Opinie o Overmarket.Pl (Magneti Marelli Aftermarket Sp. Z O. O.) w Bielsko-Biała Grażyńskiego 141

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Bielsko-Biała Grażyńskiego 141

Olo

Koniec Magneti już wkrótce.

lider
@Olo

Nie pisz bzdur!!!!!!!!!!

MądrzejszyOdCiebir
@lider

Katastrofa, firma to zakład karny, a nie pracy, przełożeni to idioci, lata 1990-2004 już dawno za nami! A te głąby myślą, że tylko Marelli jest na rynku pracy. A ten mały Kierownik zjebek że spawalni amortyzatory Bielsko-Biała hala 3d niech nie kozaczy bo się nadzieje, ucz się ukraińskiego... A zabierz takiemu Ukraińcowi premię, to się zdziwisz pzdr MądrzejszyOdCiebie

Zembatka

Powiem wam coś zupełnie bez ironii bez jakichkolwiek aluzji o majstrze,którego nieładnie określają tym samym mianem,co czerwone warzywo rosnące w ziemi.Uważam,że Sławek jest jedynym majstrem,który posiada kulturę osobistą i zwraca się do nowych pracowników per Pan.Wiem,że może i jest służbistą,lecz zachowuje się tak jak na człowieka przystało. Nigdy na nikogo nie krzyczy,czego nie można powiedzieć o kelnerze i nie jest bez honoru,jak wiejski sędzia.Jako jedyny jest po studiach i ma krztę kultury i mówcie,co chcecie ale zachowuje się jak człowiek.To tyle w temacie.

Stary
@Zembatka

Ha ha ha dobre. Większej głupoty dzisiaj nie czytałem. A już myślałem ze poziom głupoty na tej stronie mnie nie zaskoczy a tu proszę jednak znalazł się kolejny mistrz BRAWO .

Pikuś
@Zembatka

Jaki był zapytaj starych pracowników z montażu ilu ludzi przez niego wyleciało z roboty jak woził się po ludziach byle zrobić karierę

aftermidnight

Koniec magneti? Kiedy dokładnie?

ZwiadowcaRuskacza

Witam jeśli ktoś rozważa pracę w tej firmie to serdecznie nie polecam minusy mógłbym wymieniać w nieskończoność ale muszę przyznać że poczucie humoru mają świetne tymbardziej dział HR który pisze w ogłoszeniach coś w stylu "praca w przyjaznej atmosferze" koń by się usmiał.Kierownik goni ludzi po hali z pejczem a cięcie kosztów odbywa się tylko i wyłącznie na pracownikach jak ktoś lubi być że tak to delikatnie ujmę oszukiwany i dymany na każdym kroku to śmiało zapraszam :) A i jest jeszcze premia uznaniowa ale góra uznaje że premii nie będzie.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Amadeusz

Czy to prawda,że Sędzia nie żyje?Podobno wykitował na boisku na oczach widowni.Ktoś zna szczegóły?

Długowieczny
@Amadeusz

Podobno policja zabrała mu życie, bo wszelkie inne uprawnienia zabierali mu juz kilka razy.

Olo

Macie postòj bo my Sosnowcu stojmy a co u was słychać w Bielsku-Białej.

Chodzą słuchy, że pomalutku Marelli się zwija z Bielska. Będzie o jeden patozakład mniej.

Aaaaaaaasaa
@Gość

Pracuję tam i jest mi dobrze.

@Aaaaaaaasaa

Cierpisz na syndrom sztokholmski.

Seba
@Aaaaaaaasaa

Ciekawe komu ciagniesz,że jest ci tak dobrze idi@otko

Deusexmachina

Jak tam się miewa magister Radosław? Czy on już upadł na głowę dalej tam pracując?Jeśli mają wybrać nowego majstra,to ja widzę tylko jego kandydaturę bo chłop jest konkretny i uczciwy i co najważniejsze- ma głowę na karku i jest wykształcony a nie jak te matoły z budy.On by twardą i sprawiedliwą ręką pokierował tymi (usunięte przez administratora).Kto jest za?

Zembatka

A więc stało się..Magnetti strajkuje ale to nic nie da bo japońce likwidują ten zakład niedlugo.O ile mi wiadomo to i tak była i jest pralnia brudnych pieniędzy, więc nie ma się czym wzniecać.Zarobki marne,jak na Bielsko i atmosfera do (usunięte przez administratora)Lepiej szukać czegoś innego już teraz i zapomnieć o tym (usunięte przez administratora)

Felek88

A jak się tam ma ten Pan co tak bardzo donosił ten który zmienił nazwisko na Panienskie żony. Pracuje tam jeszcze?

Seba
@Felek88

Już nie pracuje.Popier@d@olił ten zasrany zakład a majstrowi i brygadziście wręczył w kopercie świeczki do branzlowania i nie wiem,skąd ty masz takie debilne info,że na kogokolwiek donosił bo pracował ze mną i był w porządku dlatego radzę Ci nie pisz takich bredni a jeśli już ktoś donosił to może ty.

Felek 88

Ja się wcale tego nie wstydzę, że donosiłem na kolegów bo nie mogłem patrzeć, jak ściemniają a ja zapierniczałem na 3 zmiany.Myślę,że to dobry sposób na tych nierobów, którzy udają, że pracują. Mam wtedy czyste sumienie a i majstry są mi wdzięczne, że mogą na mnie liczyć. Polecam każdemu bo każdy wie,że tutaj nie ma kolegów. Lubię Bojsa i kelnera bo jestem nietykalny ale swoje muszę zrobić.

Aftermidnight

Chodzą słuchy, że od 1 lipca czekają nas potężne podwyżki. Grzesiu obiecał 5 zł do każdej godziny.plus 599 frekwencyjnego .Coś ktoś wie konkretnie?

Witam wszystkich na forum:-)

Więc tak,wczoraj na 3 zmianie stał comas 3,ponieważ nie mieliśmy blach.Z informacji przekazanej przez drugą zmianę, pimpek pseudo lider,i niby majster, czy jak go tam nazywać ,dla mie po pierdułka jakaś, widzieli o 16,ale zamiast zainteresować się produkcją, to siedzą z fadą, Panie Kierownku, czy nie jest panu wstyd mieć tak pustych podwładnych, Jeśli pan nie wierzy co się dzieje na zmianie Adama, to proszę przejść dyskretnie po ludziach, i popytać.Jak dalej tak będzie to zamkną budę, do czego to doszło,żeby ludzie czekali na materiał po kilka godzin,awaria stoimy, wszyscy mają w (usunięte przez administratora) a potem praca w święta i wykendy, gdzie tu logika. A najlepsze jest to ,że na koniec zmiany wyjdzie, niby majster i zadaję głupie pytania, co się działo haaa.Ze tego nikt nie widzi, że ten człowiek się nie nadaje na majstra,gość robi tyle lat i jest tak płytki, że z pimpkiem, w miarę się dogadają.i tylko @@ piszę, Jeśli ktoś mu podyktuje, co ma napisać, bo z jego wykształceniem ,i inteligencją to było by duże wyzwanie, A pseudo Kadrowa Monika, czasami mogła by wyjść na chale i popytać ludzi jaka panuje atmosfera, (usunięte przez administratora) mać

@Witam wszystkich na forum:-)

To prawda, bo te dwa trepy siedzą w ogrodzie, i robią sobie po ciepłym lodzie ????,i modlą się by już było koniec dnia, żeby się nic nie popsuło,

Aftermidnight

Jak sądzicie? czyim pomysłem jest praca jednego operatora na dwóch maszynach typu Vigel? Zgadliście! Boysa!!! Ten lizus ,złamas i alkoholik ciągle podlizuje się dyrekcji bo liczy na lepsze stanowisko.Zobaczysz boysie,że spotka Cię za to zasłużona kara.

Aaaa
@Aftermidnight

Spokojnie T.B ma już zagwarantowaną pracę. Z tego co wiem dostał się jako jedyny do Koleji Śląskich na przyszłej trasie bielsko Skoczów jako porządkowy będzie młotkiem sprawdzał śruby czy się nie poluzowyaly ogólnie jest zadowolony jak to mówią wszędzie dobrze ale u siebie najlepiej ;)

Vigelowiec

Co wy za głupoty piszecie bojs wam robota instalował , bojs wam papiery zmieniał(usunięte przez administratora) to technologii robota nie jego . Jak wam robota ciąży i szukacie winnego to idźcie do starego to jest jedyna osoba która dąży żeby było mniej ludzi na stanowiskach i tyle .

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Vigel72

Wystarczą chęci do pracy i zapier@d@alanie w każdą sobotę a nawet niedzielę. Na spawalni musisz liczyć się z tym,że latem temperatury dochodzą tam do 50 stopni nawiewów jak nie było tak nie ma.Wody mineralnej też nie dostaniesz bo po co.Jest za to woda w baniakach ale uprzedzam, że niesmaczna a po zjedzeniu posiłku sraczka jest pewna.Bufetu z cieplym jedzeniem nie ma( jest bardzo daleko na innej hali ) Generalnie można tam porobić kilka miesięcy, żeby zarobić na wakacje i nigdy tam wiecej nie wracać. NA vigelach majstry postawili budę na środku hali, żeby widzieć lepiej pracowników, choć sami w tej zasranej budzie śpią po nocach i nic nie robią podobnie jak ustawiacze.Generalnie nic nie musisz umieć konkretnego ale mile widziane jest jak zamkniesz gębę i będziesz robić jak robot i słuchać przełożonych.Ot cała tajemnica pracy w MM.

Magdalen@

Nie warto tracić czasu pieniądze marne robota ciężka ...ciągle mało !!!nie polecam

MałyGrzeszek

Cieszcie się ze wogule coś macie mogło nie być nic. I co mi zrobicie? Strajk jak związki zamiast współpracy to się szczują pomiędzy sobą takie związki to ja rozumie i popieram metalowcy są słabym związkiem solidarność zresztą też. Powodzenia tania siło robocza nie dyskutować tylko do roboty bo plan czeka!

Worker

Podobno to Metalowcy chcieli przyklepać rażąco niskie podwyżki, na co Solidarność się nie zgodziła. To tylko pokazuje, jakimi(usunięte przez administratora) są Metalowcy z ich przewodniczącym i jak "zależy" im na pracownikach. Trzrba to wreszcie uzmysłowić ludziom i pogonić tych złodziei z zakładu.

Hipek
@Worker

Nic nowego. Zachowanie niezmienne od lat. Wstydu nie mają i sami nie wiedzą czego chcą. Nie zdziwiłoby mnie to jakby mamusie nimi do tej pory kierowały. Totalna niedojrzałość i dziecinada. Zero własnego rozumu. Płyn z nurtem prosto do ścieków drogi metalowcu i komp się w swym (usunięte przez administratora) bo nikt cie nie oczyści.

Robol

Metalowcy chcą podpisywać to co im pod nos podsuną, na dodatek podwyżki indywidualne. Solidarność się nie daje. Domagają się podwyżki większej i dla wszystkich po równo.

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 9 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
1.9/5 Na podstawie 214 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.