opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EVER GRUPA

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 1629 ocen
Opinie(1942)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1942)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj GRUPĘ EVER
  • .
  • O firmie
  • .
  • Branże
  • .
  • Usługi
  • .
  • CSR
  • .
  • Wspieramy niepełnosprawnych!
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

Poznaj GRUPĘ EVER

O firmie

Branże

Usługi

CSR

Wspieramy niepełnosprawnych!

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Nowy Dwór Mazowiecki - Ever Grupa Sp. z o.o.
Warszawa - Ever Grupa sp zoo

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o EVER GRUPA

Opinie

Opinie o EVER GRUPA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EVER GRUPA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.03.2016 17:41

    Inne

    W Krakowie na bonarce nic się nie zmieniło po poprzednim wpisie było zamieszanie ale już po trzech dniach wszystko wróciło do normy to znaczy kierownik Rafał i brygadzistka Urszula znowu zaczęli pić w pracy ale tym razem już się przyczaili u siebie w kantorku to było około godziny 21 dwadzieścia we wtorek brygadzistka wyszła z tego kantorka tak pijana że ledwo stała na nogach a za nią kierownik też pijany czy ktoś powie kiedy w końcu to się skończy szanowna dyrekcjo czytacie te wpisy i nic z tym nie robicie ludzie się zwalniają mają dość takiej atmosfery w pracy.Brygadzista Wiesiek który był normalnym człowiekiem i nie pił w pracy został zwolniony prawdopodobnie dlatego że nie pasował im do towarzystwa bo nie pił z nimi więc był zbyteczny a naprawde szanował pracowników!!! Więc kierownik Rafał się go pozbył gdyby to się działo w normalnej firmie gdzie dyrekcji zależy na opinii firmy to takie osoby jak ten Rafał i Urszula dawno by wylecieli z pracy a oni sobie robią jaja ze wszystkich i piją dalej no widocznie mogą bo są nie do ruszenia zobaczyli że raz potem drugi raz nikt im nic nie zrobił więc pozwalają sobie na wszystko no i ich stosunek do pracowników jest naganny!!!!!!!!!!!! Nikt ich nie lubi!!!!!!! Są fałszywi !!!!!!! A nikt nic nie mówi bo się ich boją to znaczy boją się że jak się ktoś odezwie to zostanie zwolniony i w sumie taka jest prawda.Drodzy pracownicy jeżeli dalej będziemy milczeć to nigdy nie będzie lepiej na bonarce nie bójmy się ich wystarczy trochę odwagi a jeśli będą nas zwalniać że mówimy prawdę to zbierzmy się i zgłośmy ich do Państwowej Inspekcji Pracy naprawde w grupie można więcej zdziałać i mam nadzieje że wtedy Rafała i Urszule wywalą z bonarki i będzie święty spokój a i pracownicy będą przychodzić do pracy z uśmiechem na ustach.Pozdrawiam wszystkich normalnych pracowników oprócz oczywiście Rafała Urszuli i ich przydup..ki Kości.kowej a wam to kij w du.e !!!!!
    ReviewUserIcon
    akpracownik

    15.03.2016 19:03

    Inne

    Ty o nicku "pracownik", zajmij się może pracą, a nie wypisywaniem bzdur i oczernianiem kogokolwiek. Pracowałem na Bonarce i znam Osoby, które oczerniasz. Pytanie po co????? Pracował Ludwik i Generał, też wypisywaliście same głupoty!!!!! Napisz na siebie jak czegoś nie zrobisz i oczerniane!!!! Osoby muszą się za ciebie i innych tłumaczyć, a i zdjęcia też waszego nieróbstwa dostają.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.03.2016 13:04

    Inne

    Pracowałeś już nie pracujesz bo cię pewnie zwolnili nikogo nie oczerniam pisze prawdę a ty jak już nie pracujesz to się nie wpier...aj po drugie naucz się pisać jak bronisz Ludwika I Generała to musiałeś nie zle dawać z nimi w palnik aż cię w końcu wyje..li
    ReviewUserIcon
    pracownik

    13.03.2016 13:35

    Inne

    Dobrze ze w Lublinie jest dobrze. Maja galerie od 1 stycznia i jak narazie niema problemu z niczym. Kasa na czas i normalne podejscie do ludzi . Z szacunkiem
    ReviewUserIcon
    kamil

    12.03.2016 00:25

    Inne

    Głupoty gadacie na temat marty i ani ja pracuje tyle czasu u nich i jest dobrze a to ze tracą obiekty to nie prawda lepszej dyrektorki nie będziecie mieli
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.03.2016 15:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kacap

    24.08.2016 19:00

    Inne

    ciekawe od kiedy z tego co się orientuje to najniższa krajowa
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.03.2016 13:35

    Inne

    Macie racje do Krakowa(Bonarka) jak przyjedzie dyrektorka Marta to łazi jak chora nie ma bladego pojęcia o niczym no musiała być też nie złą sprzątaczką hahaha. Nie wiem gdzie prezes firmy ma oczy że zatrudnia takie osoby na stanowiska dyrektorskie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.03.2016 20:02

    Inne

    He he najgorzej jak ze zwykłej sprzątaczki zostaje się dyrektorem pamiętam ja z gazety i jej koleżankę Ankę teraz panią menadżer
    ReviewUserIcon
    monika

    08.03.2016 19:56

    Inne

    Masz racje że było lepiej jak była stara kadra można bylo załatwić wiele rzeczy
    ReviewUserIcon
    piotr

    08.03.2016 19:51

    Inne

    Ever spadl na psy za czasów Kasi Dzonkowskiej bylo lepiej a teraz zarządza Pani Marta to jest coraz gorzej i tracą obiekty
    ReviewUserIcon
    m

    08.03.2016 10:27

    Inne

    Pracowałam we Wrocławiu. Kierowniczka - wcale się nie interesowała, brak czystych mopów był na porządku dziennym- mopy kazali mi brać ze sobą i prać w domu... ogólnie nie polecam. Kontakt z firmą - straszny. Do tej por nie dostałam pit 11...
    ReviewUserIcon
    EWA

    07.03.2016 11:07

    Inne

    Do roboty byście się zabrali, nieroby, teraz wam płyny nie pasują, ja nigdy nie mam problemy ze sprzętem i z środkami. Zawsze kiedy poproszę brygadzistę to dostaję. Część z was to nieroby i zawsze wszytsko będzie przeszkadzało. Mam nadzieję że pójda po rozum do głowy i wreszcie was pogonią. A co do bonarki to może nie ma ideału ale w prównaniu do innych firm w których pracowałam jest ok.
    ReviewUserIcon
    OBIEKT BONARKA KRAKÓW

    06.03.2016 18:57

    Inne

    Ever ma ciekawą reklame na autach firmowych WYRÓŻNIA NAS JAKOŚĆ buhaha no masakra jaka to jest jakość rozrobione płyny na maksa a jak ich nie ma to się czyści wodą sprzęt masakra wszystko najtańsze i najgorszej jakości. WSTYD
    ReviewUserIcon
    BlackAngel

    05.03.2016 06:50

    Inne

    Piszecie takie rzeczy ze... Brzuch od śmiechu boli... A ja tez pracuje w ever w bonarce i atmosfera jest moim zdaniem jak na firmę sprzątająca calkiem dobra. A pani Beatka owszem czasem dużo wymaga, jednak zdaje sie ze od tego jest kierownik / pracodawca / brygadzista... Jak chcecie nie pracy w której nic cie wymagają załóżcie wlasna firmę.. Czesc osób wymienionych wczesniej poznałem, i właściwie od żadnej ani alkoholu nie czułem ani go nie widziałem... Może i nie pracuje tu dlugo, ale swoje zdanie mam... Atmosfera tez nie jest jakas grobowa, jest z kim pożartować, pogadać... Także użyje kolokwializmu "pie***licie ze aż milo"... Ot moje skromne zdanie.. :) pozdrawiam..
    ReviewUserIcon
    taka chuda

    05.03.2016 06:26

    Inne

    Kolego lub kolezanko szkoda ze nie mozemy sie zgadac pracuje na bonarce mam telefon pelny fotek rozrabianej chemii z wodą i roznych folmikow moze razem bysmy mogli cos zdzialac a tak to pozostaje nam pracownikom siedziec cicho w obawie o to ze beatka nas pozwalnia. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.03.2016 20:52

    Inne

    Pracuje w ever grupa w Krakowie obiekt Bonarka to co się tam wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie od czego by tu zacząć to może od nowej kierowniczki Beaty wkręciła się na stanowisko i pomiata pracownikami każe robić coraz więcej i więcej nie umie zarzadzac krzyczy na ludzi pokazuje że ona tu rządzi a do tego zwalnia osoby które pracują normalnie a zatrudnia z powrotem osoby które były zwolnione za picie alkoholu w pracy bo nikt inny normalny nie chce tu pracować a Warszawa wie o wszystkim i widocznie jest im to chyba na rękę.Teraz kierownik Rafał i jego Kobieta Ula brygadzistka to dopiero są elementy piją wodke tak jak pili wcześniej zbliża się godzina 19sta oni zaczynają popijawe u Kobiet na szatni centralnie flaszka na stół i bania i ktoś powie że oni są sprawdzani alkomatem hahahaha bardzo śmieszne a z pracy wychodzą napruci że masakra kilka dni temu ula przyjechała do pracy o 9wiątej rano a miała być na szustą oczywiście waliło od niej alkoholem jaszcze się zataczała ludzie czekali na płyny i inne przedmioty potrzebne do pracy a jej nie ma i nie ma ochrona dzwoniła za nią kilka razy na telefon służbowy który leżał na stole a jej dalej nie ma a w południe przyjechał Rafał siedział na szatni u kobiet tak pijany że głowa boli i tylko do ludzi potrafi z ryjem skakać robić robić bo nie ma czasu a sam ledwo siedzi alkoholik a przy okazji mają taką swoją panią Kościółk..ą która pracuje na biurach zajmuje jej to maks dwie godziny a potem siedzi na szatni razem z brygadzistką Ulą piją sobie kawke palą papierochy i tak do 14stej a dlatego bo są to koleżanki a kierowniczka często to widzi i nic a często się zdarza że Kościółko.a wychodzi sobie o 10tej do domu a ma pisane osiem godzin co jest do udowodnienia widać to na kamerach i tak stworzyli sobie brzydko mówiąc ciepły kurwidoł.k piją i pracują dalej !!!!!!!!!!!! Kierowniczka ma swoją firmę i chodzą plotki że chce wygryść ever z bonarki i przejąć obiekt a wiadomo w każdej plotce jest ziarnko prawdy oj można by tak pisać i pisać co się tam dzieje a i na wypłatach też oszukują i proszę nie pisać że to nie prawdaco tu jest opisane bo będzie to żenujące..
    ReviewUserIcon
    Tomek

    04.02.2016 12:03

    Inne

    Praca w ever OK. Pracowałem w krakowie polecam zwłaszcza pracę u p.Jarka.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2016 11:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    obserwator

    25.01.2016 09:26

    Inne

    potwierdzam w ever grupapanuje dobra atmosfera lubilem tam pracowac pozdrawiam wzystkich z dzialu personalnego
    ReviewUserIcon
    obserwator

    19.01.2016 14:55

    Inne

    Ludzie ale wy glupoty piszecie zla opinie o ever pisza osoby kture pily i nie pracowaly uczciwie wiem co pisze zaczynalem jako pracownik fizyczny i doszlem do brygadzisty mozna avansowac w tej firmie bez dziobania pozdrawiam pania Monike Matchowiejczuk super babka ps pracowalem w warszawa obiekt wfc pozdrawiam wszystkich
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    23.11.2015 14:52

    Inne

    Prośba
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.11.2015 11:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dno

    15.11.2015 12:44

    Inne

    "TOM PANIĄ " " wymagane jest Orzeczenie o Stopniu Niepełnosprawności w Stopniu Niepełnosprawności Umiarkowany i lub znanych stopniu Niepełnosprawności pracują pod 7 godzin ponieważ mają wpłacone za 8 godziny pracy 1750 zł. brutto o 1 Stycznia 2016 rok 1850 zł. brutto Miejsce pracy w Łódzi."- cudowna polszczyzna,a zarazem wizytówka firmy.Nic ująć nic dodać "pracują pod 7 godzin ponieważ mają wpłacone za 8 godziny pracy 1750 zł. brutto" podstawę prawną tego poproszę,co to w ogóle ma znaczyć..
    ReviewUserIcon
    x

    11.11.2015 21:03

    Inne

    czy to prawda ze od nowego roku ever ma sprzatac wszystkie galerie atrium w Polsce??? bo slyszałam ze amluxa wygryźli ...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EVER GRUPA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - EVER GRUPA

    Arkuszowa 39 01-934 Warszawa

    NIP:5261020441

    KRS:0000038562

    https://www.grupaever.com.pl/
    Branża główna: Sprzątanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.11.2015 11:40

    Inne

    Byłam w Wawie na rozmowie do działu HR .Panie sympatyczne i konkretne nie mydliły oczu.
    ReviewUserIcon
    Gosc

    09.11.2015 18:12

    Inne

    Nie zgadzam sie z opinia dotyczaca P.Barbary K. Pracujacej w B4B .Opinia jest falszywa do bolu najwidoczniej ktos kierowany zemsta i zawiscia napisal taka opinie .Smiem nawet twierdzic , ze napisala to kobieta ktora nie nadawala sie do sprzatania !Pani Barbara to rzetelna ,kompetentna osoba ktora umie wykonywac swoja prace pod kazdym wzgledem . Jakie wyludzanie pieniedzy !?ludzie nie wierzcie w to !to czyste pomowienia ktore sa karalne a jesli ktos przytacza jeszcze nazwiska to juz niedopuszczalne ! Wiec nastepnym razem osoba ktora pisze klamliwe opinie i szkaluje innych niech sie zastanowi nad tym co robi !
    ReviewUserIcon
    lif

    09.11.2015 22:14

    Inne

    nie znam Barbary K ale widać ze to szkalujacy tą kobiete wpis mądrzy ludzie o tym wiedzią a idiotami nie ma co sie przejmować
    ReviewUserIcon
    tik tik

    09.11.2015 17:17

    Inne

    jak wygląda praca w dziale hr
    ReviewUserIcon
    xxxx

    09.11.2015 08:54

    Inne

    witam ja byłam na rozmowie we wrocławi bardzo miła pani Marta obiecała że się odezwie i do dziś cisza czy ktoś mi powiedzieć coś na temat tej firmy i kieroniczki pani Marty.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.11.2015 13:04

    Inne

    Witam Dopiero trafiłam na te opinie ale wcześniej umówiłam się na spotkanie do działu rekrutacji w Warszawie , czytające te opnie jestem przerażona może ktoś posiada jakieś informacje odnośnie warunków prazy w hr ... Dziękuje
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.11.2015 20:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    EVER GRUPA

    25.11.2015 15:26

    Inne

    Szanowni Państwo, W związku z faktem, iż niniejszym wpisem został naruszony Regulamin korzystania z portalu GoWork,a także doszło do naruszenia Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. sprawa została zgłoszona do Administratora portalu. Ponadto podjęliśmy odpowiednie kroki celem zidentyfikowania osób odpowiedzialnych za umieszczanie ww. komentarzy. Z poważaniem, Ever Grupa Sp. z o. o.
    ReviewUserIcon
    arnold

    01.11.2015 15:09

    Inne

    Zalezy w jakiej formie, ale miedzy 5000 - 7000 zl.
    ReviewUserIcon
    stefan

    29.10.2015 16:00

    Inne

    Ile zarabia kierownik obiektu? ktoś się orientuje?
    ReviewUserIcon
    mruk

    16.10.2015 19:52

    Inne

    jakie pomówienia jaki czarny pr to ze ever traktuje ludzi jak smieci to prawda to że kasa sie nezgadza tez prawda wystarczy poczytać nawet co tu ludzie od lat pisza a cała góra everu gucha i ślepa udaje ze nic nie wie co dzieje sie na obiektach teraz obużenie i grożby kodeksem karnym bo jakas anonimka napisała to co pracownicy glośno mówia ile ludzi na kase przez lata na kase oszukanych sami sobie opinie psujecie wsród klijentów i pracowników i jeszcze udajecie swietszych od papierza
    ReviewUserIcon
    EVER GRUPA

    15.10.2015 10:51

    Inne

    Oświadczenie Szanowni Państwo, w obliczu informacji, które pojawiły się na portalu GoWork w postaci komentarza z profilu Malutka (kom. z dn. 12.10.2015 r. godz. 13:56:30) oraz Anonim (kom. z dn. 13.10.2015 r. godz. 11:23:38), przedstawiamy co następuje. Powyższe komentarze to POMÓWIENIA. Informacje są nieprawdziwe, bezpodstawnie oskarżają spółkę Ever Grupa, a okoliczności, które autorzy opisują, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości, co możemy udowodnić. Poprzez takie pomówienia i czarny PR, Spółka Ever Grupa została narażona na utratę zaufania, które jest niezbędne dla prowadzonej przez Nas działalności, nie tylko w oczach naszego Personelu, ale także Klientów. Tym samym, pragniemy poinformować, iż sprawy tej nie pozostawimy bez rozwiązania. Podjęliśmy już odpowiednie kroki prawne, celem zidentyfikowania osób odpowiedzialnych za umieszczanie komentarzy niezgodnych z prawdą, celem pociągnięcia ich do odpowiedzialności. Pomówienie bowiem, zgodnie z art. 212 k.k., to przestępstwo podlegające odpowiedzialności karnej. Z poważaniem, Ever Grupa Sp. z o. o.
    ReviewUserIcon
    piotrek

    16.10.2015 15:08

    Inne

    Co ty pier.wyplata co druga się nie zgadza.wieczne zlecenie i stado baranów zamiast kierowników .
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.10.2015 11:23

    Inne

    Po 2 latach pracy dla firmy ever o tym ze juz dla nich nie pracuje dowiedzialam sie od osob trzecich przez telefon poniewaz moj kierownik nie mial odwagi spojrzec mi w oczy i powiadomic mnie o tym osobiscie.Zostalam zwolniona bez zadnych podstaw,poprostu wyrzucili mnie jak zwyklego smiecia.Do pracy chodzilam nawet jak bylam chora,nigdy nie nawalilam i nigdy nie miano do mnie zadnych zastrzezen.Stawka moja godz.wynosila7zl na reke ale pomimo tego ja i tak dawalam z siebie wszystko zeby zawsze bylo ok na obiekcie w ktorym pracowalam.Firmie zawdzieczam tylko to ze poznalam tam naprawde fajnych ludzi a w szczegulnosci zyskalam przyjaciolke z ktora zaczelam prace od samego poczatku na moim obiekcie, na ktorej zawsze moglam polegac i nawet teraz mamy ze soba kontakt pomimo ze juz razem nie pracujemy.Niech kazdy ktory przyjmuje sie do tej firmy zastanowi sie 2x bo szczerze nie polecam pracy w tej firmie,tym bardziej ze sa to zlodzieje bo wyplaty tez nigdy sie nie zgadzaja pomimo list w ktorych sa wyszczegulnione godz.pracy a potem pomimo malych zarobkow trzeba wrecz wyklucac sie o to czego nie doliczyli do pensji.
    ReviewUserIcon
    Malutka

    12.10.2015 13:56

    Inne

    Sluchajcie ludziska,u nas w łodzi to zatrudnili 30 osób na sukcesji i nikomu pensji nie wypłacili!!! Ever sie teraz podobno zasłania podwykonawcami,a ludzie odeszli z kwitkiem ,bo pracowali cały miesiąc za free,Pozdrowienia dla Kierownictwa Ever z Łodzi
    ReviewUserIcon
    ewa

    26.11.2015 19:47

    Inne

    Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w firmiie ever ewa
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.09.2015 14:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xyz

    17.12.2015 09:18

    Inne

    Firma fatalna. Wyzysk ludzi. 7zł netto/1h pracy? - wstyd! Bogacą się na biednych ludziach którzy zasuwają za te marne grosze a pozniej jeszcze nie dostaja wyplaty na czas. I te biedne dziewczyny w dziale rekrutacji, którym wydaję się, że to normalne rekrutować 500 osób miesięcznie w 3 osoby gdzie normalnie taką pracę powinno wykonywać minimum 10 osób! Omijajcie agencje rekrutacyjne szerokim łukiem to jest jedna wielka ściema. Lepiej i bezpieczniej zatrudniać się bezpośrednio u pracodawcy!
    ReviewUserIcon
    Ever Grupa

    08.09.2015 13:00

    Inne

    Szanowni Państwo, W celu usprawnienia komunikacji, otwarty został mail: [email protected] Pod podany adres prosimy, by Państwo anonimowo wysyłali swoje opinie na temat zatrudnienia, niepożądanych sytuacji w pracy i dzielili się z nami swoimi przemyśleniami co powinniśmy wyeliminować, co usprawnić, co zmienić. Zapraszamy do korzystania, EVER Grupa
    ReviewUserIcon
    alvaro

    02.09.2015 12:01

    Inne

    Ludzie,jak was czytam to mi się nóż w kieszeni otwiera,błąd ortograficzny na błędzie,pomijając już stylistykę i składnie.Nie dziwię się że do sprzątania idą tylko nieuki,matoły i osoby o niskim poziomie intelektualnym (pomijając nieliczną grupę inteligentnych ale niezaradnych życiowo) I te jeszcze oczernianie,obrażanie (w większości zapewne z zazdrości i zawiści) Ech,obraz typowego zakompleksionego Polaka...
    ReviewUserIcon
    maryśka sprzątaczka

    09.10.2015 19:20

    Inne

    Alvaro jestem pełna podziwu dla twojej inteligencji i zaradności życiowej ,tylko zastanawiam się co ty robisz w takiej firmie jak Ever i dochodzę do wniosku że jak spoglądasz w lustro to widzisz wtedy matola z przerostem ego
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    25.08.2015 09:32

    Inne

    A ja już w Ever 10 lat. Tylko kierownikuw zmieniam. Raz u don wafla, raz u takiej rozdartej i u jednego głupiego troche. Ale ogulnie jest gitowo. W amluxie to mnie na pensji rombali, a taka brzydka stara prostytutka w inwemerze to tylko wyzyskiwała. Pozdro dla ekipy z tarasów...
    ReviewUserIcon
    ul

    05.08.2015 21:22

    Inne

    Pan piotr juz wogule nie pracuje w ever zwolnil sie widocznie mial dosc juz tego bagna
    ReviewUserIcon
    byly

    05.08.2015 21:18

    Inne

    To pan piotr juz ni jest kierownikiem na ing tylko jakas babka bardzo fajny byl z niego czlowiek ale na canal plus jest nadal?
    ReviewUserIcon
    gj

    05.08.2015 20:59

    Inne

    Widze ze nie tylko jest tan jak na wlc tu jest to samo
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.08.2015 20:48

    Inne

    Witam ja tak samo pracowalam na tym placu nawed mam nagrane na dyktafonie przebiekt prowadzonego przez niego zebrania jak sie drze na ludzi i powiem szczeze wybieram sie do pipu z tym nagraniem tylko nie wiem czy nagranie jest dowodem na to co on tam wyprawia teraz pracuje na innym obiekcie tak samo w ever i jest calkiem inaczej

    Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.