opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EVER GRUPA

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 1629 ocen
Opinie(1941)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1941)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj GRUPĘ EVER
  • .
  • O firmie
  • .
  • Branże
  • .
  • Usługi
  • .
  • CSR
  • .
  • Wspieramy niepełnosprawnych!
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

Poznaj GRUPĘ EVER

O firmie

Branże

Usługi

CSR

Wspieramy niepełnosprawnych!

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Nowy Dwór Mazowiecki - Ever Grupa Sp. z o.o.
Warszawa - Ever Grupa sp zoo

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o EVER GRUPA

Opinie

Opinie o EVER GRUPA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • 22
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EVER GRUPA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anka

    17.01.2014 20:53

    Inne

    u nas na obiekcie to żeby dostać scierki to 5 miesięcy się prosilyśmy i wiecznie że towar nie dojechał,a dopiero jak ktos z biura zwrócil uwagę że scierkami smierdzącymi wycieramy w kuchni to nagle i nowe sie znalazły,ale dopiero jak była skarga,normalka.
    ReviewUserIcon
    Zohan

    15.01.2014 18:09

    Inne

    Jedna wielka masakra nie zaczynajcie wogule z tą firmą. Wypłaty nie w terminie, ludzi mają za nic przykładowo obowiązkowe spotkania o 8 rano podczas gdy pracownicy pracują na nocki 23-5 a w dodatku te spotkania często są odwoływane lub bezcelowe obiecują zakup sprzętu a jak się okazuje gardzą nawet pieniędzmi na gąbki za "dwa piątką" z biedronki... Lipa nie polecam
    ReviewUserIcon
    OLA..

    13.01.2014 18:34

    Inne

    Pierwszy raz mam przyjemność pisać na tym portalu,firmę mogę pochwalić za rzetelne wypłacanie i na czas wynagrodzenia.Pracując w niej długi czas i nigdy nie było nawet opuznień za to wielki plus.Ale też jest wiele brudów,pod wieloma względami jest gorzej,dlaczego państwo nie reagują jak do biura są skargi na brygadzistki?i to wielokrotnie na te same.Nawet w biurze jest głośno.Dlaczego nawet pracownicy którzy pracują na umowy zlecenia przez kilka lat są zwalniani z godziny na godzinę pracując przez wiele lat w tej firmie,czy nie można się zmobilizować i powiadomić pracownika wcześniej a nie zostawiać na bruku bez środków do życia,i proszę nie mówić że tak nie jest, tak wiele kosztuje poinformowanie pracowników o wiele wcześniej poszukaj innej pracy.Kto podejmuje w firmie takie decyzje??????? Brygadzistki jak ona nimi zostają przecież co niektóre to nie mają żadnego doświadczenia i same się tym chwalą nawet moja taka jest po prostu kobita z ulicy z przeszłością.Dlaczego do prezesa tak trudno się dostać,przecież pan jest dla pracowników,wiele rzeczy do pana nie dociera dlatego powinien mieć pan kontakt z pracownikami.Czy naprawdę trzeba wyciągać telefon i nagrywać paskudne zachowania brygadzistek i kierowniczek bo pan o tym nie wie.????? każdy o wszystkim wie,tylko dlaczego tak trudno to zmienić.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Anka

    03.01.2014 23:50

    Inne

    moja koleżanka sprzatała biuro gdzie kierowniczką była (usunięte przez administratora),i z dnia na dzień została zwolniona,przez wiele miesięcy żadnych skarg więc co się stało...i co się okazało że agnieszka szukała miejsca dla koleżanki swojej matki,i rzeczywiście dziewczyna zaczeła tam pracować.A najlepsze jest to że ta dziewczyna już wczesniej pracowała w everze i praca się nie podobała i z wielkim hukiem odeszła zarzekając się że nigdy nie wróci.......WIEC NIECH NIKT NIE MÓWI CZY PISZE ŻE NIE MA KOMBINOWANIA BO JEST,WYSTARCZY BYĆ BRYGADZISTKĄ MOŻNA WSZYSTKO.
    ReviewUserIcon
    dora

    12.02.2014 10:28

    Inne

    Jeżeli się nie mylimy to (usunięte przez administratora) ,teraz pracuje na rondzie onz,na nocną zmianę(usunięte przez administratora) która pracowała 5 lat w everze(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    KAŚKA.......

    12.12.2013 16:57

    Inne

    Ta,te kontrole to taka ściema,pic na wode,fotomontaż......wszystko ustawione.Panie prezesie przecież my mamy oczy,widzimy i słyszymy.A poza tym przede wszystkim najpierw powinna być przeprowadzona jaka kolwiek rozmowa z pracownikami.
    ReviewUserIcon
    mańka

    09.12.2013 19:36

    Inne

    kontrole powinni zrobić chyba wszędzie bo na nikturych obiektach ludzie to jak jakieś węźniowie bez praw są traktowani kierowniczki myślą że wszystko mogą z pracownikiem zrobic nawyzywac ponirzać kazac robić to co nalerzy do innej osoby za darmo a ci z biura tylko udają ze nic nie wiedza i o niczym nie słyszeli
    ReviewUserIcon
    STACHU

    04.01.2014 19:22

    Inne

    U NAS NA OBIEKT PRZYCHODZIŁA JAKAŚ BOŻENA,PODOBNO MIALA ROBIĆ KONTROLĘ,ALE NAWET PO KILKU SKARGACH PRACOWNIKÓW DO NIEJ I ROZMOWACH NIC TO NIE DAŁO.PRZYSZŁA JEDNYM UCHEM WPUŚCIŁA DRUGIM WYPUŚCIŁA,PAPIEROSKA ZAPALIŁA,KAWKĘ WYPIŁA I POSZŁA.APOTEM OKAZAŁO SIĘ ŻE TO KOLEŻANKA NASZEJ BRYGADZISTKI.ALE OBCIACH ALE NAJLEPSZE TO ŻE ONE MYŚLAŁY ŻE PRACOWNICY O NICZYM NIE WIEDZĄ, OBCIACH OBCIACH
    ReviewUserIcon
    stary

    08.12.2013 20:22

    Inne

    Młody jak bym miał siłę i zdrowie to bym kierowniczki przyciskał za więcej nisz 9 zł jak na młodego to słabiutko ci poszło
    ReviewUserIcon
    lufka.....

    05.12.2013 21:27

    Inne

    Ciekawe czy wszystkie zolzy już odeszly z ever??????
    ReviewUserIcon
    szop pracz....

    09.12.2013 18:03

    Inne

    Odejść nie odeszły ale za tą najgorszą to w końcu się wzieli,jest co róż kontrolowana,więc troche zmieniła nastawienie do ludzi....i może jej to na zdrowie wyjdzie.
    ReviewUserIcon
    Młody

    04.12.2013 20:45

    Inne

    Ja pracowałem w PWC jako Pan techniczny. I jak dobrze przycisnąłem kierowniczkę to 9 zł na godzinę dostałem. Praca nie jest trudna ale czasami męcząca. Zawsze wszystko jest na już. Nie pracuje tam już ale miło wspominam tam pracę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    robol

    27.11.2013 19:06

    Inne

    no gdzie jest kasa ja też pytam
    ReviewUserIcon
    tyru

    24.11.2013 23:09

    Inne

    skoro cztyta to forum nasze biuro to mam pytanie jak długo w tej firmie będzie praktykowane wyzyskiwanie pracowników tzn że jeden pracownik obrabia 2 albo 3 etaty pracuje dość długo w firmie zaliczyłam kilka obiektów jeżdze na zastempstwa i widze co sie dzieje i jeszcze pytanie kto bierze kase za te etaty które obrabia jedna osoba bo przecierz pracownik który to obrabia dostaje tylko zjebe że sie nie wyrobił albo że będzie zwolniony jak mu sie cos nie podoba
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK

    04.11.2013 20:52

    Inne

    (usunięte przez administratora) gada coś innego nie wiadomo kogo słuchać porażka szef kierownik i chyba zastępca kierownika co dzień każdy coś zmieniał praca cieżka za grosze i umowa (usunięte przez administratora)oczywiście
    ReviewUserIcon
    pablo

    16.10.2013 16:33

    Inne

    pracowalem na pwc ul armi ludowej 14 na noce niepolecam ------omijajci ten obiekt z daleka i zmiencie firme 7zlotych co placa to haNba i pozdrawiam paweL
    ReviewUserIcon
    Robson

    09.10.2013 20:22

    Inne

    Prawnik - 2013-10-09 17:06:33 Ludzie jeżeli macie jakiekolwiek potwierdzenie tego co piszecie to powinniście to zgłosić jako przestępstwo,Jestem zaskoczony takimi oskarżeniami bo są poważne,od tego są odpowiednie instytucje.Policja,prokuratura,a nawet programy interwencyjne w telewizji które nagłaśniają sprawy.Są prawnicy którzy pomogą.widać że nie pracowaliśc jesteś jednym 3 dopasow kierowniczek tyka patrzeć jak was [usunięte przez modetratora] I ani na złotych ani na rondzie nie pracowałeś nie gadaj takich bzdur że jest extra klimat człowieku jest na obiektach [usunięte przez modetratora] i nic więcej tylko patrzeć jak prezes straci obiekt i was wszystkich łącznie wypierdoli nie patrząc na matkę i córiokę i tym podobne łącznie z tobą grubasie czyli jednym z wielki z jednych odpierdalacz panna ciebie toyota dawna szykuję się hockey tylko ludzie na razie milczą także nie bądź spokojny czy dzień czy w nocy będę patrzył i obserwował jak ciebie szybciutko [usunięte przez modetratora] z całą resztą łącznie wyp rzucał grzecznie mówiąc
    ReviewUserIcon
    Prawnik

    09.10.2013 17:06

    Inne

    Ludzie jeżeli macie jakiekolwiek potwierdzenie tego co piszecie to powinniście to zgłosić jako przestępstwo,Jestem zaskoczony takimi oskarżeniami bo są poważne,od tego są odpowiednie instytucje.Policja,prokuratura,a nawet programy interwencyjne w telewizji które nagłaśniają sprawy.Są prawnicy którzy pomogą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.10.2013 18:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    13.10.2013 22:21

    Inne

    dobrze ze ostrzega przed zlodzejaszkami u mnie na obiekcie też były osoby z lepkimi łapami chociaż zgłaszałyśmy brygadzistce nic nie robiła bo mialy grupe ,a policje wzywać i robić zamieszanie o 20 zł czy kosmetyk ukradziony z torebki nie warto ,a ztym zgłaszaniem do biura to sie kobieto nie osmieszaj ta dziewczyna na recepcji jest gorsza niz bulterier wpuszcza tyko do lekarza nigdzie więcej sie nie dostaniesz a co dopiero do kogoś z zarzadu
    ReviewUserIcon
    Malgorzata,,,,,,

    26.10.2013 20:45

    Inne

    Niestety myli się pani,bo wystarczy zadzwonić na recepcję w firmie poprosić o numer do sekretariatu zarządu i dostaje go pani,i też wtedy zostaje pani poinformowana w jakich dniach i godzinach można zadzwonić,tam jest sekretarka ktora odbiera telefony,i zawsze można sie umówić,wystarczy powiedzieć w jakiej sprawie.....a jeśli chce być pani anonimowa to otrzyma pani mail pod który należy napisać.
    ReviewUserIcon
    Trele morele

    08.10.2013 18:45

    Inne

    Witam serdecznie czytelników ! Chcę tu zostawić swoją opinię choć nie jest dobra.Do [usunięte przez modetratora] brak słów to jak ona traktuje ludzi , pomyliła się co do pracy z ludźmi , powinna pracować w kanałach razem ze szczurami bo tam akurat jest jej odpowiednie miejsce pracy i tam właśnie może być całą koordynatorką .no cóż śmiem myśleć ze ta osoba była wychowywana z dala od ludzi więc nie ma zielonego pojęcia współpracy z ludźmi . Szefowa całego tego pierdolnika myślę że nie wie o oszustwach [usunięte przez modetratora] powinna zastanowić się czy taka osoba jest na odpowiednim stanowisku . A jeśli chodzi tu o [usunięte przez modetratora] to powiem krótko [usunięte przez modetratora] , byłam świadkiem nie jedno krotnie jak [usunięte przez modetratora] wchodząć na obiekt piła 2 setkę ale cóż córeczka pracuje to mamusi (usunięte przez administratora) uratuje a mało tego uważajcie kobiety na swoje torebki i pieniążki bo [usunięte przez modetratora] potrafi kraść pieniądze z portfela dosyć że pije to w dodatku kradnie , dlatego trzeba się kochani zastanowić chcąc w tej firmie pracować pozdrawiam i ostrzegam przed córeczką i mamusią jedna rządzi w dzień a 2 zaczyna rządzić od 18 do rana
    ReviewUserIcon
    bolek

    28.02.2014 12:07

    Inne

    A to Marzena jeszcze tam robi na rondzie onz???? Myslałem że spłaci córce wesele,i idzie w długą.Bynajmniej tak gadała.
    ReviewUserIcon
    zet

    07.10.2013 18:41

    Inne

    Co oznaczaja panowie techniczni I jako kto pracowalas osobo z obiektu pwc kobieta czy facet I co z tymi nocami
    ReviewUserIcon
    kkuurw

    06.10.2013 23:51

    Inne

    Bardzo polecam pracę na obiekcie PWC. Pani [usunięte przez modetratora] bardzo miła i pomocna, dziewczyny ogólnie też fajne. Są i Panowie techniczni ale to długa opowieść. Tylko dzień, noc nie polecam.
    ReviewUserIcon
    anonimek

    14.12.2013 20:08

    Inne

    Dzienna zmiana na PWC jest ok , szczególnie Pani brygadzistka. Kobieta ma klasę. Nocy nie polecam. Brygadzistka z nocy pracuje bez dnia wolnego bo kiedyś narozrabiała i teraz ma "karę" od pani kierownik.(usunięte przez administratora) Pani kierownik obiektu poproszona spotkanie z nocną zmianą olała ich kompletnie. Na obiekcie brak wózków serwisowych , te co są to wraki nadające się tylko na śmietnik. Brak odzieży roboczej
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    06.10.2013 14:23

    Inne

    [email protected] - 2013-10-05 12:27:11 mam zamiar podjac prace na obiekcie o nazwie w skrocie PWC czy ktos tam pracowal zna klimat miedzy ludzmi i czy pensja jest wyplacana na czas i jesli posiada sie st umiarkowany to czy zatrudniaja po okresie probnym na etat umowe.prosze o szczere wpisy,Pozdrawiam [usunięte przez modetratora] Jeśli posiadasz grupę to każdy zakład pracy chronionej przyjmie cię z otwartymi rękoma i po trzech miesiącach pracy próby dostaniesz umowę o prace na pewno! A le moja rada poszukaj gdzie indziej bo tu cię będą oszukiwać na wynagrodzeniu i godzinach pracy!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EVER GRUPA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - EVER GRUPA

    Arkuszowa 39 01-934 Warszawa

    NIP:5261020441

    KRS:0000038562

    https://www.grupaever.com.pl/
    Branża główna: Sprzątanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    05.10.2013 12:27

    Inne

    mam zamiar podjac prace na obiekcie o nazwie w skrocie PWC czy ktos tam pracowal zna klimat miedzy ludzmi i czy pensja jest wyplacana na czas i jesli posiada sie st umiarkowany to czy zatrudniaja po okresie probnym na etat umowe.prosze o szczere wpisy,Pozdrawiam [usunięte przez modetratora]
    ReviewUserIcon
    Anonim

    04.10.2013 19:51

    Inne

    Piotras - 2013-01-31 22:40:17 Ej, no sorry... firma jest duża, każdy z nas pracuje z innymi ludźmi i możemy mieć różne wrażenia. Ja tak jak mówiłem, trafiłem na fajny zespół i dobrze mi się pracuje - nie moge powiedzieć złego słowa. Prosze więc daj mi prawo do zachownia wlasnej opinii, ze ever to fajna firma dla pracownika. z góry bede wdzieczny.Do wszystkich niezadowolonych ze stołówki i sklepów w lg mława-niemartwcie się już niedługo stołówka i sklepy upadną dzięki pani kierownik,mławscy przedsiębiorcy już by chętnie przejęli catering w lg,mamy nadzieję że niedlugo im sięto uda
    ReviewUserIcon
    smakosz

    04.10.2013 19:35

    Inne

    masz ty racje pracownik LG kiedyś ta stołówka była o niebo lepsza!!! jakos inaczej jedzenie smakowało było odpowiednio doprawione no i jakość potraw była dużo lepsza. A teraz prawda jak by dla [usunięte przez modetratora] gotowali. A zaopatrzenie w sklepikach to juz tragedia!!!! BIEŻTA CO MATA BO NICZEGO INNEGO NIE DOSTANIETA!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    04.10.2013 19:29

    Inne

    pracownik lg mława - 2013-01-29 11:58:57 witam ostatnio w ever group lg mława zaszła zmiana kierowniczki cateringu oczywiście na gorsze!!! jedzenie które teraz tam się podaje nadaje się jedynie dla [usunięte przez modetratora]!!! zupy które teraz tam podają to zwykłe zalewajki na kartoflu!!! ostatnio ja podano zapiekankę to normalnie MASAKRA na makaronie do łazanek!!!! jedzenie bez smaku zupy z przed kilku dni!!! w sklepikach pustki a jak coś jest wielka drożyzna!!! ta pani co wcześniej prowadziła kuchnie to była prawdziwa kucharka niebyły to ogromne porcje ale wszystko miało smak i jedzenie było bardzo urozmaicone i przede wszystkim słuchała sugestii klientów a ta nowa jak za komuny bierz i won bo wcale nie dostaniesz!!!! mam nadzieje że wpis przeczyta prezes tej firmy i wyciagnie odpowiednie wnioskiPrawda teraz jeszcze sobie sprowadziła jakiegoś [usunięte przez modetratora] na nowego szefa kuchni!!!!! Cz prezes tej firmy nie widzi zagrożenia że może stracić taki obiekt? przecież ta nowa niby kierowniczka z tym swoim niby szefem kuchnia wcześniej doprowadzili do zamknięcia takiego punktu w innej podobnej firmie. Chyba że to jakaś nieudolna niby kucharka z dobrymi układami.Panie Prezesie stracisz pan obiekt jak nie zrobisz tam porządku !!!!!!
    ReviewUserIcon
    Pietras

    03.10.2013 20:46

    Inne

    Jakby tak bardzo były szkodliwe, to ktoś w koncu wniosl by skrage na nie. A tak to kazdy kuli ogon pod siebie i rezygnuje z pracy, albo wypisuje tutaj swoje zale... co prawda nie mialem "przyjemnosci" poznanc owych pań, ale jak kasa potrzebna to sie zaciska zeby i takie typy ignoruje. Dla mnie tam najwazniejsze, ze Ever placi na czas, bo slyszalem, ze to roznie w branzy bywa.
    ReviewUserIcon
    anka

    02.10.2013 18:56

    Inne

    pracownik - 2013-09-25 19:01:16 Napiszę krótko zawsze za wszystko wini się kogoś nad sobą a to że ciężko a że [usunięte przez modetratora] zarobki a że krzyczą a prawda jest tak że za dobrą pracę nikt na ciebie nie będzie krzyczał ?Napiszę krótka wiele pań które się nazywają BRYGADZISTKAMI nie ma pojęcia o pracy z ludzmi,są to przypadkowe osoby,z własnymi problemami,które już dawno powinny być wyrzucone na zbity pysk dodatkowo wyrzucone z paragrafem w papierach za [usunięte przez modetratora] na pracownikach.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    02.10.2013 16:05

    Inne

    Pracowalam w tej firmie i jedna brygadzistka wyzywala sie na pracownikach. Oprocz tego jesli ktos zle sie czuje i zglasza to do brygadzisty to oczywiscie kierownik daje wybor ze jesli nie przyjdzie to jest zwolniony. To jest CHORE!!!!!! Brak szacunku dla pracownikow
    ReviewUserIcon
    ..

    25.09.2013 19:43

    Inne

    pracownik - 2013-09-25 19:01:16 Napiszę krótko zawsze za wszystko wini się kogoś nad sobą a to że ciężko a że gówniane zarobki a że krzyczą a prawda jest tak że za dobrą pracę nikt na ciebie nie będzie krzyczał ?to jest praca fizyczna, często bardzo ciezka. placa za to 7zł to chyba szacunek jakiś sie nalezy co nie? jakby stawka byla 10zł/h to nikt by nie narzekal i pewnie bylby w stanie zniesc to ponizanie, a tak ludzie to co bydlo? za 50zl zlotych dziennie maja jeszcze wysluchiwac czyjegos bluzgania nad uchem? ludzie..
    ReviewUserIcon
    pracownik

    25.09.2013 19:01

    Inne

    Napiszę krótko zawsze za wszystko wini się kogoś nad sobą a to że ciężko a że gówniane zarobki a że krzyczą a prawda jest tak że za dobrą pracę nikt na ciebie nie będzie krzyczał ?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.09.2013 18:27

    Inne

    Ludziska wszędzie to samo,ja robie w hotelu w ever i to samo zaraz się zwalniam,o wszystko trzeba prosić o głupia chemie ,a jak poprosisz to już nie ma,za innych trzeba zapylac bo ludzie są dwa dni i koniec,jeszcze jedno dobre bo mamy spoko brygadzistke.
    ReviewUserIcon
    anka

    25.09.2013 18:27

    Inne

    Ludziska wszędzie to samo,ja robie w hotelu w ever i to samo zaraz się zwalniam,o wszystko trzeba prosić o głupia chemie ,a jak poprosisz to już nie ma,za innych trzeba zapylac bo ludzie są dwa dni i koniec,jeszcze jedno dobre bo mamy spoko brygadzistke.
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    24.09.2013 18:08

    Inne

    ludzie to mieliscie (usunięte przez administratora) z marzeną ,ja ponad ro temu z nia pracowałem to luzik by (usunięte przez administratora) nic sie nie czepiała ,chlała i byla w swoim żywiole,a jak nie to, to spala gdzie popadnie czy w kanciapie czy w palarni,naprawde luzik,nawet impry na dole robiła, jeszcze jakieś foty z nią mam.dla mnie ok babka była,myślalem że już nie robi,a na ktorym obiekcie robi.pozdro dla [usunięte przez modetratora].
    ReviewUserIcon
    @@@@@@....

    23.09.2013 17:01

    Inne

    Tak zgadza się i pewnie wszyscy sa tego samego zdania,ja pracowalam na rondzie onz bardzo długo ,od czterech miesięcy juz tam nie pracuję ,zwolniłam się DLACZEGO bo nie mogłam znieść [usunięte przez modetratora]a nocnej brygadzistki,ciągłych pretensji do mnie i koleżanek.Ta kobieta od nas niczego nie wymagała tylko ciągłymi krzykami nakazywała.A Czasem to mialyśmy wrażenie że jest w jakimś amoku,własnych niepowodzeń życiowych nie leczy się zlością na ludziach.Teraz pracuję nadal w ever i na innym obiekcie,ja sobie nie pozwoliłam na poniżanie.Ale mam nadzieję że ktoregoś dnia wszystko ukruci się tej kobiecie bo wiem że nadal coraz gorzej.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Anonim

    23.09.2013 09:28

    Inne

    Prywatna firma - 2013-07-17 22:30:19 Witam. Szukamy firmy zajmującej się sprzątanie, ale widzę że ta firma nie dba o własnych pracowników, o ich odpowiednie wyszkolenie, a tym samy nie dba o swojego pracodawce i nie jest to odpowiedni partner do współpracy. Dziękuję wszystkim pracownikom z ich opinie o tej firmie, gdyż nasza firma z siedzibą w strykowie i łodzi potrzebuje rzetelnej i odpowiedzialnej firmy zajmującej się sprzątaniem powierzchni magazynowej i jej ochroną, a ta najwidoczniej taka nie jestTa zdecydowanie taka nie jest. Firmę tworzą również pracownicy, ich znaczna większość. Jeśli podniósłby się poziom szacunku dla ludzkiej, ciężkiej pracy to może i opinie byłby inne. Wciąż szukają winy w pracowniku i przy pierwszej lepszej okazji wymieniają ekipę, a skoro system się nie sprawdza i źle działa to czy najpierw nie powinno sie wymienić ludzi zarządzających obiektami?
    ReviewUserIcon
    -

    23.09.2013 09:24

    Inne

    MONIKA - 2013-09-21 02:40:35 Tak tak rano zarządza [usunięte przez modetratora],a nocnymi zmianami jej [usunięte przez modetratora]......więc czego tu oczekiwać,jeden wielki chaos i [usunięte przez modetratora].Jak można zarządzać ludzmi jak ma się ze sobą problemy.......tylko w ever jest tak że na jednym tym samym obiekcie jest matka z córką......Czy zarząd everu to ludzie poważni.Panie prezesie co sie dzieje????? Święte słowa, córka wdała się w matkę i to co robi z ludźmi to w głowie się nie mieści. Sposób w jaki zwraca się do starszych osób i ogólnie pracowników razi na odległości. Zero wychowania i ludzkich instynktów czy odruchów. Jakby mogła to pewnie wszystkim naplułaby na twarz. Na palcach jednej ręki policzyłbym dni "spokoju", bez jej darcia i wyklinania moich współpracowników. Również pytam; gdzie jest zarząd?? gdzie jest prezes?? Firma w takiej sytuacji pozostawia wiele do życzenia...
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.09.2013 20:56

    Inne

    dajcie spokój a czy wy byście nie korzystali jak mogli byście.a jeszcze jak wszystko zostaje w rodzinie to tylko korzystać.A zreszta każdy o tym wie i w biurze,i na obiekcie,żadna tajemnica,,i nie raz były skargi na [usunięte przez modetratora] i nikt nic z tym nie zrobił bo wszystko zostaje w biurze między koleżankami i nic nie dociera do prezesa.Prezes o niczym nie wie ,tylko dowiaduje się z takich portali.
    ReviewUserIcon
    MONIKA

    21.09.2013 02:40

    Inne

    Tak tak rano zarządza [usunięte przez modetratora],a nocnymi zmianami jej [usunięte przez modetratora]......więc czego tu oczekiwać,jeden wielki chaos i [usunięte przez modetratora].Jak można zarządzać ludzmi jak ma się ze sobą problemy.......tylko w ever jest tak że na jednym tym samym obiekcie jest matka z córką......Czy zarząd everu to ludzie poważni.Panie prezesie co sie dzieje?????
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.09.2013 19:14

    Inne

    marcia - 2013-08-06 18:59:21 Drogie Panie.... - 2013-07-28 17:39:38 Drogie Panie ,dlaczego nie wnosicie skarg do biura na arkuszową,na swoje kordynatorki bądz kierowniczki,biuro nie ma świadomosci co się dzieje,takie sprawy trzeba zgłaszać ,poniżanie personelu jest w tej firmie nie jest dopuszczalne.Jeżeli jest naruszane wasze prawo,prosimy o tym powiadamiać.Jeżeli dysponujecie materiałami które obciążają wasze brygadzistki,kierowniczki,kordynatorki,możecie je przesłać anonimowo do biura.....Takie zachowanie nie będzie tolerowane....osobiście znam kilka osób które jeździły i informowały w biurze co dzieje sie na obiektach jak są traktowani pracownicy a szczególnie osoby z grupą ,ci ludze już nie pracują bo zostali zwolnieni ,ale mamy ze sobą kontakt a ponieważ panie kierowniczki i panie brygadzistki robią z ludzmi co chcą obcinają etaty dokładają innym tą prace niepłacąc ,niepłacą za nadgodziny wytwarzają atmosfere zastraszania i mobbingu ludzie albo po kilku dniach sami odchodza albo ci co dłużej pracują szukają lepszych firm,dziwie się prezesowi że woli przegrywać przetargi ,płacić kary na obiektach ,niż przyjżeć się pracy swoich kierowników i brygadzistów i poprostu ich przewietrzyć ,w biurze tak jak już ktoś napisał dokładnie wiadomo co wyrabia się z ludzmi ale taka jest polityka tej firmy,Oczywiście, że można sobie żyły wypruwać i na rzęsach stawać, ale [usunięte przez modetratora] ruszyć nie można, bo zaczęłoby śmierdzieć i wtedy dopiero byłby problem... a tak spokój. Dlaczego nikt się nie zainteresuje skąd te biedne kierowniczki mają pieniądze na wakacje za granicą skoro ich podstawa to zaledwie 1500zł (jest to kwota do jakiej się przyznają)? Ja Wam odpowiem skąd.. towar przeznaczony na jeden obiekt jest rozdzielany na trzy inne, tam gdzie w umowie jest trzech pracowników pracuje dwóch albo i jeden, często pracownicy muszą przemieszczać się pomiędzy obiektami. Kierownictwo chce jeden kij za dwa końce ciągnąć. A gdyby ktoś próbował się stawić, zaprotestować to i na to znajdą argument - masz umowę, masz być do dyspozycji. I kasa się nie będzie kręciła? A no będzie, bo gdzie pracownik z językiem na brodzie będzie oszczędzał papier i ręczniki tam kierowniczce wpadnie pieniążek :)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.09.2013 18:59

    Inne

    Czy mogę dostać mejla, gdzie, póki co, anonimowo przedstawię problem dopuszczenia się przestępstwa z kodeksu karnego? Rzecz działa się na rondzie i dotyczy [usunięte przez modetratora], więc jeśli jest więcej osób, choćby tu z forum, którzy posiadają jakiekolwiek materiały, proszę o ujawnienie się. Im więcej materiałów tym lepiej.
    ReviewUserIcon
    dfgbvdf

    17.09.2013 12:01

    Inne

    Jeśli będę miała pewność, że wszelkie materiały nie zostaną zignorowane to chętnie przedstawię dokumenty, które wskazują przekręty jakich dopuściła się (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.