Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

Taki jeden

Witam , możecie opisać prace w amg ? Bo różne opinie słyszałem a szukam pracy jako spawacz ... Hejt to nie opinia , jak stawki ? Jest coś dodatkowo płacone za nadgodziny ?

ziółek

idzie nowy rok...zadowolenia na grudzień na swieta z wypłaty nie ma..tak mnie coś tchneło,moze czas na zmiany...mozna sporo znieść ale byt i dobro rodziny jest dla mnie na pierwszym miejscu .(usunięte przez administratora)czy nie różnic żadnych nie ma ..podejrzewam ze nie bedzie.dziś siwo na hali aż miło .zaoszczedziłem na papierosach...godzina na hali i krtan pobolewa ..zmiana branży by się przydała .meczy mnie temat szkodliwego ...jakby nie patrzeć to zawszr 5 lat mniej do emerytury..ale kogo to obchodzi....w tych warunkach max do 60 dotrwam...trzeba coś pomysleć

Zaoraćtodziadostwo

Witam mnie dalej nie daje spokoju kwestii bonów świątecznych dlaczego wszyscy pracownicy nie dostają po równo DLACZEGO jest tylko tak w tej głupi ej firmie Patrząc na in e firmy Frytki Robex Meyn i w wielu innych czyjak w tych firmach pracownikiem się stajesz z chwilą przyjęcia do pracy i fundusze są przyznawane wszystkim jednakowo (usunięte przez administratora)

Kolega

Myślałem że dzień zacznie się dobrze na dzień dobry znowu tchuze wywiesili karteczkę-broszure Punk 1 postanawia się co się postanawia w punkcie 2 postanawia się co się postanawia uchyla z punktu 1, a w trzecim punkcie się postanawia co było w pierwszym a drugi już nie ważny bo od roku 2020 postanawia się i w chodzi w życie podpisano (usunięte przez administratora)

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

Trocheturobilem

Ja tu prosto do prezesa lub prezesów bo tyle ich się podpisuje pod każdą informacja że już sam nie wiem kto... Źle dobiera Pan kierownictwo... Byle robola z ambicjami zrobił Pan szefem... Byle złodzieja mistrzem zmiany... Panie (usunięte przez administratora) ocknij się Pan!!!czy na prawdę nie ma w ty kraju województwie powiecie gminie mieście ludzi kompetentnych do piastowania tego typu stanowisk?! Było źle jest źle będzie gorzej...

Mazur

Nie mogę patrzeć na to złodziejstwo....zarząd prezes i tych którzy potrafią nawet wylewke z kranu zajumać.dosłownie bydło...cała firma to jedna wielka dziupla .złodziejstwo krentactwo i sqrwysyństwo.od prezrsa po szarego kowalskiego.wszyscy jestescie siebie warci...chyba też pare spraw z tej firmy wrzuce do sieci na (usunięte przez administratora) .od zadymienia po hałas ,sztaplarki.bhp i pełne kultury rozmowy ...które nie powinny mieć miejsca.przynajmniej rozmowy ale nie na takim poziomie relacji dyrektor-kierownictwo-pracownik. przebieg kontroli w zakładzie wykonany przez inspektorów-którzy się podpisują pod tym co dopuszcza ten zaklad dovdalszego łamania i przekraczania norm

@Mazur

Dokładnie dobrze napisane (usunięte przez administratora) i tyle

Kocham amg

Kasa poszła... opinie zniknęły. Prawda boli...

@Kocham amg

Prezes się pojawił na hali i jak zwykle z najglupszymi rozmawiał widać swój do swrgo

Maciej

Często mają miejsce sytuacje, że prezes przychodzi rozmawiać ze swoimi pracownikami? Zaskoczyłeś mnie, ponieważ myślałem, że ewentualne rozmowy odbywają się w gabinecie prezesa, a nie w miejscu, gdzie pracownicy wykonują swoje obowiązki.

Rol
@Maciej

Problem jest taki że z pracownikami nierozmawia nikt. Gdzie jest dyrektor Adaś? Miały być zebrania i co?

Clyde
@Rol

Przepracował się i erka go zabrała .na chali widziany ze dwa miesiące temu.a ten karzeł z kaskiem DH to raz w roku się pokazuje...po diabła tacy ludzie tu pracują.haa z podkreśleniem na pracują

Koleś
@Clyde

Nie martw się ty ich nie widzisz ale oni ciebie widzą.

Zdolny pracownik
@Maciej

Drogi Panie Maćku rozmawia Pan tylko i wyłącznie z dwoma starymi prykami którzy podsuwaja jakieś wymyślone przez nich pomysły mające mieć korzyść tylko dla nich. Tych osób nie interesuje reszta załogi tylko i wyłącznie oni

@Kocham amg

jeden ocenzurowany wpis to 200 zł a usunięcie całego wpisu to ilość wątków i 200 To tak na marginesie ile ta wspaniała strona zarabia starczy poczytać w necie ;)

chudy

skierowane do konstruktorów-drzwii spawane z automatu mają niższy profil wewnętrzny -wszystkie detale ze standardowych drzwi nadają się na złom.cierzko jest nanosić poprawki na bierzaco???2 godziny biegania po hali i kombinoeania zeby kontener skończyć a hrabia jeden z drugim w domku pupcie grzeje..skończcie kopiować i wklejać dokumentacje.bo bedziecie sami to spawać .wszedzie knoty do wstawiania bo arcy konstruktor nie ma czasu zeby nanosić korekty w dokumentacji.a jak o tym powiesz to i tak nie ruszy sie i tego nie poprawi za pamięci

@chudy

Tak na serio to ci tak zwani konstruktorzy to (usunięte przez administratora) jeden rysunek 3 wykonawców Dwa dwie zmiany mamy a na 14 ani jednego myśliciela żeby ci doradził i poprawił te swoje bazgroły Trzy kierowników jak na (usunięte przez administratora) nie mam pojęcia po co oni są chyba od noszenia kart pracy (usunięte przez administratora) Pięć tak siedzę sobie w aucie tego architekta co wymyślił obiekt to był niezły na chaju że nawet porządnej wiaty na rowery nie wymyślił, chłopaki nie jest wam żal stawiać wam tam rowery i skutery przecież to sama rdza będzie I w końcu sześć kobieta sprząta hale (usunięte przez administratora) I w końcu siedem za palenie mniejsza premie dla nie palących 200 zł dodatku (usunięte przez administratora)

PIS POPIS
@Konserwator

Trochę się rozpisałes ale sama prawda

@PIS POPIS

A no się rozpisałem i do wale znowu dziś chłopaki dostali bony pieniężne niektórzy po 500 inni po 250 a ci młodociani po 100zł najwyraźniej prezesa nie stać dla każdego po 500 zł,bo porobił sobie notatki i jakby tu zaoszczędzić Ja mam pytanie do całego zarządu czy ktoś z was był kiedyś chory leżał i zwijał się z bólu ,czy któryś z was pomyślał kiedykolwiek co się dzieje z pracownikiem ,czy nie potrzebuje pomocy NIE bo co was to obchodzi ,a wy mu w nagrodę bach bon na święta bach premia i 3miesięczna I tak co roku w nagrodę dla pracownika za dobrą praca za wdychanie zanieczyszczeń i filtrowanie swoimi płucami Do tych co dostali i się cieszą to nie ma z czego to są wasze pieniądze z całego roku skrupulatnie odejmowane z waszych pensji Prezesik nigdy nie dał z swoich/ tylko z tych co wy wypocicie

Co z nsszym socjalem

?? Socjal jest pobierany przez pracodawce...dlaczego na swięta wszyscy nie otrzymuja bonów.a jesli sa dane to dlaczego sa zabierane z kolejnej bądz z bierzscej pensji w sposob np.taki dostałeś bon na swieta + pensjs .suma sumarum z bonem czy bez sa te same pieniadze.bon dany z pensji zabrane .przepraszam z premi!!!a sosjal zabierany jest ci miesiac ...wiec moje pytanie???podział jest w firmie na lepszych i gorszych???17 dni chorobowego???zróbcie 1 dzień jak grabić to wszystkich równo.bo kazdy z nas ma wpływ na zdrowie.już nie wspomne ze warunki są jakie są.czlowiek pracuje bo się przyzwyczaił.a ze wieczorami dyszy charczy i zdycha w domu tego nasza firma nie widzi.

Wspaniały pracownik
@Co z nsszym socjalem

Już Ci odpowiadam zadałem to samo pytanie tu niejakiemu (usunięte przez administratora)z tego co zauważyłem nabrał wody w usta zamiast odpowiedzieć powiesił karteczkę i tym mnie zdenerwował okazał się "Tym" co myślę i co inni myślą o tym młodym Prezesie Świadczenia w postaci bonów świątecznych jest pokazanie stosunku Prezesa do pracownika _z resztą ten Pan chyba sam wie co myśli pracownik o swoim Guru nic pozytywnego Jak dla nie pracownika z bardzo długim stażem czuje się zawiedziony moim zdaniem wszyscy powinni dostać po równo młody, czy stary to oni są obaj pracownikami tego samego zakładu i razem pracują

Ubek
@Wspaniały pracownik

jesteś na chorobowym to raz- ze zabiorą ci premie która jest tylko po to zeby firma odprowadzała mniejsze skladki od pracownika ...bo bez premi by nikt za te pieniadze nie robił.dwa -sa zabierane premie kwartalne taki bonus za nie chorowanie około 300 zł czyli w całym roku uzbiera sie 1200 zł. trzy- nie otrzymasz bonów na swieta bo byłeś chory...17 dni choroby w ciągu roku i jesteś 4 razy karany. 1- zabierają premie.2-premia kwartalna.3- bony na swięta..a 4 to to ze miesiąc w miesiąc skubią każdego pracownika na skladkach emerytalnych.socjal każdu z nas ma odprowadzany więc czemu kazdy z nas nie otrzymuje bonów na jebNE swięta...4 podpunkty to jest za mało za chorobowe....dodany został jeszcze podział na starych i młodych pracownik do 3 lat stażu dostaje mniej ...2-3 lata to za mało zeby otrzymac jak reszta??i się dziwią ze mlodzi odchodzą.to my oramy na was i jeszcze cięgi dokładacie nam???to takie motywujące!!!

Ubek
@Co z nsszym socjalem

Prezes i Dyrektor nie chorują .bo nie ma ich na hali 8 godz.dziennie rok w rok w przeciągach i smrodzie...a h,.. niech sie nachlipią .dobre za dobre .karma wraca

@Co z nsszym socjalem

Mam nadzieje , że pan dyr. Połońs..i też nie dostanie bonów, przekroczył 17 dni. Jak wszyscy to wszyscy.

proAMG
@Andrzej

pewnie, ze nie dostanie ale ma tyle podstawy ze tego nie odczuje :)

Flex
@Ubek

Taki kogiel mogiel tu napisałeś nie możesz napisać wprost, że za chorobowe nie dostaje się nic żadnych bonusów gdzie pracodawca ma cie głęboko w du i że na tym skorzystają białe kaski po 8 tysi w kopertę na gwiazdkę i ci też cię maja w du to tylko parę zdań chorujesz nie masz NIC

Kolegamacierewicza

Niestety... Tak to już jest, że największą uwagę zwraca na siebie..... idiota... Kumacie?

Wagina

Ogólnie zaklad jest spoko.tylko ludzie sa nic nie warci.dziadostwo na kazdym kroku.zbiór sqwysynstwa.mila atmo tylko nie odwracaj sie bo cie ktoś z pseudo kolegów wyr..cha.koledzy....jeden drugiemu swinie podklada..w oczy ci mowi tak a za plecamo ładuje cie w kakao..tak tu to wygląda.prawa dżungli i banda @.tak to wyglada na całej hali...

Maciej
@Wagina

Z tego co piszesz atmosfera i relacje między pracownikami nie są najmocniejszą stroną firmy. Czy inne aspekty pracy Ci odpowiadają? Myślę tu o wysokości wypłaty i ewentualnych dodatkach. Mam nadzieję, że mi odpowiesz.

Wspaniały pracownik
@Maciej

Ja Panu odpowiem Co do płac to tu niema co narzekać są na czas wiadomo że ludzie chcieliby zarabiać jak najwięcej nic nie robiąc ale tu mamy akord i większość z nas nie wie co za ile i z czym porównać. Natomiast wspomniał Pan o jakiś dodatkach? Kto je dostaje i za co ja bym chciał się dowiedzieć sam I jak Pan się już chwali pieniędzmi i dodatkami to proszę mi wyjaśnić dlaczego pracownik nie jest równy pracownikowi w sprawie bonów świątecznych Jak Pan myśli co w tej chwili myśli pracownik o Prazesie tego zakładu?

Szenzen
@Wspaniały pracownik

BRAWO... Żeby jeszcze to dotarło do głów!

Prezes rozmawia po przez swoich pionków.zapytasz sie jednego z takich cokolwiek to nic ci nie odpowie.robić masz a za ile robisz to nie wolno ci pytać.masz tylko robić

Bonus

Są zmiany w wykonywaniu pracy.ale o wynagrodzeniu ani słowa.roboty więcej a o zapłacie rozliczeniu nic nie wiadomo.

Obrotny

Za duże kolesiostwo.kierownicy rekrutowani z produkcji to na odległość pachnie przekretami do tego mają wgląd do kart pracy i tak przydzielaja robotę żeby wiadomo kto co i za ile

Hello

KRZYSIU ależ żeś pojechał sam tu piszesz z tym drugim Waldemarem o warunkach pracy i płacy. Ty się zastanów lepiej i nie pisz więcej Tu siare robisz i nie musisz się przyznawać że jesteś tak oldskul najwięcej wpisów to jest twoich i tego drugiego wspólnika Zastanawiam się tylko po co to napisałeś

Sama prawda

Ja do admistratora tego szajsu cenzurujecie nie to co trzeba nie widziałem wulgar ych słów w jie których komentarzach a wy wsyawiacie usunięte przez admi istratora to wy bierzecie najwięcej kasy za usuwanie komentarzy i robicie to specjalnie jestem za tym żeby Go Word został usunięty razem z tym całym Li ndą który nie ma pojęcia o pracy u prywaciarza AMEN dodam że pisząc ten komentarz nie użyłem ani jednego wulgarnego słowa

Stary

Ano tak wygląda że nawet kobietę zaprzegneli do taczki... Zero szacunku

Jakolega

Nabór jest taki rotacja roczna jest ogromna przychodzą odchodzą Zarobkowo wygląda tak albo stała pensja lub akordowa Dniowkowi plus premia _ różna Akord dostaniesz tyle ile zrobisz niewiedząc ile ci zapłacą za to co robisz czyli różnie plus premia I ważna sprawa pracujesz sam na siebie zarobisz pracujesz w duecie zarobisz o ile kolega z zespołu też pracuje, a jak trafisz jako trzeci lub czwarty w zespole zaczynajaysie schody Jak nowy przychodzi to z góry koledzy z zespołu mówią że sie nie nadajesz i że mniej zarobią ogolnie średnia mniejsza do podziału, starczy np 100 podzielić na 4 3 2 sam możesz to zaskoczysz o co tu chodzi Niechcę Ciebie zniechęcać do zakładu bo nie jest źle .,ale jeśli podejmiesz pracę tu nie daj się starym pracownikom bo to sępy które tylko latają jakby tu ci utrudnić oczywiście są chłopaki którzy są przyjaźnie nastawieni ale to mała grupka Myślę że opisałem Tobie co i jak Dobrze się zastanów i przemyśl nie tylko AMG jest w Lęborku, a ważna sprawa mamy system dwu zmianowy lub jednozmianowy zależy gdzie trafisz 8 godzin i do domu

kokos

niech mi ktoś wyjaśni kto to jest brygadzista w AMG za co bierze kase i jakie ma obowiązki i do czego są potrzebni

Andromeda z AMG
@kokos

Pierwsze słyszę o takim stanowisku kto je przydziela i na jakiej mocy jest to ujente w aneksie jakimś,czy to tylko tak na niby. Pracuje tam ze hohoho ale brygadzisty nie widziałem żadnego(usunięte przez administratora)

Andromeda z amg
@Andromeda z AMG

Żebyście wiedzieli administrator sam dopisał mi na końcu komentarza usunięte przez administratora Oszustwo i (usunięte przez administratora) usunąć tą stronę z internetu

Znowu do tego syfu

I tak co rano.kolejny kierownik...czka.ani nie powie dzien dobry ani pocaluj mnie w d...kultura w standardzie.P.Asiu wez sie jakoś ubierz bo dosłownie gozej niz lump w worku po kartoflach .jak ze slamsów..wieje biedą..i czemu nie przestrzegacie bhp...gawron gdzie obowie ochronne masz?

@Znowu do tego syfu

Popieram, kultura to podstawa a tu jej brak.

Dziadek

Ogólnie uważam, że też nie jestem zwolennikiem hejtu bo ta strona na inne założenie i nowy pracownik poszukujący pracy powinien podjąć decyzje na opiniach rzetelnych, uczciwych i prawdziwych a nie jakiś obelgach, wyzwiskach i oczernianiu się nawzajem. Oczywiście jest to czasami ciekawe i śmieszne jak się czyta ale najnormalniej w świecie brakuje mi tu faktów i informacji o warunkach zatrudnienia i atmosferze panującej w zakładzie. Zacznę od tego, że pracuje już tam kilkanaście lat i uważam , że mam prawo też się wypowiedzieć. Starej firmy nie będę poruszał, bo choć spędziłem tam większość życia to ten etap zamknął się w raz z otwarciem nowego zakładu. Problemów warunków tam panujących tez nie warto poruszać bo aż wstyd. Nowy zakład w porównaniu ze starym to Ameryka w wielu aspektach, gorzej już z aranżacją całego projektu. Nie mam pojęcia kto to projektował ale stanowczo popełniono tam szereg błędów na wielu płaszczyznach a konsekwencją tego jest chociażby brak miejsca. Pamiętam, że obiecywali nam, że detale nie będą leżały na dworze a sami widzimy jak jest. Jeżeli chodzi o prace to uważam, że dla młodych przyszłych spawaczy powinno się utworzyć stanowisko nauki a nie rzucać go na głęboką wodę a po tygodniu zwalniać. Tak jak słyszycie młodzi spawacze, nie myście sobie, że ktoś wam pomoże i nauczy. Zostaniecie zdani sami na siebie a kierownik zamiast was wesprzeć to was zgnoi i zwolni. Niestety tak jest z powodu akordu który jest tam obecny i nikt nie ma czasu i ochoty poświęcać i uczyć nowych adeptów spawania. Niestety niedługo zabraknie starych spawaczy bo odejdą na emeryturę i wtedy będzie problem. Co do warunków zatrudnienia to na start dają marne grosze czyli tz. dniówka, potem jak się sprawdzicie to wskakujecie na akord i powiedzmy zarabiacie jakieś większe pieniądze, jeśli oczywiście wytrzymacie do tego czasu. Wynagrodzenie waha się z tego co wiem od 13zł do 17zł na start plus premia. Pierwszy miesiąc jest bez premii bo taki regulamin, czyli średnio nowy spawacz czy operator dostanie ok 1500zł za pierwszy przepracowany miesiąc....żenada. W większości młody odbiera wypłatę i tyle go widzieliśmy. Po trzech miesiącach wypłaty wahają sie w okolicach 2600zł. na dniówkowych umowach. O akordzie tu nie pisze bo zmienna jest tak różna jak ilość wspawanych kontenerów, stary dobry spawacz powyżej 4tyś zawsze ma. Także macie już delikatny obraz jak to wygląda. Jeżeli chodzi o atmosferę to wiadomo, że jeden mądrzejszy jest od drugiego, są spięcia i sprzeczki rożnego pokroju od końcówek skończywszy na podbieraniu kontenerów. Myślę że to nie jest tu mocno istotne. Warunki panujące są ciężkie chociażby zadymienie które utrzymuje się na hali przez cały dzień, na starej firmie otworzyliśmy okna a tu już nie można, właściwie nie ma okiem. Także płuca dostają mocno popalić. Co do organizacji to chyba każdy sobie sam organizuje bo kierownicy nie dają rady tego ogarnąć. Do takich funkcji powinni być zatrudniani ludzie o wysokiej kulturze osobistej na których można liczyć i polegać, którzy zadbają o dobrą organizacje i logistykę w zakładzie. Mamy na hali czterech kierowników, nie będę tu wymieniał ich zalet i wad bo nie chce nikogo obrazić. Całość spina i trzyma w ryzach jeden z nich który ostatnio awansował na głównego i to jest totalne nieporozumienie. Chłopie wracaj na swój dział i nie mieszaj bo przez ciebie jest tylko wielka dezorganizacja w zakładzie, jesteś niekompetentny w tym co robisz. Więc młody pracowniku szukający pracy w tym zakładzie, masz du garść informacji które pomogą ci przygotować się mentalnie i sprawią , że nie zaskoczy cię atmosfera i warunki panujące w zakładzie. Mam nadzieje, że opinia będzie pomocna.

Yolo
@Dziadek

Dziadek tobie to juz tez na baniak starosc uderza.4 kafle to moze i masz jak na kolanach pod biurkiem siedzisz w biurach.

wafel
@Dziadek

słuchaj dziadek ameryka ameryką jedynie zewnątrz w środku ten sam (usunięte przez administratora) .pan prezes wpadł na taki pomysł żeby ludzią pozmieniać umowy nie ma teraz spawacz ślusarz tylko monter ślusarz, spawasz kontenerów po co to robił dziadku może wiesz Ty nie masz pojęcia dziadku o co tu chodzi więc siedż cicho i nie pisz głupot bo możesz stracić prace i nie doczekasz emerytury w tym zakładzie nie ma co się rozpisywać na stanowiskach jest jedno wielki sk. ciągła rywalizacja tu robią w trzech tam w dwóch jak myslisz gdze jest lepiej w zespole dwuosobowy czy 3 lub 4 usiądz na tej srace i pomyśl

Dziadek
@wafel

@Yolo Dziękuje za wypowiedz koledzy, no cóż nic mądrego nie wnieśliście.......w ramach wyjaśnień wszystko zależy kogo ma się w parze a ja nie narzekam, także co miesiąc czwórka z przodu :) @wafel to brzmi jak groźba...a co ma wspólnego zmian umów do zarobków?

Gilotyny
@Dziadek

#Dziadek dobrze mówi, polać mu :)

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG