Opinie o Sandoz Polska Sp. z o.o w Pruszków

"Głęboko wierzymy, że najlepszą referencją dla Firmy są jej pracownicy, wartości i kultura organizacyjna, jakość produktów i wyniki biznesowe. Dlatego też przede wszystkim skupiamy się na rozwijaniu i ciągłym usprawnianiu tych obszarów."

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandoz Polska Sp. z o.o w Pruszków

Jest nabór na pracownika produkcji, przez telefon dowiedziałem się że jest min 3500 brutto + 200 zł karta prepaid. Jest szansa na większe zarobki ?

Jelonek

Mam info z pewnego źródła, że w specjalistyce dostali duże podwyżki. Jeżdżą super Passatami i ogólnie prawie nie narzekają:)))

Jeleń
@Jelonek

Cześć Kolego/żanko, Pracuję w specjalistyce, żadnej podwyżki nie dostałem , choć nie narzekam na zarobki. Passaty są przypisane do stanowisk nie do działów, a Waszym Golfom chyba nic nie brakuje ? Widzimy się podczas cyklówek , znamy i rozmawiamy więc niczego nikt nie ukrywa. Praca w spwcjalistyce jest swwgo rodzaju awansem (nie mówię, że praca w innych działach jest gorsza ) . Ostatnio było sporo naborów i nadal są, startuj to się przekonasz jak jest:). A z narzekaniem jest różnie, jak to w Sandozie wszyscy pracują na dwa etaty :) Pozdrawiam

ostatni sprawiedliwy

Jak się robi rezerwacje w restauracji drodzy państwo z firmy Sandoz to wypada zostawić obsludze napiwek a.nie tylko roszczeniować...ale takie standardy w korporacji wiec trochę rozumiem ????

Ziom
@ostatni sprawiedliwy

Napiwek to obowiazek ? Juz ci sie w glowie poprzewracalo kolego .

Roszczeniowy
@ostatni sprawiedliwy

"Roszczeniowac" powiadasz.... He he Zajmij się lepiej podawaniem do stołu i obslugą gości. A tak przy okazji polecam poczytać trochę literatury :P to może choć lepiej zaczniesz pisać i mówić :-)

Że co
@ostatni sprawiedliwy

Jaki napisał? Chce to zostawię, nie to nie. Jak mi się podoba to zostawiam. To nie jest obowiązek. Co za wpis, skąd ty się urwałeś.

Czy można w Sandoz Polska Sp. z o.o liczyć na jakieś dodatki?

Wszystko się da

Tak, na nie przedłużenie umowy.

Takaja

Oczywiście, Karta Multisport ewentualnie Karta Kultura+, opieka medyczna w LuxMed dla Ciebie i członków rodziny, Karta Lunch+ (miesięcznie doładowywana na kwotę 200zł), bony świąteczne, premie roczne (dla wszystkich pracowników)i oczywiście premie kwartalne uzależnione od Twoich wyników.

Przedstawiciel medyczny

2 etapy, kierownik i field force, potem HR.

Pytania standard. HR bardzo drazy daty z cv, jak tylko jest jakas drobba niezgodnosc przepytuje.Nawet milo.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Apteka

Dlaczego firma Sandoz, która należy do grupy Novartis w której etyka biznesu jest na pierwszym miejscu każe swoim przedstawicielom obniżać rabaty od maksymalnych? Czy to jest poważne podejście firmy?

REP
@Apteka

Bo to firma z nieetycznymi KR

Pauli

Sandoz jest super, ja jestem pracowita to mi pasuje !

REP
@Pauli

Tak Sandoz jest super , piszcie takie opinie jak musicie ale nie usuwajcie tych które opisują realne warunki pracy w tej firmie.

Oauli
@Pauli

Tak jasne bo pracujesz w dziale HR

JS

(usunięte przez administratora) Jest totalny bałagan i brak zarządzania przepływem informacji. Masz problemy z załatwieniem czegokolwiek.(usunięte przez administratora) Do obsługi jest kilkadziesiat systemów. Ciągle pracuje się po godzinach, a w biurze jedna osoba zrzuca odpowiedzialność na drugą i czeka tylko (usunięte przez administratora) który zajmie się. Najczęściej spada na nowych lub młodych :) Jeżeli nie masz pracy - zatrudnij się na chwilę, ale później uciekaj(usunięte przez administratora)

ttt

Witam. Jakie są widełki wynagrodzenia przedstawiciela medycznego? Będę wdzięczny za odp

ciekawy

Pojawiło się ogloszenie na przedstawiciela medycznego do linii antybiotykowej na Legnicę i Jelenią Górę. Czy wiecie może jak wygląda sytuacja w regionie po odejściu przedstawiciela? Czy region jest w dobrej , czy raczej złej formie? Chcę aplikować ale nie wiem czy warto.

xd
@ciekawy

byłam na rozmowie rekrutacyjnej na ten region , sympatyczna i fachowa rozmowa z kierownikiem aczkolwiek dużo pytał a pytania były dość trudne jak dla mnie bo przecież widział w cv że nie mam zbyt dużego doświadczenia jako przedstawicielka medyczna, ponoć nie ma dużych roszad w zespole , drugi etap w warszawie , przedstawiciele jeżdżą golfami kombi

Byniu123

Witam, jakie teraz auta dają przedstawicielom i jak wygląda sytuacja z benzyną?

Cvcvcv

Po co udzielać takich odpowiedzi, skoro ktoś zadał pytanie normalnie?

mixx

Witam pracował ktoś na Operator Linii Pakujących w Warszawie ul. Domaniewska 50 C jakie są zarobki i atmosfera

Dino

Cześć, Pojawiła się oferta na farmaceutycznego na Podkarpacie. Wiecie dlaczego ( czy odchodzi, czy zmiany w Firmie ) i jakie są warunki ? Wiem ze PF farmaceutyczny jest, dlatego pytam.

nik1

Jest ogłoszenie do linii CNS na świętokrzyskie. Ktoś coś wie.Czy jest szansa na umowę na stałe i czy nie będzie likwidacji linii, bo podobno tak bywało. Jaki kierownik, ile wizyt

Do amoksiklav

Konsekwencje są zawsze jeśli masz odwage się bronić przed takimi ludźmi , sądy pracy mocno wspierają poszkodowanych pracowników .

Jovi

W samo sedno,mialam "zaszczyt" pracowac w respi,niewiele czasu potrzebowalam by sie o tym przekonac,wiezienie,wojsko i szkola podstawowa w jednym,firma nie dla myslacych,a szefowa z Konina to jakies nieporozumienie,dziwne ze jeszcze pracuje biorac pod uwage rotacje

@PM

Dziwne bo dyrektor w ATB jest jeden na całą Polskę - chyba @Amoksiklav nie znasz struktury w firmie w której pracujesz ?

Robi

Masz sąd pracy

hanka bielicka
@Jovi

miałam okazje poznać szanowną Panią kierownik. Infantylna, zaarozumiała, zbyt pewna siebie. zachowuje się jak by była Panią (usunięte przez administratora)a niestety w rozmowie wiedza malutka. intelektualnie też bardzo słabo. to jej zachowanie to pokłosie olbrzymich kompleksów.

doner
@hanka bielicka

Hanka a powiedz mi, w której firmie farmaceutycznej poziom rozmów i zachowan menydzmentu jest wysoki? Tzn niechamski, nieuwlaczajacy godnosci,itp. Przepraszam, sa takie dwie dobre firmy: T....a, oraz S....a

Łysiejący JACK
@@PM

Tak to ja

@Łysiejący JACK

Cześć wszystkim! Potrzebuję pomocy. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy istnieje szansa na to, aby zatrudnić się w firmie Sandoz Polska na staż bądź praktyki? Proszę o pomoc.

Nuta

Dzisiaj kolejne zwolnienia

Roman
@Nuta

Dlaczego firma zdecydowała się na zwolnienia pracowników, wiesz coś na ten temat? Liczę że udzielisz mi szczerej odpowiedzi.

@Nuta

Wzystko ma się zakończyć we wtorek.

Małgorzata
@Neptun

Neptun, od Twojej wypowiedzi minęło już trochę czasu. Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie Sandoz Polska Sp. z o.o? Co miało się wówczas zakończyć, i czy do tego ostatecznie doszło? Co ze zwolnieniami pracowników?

gorbii

Skąd tyle ogłoszeń w firmie Sandoz? Czy warto brać udział w rekrutacji? Planuję udział w rozmowie na jeden z wolnych wakatów. Jaka jest rotacja osób dla których nie przedłuża się umowy, wysoka, niska?

Olga
@gorbii

Rzeczywiście - w chwili obecnej firma Sandoz Polska ma wiele ciekawych ofert pracy do zaproponowania. Nie doszukiwałabym się w tym niczego podejrzanego - to przecież świadczy o nieustannym rozwoju firmy. Dowiedziałam się, ze wszystkim swoim pracownikom oferują dodatkowe benefity w postaci m.in. opieki medycznej, ubezpieczenia, dofinansowania posiłków i wiele innych. Na jakie stanowisko chciałbyś właściwie aplikować?

Nikt
@gorbii

Jeśli nie masz pracy, można iść na pół roku, żeby znaleźć coś lepszego. Jesli masz pracę, to lepiej nie zmieniaj.

Skarbek
@gorbii

Nie radzę.(usunięte przez administratora)

Olga
@Nikt

Czyli Twoim zdaniem praca w firmie Sandoz Polska jest dobra, ale tylko jako tymczasowe rozwiązanie. Szczerze powiedziawszy jestem bardzo ciekawa, dlaczego tak uważasz, ale na razie chciałabym Ci zapytać o zupełnie inną rzecz. Orientujesz się może, czy organizuje jakieś ciekawe programy stażowe, które byłyby przeznaczone dla młodych osób?

Agnieszka

Pragnę Wam przypomnieć, że Sandoz Polska jest światowym liderem w obszarze leków generycznych i biopodobnych, a ich misją jest szerzenie dostępu do leków na całym świecie. Pomyślałam zatem, że znajdzie się wielu chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w takiej firmie. Dlatego też odsyłam Was na jej oficjalną stronę, gdzie znajdziecie ciekawe oferty pracy: https://www.sandoz.pl/kariera I jak? Widzicie coś odpowiedniego dla siebie? Jestem bardzo ciekawa Waszego zdania i z niecierpliwością na nie czekam!

@Agnieszka

Zły moment na rekomendację bo właśnie ruszyły zwolnienia grupowe.

@Agnieszka

Jak ktoś chce zobaczyć jak wyglada nic , (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) koledzy i zboczony kierownik - odnajdzie się tam jak ryba w wodzie .

@Neptun

Dziękuję Ci za przekazanie tej informacji. Muszę powiedzieć, że jest ona bardzo niepokojąca oraz zadziwiająca, ponieważ Sandoz Polska wydaje się funkcjonować w sposób całkowicie normalny. A wywnioskowałam to między innymi po rekrutacji, o której poprzednio nadmieniłam. Skoro firma zaczęła zwalniać grupowo, to dlaczego nadal poszukuje nowych pracowników? Możesz mi to wyjaśnić?

@Agnieszka

Sam bym chciał wiedzieć. Wszyscy czekają nerwowo bo niktnie zna klucza. Właśnie zamknięto dział diabetologii. Zwolnienia mają się skończyć na koniec sierpnia.

@Neptun

Dziękuję, że mi dopowiedziałeś. Dziwne wydaję mi się jednak to, iż sami pracownicy Sandoz Polska nie znają powodów zwolnień. Tak czy inaczej - może porozmawiajmy trochę o tamtejszych warunkach pracy. Jak - na chwilę obecną - przedstawiają się tam zarobki? Mógłbyś powiedzieć nam coś na ten temat?

@Agnieszka

Nie mogę bo to tajemnica. Ciągle tu pracuję :)

@Neptun

Pracownicy wiedzą, że jest restrukturyzacja, tylko nie wiedzą jakie są założenia. Warunki płacy i dodatków są dobre. Ale warto poczytać opinie innych pracowników, które się pojawiały wcześniej.

Mars
@Neptun

Wygląda na to, że firma grała na zestresowanie i zmęczenie pracowników, którzy zaczęli się sami zwalniać. Firma nie wypłacała w ten sposób odpraw a zwolniło się na tyle dużo ludzi, że teraz zatrudniają.

Antoni
@Neptun

Skoro warunki wynagrodzenia są dobre pracownicy powinni być zadowoleni. Wspominasz o dodatkach do pensji. Mógłbyś wyszczególnić co zawierają, bo po wysokości wynagrodzenia to właśnie ilość benefitów jest najczęściej brany pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu.

@Antoni

Biirąc pod uwagę rotację pracowników to nie tylko oensja i benefity są ważne, ale żeby być uczciwym, z benefitów jest właściwie wszystko oprócz akcji: karta żywieniowa 200zł/miesiąc, możliwość używania prywatnie samochodu, do wyboru karta multisport lub kultura , ubezpieczenie luxmed także dla rodziny ,możliwość dopłaty do planu emerytalnego . Niestety nic do samokształcenia (np kursy językowe).

Rolando

Grubo

XD

Traktując ludzi jak śmieci myślą że ściągną ich do swojego poziomu

Mbappe

Krążą plotki że w Sandozie będzie restrukturyzacja. Słyszałem też ze maja zamknąć jedna z linii kardio ale mówi się że zwolnienia mogą sięgnąć nawet 200 osób? Czy ktoś z Was orientuje się w temacie? Pozdr

Nika
@Mbappe

Oj tak są i będą zmiany :) dużo poleci głów najlepszych zostawia najgorszych wyrzucą.

Lola
@Nika

Chyba *najwieksze Czopki zostana

Martino Vladimir

Firma niegodna polecenia- zapraszają cie do warszawy na 2 etap, po to by kłamać ci prosto w twarz. Potem dowiadujesz sie, ze kolega z twojego miasta otrzymał posadke po znajomosci;)Ukłądy układziki. Przestanvie fatygowac ludzi na druigi etap rozmow, skoro macie swoich kandywatow.

@Martino Vladimir

Rozumiem, że właśnie tak niemiła sytuacja spotkała Cię podczas rekrutacji do pracy w Sandoz Polska. Może po prostu inna osoba bardziej odpowiadała pracodawcy pod względem dotychczasowego doświadczenia, czy też posiadanych kompetencji? Możesz napisać, na jakie stanowisko aplikowałeś?

liroy
@Agnieszka

potwierdzam słowa Martino Vladimira-2 razy bylem w wawce na rekrutacji na medycznego i zostalem poinformowany zarowno przez kierowników na 1 etapie, ze 2 etap to formalnosc. Po 1-firma nie daje odp zwrotnej-zenua w dziisiejszych czasach dla firmy z 1ej 5tki rankingowej, wstydzcie sie. 2 rzecz-jak ktos na 2 etapie informuje cie, ze to juz wszystko i byles jdynym kandydatem, masz referencje, spelniasz wymagania itp- to droga Pani z Hr/Kierownik coi takiego sie raptem stalo, ze w dwoch przypadkach na 2 rozne linie pofatygowaliscie mnie i z tego co slysze, nie tylko mnie na daemo bez zwrotu kosztow? Powiedzcie wprost-trafil sie ktos z dobrego polecenia. Moim zdaniem, takie praktyki bylyby jeszcze dopuszczalne, gdybyscie byli obarczeni zwrotem kosztow za dojazd dla kandydatow oraz nie klamali w zywe oczy co do ostatecznosci etapow. Kazdy wie, ze sandozik bierze jak polpharma czy sanofi z dobrego polecenia. wiec darujcie sobie wciskanie kanddyatmo, ze hejtuja na forach.

@liroy

Rozumiem, że możesz być rozżalony faktem, że nie udało Ci się dostać posady, na którą aplikowałeś w Sandoz Polska. Może po prostu w rekrutacji brała udział (może nieco później) też inna osoba, która miała większe doświadczenie lub inne kompetencje niż Ty?

liroy
@Agnieszka

Szanowna Pani z Hr-prosze przeczytac ze zrozumieniem punkty 1 i 2.

katrina
@liroy

Potwierdzam. Dodam, ze kierowniczka linii cns wypytuje kobiety o wiek. To jawny mobbing! Jak nie podoba Wam sie cv czy wyglad czy wiek kandydata, to nie zapraszajcie go na rozmowe-wyszlam w polowie rektutacji.Zenada.

@liroy

Pani Agnieszka jest administratorem wątku.

zukov
@katrina

Pytanie o wiek to nie mobbing. Jesli już to można to podciągnąć pod dyskryminacje.

figo
@liroy

Agnieszka jest botem i robi sztuczny tłum

Pisia

Ja nie widzę. A może skoro pomagasz, to powiesz coś o aktualnych wakatach tu?

@Pisia

Jak już pisałam wcześniej, nie jestem w żaden sposób związana z firmą Sandoz Polska - nie wiadomo mi nic o rekrutacjach, dlatego liczę na to, że pracownicy mają jakieś wieści na ten temat i podzielą się nimi na forum. Aktualnych ofert zapewne można szukać tutaj: https://www.sandoz.pl/kariera/praca-w-sandoz-polska

Zostaw merytoryczną opinię o Sandoz Polska Sp. z o.o - Pruszków

• Jak się pracuje w Sandoz Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sandoz Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandoz Polska Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sandoz Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sandoz Polska Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sandoz Polska Sp. z o.o
2.1/5 Na podstawie 135 ocen.

Sandoz Polska Sp. z o.o