opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EVER GRUPA

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 1629 ocen
Opinie(1941)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1941)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj GRUPĘ EVER
  • .
  • O firmie
  • .
  • Branże
  • .
  • Usługi
  • .
  • CSR
  • .
  • Wspieramy niepełnosprawnych!
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

Poznaj GRUPĘ EVER

O firmie

Branże

Usługi

CSR

Wspieramy niepełnosprawnych!

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Nowy Dwór Mazowiecki - Ever Grupa Sp. z o.o.
Warszawa - Ever Grupa sp zoo

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o EVER GRUPA

Opinie

Opinie o EVER GRUPA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EVER GRUPA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    lolek

    16.10.2014 22:04

    Inne

    Ja też pracowałem na Zlotych fakt osoby często się zmienialy, roboty w h...,trochę ganiali ale nie mam az tak negatywnych wspomnień. A kierowniczka była w porządku chyba ze teraz się zmienila i jest jakas inna. Sokoro cie nie wywalili jak nie umialas sprzatac łazienek i przenieśli cie do innej pracy to chyba nie sa tacy zli, ja potem poszedłem na inny obiekt i tam wywalali za byle co a już na pewno jak ktoś sobie nie radzil a dameski kierowniczki aby cos podpowiedzieć jak zrobić to nie raczyly, rondo onz to wspominam najgorzej tam to dziadostwo teraz naszczescie już nie pracuje w tej firmie
    ReviewUserIcon
    joanna

    16.10.2014 00:03

    Inne

    Witaj widze,ze nie tylko ja mam tego typu zdanie.Podaj jezeli mozesz co to za obiekt?ja jestem na zlotych tarasach i tez nie jest rozowo.o ile sledzisz opinie o everze to moglas wylapac moje wpisy.Mnie tez chciala zwolnic bo mialam zle sprzatac lazienki ale gdy przeszlam na galerie sytuacja sie odwrocila na moja korzysc.
    ReviewUserIcon
    Dorota

    15.10.2014 09:16

    Inne

    W mojej pracy kierowniczka dała mi dwie umowy do podpisania jedną na 20 złotych drugą na 7.Oczywiście nie wolno było nic powiedzieć na ten temat bo miała swoich donosicieli z którymi popijała kawkę i plotkowała.Jak przyszłam do pracy dała mi cały sprzęt i rzuciła na moją część obiektu nic nie pokazując co należy do moich obowiązków.Po pięciu dniach stwierdziła że mam iść do domu i czekać na telefon bo ma mnie przenieść na inny obiekt a gdy zapytałam się o zapłatę to stwierdziła że pierwsze pięć dni jest bezpłatnych bo to jest szkolenie.OSZUŚCI!!!!Wyzyskują ludzi.
    ReviewUserIcon
    joanna

    11.10.2014 23:18

    Inne

    Dziekuje za mila wypowiedz lecz nic ci do tego dlaczego tu jeszcze jestem. Mam swoje powody i nie musze sie nikomu spowiadac.Jezeli ci nie odpowiadaja moje wpisy i spostrzezenia nie czytaj ich nikt cie do tego nie zaprasza.Na szczescie jestes poki ci jedna,ktorej nie pasuje moja ocena. A wiec nie interesuje mnie co ty o ty m myslisz i nie krytykuj.Ciesz sie,ze dobrze trafilas i pozwol,ze inni sie zapoznaja z moim doswiadczeniem.Zegnam i nie wypowiadaj sie wiecej
    ReviewUserIcon
    liliana

    16.10.2014 22:17

    Inne

    mogę se robić wpisy tak jak ty i nic ci do tego, a jak ci nie pasuje to również nie musisz ich czytać nikt cię również do tego nie zaprasza. Zastanawiam się jaką musisz być frajerką ze tam siedzisz jak jest tak zle tym bardziej ze mają tyle obiektów i ciągle potrzebują na nie ludzi więc ze zmianami nie ma problemu. A płaca na każdym tak marnie więc po co miałabym się tak męczyć i zasuwać za te pieniądze i do tego faktycznie te ich umowy, na umowę o prace to nie ma szans tu. Ale teraz jak pisałam jestem na fajnym budynku, zastanawiam się czy zaglada tu więcej ludzi z tych Złotych i czy też mają takie zdanie
    ReviewUserIcon
    Wiesław

    11.10.2014 19:36

    Inne

    Pracowałem w tej firmie , zachciało mi się miodu i poszedłem do LEPSZEJ firmy. Jest gorzej :(
    ReviewUserIcon
    kama

    10.10.2014 12:34

    Inne

    Ever Grupa,Ever,Proscan....wciąż pod innym szyldem zatrudniają jednak szefostwo odpowiedzialne za wszystko jest jedno.Wierzę,że przyjdzie czas iż pożałują ,że tak ludzi traktowali.Zgłaszajmy to do PIP i ZPCH niech ich kontrolują i karzą za łamanie praw pracowniczych, mobbing i wiele innych spraw nie zgodnych z prawem
    ReviewUserIcon
    joanna

    07.10.2014 23:30

    Inne

    Dolaczam do grona i chce wyrazic opinie o everze zlote tarasy.Pracuje tam juz ladny kawalek czasu i szczerze odradzam wspolprace z pania ania.Grozi zwolnieniami poniza wyzywa.Pretensje o wszystko nawet o koty na galerii lazienkach.Krytykuje fryzury ingeruje w ubior prywatny jakie masz rajstopy.Podsluchuja rozmowy nie zezwalaja na rozmowy telefoniczne przez zestaw sluchawkowy. kontroluja przerwy z zegarkiem w reku. Nie zgodze sie ze pracuje sie tam slodko. zarobie prawie 2000 ale pracuje po 12 godin codziennie bez wolnego.
    ReviewUserIcon
    liliana

    09.10.2014 18:08

    Inne

    Widzę że ciągle robisz wpisy jeśli Ci tak źle to po co tam siedzisz zawsze można pojechać do biura i zmienić obiekt jak tu jest tak źle ja tak zrobiłam i nie miałam z tym problemu i teraz pracuje na fajnym budynku. A co do przerw czy czasu pracy to wszędzie tak jest nie tyko w tej firmie ale i innych że jest wyznaczany konkretny czas na przerwę i to jest zgodne z kodeksem pracy
    ReviewUserIcon
    joanna

    07.10.2014 22:52

    Inne

    Rozumiem,ze brak odpowiedzi jest spowodowany przemyslewaniem podjecia decyzji.Nie wchodzcie w to gniazdo os i zmij.Jedna druga zeby mogla toby zywcem zagryzla.Same Zlote Tarasy jako obiekt sa bardzo fajnym i cieplym obiektem. Oprocz wspomnianych pan Anny i Katarzyny.
    ReviewUserIcon
    joanna

    07.10.2014 22:41

    Inne

    Mysle,ze moje opinie na temat pracy w Zlotych Tarasach sa pomocne.Jezeli jednak ktos sie zdecyduje podjac tam prace to jego sprawa.Tylko niech potem nie placze,ze mu zle.Zeby nie to ze mam troche zobowiazan finansowych juz w realizacji sama bym odeszla ale nie moge sobie narazie na to pozwolic.Radze rowniez uwazac na dyrektora Czyzyka Zlotych Tarasow.Coprawda nie znosi on kierowniczki ale rowniez nakazuje zwalniac nas serwisantki.Chce tylko was ochronic przed stresami i przykrosciami lecz ostateczne zdanie nalezy do was czytajacych.
    ReviewUserIcon
    joanna

    07.10.2014 22:41

    Inne

    Mysle,ze moje opinie na temat pracy w Zlotych Tarasach sa pomocne.Jezeli jednak ktos sie zdecyduje podjac tam prace to jego sprawa.Tylko niech potem nie placze,ze mu zle.Zeby nie to ze mam troche zobowiazan finansowych juz w realizacji sama bym odeszla ale nie moge sobie narazie na to pozwolic.Radze rowniez uwazac na dyrektora Czyzyka Zlotych Tarasow.Coprawda nie znosi on kierowniczki ale rowniez nakazuje zwalniac nas serwisantki.Chce tylko was ochronic przed stresami i przykrosciami lecz ostateczne zdanie nalezy do was czytajacych.
    ReviewUserIcon
    Oferty Pracy

    07.10.2014 22:27

    Inne

    Pracownik serwisu sprzątającego Ever Grupa Sp. z o.o. 2014-08-31 Żródło: Gowork.pl Ruda Śląska (śląskie) Firma sprzątajaca zatrudni Pracowników z II grupą inwalidzką (stopień umiarkowany) do serwisu sprzątającego. Miejsce pracy: Ruda Śląska Czas pracy: 6-13, 13-20, 23-6 Kontakt: 22 329 25 05 lub 22 329 25 06
    ReviewUserIcon
    joanna

    07.10.2014 22:27

    Inne

    ciesze sie,ze moge ostrzec.Jest naprawde tragicznie.Odchodza dlugoletnie pracownicy,brygadzisci.Nie wolno nam nawet zamienic 5minut bo kierowniczka robi awanture,ze tworzymy zbiorowisko,grozi zwolnieniami,nie zezwala na zestawy sluchawkowe do odbioru telefonu,wtraca sie do ubioru jakie ma sie rajstopy,jakie uczesanie.Podsluchuja rozmowy jesli rozmawiamy na stolowce,kontroluja z zegarkiem w reku przerwy.Jezeli nie ma cie w pracy to musisz sie gesto tlumaczyc.Chyba,ze masz wolne to okey.Nie wolno ci zejsc na przerwe z lazienki dopoki cie ktos nie podmieni.Nie interesuje nikogo ze padam na pysk gdyz od miesiaca pracuje codziennie po12 godzin bez wolnego.Nie skarze sie bo sama prosilam o godziny ale stwierdzam fakt iz nikt z kierownictwa nie zapyta jak sie czuje.Jedynym czlowiekiem z,ktorym moge pogadac jest pan Lukasz brygadzista.Zastanowcie sie wiec wszyscy chetni czy chcecie przechodzic przez to wszysko co my .Tak wyglada praca w Ever Grupie na ZLOTYCH TARASACH.pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    alex

    28.06.2015 13:03

    Inne

    hm,piszesz o ZT ,powiem szczerze że pracowałem tam na nockach, i mimo że było ciężko to najlepszym człowiekiem z jakim sie spotkałem był brygadzista p.Grzegorz, zawsze walczył o nocną zmianę mimo iż przeciwko miał kierowniczkę p.Annę oraz jej pupilkę Kaśkę-to była prawdziwa (usunięte przez administratora) W nocy niemieliśmy czym pracować bo ta (usunięte przez administratora) z dziennej zmiany wszystko chowała, nawet żeby uprać szmaty to nasz brygadzista p.Grzegorz sam przywoził proszek, nieraz spotykam ludzi z ZT i wiem że on juz nie pracuje , a szkoda bo to był jedyny gość który walczył o nas z nocnej zmiany,sam nie jednokrotnie zapieprzał i nam pomagał , podziwialiśmy go, potrafił mieć 1-2 nocki wolne w miesiącu a był dłuuugo sam na nockach. Szkoda człowieka że nie dali mu się wykazać , ale to przez takie osoby jak ta (usunięte przez administratora) Kaśka-brygadzistka wszyscy cierpieli,pozdrawiam nockę z ZT-Basię, Piotrka-operatora i resztę . Tomasz.B
    ReviewUserIcon
    kama

    06.10.2014 17:22

    Inne

    ZPCH to drwina,wyzysk,stanowiska nie dostosowane do potrzeb,brak odzieży-jeden komplet na tydzień,brak podstawowych środków czystości,rękawic ochronnych.Przymusowe wysyłanie na urlop za nic mają plan urlopów,nierówne traktowanie pracowników w wypłacie wynagrodzeń. Pracownik jest rzeczą,która ma działać jak chce firma.Mam nadzieję,że wkrótce PEFRON i PIP zainteresują się tym stanem rzeczy i zapłacą za łamanie praw pracowniczych.
    ReviewUserIcon
    :)

    02.10.2014 09:44

    Inne

    Owszem sie zgadzm opiniami o tej firmie w miescu w bieroce kokoszki tam jest prawdziewy obuz prawdziwy wyzysk ludzi za te grosze gracira 8 godzin pracy a trzymaja ludzi i prosza zeby siedzieli po 10 lub 12 godzin to jest chore
    ReviewUserIcon
    SLAWEK

    19.09.2014 11:28

    Inne

    Potwierdzam jest ok arti na WFC szkoda tylko ze daja umowe zlecenie a nie normalna umowe ale kierowniczke to mamy superowa jest surowa ale i sprawiedliwa jak trzeba to i wezmie szczotke i sama posprzata
    ReviewUserIcon
    arti

    19.09.2014 11:24

    Inne

    Na wfc jest super fajna kierowniczka w miare dobra atmosfera prace trzeba wykonac leko nie jest ale na czas pensje placa
    ReviewUserIcon
    baska

    16.09.2014 12:43

    Inne

    CZY RONDO ONZ JESZCZE SPRZĄTAJĄ? CHODZI O CZĘŚCI WSPÓLNE.
    ReviewUserIcon
    stefan

    15.09.2014 11:51

    Inne

    firma ta nie zwalnia ludzi,bo do urzędu pracy ciągle zgłaszają zapotrzebowanie na pracowników. ludziom proponują zwalniac się za porozumieniem stron,żeby nie wychodzić an tych zlych. pracy nie ma dla ludzi bez grupy,takich wysyłają na przymusowe urlopy i karzą czekać w nieskończoność na pracę,a co się z tym wiąże? bezpłatny urlop... po takim czasie jedzie się do biura z marmurów i dostaje się następującą informację: albo sama się pani zwalnia i jutro zatrudnia na zlecenie i mamy dla pani pracę,albo jest pani na urlopie bezpłatnym i czeka pani na pracę,ale nie wiadomo kiedy takowa będzie. na zleceniu są odprowadzane składki od 20zł :).
    ReviewUserIcon
    zzzz....

    15.09.2014 11:15

    Inne

    ARP na wołoskiej.. była sobie historia. przy przeprowadzce 7piętrowego budynku brały udział dwie pracownice. panie kierowniczki C. i M. pokazały się już ostatniego dnia. pani C. wydała rozkaz zabrania zabawek i opuszczenia obiektu a pani M. była zaczarowana jej słowami i nie słuchała nic po za szefową... za ciężką pracę,dżwiganie mega ciężkich worków i sprzątanie 7 pięter we dwie przez ponad trzy tygodnie ,a pożniej i tak pańci nie pasowało,że nie jest tak jak trzeba. no ale na litość boską co można zrobić przez cztery i pół godziny? dla pani kierownik można wszystko,a my się podobno opieprzałyśmy... rzecz jasna za utrzymanie agencji w stanie używalności nawet nie było dziękuje. za to pani K.pokazała jak umyć klatkę schodową w 20min... Życzę szczęścia i powodzenia.
    ReviewUserIcon
    wwwww

    21.09.2014 11:15

    Inne

    a w nowym obiekcie ARP nie było gdzie napic sie i zjesc tylko w kiblu ludzie szczali sr...li a sprzątaczki zajadały sie kanapkami i popijały herbatke kierownictwo everu miało w du...e ze to uronga człowiekowi ale jak pozwalały traktować swojich pracowników tak sami są traktowani potem przez firmy dla kturych robioą usługe
    ReviewUserIcon
    szczęsliwa

    05.09.2014 05:04

    Inne

    Dzień w którym wręczono mi wypowiedzenie był najlepszym dniem w mojej długiej Everowskiej przygodzie.Dzięki,bo teraz nam nową pracę i zadaję sobie pytanie JAK JA TO WSZYSTKO WYTRZYMAŁAM???? Ale jak to mówią co nas nie zabije to nas wzmocni!!!
    ReviewUserIcon
    niki

    04.09.2014 22:31

    Inne

    a idź pan (usunięte przez administratora) szajs jakich mało ! dyrektorzyny nie wiedzą jak postępować z ludźmi, firma ukierunkowana na masę a nie na jakość! a niby tacy profesjonaliści.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EVER GRUPA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - EVER GRUPA

    Arkuszowa 39 01-934 Warszawa

    NIP:5261020441

    KRS:0000038562

    https://www.grupaever.com.pl/
    Branża główna: Sprzątanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    miro5948

    25.08.2014 20:04

    Inne

    Poczatkowa rozmowa kwalifikacyjna była super brak jakich kolwiek zarzutów ale potem było wielkie rozczarowanie traktowanie człowieka jak cos co brak słow bo jak ma sie cos do danej osoby to mowi sie w prost a nie kreci pokatnie Kierownik musi byc kierownikem a nie gołosłownym .......... poprostu marionetkom
    ReviewUserIcon
    miro5948

    25.08.2014 19:59

    Inne

    Zatrudniłem sie w firmie sprzatajacej na terenie fabryki gum Skarbimierz jako niepełnosprawny stopien umiarkowany ,praca moja polegała na sprzataniu i wyworzeniu wuzków zapełnionych odpadami poprodukcyjnymi o wadze 360 d0 400 kg praca była3 zmianowa i były dyzury gdzie pracownik był sam i dwie kobiety .Do pracownika nalezało wywozenie kartonówi fili i tak zwanej materjałowkipraca jest jaka jest ale jest człowiek traktowany jak "łysek z pokładu idy"niczym kń roboczy stawka godzinowa to 8,32 brutto a za dyzur to 7 złi pracownik jest sam 12 godz i musi wywiezc odpady poprodukcyjne i umyc wszystkie działy poprostu jest wykorzystywany na wszystkie sposoby nawet niema sredniej krajowej jak długo jescze bedzie ta niesprawiedliwosc
    ReviewUserIcon
    as

    10.08.2014 20:55

    Inne

    nie zatrudniajcie ani tej . firmy,ani tym bardziej siebie w niej. tragedia. panie (usunięte przez administratora)a-bez komentarza....
    ReviewUserIcon
    Pati

    17.06.2014 18:44

    Inne

    Powiem tak: nie warto się użerać z tą firmą. Niby nie pracuje się u nich źle, ale po prawdzie zawsze coś było nie tak. A to się nie można było doprosić nowych ścierek, tutaj czegoś brakowało, tam czegoś brakowało i kończyło się na tym, że zasuwałyśmy na np. brudnych ścierkach przez półtora tygodnia jak nie lepiej. Sama nie pracowałam długo w tej firmie, bo ledwie miesiąc, na nocnej zmianie, ale akurat w takim terminie, że byłam świadkiem, jak koleżanki ze zmiany się wypłat nie mogły doczekać. W dodatku nasza kieroniczka co chwila wprowadzała jakieś bezsensowne zmiany, w ciągu kilku nocy przeszłam chyba przez każdą czynność - od biurek i przeszkleń do odkurzania, od odkurzania do kibli, od kibli do kuchni, itp., itd. Mało tego - kierowniczka nie raczyła ruszyć tyłka i dowieźć mojej umowy do siedziby, bo gdzieś ją położyła w domu i znaleźć jej się nie chciało, pomimo iż w czasie tego miesiąca mojej pracy miała przynajmniej dwa spotkania zarządu. Ja rozumiem, że może mieć jakiś czas na dowiezienie umowy, ale poważnie, miesiąc? Podejrzewam, że dalej by jej nie zawiozła, gdyby nie to, że właśnie po miesiącu, dokładnie przez to zrezygnowałam z pracy z Grupą Ever. Zwłaszcza po tym, że, jak się okazało, było kilka przypadków u nich, gdzie umowa nie dojechała w ogóle i pracownice zasuwały praktycznie za darmo przez dłuższy czas. Generalnie tej firmy nie polecam, bo same problemy stwarza i pracowników ma gdzieś.
    ReviewUserIcon
    mobbing

    02.06.2014 17:43

    Inne

    banda wrednych ludzi i tyle cały Ever. powinno być never
    ReviewUserIcon
    slawko wfc

    20.05.2014 11:28

    Inne

    praca na wfc masakra (usunięte przez administratora)przemial pracownikuw nie polecam
    ReviewUserIcon
    maja

    01.05.2014 16:09

    Inne

    W każdej firmie należy się wywiązywać z obowiązków,niezależnie co się wykonuje.Z braku wyboru podjęłam się sprzątania,nie oszukujmy się jest to ciężka praca.Myślę iż mało opłacana.W firmie Ever nie doceniają tych naprawdę wywiązujących się z obowiązków.Niektórzy pracują nieprzerwanie na 2-3 zmianach,taki człowiek nie jest wydajny,lecz nikogo to nie interesuje i taki jest doceniony.Następny po nim przejmuje zmianę i musi wszystko nadrobić za jedną marną dniówkę,od niego się wymaga.Gdzie tu sprawiedliwość?Za noce marne grosze,wówczas najwięcej pracy a stawka jak inne zmiany.Kierowników więcej jak pracowników,wymagania wygórowane.Osoby sprzątające to jakby niższa kategoria,fakt jest taki ,że niektórzy są przyjmowani z konieczności,ponieważ za taką zaplatę brakuje ludzi do pracy.Wiadomo,że niektórzy po znajomości mają wyższą stawkę godzinową mimo iż nie wykazują chęci do pracy.Zdecydowanie za niska stawka za taką pracę i dlatego będą przyjmowane osoby nieodpowiedzialne,a inne muszą tą pracę za nie wykonać.Gdzie tu sprawiedliwość. Na fundusz emerytalny odprowadzana jest kwota 1,95 zł.To jakiś kant.Jaką emeryturę będą mieli ludzie w przyszłości?Nie polecam tej firmy.To co piszę to lagodne potraktowanie firmy Ever.
    ReviewUserIcon
    kaśka28

    11.04.2014 14:09

    Inne

    witam pracował moze ktos w białym borze na halach w biedronce?jak tam jest wypłacaja pieniadze o czasie?
    ReviewUserIcon
    fimek

    09.04.2014 12:16

    Inne

    Też pracowałem na alejach z panną hanną i mam też złe wspomnienia z tej pracy. Pani hanna tylko chodziła i opowiadała na nasz temat nie stworzone rzeczy a jak przyszło co do czego to do ciebie milutka była a za plecami (usunięte przez administratora) obrabiała. Jak pracownik był chory i nie przyszedł do pracy to już gadała że do zwolnienia. Cieżko było wyprosić nawet o ściereczkę do kurzu oraz mopa. Wszystko robiła po złości. Jak z nią nie siedzisz przy kawce to odpisuje godziny... Szkoda słów na tą panią. Nie polecam tam pracy
    ReviewUserIcon
    beti

    08.04.2014 19:46

    Inne

    Pracowałam na alejach tam jest taka pani hania kawał kur.....y i peda....ła
    ReviewUserIcon
    mamut68

    18.03.2014 20:05

    Inne

    Gdzie są moje pieniądze !!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    oleksy33

    18.03.2014 06:51

    Inne

    oj zgadzam sie prawda w oczy kole jest coraz gorzej obcinaja stawki godzinowe smiech na sali zeby na dzien i na nocy nyla taka sama czyli 7 zl. Wiadomo ze w nocy jest ciezej jak sa tacy madrzy czemu kierownicy sobie nieobetna pensji. To mu (usunięte przez administratora) na wasza firme za psie pieniadze myslicie ze ludzie wiecznie beda cicho siedziec. Kiedys Ever to porzadna firma byla a teraz to robi sie jak te podrzedne firmy sprzatajace.
    ReviewUserIcon
    joanna

    02.10.2014 23:57

    Inne

    Witam.jestem pracownica Ever Grupy zatrudnionej na Zlotych Tarasach.Kierowniczka jest tam p.(usunięte przez administratora).Odradzam wszystkim wspolprace z ta Pania.Kontroluja nas na kazdym kroku ograniczaja przerwy utrudniaja odbior rozmow telefonicznych/nie wolno uzywac sluchawek/,jest walka o sprzet,stelaze,polamane wozki serwisowe,pani Ania ze swoja zastepczynia Kasia ponizaja,wyzywaja,groza zwolnieniami z pracy,nie wolno sie skarzyc.
    ReviewUserIcon
    JACEK

    07.10.2014 10:51

    Inne

    W ZŁOTYCH TARASACH TAM ZAWSZE BYŁY PROBLEMY,A LUDZI KTÓRZY PRZEWINELI SIĘ TAM W PRACY NIEZLICZONA ILOŚC,ALE TO SAMO RONDO ONZ TAM TEŻ WIECZNY PROBLEM.
    ReviewUserIcon
    piotrek

    14.03.2014 10:48

    Inne

    Teraz zaczeli usuwać kawałki wpisów które im nie pasują,to świadczy tylko o jednym.Prawda w oczy kole.
    ReviewUserIcon
    mmmm

    08.03.2014 16:57

    Inne

    ever nie odbiega od innych firm sprzątających takie samo (usunięte przez administratora) jak wszędzie
    ReviewUserIcon
    maruda

    04.03.2014 19:23

    Inne

    ludzie!już lepiej rzreć tynk ze ściany niż w ewerze być ciągle poniżanym
    ReviewUserIcon
    PYTAM

    25.02.2014 12:55

    Inne

    CZY KTOŚ MOŻE POWIEDZIEĆ O PRACY NA UL KONSTRUKTORSKIEJ ,POTRZEBUJĄ TAM NA BIURA,CZY KTOŚ PRACOWAŁ????
    ReviewUserIcon
    mobing88

    25.02.2014 07:42

    Inne

    ta firma to jedna zenada wykorzystuje sie starych pracownikow i dobrze pracujacych. Wogole nieszanuja ludzi a potem wielce zdziwiwni ze ludzie uciekaja. Kierowniczki pozjadaly wszystkie rozumy i maja ludzi za nic. Coraz gorzej w tej firmie sie dzieje udaja ze pieniedzy nie maja oczywiscie dla pracownikow bo dla siebie maja i to owiele za duzo.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.02.2014 21:40

    Inne

    słuszna racja proszę sprawdzać ludzi w szczególnośc na sprzątaniu w Z.P.H bo to prosta robota a papiery czasami to fikcja w szczególność dla osób z Z.K firma jest zakładem pracy chronionej dla osób niepełnosprawnych a nie dla osób z Z.K ,pozdrawiamy prezesów tej firmy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.02.2014 21:29

    Inne

    ta fitma powinna sprawdzać niekaralność pracowników bo na sprzątaniu pracują osoby (usunięte przez administratora)nawet w złotych tarasach i podobno zajmuja stanowiska brygadzistów ,a jak to jest morzliwe by tacy ludzie pełnili takie stanowiska ,czyżby to firma która zatrudnia osoby niepełnosprawne i zwie się Z.P.H nie sprawdza kogo zatrudnia i czy te papiery złożone do biura są autentyczne ,zacznicie ta werifikacje prazesi tej firmy z poszanowaniem dla firmy ever.
    ReviewUserIcon
    KASKA

    04.02.2014 11:57

    Inne

    To jest jedyna firma która wiecznie szuka ludzi do sprzątania,albo brygadzistek...wszędzie gdzie tylko można się ogłaszają.

    Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.