opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EVER GRUPA

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 1629 ocen
Opinie(1941)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1941)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj GRUPĘ EVER
  • .
  • O firmie
  • .
  • Branże
  • .
  • Usługi
  • .
  • CSR
  • .
  • Wspieramy niepełnosprawnych!
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

Poznaj GRUPĘ EVER

O firmie

Branże

Usługi

CSR

Wspieramy niepełnosprawnych!

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Nowy Dwór Mazowiecki - Ever Grupa Sp. z o.o.
Warszawa - Ever Grupa sp zoo

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o EVER GRUPA

Opinie

Opinie o EVER GRUPA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • 22
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EVER GRUPA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Piotras

    21.01.2013 19:27

    Inne

    Pracuje tam od jakiegos czasu i nie mialem zadnych negatywnych doswiadczen. Wrecz przeciwnie - zauwazam, ze jak sie ktos stara i rzetelnie pracuje, to jest doceniany. Mam kolege, ktory tam jest ponad rok i dzieki dobremu wywiazywaniu sie z obowiazkow podniesli mu stawke. Co do zatreudniania niepoelnosprawnych, to jest jakis odesetek i wiele firm tak robi - wiadomo jest to dla nich oplacalne, ale i dla spoleczenstwa i samych tych ludzi to jest dobre - nie siedza w domu, tylko maja jakies zajecie i poczucie, ze sa jak inni zdolni do pracy. Jesli wiec ktos tu narzeka, to moim zdaniem albo przyzwyczail sie do nierobstwa i teraz jak trzeba pracowac to go boli, albo zawsze bedzie mu ciagle malo.
    ReviewUserIcon
    BYŁA PRACOWNICA

    04.01.2013 17:19

    Inne

    Musze się zgodzić z moimi przedmówcami. Jeśli ever otrzymuje od PFRON-u kwote za każdego zatrudnionego pracownika miesięczną kwote od 250zł do 320zł, w zalerzności od grupy i stopnia niepełnosprawności. Więc wiliczcie sobie ile teraz ever płaci czystej pensji każdemu z was?! Na dodatek budżet państwa opłaca pełne składki, takie jak zus,upezpieczenie i fun.emerytalny. Każdy z was może iść do oddziału PFRON-u i takie informacje sprawdzić. Nadodatek ever potrąca sobie prowizje za przelanie wynagrodzenia na nasze konta,gdzie jest w kodeksie pracy napisane że pracodawca ponosi w pełni odpowiedzialność finansową w jakiej postaci i jak nam je przekaże,czy pocztą,czy kurierem to pracodawca ponosi koszta w stu procentach! Nie polecam firmy ever jako zpch dla ludzi z grupą bo nic na tym nie zyskają tylko stracą,nerwy i zero poszanowania!
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    15.12.2012 22:23

    Inne

    Nie każdy jest wieśniakiem i nieukiem.Los płata figle.Nie jest to dobra firma o czym świadczy ciągła rotacja wśród pracowników ( z tej niższej półki).Jestem zdania,że firma która szanuje swojego pracownika nie tylko gani i ma ciągłe pretensje często bez powodu, zyskuje na tym.Pracownik doceniony, czasami pochwalony jest bardziej wydajny bardziej zaangażowany.Praca w stresie i szarpanie się za takie pieniądze jak np. w Ever to upokarzające .Jest taka sytuacja na rynku pracy a nie inna co nie powinno dawać przyzwolenia na poniżanie drugiego człowieka.My nie jesteśmy bezosobowi .Mamy swoją godność i wrażliwość.
    ReviewUserIcon
    EDEK

    01.12.2012 13:25

    Inne

    Ja też wiele lat w tej firmie pracowałem i z roku na rok coraz gorzej ludzi traktowali. Odeszłem i pracuje w podobnej firmie i różnica między niebem a ziemią. Wyzysk ludzi za grosze i nie polecam firmy na dzień dzisiejszy już!
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.11.2012 06:43

    Inne

    Niezgadzam sie z negatywami na temat firmy jestescie niepowazni.Pracowalam tam i chwale po dzis dzien,odeszlam z powodow rodzinnych jak by tylko byla taka mozliwosc wracam w minute.Pozdrawiam niedowiarkow
    ReviewUserIcon
    anonimka

    18.11.2012 12:31

    Inne

    Banda [usunięte przez moderatora]nie płacą za nadgodziny,wyzysk pracowników,marne dotacje na niepełnosprawnych. Wyzysk totalny!!!
    ReviewUserIcon
    zawiercie

    15.11.2012 22:06

    Inne

    Pracowałem w Ever 7 lat ochrona i serwis sprzątający,Firma b.dobra wspaniali ludzie (kierownictwo z Krakowa) p. [usunięte przez moderatora] inni,szkoda że skończył się kontrakt z Vattenfall.pozdrawiam wszystkich.
    ReviewUserIcon
    guńka

    12.11.2012 11:32

    Inne

    A może byś się człowieku przedstawił jak kogoś negujesz. Wszystkie przeważnie opinie są anonimowe. Podpiszcie się pod własnymi słowami i osądami. Uważam , że źle piszą przeważnie osoby ,co to do pracy przychodzą, acz kolwiek pracować się niechce. A za siedzenie na (usunięte przez administratora) e niestety nie płaci się. Jak byście pracowali ok. było by dobrze. Więc zamiast narzekać do pracy się weźcie.
    ReviewUserIcon
    piotrek

    06.11.2012 10:40

    Inne

    to teraz ci się przypomniało po roku z tym odśnieżaniem,ja jakoś odśnieżałem w zeszłym roku i pieniązki dostałem,pracuję od roku i jakoś nie miałem takich problemów
    ReviewUserIcon
    PK

    02.11.2012 16:24

    Inne

    zdziwionaIWONA - 2012-11-02 13:04:36 tekla - 2012-10-05 16:54:51 anonimka - 2012-08-06 11:54:52 O czym tu mówić! Jak chce się większe pieniądze uzyskać z refundacji od nich to tłumaczą się tym że mają wiele osób którym muszą przyznać refundacje i rozdzielić pieniądze i nie na każdego starczy, co to za firma przyjazna niepełnosprawnym. Dostają państwowe pieniądze na każdego z nas a mówią że pieniędzy nie mają, to co z nimi robią!!!!? Może powinn się zająć nimi policja skarbowa zobaczyć gdzie państwowe pieniądze idą i na co są przeznaczone? Narobi śię takich firm ZPCH gdzie doją państwo z pieniędzy i mślą że są beskarni! A wszyscy mówiliśmy że PRL był gorszy a teraz co się dzieje, poństwo w państwie takie firmy jak EVER!!!Przykre ale jednak prawdziwe to co napisałaś! Prawdziwy zpch jeśli ma dużo osób niepełnosprawnych to ma duże dotacje,zwroty z podatku i ogromne refundacje. Tłumacząc że muszą rozdzielić pieniądze na inne potrzebujące osoby jest bez podstawna i nie uzasadniona merytorycznie, sami sobie zaprzeczają w ten sposób! Poprostu chcą uzyskać jak najwięcej na siebie, ale w ten sposób wiele osób odejdzie od nich bo konkurencja nie śpi i wyłapuje co lepszych i wykfalifikowanych osób. A wykfalifikowani pracownicy i z doświadczeniem są teraz na wagie złota! Jeśli proponują ci 1500złoty a do ręki dostajesz około 1100zł to taka firma długo nie pociągnie, bo ten sam pracownik za tą samą prace w podobnej firmie dostaje już 1600zł ale do ręki! Do tego pełny zwrot za leki, wczasy pod gruszą i trzynastą pensje, pełen zwrot za przejazd lub dowóz do i z pracy! Tak proszę Państwa, tak jest w prawdziwych firmach zatrudniająca osoby niepełnosprawne. Tłumaczenie że jest się małą firmą sami sobie zaprzeczają lub że jest kryzys - który wymyślili sami pracodawcy, jest kompletnym kłamstwem. Pozdrawiam i zalecam dokładniejsze szukanie ZPCH i w tedy można pracować godnie!Proszę o podanie adresu koorporacji która przyciąga do siebie pracowników \\\"na wagie złota\\\" w serwisie sprzątającym oraz proponuje im stawkę w 8-godzinnym czasie pracy 1600 zł netto w formie umowy o pracę. W zamian za informację z chęcia oddam Ci moją pierwszą uzyskaną wypłatę, ponieważ nie chce mi się wierzyć w cudeńka jakie tu wypisujesz. Jeżeli chcecie już mieć pretensję do kogoś to zacznijcie od narzuconego od Państwa prawa, który z roku na rok zwiększa opodatkowanie pracowników, przez co firmy chcąc się utrzymać na rynku proponują nam tzw. śmieciowe umowy. Poza tym nie jesteśmy już w czasach komuny, gdzie tylko w firmach państwowych oferowano pracownikom 13nastki, co w dzisiejszych czasach również im się ukróciło...niestety jakie Państwo takie firmy. Jeśli jesteście tacy wykwalifikowani to wyjedźcie z kraju, gdzie napewno znajdziecie zadowalające was zarobkiZdziwiona... Nie chce obrażać Cię ale mylisz się i to bardzo! Wiele firm już podkupuje pracowników i to za wiele większą kwote niż w everze dają razem z dotacjami i bóg wie jeszcze z czym. O tym się nie mówi ale tak jest i w ten sposób mnie podkupiła konkurencja i to szczerze mówie. Na początku oferowali 1600zł do ręki ale się wachałem, więc po miesiącu zadzwonili i zaoferowali 1800zł do ręki, zgodziłem się bez wachania! W obecnej chwili jestem Koordynatorem i moje wynagrodzenie jest już o wiele większe. Niema nic za darmo oczywiście, pracy mam co nie miara aby ogarnoć moje obiekty ale nie narzekam. W ever nie miałem żle ale wynagrodzenie już było okropnie niskie i w firmie nie reagowali na to że człowiek upomina się o podwyszkie! Powiem tak przeciętne wynagrodzenie pracownika utrzymania czystości to już 1500zł do ręki za 8godz. pracy w 5dni w tygodniu a weekendy są 150% płatne. Więc jeśli się krytykuje czyjąś wypowiedz narpierw trzeba się upewnić i zbadać konkurencje aby muc wypowiedzieć się na wyżej wymieniony temat! Bardzo teraz podniosły podobne firmy wynagrodzenie aby muc utrzymać się na rynku i nie wypaść z gry! Niechce pisać gdzie tak zarabia się dobrze bo mam szacunek na byłego pracodawce ale jak zobacze podobną wypowiedz to obiecuje że podkupie i ja pracowników z everu! Bez obrazy i proponuje trochę przebadać rynek i nie myśleć tylko o własnym stołku ale o tych ludziach pod tobą! Pozdrawiam \"PK\" Bez obrazy prosze. ;-)
    ReviewUserIcon
    zdziwionaIWONA

    02.11.2012 13:04

    Inne

    tekla - 2012-10-05 16:54:51 anonimka - 2012-08-06 11:54:52 O czym tu mówić! Jak chce się większe pieniądze uzyskać z refundacji od nich to tłumaczą się tym że mają wiele osób którym muszą przyznać refundacje i rozdzielić pieniądze i nie na każdego starczy, co to za firma przyjazna niepełnosprawnym. Dostają państwowe pieniądze na każdego z nas a mówią że pieniędzy nie mają, to co z nimi robią!!!!? Może powinn się zająć nimi policja skarbowa zobaczyć gdzie państwowe pieniądze idą i na co są przeznaczone? Narobi śię takich firm ZPCH gdzie doją państwo z pieniędzy i mślą że są beskarni! A wszyscy mówiliśmy że PRL był gorszy a teraz co się dzieje, poństwo w państwie takie firmy jak EVER!!!Przykre ale jednak prawdziwe to co napisałaś! Prawdziwy zpch jeśli ma dużo osób niepełnosprawnych to ma duże dotacje,zwroty z podatku i ogromne refundacje. Tłumacząc że muszą rozdzielić pieniądze na inne potrzebujące osoby jest bez podstawna i nie uzasadniona merytorycznie, sami sobie zaprzeczają w ten sposób! Poprostu chcą uzyskać jak najwięcej na siebie, ale w ten sposób wiele osób odejdzie od nich bo konkurencja nie śpi i wyłapuje co lepszych i wykfalifikowanych osób. A wykfalifikowani pracownicy i z doświadczeniem są teraz na wagie złota! Jeśli proponują ci 1500złoty a do ręki dostajesz około 1100zł to taka firma długo nie pociągnie, bo ten sam pracownik za tą samą prace w podobnej firmie dostaje już 1600zł ale do ręki! Do tego pełny zwrot za leki, wczasy pod gruszą i trzynastą pensje, pełen zwrot za przejazd lub dowóz do i z pracy! Tak proszę Państwa, tak jest w prawdziwych firmach zatrudniająca osoby niepełnosprawne. Tłumaczenie że jest się małą firmą sami sobie zaprzeczają lub że jest kryzys - który wymyślili sami pracodawcy, jest kompletnym kłamstwem. Pozdrawiam i zalecam dokładniejsze szukanie ZPCH i w tedy można pracować godnie!Proszę o podanie adresu koorporacji która przyciąga do siebie pracowników \\\"na wagie złota\\\" w serwisie sprzątającym oraz proponuje im stawkę w 8-godzinnym czasie pracy 1600 zł netto w formie umowy o pracę. W zamian za informację z chęcia oddam Ci moją pierwszą uzyskaną wypłatę, ponieważ nie chce mi się wierzyć w cudeńka jakie tu wypisujesz. Jeżeli chcecie już mieć pretensję do kogoś to zacznijcie od narzuconego od Państwa prawa, który z roku na rok zwiększa opodatkowanie pracowników, przez co firmy chcąc się utrzymać na rynku proponują nam tzw. śmieciowe umowy. Poza tym nie jesteśmy już w czasach komuny, gdzie tylko w firmach państwowych oferowano pracownikom 13nastki, co w dzisiejszych czasach również im się ukróciło...niestety jakie Państwo takie firmy. Jeśli jesteście tacy wykwalifikowani to wyjedźcie z kraju, gdzie napewno znajdziecie zadowalające was zarobki
    ReviewUserIcon
    Zbyszek Ł

    30.10.2012 17:06

    Inne

    Banda [usunięte przez moderatora] nie płacących za nadgodziny. W zeszłą zime pracowałem na złotych tarasach i po godzinach odśnierzałem a kierowniczka [usunięte przez moderatora] nawet dziękuje nie powiedziała tylko zaczeła wyzywać mnie i powiedziała że nikt nie zapłaci mi za nadgodziny. [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    adaś

    11.09.2012 15:38

    Inne

    [usunięte przez admina] >Ta firma to poraszka....................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    agula1973

    01.09.2012 20:19

    Inne

    Jeżeli ktoś idzie do pracy z przekonaniem ..... czy się stoi, czy się leży to pensja ogromna się należy.Trzeba było kończyć szkoły, studia , a nie teraz się nad sobą użalać.
    ReviewUserIcon
    PK

    21.08.2012 14:34

    Inne

    A ja powiem tak, czekam na odpowiedż na moje podanie o podwyszkie już trzeci miesiąc kierowane do dyrekcji i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi,ani pozytywnej ani negatywnej. Jeśli firma odpowiada tak długo na moje podanie to ja potraktuje ich tak samo. Pracownika z doświadczeniem olewają totalnie!!!
    ReviewUserIcon
    anonim z firmy

    20.08.2012 11:21

    Inne

    anonim - 2012-08-08 10:04:25 To nie jest przyjazna firma nawet na zwykłych pracowników!!!Gdyby nie unijne pieniądze i państwowe za zatrudnianie osób niepełnosprawnych to ta firma znikneła by z rynku tak szybko jak się pojawiła!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.08.2012 10:04

    Inne

    To nie jest przyjazna firma nawet na zwykłych pracowników!!!
    ReviewUserIcon
    ILONA

    11.07.2012 15:05

    Inne

    Fakt, daleko im do normalnego zakładu pracy chronionej!
    ReviewUserIcon
    ana

    30.05.2012 15:51

    Inne

    To co w tym roku paczek dla dzieci nie będzie? Chyba firma schodzi na psy już na całego!!!
    ReviewUserIcon
    warszawa

    30.04.2012 20:02

    Inne

    firma ever jest godna polecenia pracowałem u nich 2 lata pieniądze na czas a nawet z 1 dzień wcześniej tylko muszę dodać że u nich to pracowałem w ochronie nie wiem co się dzieje na sprzątaniu ogólnie polecam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EVER GRUPA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - EVER GRUPA

    Arkuszowa 39 01-934 Warszawa

    NIP:5261020441

    KRS:0000038562

    https://www.grupaever.com.pl/
    Branża główna: Sprzątanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    PAPA SMERF

    08.04.2012 12:57

    Inne

    Tak jest jak niema już związków zawodowych i praodawcy robią co chcą z nami!!!
    ReviewUserIcon
    osa

    30.03.2012 17:50

    Inne

    Faktycznie zwykły pracownik nie ma za wesoło w firmie. Poniżej średniej krajowej,ŚMIECH!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.01.2012 01:58

    Inne

    jezeli uwazasz ze pracuja tam wiesniaki po podstawowce i emeryci bez sil to co ty tam robiles
    ReviewUserIcon
    anonim z everu

    17.01.2012 18:43

    Inne

    Nikt was na siłe w firmie kaleki nie trzyma, wypad z firmy bo chleb odbieracie nam nieudaczniki!!!
    ReviewUserIcon
    PK

    13.01.2012 19:47

    Inne

    Do mojego przedmówcy! Niewiem czemu człowieku tak mówisz że nić nie można załatwić?! Ja pracuje może za krudko ale już byłem trzy razy w biurze i moje odczucie jest inne! Pojechałem po zaświadczenie i potraktowano mnie normalnie i załatwiłem wszystko od ręki bez problemu! I nikt nie wydał mi się burakiem i zle mnie nie potraktował!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.12.2011 18:09

    Inne

    Fakt Firma ta niema za nic swoich pracowników. A w biurze coś się dowiedzieć lub załatwić to zapomnijcie. Takich buraków nie uczynnch tam spotkacie że lepiej nie mówić! Takich jak ever firm powstało jak grzyby po doszczu tak zwane zakłady chronione, tylko z nazwy nimi są!!! Za te pieniądze co u nich zarobicie to w konkurencji więcej dostaniecie a środki dofinansowujące bez problemów uzyskacie dla siebie!!! Ever szczypie się z każdą złotówką dla swoich pracowników, ale przyjdzie czas i to niedługo że zaczym się ocknie to będzie za póżno i pracownicy im odejdą z firmy. Osoby z grupą nie są głupi jak firma uważa i wiedzą co im się nalerzy i w takich firmach mogą przebierać do woli!!! Nie polecam firmy Ever grupa a napewno osobą z grupą i niech omijają tą firme z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    szejker32

    01.01.2017 23:19

    Inne

    głupoty piszecie ja pracuje w Ever Grupie już 5 lat i wcale nie narzekam
    ReviewUserIcon
    CCC>

    23.12.2011 16:07

    Inne

    Totalne bzdury!!! Firma nie gogna zaufania. Moja matka pracując w tej firmie dowiedziała się przed świętami że musi sobie prace szukać od noweg oroku, po wieloletniej nienagannej pracy dla nich, tak bez przyczyny, ani dzięuje ani przepraszam. Zero szacunku dla pracowników!!!!
    ReviewUserIcon
    xxx

    12.12.2011 21:47

    Inne

    powiem tak:pracowalem w Ever na obiekcie Triniti Park u Pana Tomka czlowiek do rany przyłóż pieniadze zawsze na czas malo tego jak bylo trzeba [usunięte przez moderatora] rowno z nami jak sie tylko chcialo to i zarobic mozna bylo. Fakt faktem zostalem zwolniony za (alkohol) moja wina do nikogo nie ma pretensji ale firma jestgodna polecenia.Pozdrowienia dla Pana [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    007

    12.12.2011 21:39

    Inne

    Witam wszystkich! Firma Ever Grupa to jedna z najlepszych firm w zakresie sprzatania. Pracuje z fajnymi ludzmi, wszystko mozna zalatwic i pracuje juz kilka miesiecy i nigdy nie bylo problemu z pieniedzmi wiec jesli ktos mowi ze nie mial zaplacone to niech sprawdzi w jakiej firmie pracowal bo napewno nie w Ever. Czytajac wasze opinie zastanawiam sie nad tym czym warszawiak rozni sie od \"wiesniaka\"-chyba tylko tym, ze wrszawiak na niczym sie nie zna i zamiast zabrac sie za prace to wystawia jakies smieszne komentarze(brudasy). A odnoszac sie do komentarzy na temat Złotych-człowieku mysle ze masz kompleksy ze w centrum handlowym jest czysciej niz u ciebie w domu bo widziesz ja tez tam czesto bywam i widze co innego niz ty albo tez ci sie firmy pomieszaly bo zakladam ze sporo ich zmieniles i byles taki \"dobry\" ze wszedzie cie wyrzucali hahah. Co do zarobków- jesli chcielibyscie pracowac 8godz i zarabiac 5tys zł to trzeba bylo sie uczyc a w Ever istnieje takie cos jak dodatki na w weekend albo mozna dogadac sie z kierownictwem i napewno cos znajda dodatkowo-dla chcacego nic trudnego.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.12.2011 16:42

    Inne

    anonim - 2011-07-24 15:10:28 Do PK, człowieku spadło ci coś cięrzkiego na głowe, w tej firmie garba osiągniesz tylko!!! Kariery tam nie zrobisz napewno!!! Faktycznie chyba firmy pomiliłeś, co ty chcesz osiągnoć, napewno nie awans tylko garba i niedługo wspomniesz że mam racje! Lepiej zmień firme.
    ReviewUserIcon
    lidia@ll9

    01.11.2011 20:32

    Inne

    Właśnie poprzyjmują rosjanki itp. i myślą że mogą nami pomiatać. Jeśli mieszkamy i wynajmujemy mieszkania w polsce to liczymy na godne wynagrodzenie!!!
    ReviewUserIcon
    anonim-pracownik

    26.10.2011 20:39

    Inne

    Do kolegi PK, ty jesteś normalny, gzdzie chcesz awansować, jako kto, na dyrektora czy co?! Weś się za robote albo fora ze dwora, bo awans dostaniesz ale wypowiedzenie! Taka firma jak ever nie daje awansów i podwyrzek, wspomnisz moje słowa jak chcesz pracować w ever!
    ReviewUserIcon
    PK

    18.10.2011 16:06

    Inne

    Narpierw odniose się do mojego przedmówcy; prawdopodobnie pracowaliśmy na tym samym obiekcie tylko ja go znam z nazwy jako Uniwersytet na wyścigach. Tak zgadza sie tam bendzie rotacja pracowników do puki będą tam osoby pracowały które mają więcej dopowiedzenia niż brygadzistka i kierownik razem wzięci. No cóż pewnie odpowiada to firmie ever. Ale to nie mój problem! Dziś dowiedziałem się ciekawych rzeczy np. o kwocie dofinansowania za przejazd, śmiech i jeszcze raz śmiech. Z kond oni biorą takie kwoty! Jak powiedziałem o kwocie dofinansowania w PFRON-ie to śmiechem wybuchneli tam. Ale niema tego złego co na dobre by nie wyszło, w PFRON-ie dali mi namiary na pare firm jako zakłady pracy chronionej, gdzie są wspierane przez nich jako rzetelne i przyjazne firmy dla osób niepełnosprawne. Niech EVER zastanowi się bo potraci pracowników dobrych na obiektach, chyba że stosują praktykie że mówią że do nich dzwiami i oknami ludzie idą. Popracują miesiąc lub dwa i podziękują a tu chodzi aby firma miała dobrą opinie i pracownik chwalił sobie pracodawce a nie mówił że oszukują go na karzdym kroku jak mogą. Zadowolony pracownik jest wydajniejszy i jest wizytówką firmy, jest to sprawdzone i udowodnione!!! Powiem tak, narazie moja praca dalej w tej firmie widnieje pod wielkim znakiem zapytania, pracuje z dobrymi ludzmi i "kierownik obiektu" i również "brygadzistka" jest w porządku naprawde ale za coś człowiek musi utrzymać rodzine!
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.10.2011 22:02

    Inne

    anonim - 2011-10-07 18:58:51 anonim - 2011-10-07 10:46:01 firma straszna przyklad-syf na złotych tarasach.jestem stałym bywalcem tego obiektu i obserwuję.są tam od kwietnia i zapuścili go .nigdy czegoś takiego tam nie było.w łazienkach brud i smród na futkorcie wszystko się aż lepi stoliki krzesła nawet poręcze z nierdzewki. tylko czekać jak wybuchnie tam jakaś epidemia a co na to DYREKCJA ZŁOTYCH TARASÓW Toś ty człowieku nie widział jeszcze Szkoły Wydziału Zarządzania w warszawie na szturmowej, windy btudne, łazienki koło kibli syf a klatki jak by burza przeszła! Stracą obiekt jak nic. A brygadzistka tempak na dodatek! Kiedyś było inaczej i lepiej tam jak było nas więcej, teraz co jedna osoba to lepsza przychodzi do pracy tu. Kierownik wie i nic sobie z tego nie robi a dała btygadzistkie na obiekt taką że podstaw pracy nie zna!!! Dajcie spokój, co poradzicie że takie rzeczy się dzieją w firmie. Wszędzie wtrafi się jakaś czarna owca. Zaczym powiedzieć o swoich uwagach kierownikowi(kierowniczce) obiektu aby sytułacja zbyt daleko nie zaszła to żale wylewacie tu. Powiem tak pracowałem za jednym z tych obiektów. Fakt brygadzistka jaka była ale była w porządku!!! Może co do pracy nie była pojętna ale starała się bardzo, nikt z nas nie jest alfą i omegą, niema takich ludzi! Jako człowiek był w porząku ale ludzi miała nieodpowiednich na obiekcie! Ja tam byłem za zastępstwie na weekendy powiedzmy przez okoł miesiąca i miałem dosyć. Obiekt fakt super i z odpowiednimi ludzmi można obiekt długo utrzymać, ale z tymi co ja byłem i widziałe to oni mają więcej dopowiedzenia niż brygadzistka i kierownik obiektu. Ciągle płakali że cięrzko i że dodatkowe prace są płacone osobno, to po co oni tam są aby dobre wrarzenie robić?! Powiem tak jeśi komuś nie pasuje praca w firmie to droga szeroka!!! Ja też uważm ża za taką pensje w tej firmie podobną prace znajdziecie gdzie indziej! Ja mam naprzykład inne anbicje i jak będe miał okazje i sposobność to odejde z dnia na dzień jeśli zaczną mnie tylko rolować Chyba że zaproponują mi coś bardziej odpowiedzialnego i godnego uwagi. Pozdrawiam wszystkich i czasem zastanówcie się nad tym co piszecie bo może niektóre sprawy można załatwić we wnątrz firmy bez problemu!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2011 18:58

    Inne

    anonim - 2011-10-07 10:46:01 firma straszna przyklad-syf na złotych tarasach.jestem stałym bywalcem tego obiektu i obserwuję.są tam od kwietnia i zapuścili go .nigdy czegoś takiego tam nie było.w łazienkach brud i smród na futkorcie wszystko się aż lepi stoliki krzesła nawet poręcze z nierdzewki. tylko czekać jak wybuchnie tam jakaś epidemia a co na to DYREKCJA ZŁOTYCH TARASÓW Toś ty człowieku nie widział jeszcze Szkoły Wydziału Zarządzania w warszawie na szturmowej, windy btudne, łazienki koło kibli syf a klatki jak by burza przeszła! Stracą obiekt jak nic. A brygadzistka tempak na dodatek! Kiedyś było inaczej i lepiej tam jak było nas więcej, teraz co jedna osoba to lepsza przychodzi do pracy tu. Kierownik wie i nic sobie z tego nie robi a dała btygadzistkie na obiekt taką że podstaw pracy nie zna!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2011 10:46

    Inne

    firma straszna przyklad-syf na złotych tarasach.jestem stałym bywalcem tego obiektu i obserwuję.są tam od kwietnia i zapuścili go .nigdy czegoś takiego tam nie było.w łazienkach brud i smród na futkorcie wszystko się aż lepi stoliki krzesła nawet poręcze z nierdzewki. tylko czekać jak wybuchnie tam jakaś epidemia a co na to DYREKCJA ZŁOTYCH TARASÓW
    ReviewUserIcon
    jeszcze pracownik

    29.09.2011 16:52

    Inne

    Orzeczenie dają przewarznie w starostwie najbliszym lub trzeba się dowiedzieć w gminie gdzie urzęduje lekarz orzecznik danego rejonu zameldowania gdzie się mieszka. P.S: awans chyba żart, nie wtej firmie, nie znam takiego który by awansował z miotły na wysze stanowisko!!! A jak ktoś tak mówi to bajki rozsiewa i nieprawde.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    29.09.2011 08:17

    Inne

    a awansować też można wiem to na swoim przykładzie :) [ pozdrowienia dla pwc :) ]
    ReviewUserIcon
    pracownik

    29.09.2011 08:11

    Inne

    Pracuje w tej firmie trzy lata i nie narzekam. Po dwóch miesiącach dostałam umowę o pracę ( nie mam grupy inwalidzkiej ) gdzie tak szybko dają? Od dwóch lat jestem tam brygadzistką i nie uważam siebie ani mojej kierowniczki za debila !!! Wszędzie trzeba pracować a że mają wymagania to nie jest nic dziwnego utrzymują obiekty na dobrym poziomie i dzieki temu nie wyrzucają nas z nich. Pracowałam już na kilku obiektach i nie widziałam żeby był tam obóz pracy. A wynagrodzenie zawsze jest na czas i zawsze mi się zgadza co do złotówki !!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.09.2011 15:08

    Inne

    bolt - 2010-08-06 03:15:23 jedna wielka kpina. Z ofertą Człowieku, jak Ty jesteś lepszy pan i tak ludzi opluwasz, to pytam się: Co tam robiłeś?? Sam poszedłeś do takiej roboty! A firma nie jest wcale najgorsza, wypłacają w terminie i tyle co się należy.

    Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.