Topronic Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Topronic Sp. z o.o.

Czesław

Czy Topronic jeszcze istnieje, bo znalazłem w KRS że są w likwidacji? Dodzwonić też się nie można

ax

filip, z tego co wiem to topronic nie potrzebuje ludzi. Nie wiem jak u nich sytuacja teraz wygląda ale szczerze to podejrzewam, że od razu umowy o pracę się nie dostanie. Czy ktoś u nich pracuje dłużej niż 2 lata i jakie odnosi wrażenie z tej współpracy?

zbyszek Mława

Posiadam naczynia z tej firmy i jestem bardzo zadowolony, polecam. W przypadku składania reklamacji naczynie oraz pokrywka zostały mi wymienione na nowe. Używanie tych naczyń jest fantastyczne i bardzo przyjemne i pożyteczne w życiu codziennym. Pozdrawiam wszystkich pracowników i KIEROWNICTWO FIRMY.

Ariel

Witam, Pracowałem w Topronicu 2 lata, panuje tam świetna atmosfera zrozumienia i empatii, była to moja pierwsza praca zaraz po ukończeniu studiów, moja pierwsza wypłata wyniosła 9 tyś zł na miesiąc na czysto, po odliczeniu wszystkich kosztów, potem było coraz lepiej ,po 6 miesiącach przeszedłem na działalność gospodarczą i wtedy dopiero zacząłem zarabiać duże pieniądze ok 13-14 tyś zł miesięcznie na czysto. To najlepsza firma na jaką mogłem trafić i to pod każdym względem!! Wszystko co obiecują realizują w 100%, wypłaty zawsze na czas, żadnego spóźnienia. Polecam wszystkim, wiem co piszę z własnego doświadczenia! Nigdy na nikim w Topronicu się nie zawiodłem! pełen szacunek i zaufanie do pracownika.

buba

Pracowałam 3 miesiące. Po każdej wypłacie musiałam się wykłócać z działem rozliczeń o należne pieniądze które poza podstawą wyliczane były tak jak pasowało firmie. Atmosfera przez to nie należała do komfortowych i ogólnie odradzam wszystkim tym którzy nie lubią być robieni w balona w kwestii finansowej.

janos

gość - 2011-11-16 04:23:05 pracownicy zatrudnieni do obczajania opinii w necie i wypowiadania się na forach mają fajną pracę.....dokładnie - omamić pracownika od podstaw..

gość

Zostaw opinię o Topronic Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Topronic Sp. z o.o.