupą, wymyśla nie stworzone historię na magazynie i tylko popija kawę w biurze oskarża ludzi o grzebanie w jej papierach wstyd wogólę z nią współpracować. Niech ktoś się tą sprawą zajmie!
    ReviewUserIcon
    Avaxis

    19.08.2022 14:02

    Były pracownik

    W pełni się zgadzam pani Aneta zupełnie nie nadaje się na kierownika. To co tam się dzieje to jest parodia.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany pracą

    15.07.2022 12:38

    Kandydat

    Czy ktos z pracowników moze mi powiedziec jaka jest sytuacja w Gdańsku na obiekcie Oliva Biznes Center. Jestem zainteresowana praca ale zalezy mi na dobrej atmosferze w pracy a nie na wyzysku
    ReviewUserIcon
    Ania

    19.08.2022 08:00

    Były pracownik

    Jeżeli chcesz być szanowana w pracy i pracować w ludzkim tempie to odpuść to miejsce.
    ReviewUserIcon
    Młoda18

    19.08.2022 06:21

    Pracownik

    Kierownik M z Trójmiasta jak dla mnie jest w porządku chwałę sobie współpracę z nim nic złego na niego nie mogę powiedzieć można się z nim dogadac
    ReviewUserIcon
    Zuzia75

    18.08.2022 18:09

    Pracownik

    Kierownik z Trójmiasta M ,jak dla.mnie jest w porządku , nie krzyczy na pracowników ,można normalnie z Nim porozmawiać Nigdy nie miałam z Nim problemów. Ja sobie chwalę z Nim współpracę.
    ReviewUserIcon
    Wilczek21

    19.08.2022 05:28

    Pracownik

    Bardzo chwale współpracę z Panem M.. Z Trójmiasta nie mogę na niego nic powiedzieć bo jest bardzo w porządku na nikogo nie krzyczy normalnie można się z nim dogadac
    ReviewUserIcon
    Administrator

    19.07.2022 15:54

    Inne

    EVER GRUPA poszukuje osoby na stanowisko Kierownik Regionalny w Jarosław. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.
    ReviewUserIcon
    ELA

    10.08.2022 11:46

    Pracownik

    A może zadać pytanie czego poprzedni kierownik się sam zwolnił chociaż był w porządku do pracowników i wszystkich szanował tylko pan menadzer miał do niego pretensje i nawet za nic go nigdy nie pochwalił i wogóle nie pojawiał się u nas na hucie
    ReviewUserIcon
    Gość

    29.07.2022 12:29

    Pracownik

    Czy może mi ktoś wytłumaczyć co tacy ludzie jak (usunięte przez administratora)robią w tej firmie i to jeszcze na stanowisku Kierownika? Ten człowiek ma w sobie zero profesjonalizmu, nie wspominając już o wyjątkowo niskim poziomie kultury osobistej.
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    30.07.2022 15:51

    Pracownik

    Chyba wiem o kogo chodzi czy to czasem nie jest szanowny Pan Kierownik M… z Trojmiasta? Jeżeli tak to ten Pan jest pomyłką.
    ReviewUserIcon
    Gość

    31.07.2022 11:51

    Pracownik

    @Grażyna dokładnie o tego Szanownego Pana chodzi, dodam że zgłaszanie do centrali nic nie daje:(
    ReviewUserIcon
    Nina

    16.07.2022 19:03

    Pracownik

    Nadzór w ogóle nie szanuje pracowników, stawka brutto jest inna niż na umowie, której zresztą przełożony nie chce wydać do ręki. Brak narzędzi niezbędnych do wykonywanej pracy, o ubrania nie można się doprosić, praca przy szkodliwej, żrącej chemii bez żadnych zabezpieczeń.
    Company logo
    EVER GRUPA

    18.07.2022 08:04

    Pracodawca

    Pani Nino, nie ma możliwości, aby stawka była inna niż na umowie. Jeśli w miejscu Pani pracy dzieje się coś niepokojącego, bardzo prosimy o kontakt z centralą celem weryfikacji.
    ReviewUserIcon
    Ela

    18.07.2022 19:36

    Były pracownik

    Jakoś te weryfikację i kontrolę nic nie działają.
    ReviewUserIcon
    Żaba 20

    07.07.2022 18:18

    Inne

    Dzień dobry nie polecam firmy ever (usunięte przez administratora) finansowe źle traktują pracowników tej firmy a z osób niepełnosprawnych się wyśmiewają i nie traktują ich poważnie i myślą że takie osoby z grupami nie potrafią sprzątać ciężko się dogadać z nie którymi pracownikami jest rywalizacja który jest lepszy
    ReviewUserIcon
    Jacek

    12.07.2022 16:24

    Były pracownik

    To prawda. Tez tak mialem.
    Company logo
    EVER GRUPA

    13.07.2022 07:48

    Pracodawca

    W naszej firmie nie ma miejsca na złe traktowanie pracowników, nie tylko niepełnosprawnych - wszyscy są równi. Jeśli dzieje się coś niepokojącego, prosimy o kontakt z centralą.
    ReviewUserIcon
    Mada faka

    10.03.2022 09:11

    Były pracownik

    Księgowym z firmy ever chyba zasłoniło słońce monitory. Od początku roku nie radzą sobie z poprawnym wyliczeniem wyplat i zdaje się nadszedł czas na PIP
    ReviewUserIcon
    Mariola

    21.03.2022 22:18

    Pracownik

    Ponieważ panie w kadrach stale popełniają pomyłki podstawowych dokumentów.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    12.07.2022 16:36

    Były pracownik

    One chyba nie mają programów kadrowo płacowych, tylko kalkulatory, liczydła albo kartkę i ołówek. Pewnie z oszczędności. Stąd te pomyłki non stop.
    ReviewUserIcon
    Hubert

    08.07.2022 13:05

    Kandydat

    Ktoś coś na pisze na temat Rzeszów bo chce się u nich przyjąć do pracy.Jak się tam pracuje, też masakra?
    ReviewUserIcon
    Urząd Statystyczny 1 Sierpnia

    06.07.2022 12:07

    Inne

    Ekipa sprzątająca w urzędzie statystycznym przy ul. 1 Sierpnia w Warszawie to kpina. Serwis dzienny prowadzony niechlujnie, wieczorem ukrainki też się nie wysilają i dziwne bo ochroniarz mówi że popołudniu często jest tak, że przychodzą na godzinę, dwie to co można przez ten czas ogarnąć a okłamują chyba waszą firmę ever na kasę bo ponoć mają być więcej godzin i pracować a są krótko a pieniądze od was biorą za więcej godzin bo pracują w kilku miejscach aby się nahapać pieniędzy. Ogólnie jest brudno, na klatkach schodowych brud, kurz, toalety niedomyte, żaluzje nie są przecierane i są aż czarne. W lodówce jak się coś komuś wylało to tak było wiele dni. Nie polecam tej firmy innym firmom.
    Company logo
    EVER GRUPA

    06.07.2022 12:57

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Oczywiście sprawdzimy czy na terenie obiektu występują nieprawidłowości.
    ReviewUserIcon
    Ania

    21.06.2022 22:50

    Pracownik

    Chciałabym uzyskać informację czy firma Ever ma obiekty szpitalne w Warszawie jeżeli tak,to w jakich dzielnicach . Może ktoś pracowała w szpitalu????, Proszę o informacje
    Company logo
    EVER GRUPA

    24.06.2022 08:23

    Pracodawca

    Pani Anno, obsługujemy placówki medyczne. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji.
    ReviewUserIcon
    lokiec

    21.02.2022 08:56

    Pracownik

    firma nie potrafi wyslac zaswiadczenia osobie niepelnosprawnej miesiac czasu ogolnie praca dobra tylko tam w biurze w warszawie siedza panie ktore chyba nie wiedza co to praca w kadrach bardzo trudno zalatwic glupi papier 2 minuty czasu nie polecam
    ReviewUserIcon
    Mariola

    28.03.2022 22:26

    Pracownik

    Kadry i Centrala mogą podać sobie ręce. Odsyłają ludzi pod inne numery telefonów .
    ReviewUserIcon
    Żaneta

    17.06.2022 22:29

    Były pracownik

    Justynka zapewne .nie wiem czyje plecy ma za sobą ale nie ruszysz ...
    ReviewUserIcon
    Rico

    16.06.2022 12:08

    Inne

    Osoby pokrzywdzone przez Ever Group Proszone są o Zgloszenie się. Do Najbliższej jednostki policji na terenie swoich miast w celu złozenia zeznań.. W razie pytań proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mysza

    16.06.2022 11:29

    Inne

    Jeśli czujesz się (usunięte przez administratora)przez firmę Ever lub podpisales/as umowe ktora nigdy nie dotarla do centrali w Warszawie zgłoś się do swojej jednostki policji z tego co wiem toczy się postępowanie w sprawie tej firmy lub napisz do mnie na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Były pracownik .

    12.06.2022 12:54

    Były pracownik

    Tak Zwolniła Mnie jak tą Panią Naczelnik z miejscowości Pacanowa.tylko to Nie Minister tylko sprzątaczki zrobiła się kierowniczka..ciekawe czy Jeszcze pracuję..Renoma Wrocław..firma EVER ..... Warszawa..
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    04.05.2022 19:55

    Były pracownik

    Witam.Nigdy więcej tej firmy, nigdy więcej pracy z panią liderka z Warszawy konkretnie z instytutu lotnictwa. Ta kobieta nie ma wyobraźni o pracy . Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) mówiąc np że w takim tempie to Ty na bochenek chleba nie zarobisz. Jedni mogą nic nie robić tylko chodzić i zbierać złom a drugich przegania z jednego końca obiektu w drugi bo koordynatorka obiektu właśnie przechodziła i znalazła papierek na trawniku. Szanuję tylko jedną osobą na tym obiekcie. To jak się okazuje jej dużo młodszy kochaś . Jednym słowem firma i kierownictwo do bani.
    ReviewUserIcon
    Warszawa

    05.05.2022 09:46

    Były pracownik

    Opisać swoje wrażenia na temat pracy jak najbardziej Pani może bo od tego jest ten portal, natomiast pisanie tu, kto jest czyim kochasiem, i to dużo młodszym (zazdrości pani?) jest nie na miejscu.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    11.06.2022 13:15

    Były pracownik

    Nie zadzroszcze bo szczerze powiedziawszy to jakbym coś takiego bez mózgu i wyobraźni miał w łóżku to bym uciekał gdzie (usunięte przez administratora) rośnie ????.
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    28.04.2022 11:44

    Pracownik

    Praca oki natomiast co się tyczy środków padów do maszyn tragedia już czekam trzeci tydzień na pady wcześniej czekałem na płyn do maszyn w maszynie jest miarka ile należy wlewać mam wlewać połowę stężenie 2.5procenta czy to wymyje parking powie że nie. Na razie nikt się nie czepia ale plam z oleju coraz więcej ???? może firma płaci za oszczędności???
    ReviewUserIcon
    Haha

    03.06.2022 16:02

    Pracownik

    Prawda. Czeka się na wszystko. Na chemię, na odzież, na higienę. Nawet na umowy i wyrównanie pensji. Najlepiej jak kupisz samemu, na własny koszt, wtedy masz wszystko od razu. Ale kogo na to stać? Poza tym, dlaczego mamy dorabiać ze swoich groszowyxh wynagrodzeń, Firmę która obraca milionami?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EVER GRUPA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - EVER GRUPA

    Arkuszowa 39 01-934 Warszawa

    NIP:5261020441

    KRS:0000038562

    https://www.grupaever.com.pl/
    Branża główna: Sprzątanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Warszawa

    31.03.2022 14:45

    Pracownik

    Praca kadr i płac pełna błędów, przeoczeń, parokrotnie przelana na konto za niska pensja, wyrównywana po moich interwencjach. Swoje błędy wyjaśniają opieszale. W trakcie wyjaśniania mojej sprawy która została nieprawidłowo załatwiona przez kadry otrzymałam sprzeczne, wzajemnie wykluczające się informacje. Na każdym kroku wyczuwa się niechęć, robienie łaski, na zasadzie odczep się i nie zawracaj głowy. Także bardzo źle oceniam współpracę z biurem przy Arkuszowej.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.04.2022 14:22

    Pracownik

    To jest prawda! Niestety za darmoszkę mają kobiety pensję.
    ReviewUserIcon
    Haha

    03.06.2022 15:53

    Pracownik

    Prawda. Kadry i płace to porażka.
    ReviewUserIcon
    kierownik

    01.03.2022 15:31

    Były pracownik

    Ta firma to tragedia, pisze o Gdańsku, widząc że znowu szukają kierownika. Nie polecam - brak merytoryki, komunikacji i szacunku do drugiej osoby. Zresztą widać to po portalach z pracą -, cały czas rotacja i kiepskie pieniądze. Na szczęście tłuste lata się dla was kończą i ludzie nie będą dla was pracować, o kulturze pracy nie wspomnę. Jeżeli tak traktują kadrę kierownicza to co mówić o zwykłych szeregowych pracownikach, naprawdę współczuje wam że tak musicie się użerać z pewna panią zwaną nie wiadomo z jakich przyczyn kierownikiem, która przyjmuje do pracy w biurowców Gdańsk Wrzeszcz. Odradzam tą prace w skali od 0 do 10 daje wam -1, (oddział Gdańsk - Wrzeszcz).
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.06.2022 00:21

    Pracownik

    Racja,jestem pracownikiem od 13lat,jest coraz gorzej
    ReviewUserIcon
    Haha

    03.06.2022 15:48

    Pracownik

    Hahahah akurat :D Impel tonie w długach, więc na Ever go nie stać.
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    26.05.2022 18:25

    Kandydat

    Natychmiast trzeba to zgłość do inspekcji pracy.
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    26.05.2022 18:20

    Kandydat

    Uwaga na ta firme .Nie polecam nikomu (usunięte przez administratora) jeszcze nie zatrunionych osób.Co innego naspotkaniu o prace jest przedstawiane.Następnie podstępem zleca się bez podpisanej umowy prace zagrażające zdrowiu oraz życiu.Porażka.
    ReviewUserIcon
    Pacjentka

    26.05.2022 12:48

    Inne

    Niestety miałam okazję obserwować pracę Pani sprzątającej w Medicover Atrium w stomatologii. Z tego co usłyszałam Pani Natalia ma imię . Bardzo nie miła do pacjentów,uważa się za ważniejsza od lekarza i plotkuje o pacjentach w sposób bardzo nie miły. Nie życzyłaby komuś oczekiwać na wizytę w towarzystwie tej Pani . Mam nadzieję ,że kierownictwo wyciągnie wnioski .
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik

    25.05.2022 14:30

    Pracownik

    Pracowałam w tej firmie kilka lat ale po zmianie Kierownika obiektu która w bezczelny sposób zwolniła Mnie i moje Koleżanki przyjmując pracownice z Ukrainy.!! Kierownik bez żadnych kompetencji..nie wiem czy jeszcze pracuje..firma w porządku.ale źle dobiera ludzi na kierownicze Stanowiska jedynie Pani Aleksandra która jeszcze trzyma to wszystko..we Wrocławiu.. w Renomie ....
    ReviewUserIcon
    Wala

    18.05.2022 15:15

    Pracownik

    Czy to prawda ze maja zwolnić kierownika w Gdańsku na OBC panią Martę B.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    17.05.2022 09:03

    Pracownik

    Dostaje wypłatę na czas. Jest miła atmosfera i dobrzy ludzie. Jest miła szefowa. Mam prawo nadgodzin oraz sobót. Jestem uważany przez koleżanki i kolegów za najlepszego pracownika który ma bardzo dobre zalety
    ReviewUserIcon
    Nik1974

    17.05.2022 21:27

    Pracownik

    Bo to prawda.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    17.05.2022 08:56

    Pracownik

    Bardzo dobry pracodawca i bardzo dobrze mi się współpracuje
    ReviewUserIcon
    Rav

    26.04.2022 14:22

    Kandydat

    Mam pytanie jak jest z praca w zakładzie w Łodzi dokladnie w Teolinie ?
    ReviewUserIcon
    Anonimowy

    23.04.2022 16:15

    Pracownik

    Witaj czy ktoś ma opinie pracy w Agora na nockę ? Chętnie uslyszec Dziękuje
    ReviewUserIcon
    Robak

    22.03.2022 14:53

    Pracownik

    Ludzie uciekają z copernicusa nie dziwię się ze taka jest brak sprzętu wyśmiewanie się przez panią Sylwię kierowniczkę
    ReviewUserIcon
    @Mała

    21.04.2022 13:25

    Inne

    I nic nie jest z tym robione. Kierownictwo na Copernicus pozwala na złe traktowanie osób z grupą przez brygadzistkę Sylwię. A praca tej pani pozostawia wiele do życzenia. Bardzo proszę żeby ktoś tam zrobił w końcu porządek
    ReviewUserIcon
    Nik1974

    21.04.2022 21:05

    Pracownik

    Trzeba to zgłosic do Biura Ever gdzie podlega ten obiekt.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mik

    04.04.2022 10:11

    Były pracownik

    Nie polecam pracy w tej firmie w Krakowie
    ReviewUserIcon
    Mariola

    28.03.2022 22:22

    Pracownik

    Czy tylko ja z pracowników nie otrzymałam PIT 11? Może ktoś miał podobny problem z otrzymaniem Pit 11? Kadrowa nie wywiązuje się z obowiązków adres podany ,słyszy się o stałych pomyłkach w kadrach. Może trzeba zmienić kadrową skoro ma problem z czytaniem umów .
    ReviewUserIcon
    natalia

    25.03.2022 18:41

    Kandydat

    Czy aktualnie w biurze na Arkuszowe są dostępne prace pomocnicze administracyjne, biurowe? Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności i trudno mi znaleźć pracę.
    ReviewUserIcon
    D.M

    23.03.2022 05:06

    Pracownik

    Pracuje od niedawna jest super I nigdy nie brakowało mi pieniędzy z wyplaty
    ReviewUserIcon
    Andr6

    20.03.2022 14:26

    Były pracownik

    Nie polecam tej firmy , kiedy przed podpisaniem umowy o pracę ( orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym) , obiecano złote góry, kiedy brakowało ludzi a było na zmianie 5 myjkowych to trzeba było zrobić za nich robotę niejednokrotnie było nas trzech. Żadnej motywacji, premii a nie wspomomnę o magicznym słowie dziękuję. Robota za nich zrobiona kasa za 2 do firmy.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    26.02.2022 07:55

    Były pracownik

    Nie płacą za kwarantannę, czekam już 2 miesiąc, wysłałem pismo do Ever jeśli nie spotkamy się w sądzie .
    ReviewUserIcon
    Emotka

    07.03.2022 20:47

    Pracownik

    Żeby iść do sądu trzeba mieć twarde dowody.
    ReviewUserIcon
    Andr6

    20.03.2022 14:15

    Były pracownik

    Wypłacili po 3 miesiącach jak postraszyłem sądem pracy, skandal.
    ReviewUserIcon
    frania 365

    13.03.2022 21:41

    Pracownik

    Co z pitem za 2021 kadry odsyłają do płac Płace nie odbierają tel.
    ReviewUserIcon
    Mariola

    15.03.2022 21:53

    Pracownik

    Do mnie nie dotarł PIT 11 czyli nie wysłali .Telefony milczą a na pocztę nie odpisują ponieważ pozmieniali adresy .Obowiązkiem pracodawcy jest dostarczyć pracownikowi PIT 11. Sprawę zgłosiłam tam gdzie trzeba .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.02.2022 23:45

    Pracownik

    Kochanie Opisywane historir są przebrzmiałe I odbiegające od aktualnego stanu. Musiały odleżeć w głowie 2 lata żeby teraz pisać?. Komu zależy?jaki ma cel? Zacznijmy od oceny samych siebie.czy my Podolalismy obowiązkom?czy nasze podejście do pracy było nienaganne.czy szukaliśmy awaryjnego wyjścia z sytuacji próbując omijajac standard Opracowany przez Lidera Pozdrawiam.rzetelnej analizy życzę
    ReviewUserIcon
    Biedronkata

    05.03.2022 20:24

    Pracownik

    Analiza jest dokładną. A ten kto nie dostrzega problemu to nie nie wiem jak już go nazwać. Żałosne.

    Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.