zdziwionaIWONA - 2012-11-02 13:04:36
tekla - 2012-10-05 16:54:51
anonimka - 2012-08-06 11:54:52
O czym tu mówić!
Jak chce się większe pieniądze uzyskać z refundacji od nich to tłumaczą się tym że mają wiele osób którym muszą przyznać refundacje i rozdzielić pieniądze i nie na każdego starczy, co to za firma przyjazna niepełnosprawnym.
Dostają państwowe pieniądze na każdego z nas a mówią że pieniędzy nie mają, to co z nimi robią!!!!?
Może powinn się zająć nimi policja skarbowa zobaczyć gdzie państwowe pieniądze idą i na co są przeznaczone?
Narobi śię takich firm ZPCH gdzie doją państwo z pieniędzy i mślą że są beskarni!
A wszyscy mówiliśmy że PRL był gorszy a teraz co się dzieje, poństwo w państwie takie firmy jak EVER!!!Przykre ale jednak prawdziwe to co napisałaś!
Prawdziwy zpch jeśli ma dużo osób niepełnosprawnych to ma duże dotacje,zwroty z podatku i ogromne refundacje.
Tłumacząc że muszą rozdzielić pieniądze na inne potrzebujące osoby jest bez podstawna i nie uzasadniona merytorycznie, sami sobie zaprzeczają w ten sposób!
Poprostu chcą uzyskać jak najwięcej na siebie, ale w ten sposób wiele osób odejdzie od nich bo konkurencja nie śpi i wyłapuje co lepszych i wykfalifikowanych osób.
A wykfalifikowani pracownicy i z doświadczeniem są teraz na wagie złota!
Jeśli proponują ci 1500złoty a do ręki dostajesz około 1100zł to taka firma długo nie pociągnie, bo ten sam pracownik za tą samą prace w podobnej firmie dostaje już 1600zł ale do ręki!
Do tego pełny zwrot za leki, wczasy pod gruszą i trzynastą pensje, pełen zwrot za przejazd lub dowóz do i z pracy!
Tak proszę Państwa, tak jest w prawdziwych firmach zatrudniająca osoby niepełnosprawne.
Tłumaczenie że jest się małą firmą sami sobie zaprzeczają lub że jest kryzys - który wymyślili sami pracodawcy, jest kompletnym kłamstwem.
Pozdrawiam i zalecam dokładniejsze szukanie ZPCH i w tedy można pracować godnie!Proszę o podanie adresu koorporacji która przyciąga do siebie pracowników \\\"na wagie złota\\\" w serwisie sprzątającym oraz proponuje im stawkę w 8-godzinnym czasie pracy 1600 zł netto w formie umowy o pracę. W zamian za informację z chęcia oddam Ci moją pierwszą uzyskaną wypłatę, ponieważ nie chce mi się wierzyć w cudeńka jakie tu wypisujesz. Jeżeli chcecie już mieć pretensję do kogoś to zacznijcie od narzuconego od Państwa prawa, który z roku na rok zwiększa opodatkowanie pracowników, przez co firmy chcąc się utrzymać na rynku proponują nam tzw. śmieciowe umowy. Poza tym nie jesteśmy już w czasach komuny, gdzie tylko w firmach państwowych oferowano pracownikom 13nastki, co w dzisiejszych czasach również im się ukróciło...niestety jakie Państwo takie firmy. Jeśli jesteście tacy wykwalifikowani to wyjedźcie z kraju, gdzie napewno znajdziecie zadowalające was zarobkiZdziwiona... Nie chce obrażać Cię ale mylisz się i to bardzo!
Wiele firm już podkupuje pracowników i to za wiele większą kwote niż w everze dają razem z dotacjami i bóg wie jeszcze z czym.
O tym się nie mówi ale tak jest i w ten sposób mnie podkupiła konkurencja i to szczerze mówie.
Na początku oferowali 1600zł do ręki ale się wachałem, więc po miesiącu zadzwonili i zaoferowali 1800zł do ręki, zgodziłem się bez wachania!
W obecnej chwili jestem Koordynatorem i moje wynagrodzenie jest już o wiele większe.
Niema nic za darmo oczywiście, pracy mam co nie miara aby ogarnoć moje obiekty ale nie narzekam.
W ever nie miałem żle ale wynagrodzenie już było okropnie niskie i w firmie nie reagowali na to że człowiek upomina się o podwyszkie!
Powiem tak przeciętne wynagrodzenie pracownika utrzymania czystości to już 1500zł do ręki za 8godz. pracy w 5dni w tygodniu a weekendy są 150% płatne. Więc jeśli się krytykuje czyjąś wypowiedz narpierw trzeba się upewnić i zbadać konkurencje aby muc wypowiedzieć się na wyżej wymieniony temat!
Bardzo teraz podniosły podobne firmy wynagrodzenie aby muc utrzymać się na rynku i nie wypaść z gry!
Niechce pisać gdzie tak zarabia się dobrze bo mam szacunek na byłego pracodawce ale jak zobacze podobną wypowiedz to obiecuje że podkupie i ja pracowników z everu!
Bez obrazy i proponuje trochę przebadać rynek i nie myśleć tylko o własnym stołku ale o tych ludziach pod tobą!
Pozdrawiam \"PK\"
Bez obrazy prosze. ;-)