opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EVER GRUPA

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 1629 ocen
Opinie(1942)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1942)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj GRUPĘ EVER
  • .
  • O firmie
  • .
  • Branże
  • .
  • Usługi
  • .
  • CSR
  • .
  • Wspieramy niepełnosprawnych!
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

Poznaj GRUPĘ EVER

O firmie

Branże

Usługi

CSR

Wspieramy niepełnosprawnych!

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Nowy Dwór Mazowiecki - Ever Grupa Sp. z o.o.
Warszawa - Ever Grupa sp zoo

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o EVER GRUPA

Opinie

Opinie o EVER GRUPA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EVER GRUPA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    iwona

    05.08.2015 20:34

    Inne

    Masz racje na tym placu uni tak jest z tym piotrem wszystko szantarzem zalatwia nie mam pojencia kto go wsadzil na te stanowisko pewnie tak samo nie majaca osoba albo po rodzinie bo zrobili kierownikiem bo tak jest w tej firmie ze na stanowiskach kierowniczych jes tylko rodzina chociaz nie ktorzy nawet nie maja pojencia o sprzataniu
    ReviewUserIcon
    pt

    05.08.2015 11:57

    Inne

    Panie prezesie proszę żeby się pan zaja placem uni lubelskiej jest tam kierownik pan Piotr który nie ma pojęcia o zarządzaniu ludzimi potrafi tylko krzyczeć na ludzi i pod presja krzyku wymusza na ludziach żeby pracowali nie wiadomo po ile godzin a pensje i tak się nie zgadzają bo nawet dobrze nie potrafi policzyć godzin a na ing pracuje jego zona tak samo jako kierownik proszę żeby pan się przyjzal temu obiektowi chociaż ja juz tam nie pracuje ale naprawde jak co kolejek cos znacza dla pana ludzie którzy tam pracują to się pan przyjzy temu obiektowi
    ReviewUserIcon
    Ja

    02.08.2015 18:59

    Inne

    Znow wfc?a gdzie stara prawda-kto pod kim dołki kopie....... Lidka -albo ktoś cię nie lubi albo ci zazdrości.
    ReviewUserIcon
    Ja

    02.08.2015 18:44

    Inne

    Znow wfc?a gdzie stara prawda-kto pod kim dołki kopie....... Lidka -albo ktoś cię nie lubi albo ci zazdrości.
    ReviewUserIcon
    Ja

    02.08.2015 18:40

    Inne

    Znow wfc?a gdzie stara prawda-kto pod kim dołki kopie....... Lidka -albo ktoś cię nie lubi albo ci zazdrości.
    ReviewUserIcon
    pracownik wfc

    01.08.2015 07:38

    Inne

    Witam panstwa prosilabym przyjzec sie kierowniczce z obiektu wfc emili plater 53 przychodzi kiedy chce robi co chce a na garazach brudno chyba nikt tam nie sprzata
    ReviewUserIcon
    Ever Grupa Sp.z o. o.

    28.07.2015 10:20

    Inne

    Szanowni Państwo, Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, pod adresem: [email protected] Pod podanym e-mailem czekamy na Państwa opinie na temat zatrudnienia czy niepożądanych sytuacji w pracy.Zapraszamy do korzystania. EVER GRUPA
    ReviewUserIcon
    nico

    27.07.2015 11:40

    Inne

    Szanowni Państwo wyobrazcie sobie ze na biurach mamy zatrudnioną Pania która pracuje w firmie Ever przez którą została zatrudniona ta Pani nie umie kompletnie sprzatać , wyręcza się innymi osobami , natomiast jest nie usłychana, ordyrnarna , hamska , wulgarna do osob pracujacych w biurze i w innej firmie , cuchnie od niej alkocholem , kłamie na nonstopie , wygląd ma bardzo nie przyjemny i bardzo brzydko sie ubiera potrafi chodzic z rozporkiem otwartym przy ludziach . Bardzo proszę o interwencje w sprawie Pani Małgorzaty Szewczyk Kraków B4B . Bo taka osoba nie powinna pracowac wsród ludzi !
    ReviewUserIcon
    Ever Grupa Sp.z o. o.

    28.07.2015 10:28

    Inne

    Zachęcamy do przesłania nam opinii na adres: [email protected] Pozwoli to na zbadanie sytuacji i podjęcie odpowiednich działań. Z pozdrowieniami, Ever Grupa Sp. z o. o.
    ReviewUserIcon
    Karola

    22.07.2015 18:05

    Inne

    do Karoliny, bzdury ty opowiadasz bo moge sie zalozyc z toba ze zostalas przekupiona by opowiadac o everze jak najlepsze relakcje i ever wychwalac nad niebiosami !!!! Ile ci zapłacili za takie chwalenie ?
    ReviewUserIcon
    Jolka

    14.07.2015 16:48

    Inne

    Placówka gastronomiczna firmy Ever - Sochaczew Mars Polska. Super kierownictwo, Pani Danka - super babka. Wszystkiego nauczy, we wszystkim pomoże. Bardzo dobre zarobki i zawsze na czas - kucharze mają ponad 3000 zł, można najeść się do syta wiec jak ktoś jest głodomorem to super sprawa! Dbają o pracownika jak w żadnej innej firmie. Z PAnią Danką idzie się zawsze dogadać jeżeli chodzi o grafik pracy. kuchnia nowoczesna, dobrze wyposarzona, Jedzenie robione ze swierzego mięsa i innych produktóww. Pracowałam i pracuję. Kuchnie chwalą sobie pracownicy MARS. smacznie, dużo i nie drogo. Z Everem po drodze wszsytkim :-)
    ReviewUserIcon
    EVEROWIEC

    03.07.2015 15:19

    Inne

    Zabawni jesteście. Był i amluxie i w implu, ale tylko tu mogę pracować i w końcu nikt mnie nie kantuje na kasie. PZDR dla dziewczyn z R1 i WFC
    ReviewUserIcon
    marcin

    02.07.2015 23:21

    Inne

    hehe wyrabia sie tu troche dobze ze odeszlem z tej Firmy!!! Slyszalem, że Aga z ronda odeszła- dobrze zrobila tak jak ta jak ta byla kierowniczka z wfc widzialem jaw blu city moze tam lepiej placa. ever schodzi na psy a 4 lata temu bylo calkiem calkiem
    ReviewUserIcon
    Wfc

    02.07.2015 20:32

    Inne

    Zastanawiam się kto wypisuje te bzdury bo napewno nikt kto tu pracuje.ale są osoby które pracowały jeszcze niedawno i może jest im Źal.A jeśli chodzi o kierowniczkę to życzę każdemu takiej kierowniczkę,super zapadną dziewczyna która świetnie sobie radzi.a osoba pisząca takieglupoty mogłaby mieć więcej honoru i odwagi żeby podpisac się własnym imieniem. Ja nie będę się podpisywać bo ten kto to pisał będzie wiedział kto mu odpisał.pozdrawiam grupę z WFC.
    ReviewUserIcon
    niezadowolona

    08.07.2015 11:08

    Inne

    Po pierwsze ja tam pracuje kolezanko .Po drugie nie pisz ze jest wspaniale bo sama sie oszukujesz.Po trzecie tez nie powiem jak sie nazywam bo mnie zwolnia wole sama sie zwolnic ale juz,nie dlugo .
    ReviewUserIcon
    Wfc

    02.07.2015 20:12

    Inne

    Nikt nikomu nie musi polecać tego obiektu.narazić mamy pełny skład. Nasza nowa pani kierowniczka dba o to.
    ReviewUserIcon
    Marti

    02.07.2015 08:39

    Inne

    Na WFC Emili Plater 53 nie polecam nikomu tego obiektu kierowniczka z panem Slawkiem obrabia wszystkim d.......e
    ReviewUserIcon
    Gosc

    09.11.2015 17:46

    Inne

    Nie zgadzam sie z powyzsza opinia .Jest falszywa do bolu najwidoczniej ktos kierowany zemsta i zawiscia napisal taka opinie . Smiem twierdzic ,ze pisala to kobieta ktora nie nadawala sie do sprzatania ! P.Barbare znam i wiem ze jest to bardzo rzetelna osoba ktora umie wykonywac swoja prace pod kazdym wzgledem. Jakie wyludzanie pieniedzy ?! Ludzie nie wierzcie w to ! Zgodze sie natomiast z wypowiedzia ze pisza tutaj ludzie ktorzy maja chyba problemy sami ze soba i potrzebuja sie wyzalic ...a Ta osoba ktora pisala takie brednie na temat P.Barbary niech nastepnym razem sie zastanowi bo bezpodstawne szykanowanie drugiej osoby a do tego uzywanie imienia i nazwiska jest KARALNE !
    ReviewUserIcon
    Gosc

    09.11.2015 17:53

    Inne

    Nie zgadzam sie z powyzsza opinia .Jest falszywa do bolu najwidoczniej ktos kierowany zemsta i zawiscia napisal taka opinie . Smiem twierdzic ,ze pisala to kobieta ktora nie nadawala sie do sprzatania ! P.Barbare znam i wiem ze jest to bardzo rzetelna osoba ktora umie wykonywac swoja prace pod kazdym wzgledem. Jakie wyludzanie pieniedzy ?! Ludzie nie wierzcie w to ! Zgodze sie natomiast z wypowiedzia ze pisza tutaj ludzie ktorzy maja chyba problemy sami ze soba i potrzebuja sie wyzalic ...a Ta osoba ktora pisala takie brednie na temat P.Barbary niech nastepnym razem sie zastanowi bo bezpodstawne szykanowanie drugiej osoby a do tego uzywanie imienia i nazwiska jest KARALNE !
    ReviewUserIcon
    krypto

    27.06.2015 17:58

    Inne

    zdecydowanie lepsza firma od Amlux nie mówiąc Impel. nigdy mnie nie oszukano choćby na 1zl wiec co Wy ludzie piszecie?!! Pozdrowienia dla Zlotnych Tarasów i wszystkich w Ever
    ReviewUserIcon
    kasia

    26.06.2015 12:07

    Inne

    Mój mąż pracowal na placu uni lubelskiej i tam tak jest a teraz się przeniusl na inny obiekt i czegos takiego nie ma i sobie chwali brygadzista potrafi prace rozplanować a nie tak jak na placu nie polecam tam pracy na noce pozdrawiam kasia
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.06.2015 11:58

    Inne

    To na ktorym obiekcie tak jest ze kierownictwo nie reaguje na takie cos
    ReviewUserIcon
    kasia

    25.06.2015 16:57

    Inne

    Ever to jest dobra firma ludzie kiedy chca to przychodzi pija tydzień i wracają jak gdyby nic i pracują dalej to jest śmieszne ale to chyba tylko w warszawie takie rzeczy się dzieją a normalny człowiek jak się zle czuje i zadzwoni ze go nie będzie to odrazu ze może wcale nie przychodzić to jest chore
    ReviewUserIcon
    anem

    03.08.2015 19:42

    Inne

    Jak płacą 7 zł na godz. zatrudniają na umowę zlecenie to nikt normalny nie przychodzi pracować do takiej firmy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.06.2015 10:50

    Inne

    I tu się z tobą zgodzę kontrola powinna być nie zapowiedziana to wtedy może by się cos zmienilo
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EVER GRUPA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - EVER GRUPA

    Arkuszowa 39 01-934 Warszawa

    NIP:5261020441

    KRS:0000038562

    https://www.grupaever.com.pl/
    Branża główna: Sprzątanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    nk

    25.06.2015 10:44

    Inne

    Ta banarka to jest wielka pomylka jak by byl dobry kierownik to bylo by inaczej albo czescze kontrole z warszawy
    ReviewUserIcon
    karola

    18.06.2015 19:11

    Inne

    Karolina a moze ktos ci zapłacił by wychwalac firme ever a oczerniać amlux !!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    karola

    18.06.2015 19:08

    Inne

    Karolina bzdury to ty opowiadasz moze tak u ciebie jest ale na bonarce jest inaczej ....
    ReviewUserIcon
    karolina

    16.06.2015 11:45

    Inne

    Bzdury opowiadasz amlux to najgorsza firma ja pracuje w ever i nigdy nie brakowalo towaru i kase mam na czas a pracuje juz 4lata i nie zamierzam zmieniac
    ReviewUserIcon
    karola

    16.06.2015 11:37

    Inne

    ever to ogromna firma (usunięte przez administratora) udus, która na wszystkim zaoszczędza , na chemii, na workach, papierach,recznikach, itd, a najwazniejsze jest to ze na pensjach pracownikow zaoszczędzają nie wypłacja odpowiednia ilość przepracowanych godzin , obcinaja godziny no gdzie w normalnej firmie sprzatajacej tak jest zeby na pracownikach zarabiac grube pieniadze dramat , zamiast miec 8zł przynajmniej to sie ma 6 zł na godzine to jest chore , Amlux jaki był ale nie oszukiwał , nie zabierał kasy , nie oszczedzal na chemi zawsze był towar na czas nigdy nie brakowalo a tu to jest wielkie nie porozumienie !!!!!!!!!!!!!!!1111
    ReviewUserIcon
    pracownik

    15.06.2015 23:35

    Inne

    Na rondzie bylo duzo lepiej jak byla agnieszka czasem pokrzyczala ale bylo ok a teraz beznadzieja trzeba spadac z tad
    ReviewUserIcon
    pt

    15.06.2015 23:21

    Inne

    To poco pracujecie w ever skoro narzekacie
    ReviewUserIcon
    Tomi

    15.06.2015 21:18

    Inne

    Ja pracuje na Bonarce w krakowie, praca jak każda w tej branży jednak jest dużo lepiej niż przedtem w Amluxie. Kasa zawsze na czas. Dobrze zorganizowane zmiany można dorobić jak sie chce ( zastępstwa itp.). brygadziści cisną ale taka ich robota. W porównaiu do innych firm jest ok wiadomo kokosów sie nie zarobi ale nigdy nie brakowało mi choćby godziny w wypłacie.
    ReviewUserIcon
    w szoku

    09.06.2015 14:02

    Inne

    odradzam wszystkim prace e firmie ever,a jesli juz ktos musi to napewno nie na rondzie onz i w zlotych tarasach ...mozesz pracowac i 5 lat a umowy o prace i tak nie dostaniesz,skandal,
    ReviewUserIcon
    Rocco

    03.06.2015 15:22

    Inne

    A może ktoś coś powiedzieć o pracy w Marriotcie ?
    ReviewUserIcon
    Marti

    03.06.2015 09:49

    Inne

    WFC I znow szaleje nasza piekna kierowniczka .I znowu kaze robic za dwie osoby a jej prawa reka ma lajcik.Imienia nie bede pisac nam nawet godzinki nie dopisze a jemu dopisuje .Gdzie tu sprawiedliwosc
    ReviewUserIcon
    Rysiek

    26.05.2015 15:45

    Inne

    A ja tam wolem EWER, bo w Amluxie to wogule nie płacili, a tu płacą i to szybko nawet.
    ReviewUserIcon
    monik

    24.05.2015 20:21

    Inne

    Evergrupa to kicha i dno male pensje
    ReviewUserIcon
    w szoku

    09.06.2015 14:05

    Inne

    pesje nie sa male,sa smieszne,w obecnej chwili w ever zarabia sie chyba najmniej za caly etat 1100 zl smieszne...
    ReviewUserIcon
    EverGrupa

    20.05.2015 13:58

    Inne

    Szanowni Państwo, W celu usprawnienia komunikacji, otwarty został mail: [email protected] Pod podany adres prosimy, by Państwo anonimowo wysyłali swoje opinie na temat zatrudnienia, niepożądanych sytuacji w pracy i dzielili się z nami swoimi przemyśleniami co powinniśmy wyeliminować, co usprawnić, co zmienić. Zapraszamy do korzystania, EVER Grupa
    ReviewUserIcon
    Marti

    04.05.2015 18:43

    Inne

    Hej wszystkim jak chcecie z........c to zapraszam na WFC kierowniczka tyran atmosfera dno a jej przydupas tomek przyszly brygadzista to dwulicowce kazdy kazdemu (usunięte przez administratora) obrabia a ten co pracuje na rampie wiecznie sie szlaja i nic nie robi
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    04.05.2015 18:38

    Inne

    Witam na rondzie fajnie sie pracuje Agnieszka spoko jest ciezko ale oki
    ReviewUserIcon
    p

    01.05.2015 17:30

    Inne

    Co wy chcecie od tej agnieszki z ronda ja tam pracowalem bardzo fajna babka
    ReviewUserIcon
    nowy

    30.04.2015 09:51

    Inne

    Tylko sgnieszka
    ReviewUserIcon
    Basia

    28.04.2015 19:08

    Inne

    Na Bonarce jest ok. Jak sie uczciwie pracuje to nie mozna mieć zastrzeżeń. Można wiećej godzin wypracować brygadziści idą na ręke. Przykro mówić ale odnoszę wrażenie że tylko źle tym którzy mają gdzieś pracę, obijają sie i tylko kombinują jak nic nie robic a potem zdziwieni i obrażeni że ich szef z roboty pogonił.
    ReviewUserIcon
    łupina

    17.04.2015 22:47

    Inne

    wiem że są chętni na miejsce pana darka z placu uni więc rozpowszechniają takie opinie

    Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.