Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. w Opole

Tkacz

Dlaczego ciągle pracownik musi prosić się o swoje? Dochodzi w firmie już do dziwnych sytuacji gdzie nowy pracownik zarabia więcej od starszego pracownika gdzie doświadczeniem i wiedzą nie przegania starego. Prosiłabym o wyrównanie stawek dla wszystkich pracowników według stażu pracy Odwołanie do zasad równego traktowania pracowników Jednakowy sposób postępowania wobec osób bez względu na ich płeć, rasę, pochodzenie etniczne, narodowość, religię, wyznanie, świato­pogląd, niepełnosprawność, wiek lub orientację seksualną. Art. 183a. Zakaz dyskryminacji pracowników Art. 183c. Prawo do jednakowego wynagrodzenia za pracę § 1. Pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości. § 2. Wynagrodzenie, o którym mowa w § 1, obejmuje wszystkie składniki wynagrodzenia, bez względu na ich nazwę i charakter, a także inne świadczenia związane z pracą, przyznawane pracownikom w formie pieniężnej lub w innej formie niż pieniężna. § 3. Pracami o jednakowej wartości są prace, których wykonywanie wymaga od pracowników porównywalnych kwalifikacji zawodowych, potwierdzonych dokumentami przewidzianymi w odrębnych przepisach lub praktyką i doświadczeniem zawodowym, a także porównywalnej odpowiedzialności i wysiłku.

Zipper
@Tkacz

Porażką są warunki jakie oferuje ta firma, pensja dla przykładu magazyniera na poziomie 3000 brutto. Do widzenia, nie polecam nikomu! Żałuje że kiedyś tam pracowałem oraz liczyłem na lepsze warunki, wkładając w to ciężką oraz rzetelną prace.

NoName
@Tkacz

To nie nowość że w firmie dba się tylko o nowych pracowników a "starymi" pomiata i eksploatuje do utraty tchu. Zero szacunku do pracowników z doświadczeniem i wiedzą bo przecież można ich wymienić na nowych. Stanowiska kierownicze powierza się osobom przypadkowym bez wiedzy i doświadczenia. Aby zostać kierownikiem wystarczy mieć odpowiednie nazwisko i dobrze zamrugać rzęsami.

Jakub
@NoName

Czemu uważasz, że nowi pracownicy są faworyzowani. Przecież to doświadczenie i staż pracy powinny być bardziej punktowane. Napisz jak to wygląda jeśli chodzi o wynagrodzenie i na jaką pensję mogą liczyć osoby zatrudnione w firmie?

NoName
@Jakub

O nowych pracowników się dba aby zechcieli przedłużyć umowę po okresie próbnym. Pracownik z wieloletnim stażem nie dostaje już niczego w ofercie, a jak przychodzi po kilku-,kilkunastu latach po podwyżkę to staje się po prostu niewygodny i jedyne co słyszy to że i tak zarabia za dużo. Jeszcze gorzej gdy zaczyna głośno mówić o rzeczach które można by zmienić. Wtedy staje się złem koniecznym , jest traktowany jak cień i omijany a na zebraniach staje się obiektem żywych debat. Wszystko za plecami i wypowiedzenie wręczane podstępem . Oczywiście wszyscy o tym wiedzą oprócz głównego zainteresowanego. To takie hobby zarządu

Somebody
@NoName

Ale firma ta też jest "wyjątkowa". W żadnej innej w ramach atrakcji nie zleca się pracownikowi pod krawatem mycia kibla i podłóg gdy sprzątaczka ma urlop. Takie rzeczy tylko w.....el12

el12

Nie jest tajemnicą, że nasza firma wyróżnia się pod wieloma względami na tle innych firm: ) Faktycznie posiadamy wewnętrzne procedury, które pomagają w uporządkowaniu funkcjonowania przedsiębiorstwa i które bardzo wielu naszych pracowników, od lat z powodzeniem realizuje w codziennej pracy. Być może nie wszystkie są doskonałe, ale każdego dnia pracujemy nad tym, żeby były jak najskuteczniejsze : ) Przestrzeganie procedur może na początku pracy wydać się uciążliwe, ale z biegiem czasu pracownicy przekonują się, że pozwalają one usystematyzować pracę i dają pewnego rodzaju zabezpieczenie, również przed nieuczciwymi klientami. Dzięki temu, el12 posiada stabilną sytuację na rynku, co przekłada się również na jej wiarygodność i daje poczucie bezpieczeństwa pracownikom. Na większości stanowisk, jednym ze składników wynagrodzenia jest premia wypracowana. Wysokość tej premii zależy wyłącznie od wyników pracy danej osoby. Zasady jej wyliczania są bardzo jasne i szczegółowo omawiane z pracownikiem na początku pracy tak, aby każdy wiedział z czego jej wysokość wynika. Oczekiwanie od pracodawcy, że mimo niespełnienia warunków uzyskania premii wypracowanej, będzie ją wypłacał, jest zupełnie nieuzasadnione i byłoby nieuczciwe wobec tych, którzy faktycznie na nią zapracowali. Nasi najlepsi pracownicy każdego miesiąca wypracowują i otrzymują wysokie premie, co tylko potwierdza, że Yeti jednak istnieje i ma się całkiem dobrze : ) Prawdą jest, że na rocznym spotkaniu podsumowującym wychwalamy najlepszych pracowników. Stało się to już niejako naszą tradycją, którą zamierzamy jak najbardziej podtrzymać, ponieważ jako pracodawca jesteśmy dumni z osiągnięć naszych pracowników i chętnie o tym mówimy : ) co z resztą w ogólnie obowiązującej kulturze dobrze świadczy o przełożonych, a nie jest ich wadą. Szkolenia wyjazdowe, będące nagrodą za efektywną pracę oddziału, nie dotyczą jedynie jednego oddziału. Oczywiście, najlepsi najczęściej z nich korzystają, ale każdego roku, dzięki ciężkiej pracy, nowe oddziały dołączają do grona szkolących się podróżników : ) Dla przykładu – w 2014 r. Oddział Dąbrowa Górnicza miał okazję szkolić się w Wiedniu, w 2015 r. pracownicy oddziału Gdynia w Karlskrone, w maju 2017 r. oddział Łódź odbył szkolenie w Malmö, a w 2016 r. najpilniejsi uczestnicy Akademii EL12 wśród pracowników, przeżyli niezapomnianą przygodę na międzynarodowych targach i szkoleniu w Hong Kongu: ) Wszystkich, którzy nie boją się nowych wyzwań i ciężkiej pracy oraz posiadają pozytywną energię, chęć zdobywania wiedzy i umiejętności, zapraszamy żeby złożyli CV i sami się przekonali, jak naprawdę funkcjonuje el12 : )

pytanie
@el12

Czy kasjer zarobi chociaż te 2 tys netto?

Spejson
@pytanie

Hhahahhahahahahahhahahahahhaha

Liz
@pytanie

Nie

popa
@Liz

To ile ma taki przeciętny magazynier albo kasjerka w el12? takie pytanko, sam pracuje na hali w pracy zmianowej(nocki itp) i zarabiam 4000 brutto i szukam czegoś lepszego na stałe godziny bez nocek ale nie wiem czy do el12 opłaca sie aplikować. Oczywiście wiedza... wiedzą kupowałem w el12 i jest dosyć profesjonalna obsługa ale sądze że do ogarnięcia i nie sądzę by ktoś pracował za np najniższą w owej firmie czy coś blisko tego. w samym leroy merlin jest coś koło 3500+ brutto tak więc pytanie czy jest szansa na podobne pieniądze.

@popa

Na większe pieniądze, nie masz co liczyć nawet po kilku latach. Stawka brutto obiecywana podczas rozmowy rekrutacyjnej podawana jest z dwoma przepracowanymi sobotami, o czym dowiadujesz się po pierwszej wypłacie. A kiedy idziesz się zapytać, o co chodzi to kierownik z Dyrektorem robią z Ciebie idiotę. Wiec jeżeli nie zamierzasz zasuwać w weekendy to módl się żeby na konto wpłynęło 2000 netto.

lolo
@el12

na układy nie ma rady???

Henryk

Dziwne są niektóre wpisy na wątku. Firma z dobrymi opiniami pod różnym względem ,a tu takie biadolenie. Może zabrakło chęci do pracy?

Gargamel

Czy od ostatnich wpisów coś sie pozytywnie zmienilo w firmie?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko SPAWACZ R56/1663-833/23?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Spejson

Jako że miałem tę przyjemność zakończyć współpracę z tą firmą mogę na świeżo co nieco napisać zainteresowanym. Generalnie jeden wielki chaos i papierologia. Wymagania wielkie ale pomocy żadnej. Jeden z klientów wyjaśnił mi to w bardzo prosty sposób; innym firmom którym zależy na współpracy z klientem robią wszystko żeby tą współpracę ułatwić, w EL12 jest zupełnie na odwrót - firma sprawia wrażenie jakby to był wielki przywilej, że klient Może u nich kupować. Jest to oczywiście okupione podpisaniem miliona kwitów i złożenia miliona wniosków. Pomijam już fakt, że konkurencja często gęsto gniecie EL12 cenami jak nie kabli to osprzętu modułowego. Praca handlowca polega (o ironio) na zdobyciu klienta, oferowaniu mu, sprzedaniu towaru i pilnowaniu sobie płatności. Wszystko ok, tylko przy założonym budżecie miesięcznym/kwartalnym (oderwanym od rzeczywistości), poziomie cen i stacjonarnym charakterze pracy (jeden dzień wyjazdowy w tygodniu) jest to niewykonalne. Na wyjazdy do klientów też się wypycha na siłę tylko po to żeby przywieść garść pieczątek co też niejednokrotnie bywa żenujące podczas spotkań z klientami. Oczywiście ciężko zdobywać nowych klientów samemu bo lista wyjazdowa ma składać się z klientów będących już w bazie. Penetracja rynku czy inwestycji w terenie jest niewykonalna. Jedyna szansa że przedstawiciel handlowy coś przywlecze. Jeśli tak się stanie to i tak kierownik pierwszy położy na tym swoje grube i spocone łapska i dopiero jak jemu temat nie spasuje rozdziela wg uznania na handlowców. Oczywiście pierwszeństwo maj (usunięte przez administratora) i kapusie. Własnego zdania mieć nie można, trzeba się trzymać wyimaginowanych procedur. Porobili dyrektorów regionalnych, którzy zamiast pomóc i być decyzyjnymi w zasadzie nic nie mogą, nic nie wiedzą, dzwonić i tak trzeba do Najwyższego a do mieszania są pierwsi. Potem trzeba po nich wszystko odkręcać i brać winę na siebie. To że się znajdzie klienta którego się omami i który zdecyduje się na współpracę to dopiero połowa sukcesu. Po sprawdzeniu Twojego wniosku który złożysz w systemie może się okazać że jedyne na co masz zgodę to limit 10tyś brutto na 30 dni podczas gdy gdzie indziej klient obraca setkami tyś bez żadnego problemu. Jeśli się nudzisz kierownik oddziału na pewno zadba żebyś w nie dłubał w zębach. Jeśli nie dowali Cię jakimś przetargiem którego i tak nie ma szans wygrać bo np producent staje do niego bezpośrednio to obdarzy Cię swoją robotą która i tak pójdzie na jego konto a on w tym czasie zajmie się grzebaniem przy prywatnym aucie w godzinach pracy. Cóż, kierownik nie jest przecież od roboty... podobno. Kolejna kwestia to "szkolenia" które odbywają co drugą środę. Polega to na tym że zamawia się katering na koszt danego producenta a on potem przez dwie godziny zachwala swoje produkty i jaki to on jest pomocny w kontakcie z klientem... śmiech na sali. Po szkoleniu i tak mają Cię w d..... Godziny za szkolenie są oczywiście do odebrania do końca danego miesiąca ale to marna pociecha. Godziny pracy też zależą od tego jak bardzo włazisz w otwór kierownikowi. Jedni muszą wstawać np 5 żeby zdążyć dojechać na 7 a inni nie są wstanie się wyspać nawet na 9.. Do firmy dość łatwo się dostać bo nikt za bardzo do pracy nie chce przyjść dlatego jak się ktoś trafi to przyjmują, często kogoś kto nie ma pojęcia o branży. Najpierw idzie na 2 tyg na magazyn, uczy się czym może handlować, indeksów lokalnych i potem idzie na handlowy jako asystent handlowca żeby wiedział jak sprzedawać i komu to co zobaczył na magazynie. Potem staje się handlowcem. Codzienne podpisywanie raportów sprzedaży z dnia poprzedniego, w każdy poniedziałek trzeba określić swój budżet czyli trzeba wywróżyć z fusów w kawie ile marży się zrobi w tygodniu.. Wszechobecne donosicielstwo. Cokolwiek chcesz zrobić na wszystko musisz mieć zgodę. Co więcej żeby ją zdobyć musisz zgadnąć do kogo zadzwonić albo dzwonić od jednego prezesa/dyrektora do drugiego. Raz do roku obowiązkowa impreza firmowa gdzieś na wyjeździe, dwudniowa na której to wychwala się wyniki finansowe, nosi na rękach jednego i tego samego handlowca i nagradza wycieczką ten sam oddział od lat bo z racji położenia znajduje się na terenie żyły złota i siłą rzeczy ma największą sprzedaż i marżę. Mógłbym tak pisać dalej ale i tak już nikt tego nie będzie czytał. Jedyne co jest dobre to terminowość wpływania wynagrodzenia na konto. Zawsze w terminie. Ale tylko podstawa. Premia jest jak Yeti, podobno istnieje ale nikt jej nie widział. Uzależniona od własnego wypracowania jak i całego oddziału. Pomijam fakt, że jeśli klient spóźni się z płatnością wchodzi rezerwa na należności i z premii (usunięte przez administratora) Podsumowując. Jeśli ktoś ma nóż na gardle niech idzie tam pracować bo wiadomo z czegoś trzeba żyć, jeśli jednak nie szczerze nie polecam.

pr3dator
@Spejson

Trochę długa wypowiedź, ale za to jaka idealnie oddaje absurdy panujące w tej firmie. Najlepszym dowodem na to jest duża rotacja.

Lolo

Kolego napisałeś całą prawdę o Tym co ta firma reprezentuje:)Potwierdzam w 100%

Regres
@Lolo

Miałem tam iść na rozmowę, lecz po tym co tutaj przeczytałem i stawce 1800zl zdecydowanie podziekuje za rozmowe, strata czasu.

Keki

Potwierdzam w 100 %

Weronika

@Spejson, dziękuje za Twoją szczegółową ocenę. A jakie plusy zauważyłeś w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. oprócz terminowej wypłaty wynagrodzenia?

cicha
@Weronika

Dobre strony to umowa na pełen etat reszta żenada pensja 1600 zł PH 1800 Handlowiec (oczywiście na rozmowie zapewniają o pięknych premiach i na tym się kończy) Praca fajna dla studenta ale nie dla osoby która chce się rozwijać zawodowo lub posiada rodzinę.

Liz
@cicha

Potwierdzam, raz na rok uzbierało by się 300 zł premii jako pH, praca raczej dla studenta

początkujący

Odbyłem jakiś czas temu rozmowę kwalifikacyjną, niestety mimo posiadania sporego doświadczenia oraz wiedzy z branży elektrycznej, zaoferowane warunki nie spełniły moich oczekiwań. Rozumiem, pracodawca nie może zaoferować kwoty z nieba dla początkującego pracownika lecz dolna kwota powinna być o niebo wyższa. Nie mam żadnych zastrzeżeń do rozmowy z pracodawcą, była bardzo profesjonalna, satysfakcjonującą pracę udało mi się znaleźć bardzo szybko. Pozostaje jednak pytanie, dlaczego firma poszukuje specjalistów z branży oferując dosyć słabe czy średnie warunki. (Chociaż mam nadzieje ze od czasu rozmowy zmienili już swoje nastawienie).

@początkujący

Mógłbyś napisać, na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej pracodawca informował, że z upływem czasu Twoje warunki jako pracownika firmy PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 uległyby poprawie? Może wiesz coś na temat ewentualnych awansów, które występują w tym miejscu pracy? Proszę o odpowiedź, co wiesz na ten temat.

Lis
@Jerzy

ph 1700 netto, doradca 2200

Stary

Czytam to wszystko i oczom nie wierzę...pracuje w firmie 11 lat. Prawda jest taka że jeżeli pracujesz sumiennie to jesteś doceniany i tyle. Każdy by chciał na początku przyjść i zarabiać górę pieniędzy. A skąd niby wiadomo że na te pieniądze się zasługuje? Najpierw trzeba coś pokazać A potem oczekiwać....tylko ja już chyba starej daty jestem i mam inne podejście do pracy. Rotacja pracowników była jest i będzie. Zawsze się znajdzie ktoś kto będzie niezadowolony. Ale skoro na 7 pracowników magazynu 3 pracuje już minimum 6 lat to chyba to o czymś świadczy. Są to pracownicy sumienni i rzetelni. A skoro tacy są to firma się im odwdzięcza A oni firmie. I tak to działa.

@Stary

Fajnie, że w wątku znalazła się osoba, która potrafi docenić to, co do tej pory osiągnęła w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12. Mógłbyś napisać, jak w Twoim przypadku kształtuje się wynagrodzenie? Uważasz, że Twoje obecne wynagrodzenie jest adekwatne do ilości obowiązków, które masz w ciągu dnia? Chciałbym, abyś napisał również, jak wygląda typowy dzień pracy pracownika magazynowego u tego pracodawcy? Zachęcam Cię do dalszej merytorycznej dyskusji.

Olek

Czy zarząd el12 nie zauważa aktualnej, coraz gorszej sytuacji w firmie?? # zarząd ma wiele spraw na głowie i stara się zadbać o każdy szczegół to co widzi zwykły pracownik to wierzchołek góry lodowej. Doświadczeni pracownicy odchodzą z dnia na dzień, (nie próbuje się ich nawet zatrzymać...), #z tego co wiadomo każdy pracownik posiada możliwość negocjacji warunków jeśli ktoś żegna się z pracą by następnie wrócić za kilka miesięcy widocznie nie jest tutaj źle. każda praca ma swoje minusy i plusy! nigdzie nie ma idealnie Jeśli ktoś szuka czegoś lepszego nikt nie zostanie zatrzymany na siłę nie żywimy złych uczyć a jeśli ktoś będzie chciał wrócić z przykładów wiadomo że jest to możliwe. Z powodu bardzo dużej rotacji pracowników, każdy każdego zastępuje czy to na oddziałach czy w administracji ( nawet nie wiadomo czasem do kogo dzwonić czy wysłać @) #są poszczególni kierownicy regionalni którzy powinni doradzić jeśli jest ktoś zakłopotany. Na magazynie dosłownie pustki, co z tego, że jest fachowe doradztwo jak na podejście magazyniera oczekuje się czasem nawet 10-15min, #nie przesadzajmy są dni gdy klientów jest mniej i jest czas na wszystko nie dziwne że stali klienci obracają się na pięcie i odchodzą.... Wynagrodzenie… hahaha niby mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu, tylko że tym „wróblem” nie utrzymam 4 osobowej rodziny… Podwyżka, premia.. w el12 nie ma takich słów :) jest tylko marża, marża marża, oraz „Jesteście tylko kosztami”… #niestety jeśli handlowiec nie potrafi wyrobić normy czy zarobić na siebie mimo pomocy słabsze ogniwo musi odpaść, wyrobienie 800zł premii naprawdę nie jest trudne a najniższej chyba posiadamy! Na twarzach współpracowników sztuczne uśmiechy , że niby wszystko jest super i ok… wszyscy którzy zapytali o „swoje” już nie pracują… #pracownicy odchodzą i przychodzą, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, proponuję zmienić kilka prac i ocenić warunki zatrudnienia posiadając większe doświadczenie. Na rynku wśród dostawców/ klientów można usłyszeć – „el12 się kończy…” , i niestety również się z tym zgadzam. Czasem wstyd przyznać się, że pracowało/pracuje się w tej firmie :( To już nie jest to samo el12 co kiedyś.. #czasy się zmieniają firma musi nadążać by utrzymać setki pracowników magazyn i handlówka to nie wszystko.

MaderFu
@Olek

W skrócie, jeśli nie przypadła ci praca do gustu, znajdź inną. Pracując w handlu wiele lat, spotykałem się z ofertami proponujacymi "podstawe +premię" a wtedy nie daj Boże człowiek zachoruje l4 = smierć z głodu. Tutaj jednak panują lepsze warunki. A nie zapominajmy, człowiek ma zwyczaj pisać opinie na temat danej firmy tylko gdy jest zły i chce jej zaszkodzić, zamiast wprost porozmawiać ze swoim przełożonym. Dlatego też na go worku, jest tak mało pozytywnych opinii u wszelakich firm.

"Kolega"

Cześć, Nie tylko sekretarka, ale do Pracy mógłby się też zabrać nasz kolega z magazynu w Katowicach(usunięte przez administratora) przestań ściemniać! Twoja "praca" wpływa na wizerunek firmy.

Pik
@"Kolega"

Nie che tu nikogo bronić ani wypowiadać się za kogoś ale pracowałem/pracuje z (usunięte przez administratora) i żadnych zastrzeżeń nikt do niego nie posiada. A tutaj jedynie widzę dochodzi zniewagi - art. 216 k.k. Powodzenia życzę.

Weronika

@Tragedia, czy poza stawką, którą podałeś firma PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 na stanowisku kierownika magazynu, oferuje jeszcze jakieś dodatki bądź premie okresowe? Chciałabym, abyś opisał, jak to wygląda szczegółowo, ponieważ to dosyć istotna informacja dla potencjalnie zainteresowanych pracowników.

Nike

Ile w firmie można zarobić na stanowisku kierownika magazynu/oddziału?

Tragedia
@Nike

2300 netto

Weronika

@David71, czy jesteś w stanie napisać co według Ciebie jest głównym powodem podjęcia decyzji o odejściu przez doświadczonych pracowników firmy PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12? Rozmawiałeś może z tymi pracownikami na ten temat? Może wpływa na to atmosfera jaka zaczęła wytwarzać się w tym miejscu pracy? Firma za pracowników doświadczonych poszukuje również fachowców w swojej dziedzinie, czy może dają szansę na wykazanie się osobom młodym bez doświadczenia? Napisz, proszę jak wygląda szczegółowo ta kwestia.

Jaka jest przyczyna takiej sytuacji? Czy to wysokość zarobków?

David71

Czy zarząd el12 nie zauważa aktualnej, coraz gorszej sytuacji w firmie?? Doświadczeni pracownicy odchodzą z dnia na dzień, (nie próbuje się ich nawet zatrzymać...),Z powodu bardzo dużej rotacji pracowników, każdy każdego zastępuje czy to na oddziałach czy w administracji ( nawet nie wiadomo czasem do kogo dzwonić czy wysłać @). Na magazynie dosłownie pustki, co z tego, że jest fachowe doradztwo jak na podejście magazyniera oczekuje się czasem nawet 10-15min, nie dziwne że stali klienci obracają się na pięcie i odchodzą.... Wynagrodzenie… hahaha niby mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu, tylko że tym „wróblem” nie utrzymam 4 osobowej rodziny… Podwyżka, premia.. w el12 nie ma takich słów :) jest tylko marża, marża marża, oraz „Jesteście tylko kosztami”… Na twarzach współpracowników sztuczne uśmiechy , że niby wszystko jest super i ok… wszyscy którzy zapytali o „swoje” już nie pracują… Na rynku wśród dostawców/ klientów można usłyszeć – „el12 się kończy…” , i niestety również się z tym zgadzam. Czasem wstyd przyznać się, że pracowało/pracuje się w tej firmie :( To już nie jest to samo el12 co kiedyś.. Na zakończenie chciałbym zapytać zarząd el12: Quo vadis el12, Quo vadis?...

Weronika

@Nike, rozumiem, że jesteś zainteresowany tym stanowiskiem w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.? Byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Widziałam, że do swojego oddziału w Opolu firma poszukuje specjalistów do spraw oświetlenia oraz magazynierów-sprzedawców. Czy ktoś niedawno aplikował na któreś z tych stanowisk?

Jerzy

Czy firma normalnie działa? Tak dobrze się pracuje i nie ma chętnych do pisania?

@Jerzy

W ich mniemaniu normalnie. Prawie wszyscy się pozwalniali a Cie nowi jeszcze się nie zorientowali o co chodzi. Nie bez powodu nie ściągają ogłoszeń o prace z drzwi oddziałów.

Weronika

@bleee - czy kierownik nie podał tej informacji pomimo Twojego pytania o tę kwestię? Jest to temat podstawowy, jeśli chodzi o rozmowy rekrutacyjne, nie powinno podlegać to tajemnicy. Jak dokładnie przebiegała rozmowa rekrutacyjna, że masz o niej tak słabą opinię? Twoje doświadczenie pomoże innym użytkownikom forum, którzy zainteresowani są potencjalnymi ofertami pracy od PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.

Smerf Pracuś
@Weronika

mhy, dziwne jeśli chodzi o podanie kwoty wynagrodzenia... Mnie sami zapytali na ile PLN liczę... i o dziwo dostałem tyle ile chciałem + premia :) W el12 pracuję od kilku miesięcy i aktualnie jestem mega zadowolony, możliwe, że trafiłem na "lepszy" oddział...

bleee

Byłam na rozmowie w tej firmie na stanowisko kasjera. Kierownik nie podał info, ile wynosi pensja. To u nich Top Secret. Potem nawet nie dali znać o wyniku rekrutacji. Firma udająca standardy rekrutowania, których nie ma.

pytanie

Ile zarabia kasjer?

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. - Opole

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.?

PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.