Opinie o TopRonic w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TopRonic. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TopRonic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TopRonic w Gdańsk

fiksi Nowy wpis

No rzadko kiedy ludzie mówią otwarcie o tym ile zarabiają @kiszka. Ale takich rzeczy można się dowiedzieć na rozmowie przecież.

piskorz Nowy wpis

Wszyscy tutaj mówią o "dobrych pieniądzach" , "sporym zarobku" i tak dalej. Ale przecież te pojęcia są naprawde bardzo umowe, bo dla każdego "dużo" to będzie znaczło coś innego. Może ktoś podzieliby się jakimiś konkretami o samej firmie top ronic z gdańska a chociaż o profilu jej działalności bo niestety internet prawie milczy

Kot Nowy wpis

Przyznam szczerze, że nie wiem na podstawie czego ktoś dokonał takich wyliczeń, ale nie te pieniądze nie wydają się mieć zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. O ile zgodzę się, że firma jest w stanie zapewnić i zainwestować w rozwój pracownika, to nie mam przekonania czy można rzeczywiście u nich zarobić porządne pieniądze.

abc Nowy wpis

Zgadzam sie z Arielem który zresztą dalej pracuje w Ronicu. Wypłaty na czas, jeśli jest się dobry to 8-10k jako prezenter to nie problem.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie TopRonic.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
WIKTORIA

Mam mały RONIK od 20 lat jest niezastąpiony Wychowałam na nim 2 dzieci Kocham Ga bo bardzo mi ułatwił życie Wiktoria z Wrocławia Marzę o większym

Ariel

Witam, Pracowałem w Topronicu 2 lata, panuje tam świetna atmosfera zrozumienia i empatii, była to moja pierwsza praca zaraz po ukończeniu studiów, moja pierwsza wypłata wyniosła 9 tyś zł na miesiąc na czysto, po odliczeniu wszystkich kosztów, potem było coraz lepiej ,po 6 miesiącach przeszedłem na działalność gospodarczą i wtedy dopiero zacząłem zarabiać duże pieniądze ok 13-14 tyś zł miesięcznie na czysto. To najlepsza firma na jaką mogłem trafić i to pod każdym względem!! Wszystko co obiecują realizują w 100%, wypłaty zawsze na czas, żadnego spóźnienia. Polecam wszystkim, wiem co piszę z własnego doświadczenia! Nigdy na nikim w Topronicu się nie zawiodłem! pełen szacunek i zaufanie do pracownika.

miki

Właśnie napisałem wypowiedzenie. Po 2 latach. Podstawowe powody to nieuczciwe rozliczanie przy prowizji, praktycznie co miesiąc, i dokładanie z własnej kieszeni do pełnego etatu, czego doświadczyła moja żona pracująca tam jako tele. W momencie podpisywania umowy nie ma mowy o tym, że częćś premii będzie potrącana na to, by pracownik miał na papierze pełen etat. Po dwóch miesiącach dowiadujesz się drogą ustną od dyrekcji, że owo potrącanie odbywa się na podstawie "dżentelmeńskiej" umowy. Nie polecam, choć w obecnych czasach tak ciężko o pracę - z tym, że to nie jest praca, to jest wyzysk i zamaskowane oszustwo.

jarek

pracowalem tam....BARDZO BARDZO NIE POLECAM!!!!!!!! za szkolenie placa 750 pl a pozniej to juz jest tylko gorzej...robia ewidentnie ludzi w ch....ja ....ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!he he malojca pogonili a taki był (usunięte przez administratora)

salsa

Być moze teraz są inne zasady. Ja tam pracowałam 2 lata temu, sama zwiałam jak tylko znalazłam okazję. Okres pracy w tej firmie moge nazwać koszmarem. Na poczatku 3mc oki glaszcza Cię obiecują, w rzeczywistości to wyglądało właśnie tak: o auto po 3 mc było trzeba błagać, ale jak nie bylo prywatnego to dawali jakiegoś dziada za którego musiałeś płacic prawie 1000pln miesięcznie. Mi przypadł lanos:P do działlnosci zmuszali, długi czas się od niej wykręcałam, na szczęście w pore znalazłam coś normalnego, bo w innym wypadku byłabym zadłużona jak większość osób tam pracujących. Te naczynia to prawdziwa tandeta mi po roku czasu zlazła cała powłoka z niezniszczalnej patelni:P:P jak ktoś chce mieć te naczynia niech idzie do pepko lum tesko i kupi garnek za 60zł a nie za 1500. jakość ta sama:) patelnie i garnek który używa sie podczas prezentacji musisz czesto wymieniac ze wzgledu na to że teflon sie rysuje i brązowieje. koszt wymiany jednego naczynia to 300zł z twojego portwela... Firma kszak a raczej sekta

handlowiec

Ja również pracuje w tej firmie i jeżeli podpisałeś umowę to jak mówi prawo pracy masz 2-4 tygdoniowy okres wypowiedzenia i tu również, a jeżeli nie umiesz napisać wypowiedzenia jesteś idiotą! Za szkolenie też mi zapłacili, pierwszy raz się w ogóle z tym spotkałem. I to chyba firmy wam się mylą, bo ja pracuje tu rok i nikt mi nie kazał przechodzić na działalność, choć się zastanawiam, bo szkoda mi tyle podatku odprowadzać przy takich zarobkach.

W TOPRONIC można zarobić dobrą kasę, ale... Sprzedajesz aluminiowe ( silumin to stop aluminium z krzemem ) garnki pokryte Teflonem ( to ta mityczna warstwa antyadhezyjna ), które po maximum 2 latach tracą wszelkie właściwości antyadhezyjne. Do tego zaprojektowany przed 20 laty malakser z jednym pokrętłem jako super nowoczesny wielofunkcyjny robot kuchenny. Rzeczywista wartość towaru sięga 20% ceny sprzedaży, do Ciebie trafia do 25% ( w zależności od wielkości sprzedaży ). Brzmi pięknie? To teraz od tych 25% odejmij sobie koszty: - paliwa - artykułów spożywczych na prezentacje - wynajmu sali na prezentacje - Twojej kwatery, wyżywienia ( prezentacje mogą odbywać się nawet kilkaset kilometrów od Twojego miejsca zamieszkania ) Po podliczeniu kosztów okazuje się, że sięgają często 10 000 PLN miesięcznie Żeby na nie zarobić, musisz sprzedać tych garnków za ponad 40 000, ale wtedy wpadasz w niższe widełki ( nie 25 a np. 20% ) i to jeszcze za mało, więc żeby na koszty rzeczywiście zarobić, musisz mieć obrót za min. 50 000. I co ważne, obrót ZREALIZOWANY, a klienci są coraz bardziej świadomi swoich praw, więc tzw. zwroty sięgają od 20% do nawet 50% w skrajnych przypadkach. Czyli sprzedaż deklarowaną przez klientów ( podpisane umowy ) musisz mieć na około 70 000 - 80 000. Dodaj do tego mały fakt - Twoimi klientami nie są milionerzy ( przynajmniej nie najczęściej :P ) i żeby nie wyjść na minus i nie dopłacać do interesu, sprzedajesz te garnki starym, często schorowanym ludziom wpędzając ich w kredyty. Podsumowując - da się zarobić nawet ponad 10 000, ale żeby to osiągnąć musisz mieć dobre miasto, świetne telemarketerki, zupełny brak jakichkolwiek (usunięte przez administratora) ulców moralnych. Niestety, tylko na trzecią z tych rzeczy masz realny wpływ i o ile znam osoby które tyle czasem wyciągają, to znam też o wiele więcej osób które odchodziły z firmy z kilkudziesięciotysięcznym długiem...

Mateusz

Ty na pewno pracowałeś w tej firmie? Ja pracuję już rok czasu i nie zawiodłem się pod żadnym względem. To co mi obiecano to otrzymałem. Widać że wyleciałeś już na początku szkolenia bo nawet nie znasz zasad jakie panują w firmie. Po pierwsze to nie akwizycja tylko praca prezentera handlowego (super sprawa). Praca w ekskluzywnych lokalach z ludźmi zapraszanymi przez telemarketing. Nie ma obowiązku pracy na umowie agencyjnej ani po trzech miesiącach, ani po dziesięciu. Wypłata zawsze w terminie i zgodna z umową. Miesięczne wynagrodzenie dobrego prezentera jest większe niż Ty zdołałeś zarobić przez ostatni rok. Bo cóż można zarobić siedząc u mamusi na garnuszku i wypisując bzdury na forach? Proponuję otrząsnąć się z kompleksów i zająć dorosłym życie. Wracając do charakteru pracy to oczywiście każdy handlowiec oprócz auta firmowego otrzymuje także laptop. Co więcej są też duże perspektywy rozwoju pionowego poprzez awanse na stanowiska Rekrutora, Coacha czy np Managera Regionalnego. Wystarczy mieć chęć do pracy i trzeźwe spojrzenie na świat. A nie spojrzenie rozwydrzonego gimnazjalisty któremu na czole wyskoczył kolejny pryszcz. Pomyśl człowieku nim coś napiszesz. Pozdrawiam wszystkich pracowników firmy Mateusz

WIELKA ŚCIEMA

Dobra rada!!!!!!!!!!!!!!!!!Nigdy nie podejmujcie pracy w tej firmie!!!! Jedno Wielkie OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fdffg

powiem wszystkim ,mistrzostwo w wyzysku ludzi

on

ludzie wszystkie opowieści na temat zarobków można wsadzić ....NIE BĄDŹCIE NAIWNI ...NAWET JUŻ LUDZIE KTÓRZY BYLI NAJLEPSI ODESZLI Z TEJ FIRMY.WYZYSK I JUZ

Bartosz

manager regionu zajmuje sie sprzedarza (usunięte przez administratora) arnkow u klientow w domu

hahhaa to ich 1 trick jestes normalnym przedstawicielem wciskasz gernki ludziom na prezentacjach tylko nazywaja cie managerem robisz czarna robote jak inni dopiero pozniej nad toba jest manager okregu

mam propozycje pracy na stanowisku managera regionu czym on sie dokladniej zajmuje jaki hajs no i reszta???

asz293

Jeśli szukacie dobrze płatnej pracy w sprzedaży bezpośredniej zapraszam. Mała firma ale solidna i dbająca o kieszeń pracownika. To nie ściema sama przez 5 lat byłam PH i wiem jaka to harówka. Również zostałam nieźle oskubana przez 1 z takich firm i nie chcę aby kogoś to spotkało bo wiem jak to boli. Chętnych zapraszam. CV oraz list motywacyjny przesyłajcie na adres (usunięte przez administratora) Obecnie poszukuję osób na teren dolnośląski.

OSZUKANY

Pracowałem w tej nieuczciwej firmie i OSTRZEGAM w żadnym przypadku w niej nie pracujcie TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW

Zostaw merytoryczną opinię o TopRonic - Gdańsk

TopRonic