Lek S.A.

Stryków

Opinie o Lek S.A.

Biochemik

Witam serdecznie. Przeczytałam mnóstwo negatywnych opinii na temat pracy w firmie Lek S.A. Jutro idę na rozmowę i powiem szczerze, że jestem trochę przerażona. Czy na dziale pakowania jest w porządku? Chodzi mi głównie o atmosferę. Pozdrawiam serdecznie

Aneta

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Przedstawiciela Medycznego - czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z tym stanowiskiem? Jak wygląda proces rekrutacyjny na to stanowisko? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

loki

Witam. jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna na analityka kontroli jakości? jakie zorobki i benefity?

Aneta

@Yetowski czy byłeś na tej rozmowie kwalifikacyjnej? Chętnie dowiemy się więcej o jej przebiegu. Czego mogą spodziewać się inni kandydaci? Jakie wrażenie zrobiła na Tobie firma?

kk

Na chwilę obecną nie warto tam iść. Pracownik produkcji zarabia 2400 + 200 w karcie Lunch. Normy, nieposzanowanie pracownika przez zarząd, finansami rządzi HR, co roku podwyżka w wysokości 1-2%. Coraz więcej ludzi odchodzi do konkurencyjnych firm w Strykowie. Atmosfera na zmianach fajna, ale psuje to kierownictwo wyższego szczebla.

Aneta

Pracujesz w Lek S.A.? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie. Na jakie benefiy mogą liczyć pracownicy?

gdlasf

Z tego co wiem teraz nie prowadzą rekrutacji do tego działu @aksa ale za to są inne ogłoszenia np. na przedstawiciela medycznego

aksa

hej ile zarabiacie w kontroli jakości?

asia

Napiszecie coś jak w kontroli jakości jest?

asia

hej a jak jest w kontroli jakości?

gosc

Gdy sie pracuje na umowe o prace to moze jest nie zle (premie, bony na obiady, szkolenia). Niestety trudno o taki wakat. Przewaznie pracuje sie jak na umowe o prace ale podpisujzc co miesizc nowz umowe zlecenie. Trzeba wynegocjowac dobra kase na poczatku, bo podwyzki nie uswiadczysz przez najblizszych kilka lat.

Zostaw opinię o Lek S.A. - Stryków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lek S.A.