Opinie o Netogród Sp. z o.o. (firma w upadłości) w Opole

Dodaj opinię
Netogród Sp. z o.o. (firma w upadłości)
3 233 157 5 1
Wąsik Nowy wpis

Właściciel otwierając spółkę miał wszystko.Teraz nie ma nic.A inni?Nie mili nic a maja domy działki samochody.Taka dygresja.

Tak14Nie6
Arnolt Nowy wpis
@Wąsik

Jak się (usunięte przez administratora) to trzeba być gotowym na to że można zostać z niczym i w więzieniu, hmm

Tak8Nie10
arnold Nowy wpis
@Arnolt

No cóż Arnolt zbliża się Twój czas hmm

Tak11Nie3
łopole Nowy wpis
@Wąsik

Dlatego ich czas powoli dobiega konca mysle tu o Panu (usunięte przez administratora) oraz Pani (usunięte przez administratora)! Mysle ze sprawiedliwosc zwyciezy

Tak8Nie5

Tak3Nie1
chłopaki nie płaczą

Pozdrowienia z więzienia,chłopaki nie płaczą ,młode wilki się nie martwią,psy nie szczekają tylko gryzą, Do zobaczyska bohaterzy i bohaterki

Grzesiu

GreNas Grzegorz Szydlowski .Zapraszam.Zawada

Tak16Nie2
Chłop rolny
@Grzesiu

Wystarczy ze oddasz z Radziem to co ukradliscie

Tak26Nie
śledczy wąs
@Grzesiu

I (usunięte przez administratora)niech dorzuci to co zakopała na działce

Tak20Nie
Niko

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka

Tak3Nie7
Wac

W sumie jak Radek okradnie Grzesia a Grzesio Radka i trochę zakosi im Ewelina to nie będzie kradzież tylko wewnętrzne rozrachunki

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Tak5Nie2
Ass

Green Ass

Rolnik

To są jakieś jaja Czy prokurator jest ślepy?

Tak22Nie1
Obserwator

To już wiadomo gdzie jest kasa z NetOgrodu

Tak21Nie1

Brakuje tam jeszcze Radzia i Eweliny i będzie komplet

I jeszcze Rych księgowych co w NetOgrodzie

Tak22Nie
Niko
@Obserwator

Kto wie czy juz ich tam nie ma

Tak17Nie
Józek
@Rolnik

Niewinne osoby siedza i maja problemy a ten obszczy murki sie bawia z i dalej beda ludzi okradac

Tak24Nie
Misieq

Się dzieje... banda !!!!

Roland

Pociagnie.. wszyskich na dno

Stas

Wydaje ci się ze w odpowiednim momencie skryles się w (usunięte przez administratora) ale chyba się mylisz przyjacielu,twoi mocodawcy zreszta tez

Kpina

Nawet dzialke sie dorobil to sa jakies kpiny masakra co to sie dzieje (usunięte przez administratora)

Patriota lokalny

A ile kasy zadekował Radzio i jego mocodawcy? Tylko on jest sprytniejszy nie rzuca się w oczy próbuje przeczekać Biorąc pod uwagę działania śledczych może mu się udać

Piwko

A ty jesteś konas czy (usunięte przez administratora) Bo zadając takie pytanie trudno jest mi określić ?

Wąs śledczy

Kto wie czy nie miał czegoś wspólnego z tamtym biznesem, skoro teraz otwiera tam działalność. Może to jakaś rodzina.. Albo szwagry

Tak8Nie1
Grabarz

Chyba łopata w kopaniu dolow

Znamich

Współpracowali wcześniej współpracują i teraz Ale ciekawe w jaki sposób będą sami siebie okradać? Coś wymysla

Tak5Nie1

Tak9Nie3
Ciekawy

A kiedy Pan Radosław?

Tak8Nie1

To chyba stare info.

Tak6Nie6
Radosław

Jaki rolnik taki amber hołd

Klient z Opola

Wawrzylo poszukaj na dzialce u grzegorza moze tam znajdziesz to jest dzialka na sprzedaz jego (usunięte przez administratora)

Redaktor
@Klient z Opola

Ten Wawrzylo to taki rolnik celebryta jest

Życzliwy sasiad
@Redaktor

Ciekawe skąd ma 200 hektarów? Warto sprawdzić za co to kupił Uczciwy i prawy obywatel w tych czasach to nie ma nic pobiera różne plusy i zasiłki i sobie nie może pozwolić na taki dostatek Sprawdzimy ,sprawdzimy czy aby nie z polityki obywatelu W.

Genowefa
@Życzliwy sasiad

Zgadzam si mam piątkę dzieci pobieram 2500 i na takie gospodarstwo musiałabym odkładać 200 lat To nie jest możliwe aby mieć taki majątek Jak powstaną sady ludowe to się to sprawdzi kułaki a nie gospodarze gdzie jest sprawiedliwość i gdzie jest prawo Ale zrobimy z tym porządek Zabrać kułaka oddać biednym

Tak11Nie
Patriota
@Genowefa

Tak zabrać obszarnikam i przekazać biedniejszym po 5 hektarów Niech by każdy miał trochu i ze uprawiał krówkę świnkę trzymał dla sobie by uprawiał a nie kulaczyl

Tak11Nie
Mariusz
@Patriota

Jakieś newsy?

Rolnik
@Mariusz

Krowa mnie się ocielila dwie kury padły jedna świnka si pochorowała stara się boczy Reszta po staremuA co u ciebie?

Nazwa działu: Handlowy

Jak to w końcu jest.(usunięte przez administratora)siedzi czy jeszcze nie ?

Tak50Nie4
@Piwko

(usunięte przez administratora) jak by ktoś nie wiedział

Nazwa działu: Handlowy

Tak1Nie3
młotek
Nazwa działu: Marketing

Ha ha ha ale śmieszne ha ha ha

Ignac
Nazwa działu: Finanse
@młotek

Śmieszne, bo przedpolu tyle kasy z firmy że aż wstyd jeszcze się prosić w urzędzie o pieniadze

grześ
Nazwa działu: Marketing
@Ignac

No tak wybudowal rezydencję w tym czasie,to za co?

Tak17Nie
trol

Gdzie jestescie Trole Troliki i inne oszołomy?

Tak7Nie
rad
@trol

Chyba się po prostu znudziło ... normalnego człowieka zamka w 5 minut a innych ...

Paweuek

I co nie było dziś tej rady?

Przecież była

@radny

W necie nie ma transmisji, A (usunięte przez administratora)był na niej?

TakNie1
@Paweuek

Był ,obrady utajniono,głosowali jakiś ważny projekt

@radny

To jestem niepocieszony, popatrzeć chciałem i się pośmiać...

Byku
@Paweuek

W lustro popatrz ,to pękniesz ze śmiechu

Tak12Nie
@Byku

Aż mi kieta spadła z wrazenia

Achim

Ciekawie sytuacja się rozwija.

Fertagro
@Achim

Ciekawe co z ich naganiaczami z innych firm, jeśli wiecie o czym mówię hehe

Tak9Nie3
Damian
@Fertagro

Idą na dno. A ta wymiana zdań poniżej to krzyk rozpaczy .....

Tak3Nie15
obywatel
@Damian

bo w końcu sie doczekalismy i mamy w tym kraiu prawo i sprawiedliwosc

Tak4Nie2
Damian
@obywatel

i n8c nie daly uklady z poprzednia wladza ....

Tak2Nie12
koń który mówi
@obywatel

Tak ,niezależną ,sprawiedliwą ,kompetentną i mądrą prokuraturę,wszystko dzięki dobrej zmianie. A wcześniej Państwo było teoretyczne,obecnie praktyczne.

Tak11Nie2
@koń który mówi

Ahahahha aleś pojechal. Dawno mnie nic tak nie rozbawiło. Made my Day. Buaha hahha.

Papa
@obywatel

Tak nie do końca grzesik juz spaceruje po Lublińcu z uśmiechem na twarzy !!!

Tak1Nie1
xyz212
@Papa

Wyszedł już?

Kgb
@xyz212

Z ład wyszedł? Przecież nigdzie nie siedział Przecież to mistyfikacja za wszystkim stoi Putin

pinokio
@Kgb

Coś w tym jest,znajomy widział Putina w Lublincu,nie chciałem mu wierzyć ale tak musiało być

jaś benbenek
@Fertagro

O lechpolu mówisz?

Tak21Nie
filozof
@obywatel

Grzś, Radzio,Staś,Ewelina i inni,woził wilk razy kilka , powieżli i wilka.

Tak20Nie1
@filozof

Coś czuję ,że nadchodzi czas drugiej zmiany.

Tak14Nie

Prawidłowo.

Tak8Nie
Heniek
@Prawnik

I stalo sie ;) obserwujcie nto

@Heniek

Coś więcej?

Tak1Nie1
@Heniek

Już? To szybko

Skunks
@Papa

Tak jest spaceruje bez uśmiechu i wstydliwie

Burmistrz
@Skunks

Ciekawe czy pojawi się na najbliższej radzie

@Burmistrz

Jasne jako śmieszek rozrabiaczek,taki wesołek

Tak11Nie1
wójt
@Burmistrz

A kiedy nastepna rada?

Radny
@wójt

W poniedziałek o 12

Artur

ŁYK ŁYK ploteczki pelikany Życzę powodzenia w odzyskaniu pieniędzy wam wszystkim bo to trochę lipa nie ukrywam ale jednak jeśli nie wiecie więcej niż to co macie na tacy podane to nie wypowiadajcie się bo to i tak nie zmieni waszej sytuacji w tej sprawie. Osoby które są w areszcie, siedzą słusznie ale inni pracownicy nie są niczego winni Tyle w temacie

Tak6Nie19
@Artur

Jaki Ty jesteś wszechwiedzacy na temat sprawy. Wiesz już kto jest winny a kto nie. Działasz szybciej niż prokuratura i sąd. Brawo Ty. Zobaczymy kto finalnie za to odsiedzi. Zdziwisz się kolego.

Tak11Nie3
Armin
@Czarek

A p. ierndolisz. Nawet jak ich wsadzą to dalej będziesz podtrzymywać, ze są niewinni ;) trzeba juz powiedzieć sobie ostatecznie: (usunięte przez administratora)

Tak7Nie9
@Armin

Znalazł się sąd ostateczny. Niebywale jaka masz wiedzę w tym zakresie. Proponuje przyjac się do prokuratury. Poczekamy zobaczymy kolego.

Tak14Nie5
Armin
@Czarek

Armin. W prokuraturze to ja już byłem- ale zeznawać :)

Tak6Nie3
łopole
@Artur

Ja jestem pewny ze wszytko wyjdzie prokuratura ogarniw temat i prawdziwi zlodzieje pracownicy jaki rolnicy ktorzy ich okladali pojda do wiezienia i wszyscy co obrazlili niewinnych ludzi beda publicznie ich przepraszać

Tak14Nie3
@łopole

Aktualne zatrzymania pod publikę. Nie ma kasy są juz winni. Wszyscy zadowoleni. Prokuratura w szczegolnosci no i poszkodowani. Ale spokojnie prawda wyjdzie w trakcie. Chociaż lincz publiczny juz zrobiona. Każdy ekspert każdy znawca. Ot polaki cebulaki.

Tak16Nie3
racjonalny
@Ręce opadają

Igrzyska dla ludu jak w starożytnym Rzymie,znów Państwo,czyli my będzie płacic odszkodawania,szkoda ,ze nie inicjatorzy tego cyrku,wtedy drugi raz wykonali by swoją robotę solidnie,tak to jest niestety

@racjonalny

Dalekie to wszystko od profesjonalizmu. Najważniejsze że w statystykach wszystko się zgadza. Sukces prokuratury i policji. Gratuluje. Proponuje publiczny lincz i palenie na stosie. Tylko czy aby na pewno właściwe osoby są zatrzymane? Chyba większość z was wie ze niekoniecznie.

Tak13Nie1
Ulgix max
@Ręce opadają

Odpowiednie :) To chyba oczywiste że za spółkę i jej działania odpowiada prezes i udziałowcy niezależnie kto kradł :) Po to są te funkcje. Trzeba wiedziec o konsekwencjach jak sie za cos zabiera ;)

Tak4Nie17
Henry
@Ręce opadają

trzymajcie mnie bo że śmiechu nie wytrzymam hahahaha. Siedzą za niewinność- jak co drugi w areszcie, dobre sobie. Ania daj już spokój

Tak8Nie15
jaś fasola
@Henry

Henry ciekawe co będziesz mówił jak też pójdziesz siedziec,a to już może być niedługo,takie czasy kolego ,takie czasy

@Ulgix max

Spoko ze odpowiadają. Ale to już rozumiem nie ma znaczenia kto kradł? Byle by kogoś posadzić. Czyli według ciebie można kraść a odpowiedzialność ma ponosić ktoś inny? Cóż za niebywaly tok rozumowania.

@Henry

O widzę ze juz nawet wiesz kim jestem! Detektyw się znalazl ???? wszyscy się przyjmujcie do prokuratury sherlocki ????

Czarek

Z tego co się orientuje to chyba nir wszystkie zatrzymane osoby są z zarzadu. Czy się mylę?

Tak4Nie1
@Czarek

Uważam ze udziałowcy maja pełne prawo wystąpić z roszczeniem wobec zarządu za doprowadzenie spółki do niewypłacalności i całkowity brak nadzoruTe czynniki spowodowały to ze możliwe było złodziejstwo na wielka skale Tak powinni zrobić a czy zrobią ?Zobaczymy Taka moja rada Zmykam , jadę nad wodę Do jutra zajrzę tu w poniedziałek bo to bardzo interesujący przypadek

@Prawnik

Liczę na dobrze poprowadzone śledztwo. A nie na samosady. Każdy tu widzę wszystko wie najlepiej a sprawa jednak nie jest taka prosta. Rozumiem kto ponosi odpowiedzialność ale oszustów również trzeba znaleźć. Oby prokuratura ogarnęła sprawę bo większość mimo braku wiedzy juz wyrok wydali. Oh jakie to polskie..

K
@Prawnik

Nie wiem jak to możliwe skoro właściciel jest również prokurentem udziałowcem i członkiem zarzadu????

Tak3Nie15
@K

Nie był w zarządzie ,czytałem krs,poczytaj i doczytaj co to jest zarząd,prokura to nie zarząd. Naprawdę radzę niektórym się douczyć i wtedy zabierać głos w sprawie.

Tak16Nie
@ignaś z boru

Ktoś tu dobrze napisał ,udziałowcy pownni wystąpić z roszczeniem wobec Prezesa Popieram,nie powinien się brać za coś o czym nie ma pojęcia

Tak16Nie
wesoły radosław
@Prawnik

Potencjalne zarzuty dla prezesa -brak nadzoru nad księgowością -brak nadzoru nad podległymi pracownikami -brak nadzoru nad dokumentcją handlową społki -brak kontroli nad należnościam i zobowiązaniami -zaciąganie zobowiązan do zaciągania których nie miał prawa -brak kontroli nad kasą w spółce -nie zachowanie należytej staranności w nadzorze nad majątkiem spólki i wiele wiele innych. To doprowadziło do niewypłacalności spólki co skutkowało upadłością Ciężko bedzie odeprzeć te zarzuty - -

@wesoły radosław

To prawda w dobrze zarządzanej spółce,ze sprawną księgowością i procedurami kontrolnymi wyprowadzenie takiej kasy przez pracowników i nieuczciwych kontrahentów ,nie było by możliwe

Henry
@ignaś z boru

Tak tak. (usunięte przez administratora)niewinny. Dobre sobie. Nic już nie da wasza propaganda. Siedzą i prawo nie wyjdą.

Tak4Nie14
@ignaś z boru

Czyli już wiecie dokładnie kto wyprowadził KASĘ? Ludzie dajcie na wstrzymanie i nie mówicie że to pracownicy i kontrahenci. Sprawa w toku przypominam. Nikt jeszcze winy udowodnionej nie ma. Ale najłatwiej rzucać oskarżenia na prawo i lewo. Dajmy pracować odpowiedni organom.

Tak4Nie5
kazik
@Henry

Też możesz wkrótce tam trafić Henry,już ci t ktoś wcześniej napisał. Szykujesz się?

Nysa
@Opole

Ano wiemy,wiemy

Tak7Nie1
@Nysa

Swietnie. To zamiast pracować w polu zatrudnij się jako śledczy ewentualnie prokurator.

Tak1Nie5
nysa
@Opole

Tak ,faktycznie to tam powinienem pracowac,masz nosa

nysa

Dzieki dużo mi pomogłeś,tak

Cudak
@Ulgix max

UDZIAŁOWIEC TO NIE FUNKCJA (usunięte przez administratora)

Tak13Nie1
Batan

Czy warto zacząć pracę w tej firmie? Jak wyglądają zarobki? Mam propozycję i mało czasu na podjęcie decyzji. Proszę o realną odpowiedź. Nie sugeruje się poniższymi opiniami bo na zdrowy rozum widać że to szopka konkurencji.

.....
@Batan

jak chcesz pracować charytatywnie to firma zaprasza

Tak7Nie

Batan
@.....

Przyjmują jeszcze?

Kadry
@Batan

Tak. Ale zmienił się adres siedziby. CV prosimy kierować na adres zakładu karnego we Wrocławiu.

Franek
@Batan

Warto pracuje tam od kwietnia dobra atmosfera mili i kompetentni ludzie Prezes ok zarobki średnie ale sobie z tym radzę Polecam

Tak12Nie

koleś

A niby za co?

TakNie21
@koleś

Za niewinność oczywiście. Baranie

Tak29Nie1
@Piwko

Może się spotkamy i pogadamy osobiście? Hmmmm

TakNie23

A może tak byś podał jak się nazywasz a nie ludzi od imienia i nazwiska wypisujesz?

Tak1Nie24
Gall

Wyszedł jakiś czas temu, ale na chwilę:D

burak

Ciekawe czy zawiną księgowych też powinni,

Tak31Nie
strażak sam

Widzisz Ewi,jak się bawisz zapałkami to musisz liczyć się z tym ,że wywołasz pożar,to nie tylko tyczy ciebie

Tak41Nie
muniek
@koleś

Za to co zrobiła i za to czego nie dopilnowała, za to na co przymykała oczy,czyli za wszystko

Tak36Nie
cycu

Prokuratura jest chyba ślepa jak nie dostrzega co tam się wydarzyło

Tak37Nie1
Artur

Chyba ktoś pracował w Netogród ????

Czarek

Chyba nie tylko Pani (usunięte przez administratora)

Czarek

Haha chyba nie tylko ona została do końca. Brawo za poziom wiedzy o firmie. Ale winni juz są co?

tutifruti

Bardzo głębokie przemyślenia ,tak trzymaj ,naprawdę masz powalający iloraz inteligencji zapewne

Tak8Nie
ool
Nazwa działu: Produkcja

pan (usunięte przez administratora)pracuje w Lublińcu w mediaexpert :) ciekawe czemu

Tak7Nie3
WujekSamoZlo

„Super firma, idą na lidera rynku” „nie doją tak jak reszta dostawców” „bójcie się konkurencjo”. To teraz poszukiwacze cen, Ci którzy dadzą sobie za dwa złotych głowę ogolić, zapłaćcie za to i uszanujcie to z kim współpracujecie. Bo rynek nie działa na żadnych kosmicznych cen. Macie nauczkę. (usunięte przez administratora)

Tak5Nie3
IceVentura

Jakaś jest atmosfera w NetOgrod? Jak się pracuje ? Jakie zarobki? Jak są szkoleni spracowanych sprzedaży?

Tak2Nie1

Gordon

Czy szukacie pracowników na stanowisko Przedstawicieli? Jakie wymagania ? Jakie zarobki i świadczenia pozapłacowe ?

TakNie1

Kontrahent

Fajna firma. Wszystko rzeczowo i odbywa się zgodnie z ustaleniami. Atmosfera współpracy jest miła. (usunięte przez administratora)

Tak11Nie2
Brutus

Taaa nowy super sprzęt i warszawskie standardy. A jezdze zdezelowanym oplem combo

Tak6Nie1

obserwator
@Brutus

Jak nauczysz się jezdzic to dadzą ci lepsze auto,na razie nie umiesz

PH pracownik

Jestem zadowolonym z Firmy pracownikiem działającym w terenie. I zapraszam do współpracy mamy bogata ofertę. PROSZĘ się nie przejmować i nie zrażać tymi złośliwym opiniami. Firma płaci na czas i pracownika i klientą Ci którzy się tu wyżywaja na Firmie są nieodpowiedzialni zamiast się zająć swoim życiem i pracą sieją zamęt.

Wiarygodny

Kupuje u nich od 4 lat.Wiem ze konkurencja i ludzie których zwolnili robią im koło (usunięte przez administratora) bo się ich boja tak mocno ze takie rzeczy piszą....poprostu są mega mocni.Tak to widzę.Maja najtaniej wszystko naprawdę wszystko co jest na rynku.I to tak każdego boli?!Powinniscie się cieszyć.

Tak3Nie2

Joachim Pietruszka

Super chłopaki z mega wiedzą !

Tak4Nie1
Rzepakowiec

Witam, rozważałem prace w tej firmie. Przeglądałem stronę kilkakrotnie - jeszcze 2 miesiace temu mieli 4-5 przedstawicieli, teraz jeden? Czyżby wszyscy uciekli ? Tak złe się dzieje ? Opinie tutaj odstraszają niesamowicie, w szczególności wypowiedzi od osób, od których wyczuwa się ze są z firmy. Po prostu niski poziom.

Bylypravowbik

Amatorzy w tym co robią, mówią, działają. Kompletnie nie polecam jako pracodawcy

Jarosław Niestrata Turek

Polecam z ręka na sercu!Pracowalem i polecam!

Rafał

Te wszystkie komentarze negatywne to jakieś brednie firma na poziomie polecam każdemu. Nie wierzyć w negatywy Lubię atmosferę w Netogród Sp. z o.o. za: Bardzo dobra

Zadowolona

Polecam , miła i profesjonalna ekipa młodych ludzi , mających wiedze i doświadczenie .

Adrian

Nie polecam.

Tomek

Polecam

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Netogród Sp. z o.o. (firma w upadłości)