Piekarnia Cukiernia AK

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Kartii

Bardzo miła obsługa. Duży wybór dobrego pieczywa i słodkości. Rzadkość w dobie kiedy piekarnie sprzedają głównie odpieczone pieczywo mrożone.

Mrożone
@Kartii

Tutaj też jest dużo mrożonek . Wiec smacznego.

Oby więcej takich piekarni. Stawiają na jakość a to naprawdę ważne.

Kajto

Kończę szkołę i będę próbował się dostać. Robi tutaj mój kumpeli i chwali robotę.

Mogłam łączyć pracę ze studiami. Pozdrawiam cała ekipę

Sprzedawca

Ile dostają na ręki ekspedientki ?

Dorota

Dzisiaj tlusty czwartek więc trzeba będzie wziąć paczki ;) Bo maja świetne ;)

Limm

Ogolnie prace mogę polecić. Jasno określony zakres obowiązków, płacą zgodnie z umową.

Miki

Jak czytam te wpisy kierownictwa o dobrych bułeczkach to aż się płakać chce. Jaki klient wchodzi na portal opiniujący pracodawców i klepie takie bzdury, kto w to uwierzy?. Ja już jestem po horrorze w tej pseudopracy. Nie myliłam się, od początku coś tu śmierdziało podstępem. Rekrutatorka z Szembeka obiecuje złote góry, nic z tego. Dostajecie umowę zlecenie za marne grosze, na umowie nie ma podanej stawki godzinowej i tu jest właśnie pułapka. Bo jak umowa u mnie była na półtora miesiąca, to była stawka głodowa za całość, bez podziału na ilość godzin. Znaczy to tyle że jak pani kazała ci przyjść np w sobotę to przychodziłaś za darmo. Dziewczyny czytajcie umowe dokładnie, bo później będzie tylko płacz i zażenowanie !!! Pani zastawia się jakimiś widełkami w wypłacie, gdzie z jej widzimisie może podnieść wynagrodzenie , ale wcale nie musi. Traktuje to zlecenie jako szkolenie, szkolenia jednak żadnego nie ma, od razu pracujesz normalnie i robisz wszystko. W porę doczytałyśmy te zapisy w umowie i zwolniłyśmy się wszystkie. Oczywiście przy rozliczeniu również były problemy z pieniędzmi. My w porę dostrzegłyśmy jak nas pani robi na szaro, dziewczyny nie wierzcie jej i omijajcie Otrębusy szerokim łukiem!

@Miki

Droga Pani, jest nam niezmiernie przykro, że bezkarnie rzuca Pani oszczerstwa na temat naszej pracy. Nazywanie naszej firmy „pseudopracą” i opisywanie tego jako horror w naszej ocenie kwalifikuje się do dalszych działań na gruncie prawnym jako zniesławienie. Zdecydowana większość pracujących u nas osób to wieloletni pracownicy, a wpisy tego typu pochodzą najczęściej od tych, którym dziękujemy za dalszą współpracę lub od osób, które zatrudniając się w naszej firmie z góry miały na celu nadszarpnięcie naszego wizerunku jako pracodawcy wśród załogi. Na szczęście takie przypadki zdarzają się niezbyt często, ale jednak. Bardzo niska rotacja i ilość zadowolonych z pracy osób potwierdza, że warunki jakie proponujemy są uczciwe, a podejście do pracownika partnerskie. Nie będziemy jednak polemizować z kłamstwami, dalece bardziej wydaje nam się uczciwe złożenie zażalenia do odpowiedniej instytucji państwowej, niż anonimowe tworzenie hejtu w sieci. Wydawanie opinii w intrenecie pod anonimowym Nickiem, jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, zgłoszenie do odpowiedniej instytucji wymaga podania swoich prawdziwych danych. Jeśli ktoś żywi do nas urazę za fakt, że został zwolniony to proszę pamiętać, że dobro klientów i dobra atmosfera pracy jest dla nas kluczowa, więc nie pozwolimy na to, aby ktoś to zakłócał tylko dlatego, że kieruje nim niska samoocena lub po prostu złe intencje. Żałujemy jednocześnie, że nie istnieje portal, w którym w sposób merytoryczny możemy opisać, jak pracuje dany pracownik i przestrzec przed marnowaniem czasu na naukę i tym samym stratę pieniędzy innych pracodawców. Taka ocena byłaby niezwykle cenna i z całą pewnością zaoszczędziłaby nam takich sytuacji jak ta. Życzymy samych sukcesów i pozytywnego nastawienia ;)

@Piekarnia Cukiernia AK

Proszę Państwa, proszę o zaproszenie mnie na wokandę, stawię się i chętnie będę uczestniczyła w przewodzie sądowym wspólnie ze świadkami, których sąd powoła na mój wniosek oraz posiadając tą żenującą umowę zlecenie w rękach. Zeznacie, że to wszystko nieprawda, ja Państwa pomawiam w internecie na portalu opiniującym pracodawców SIC! Przypomnę tylko, że zeznanie nieprawdy, lub zatajenie prawdy jest karalne. Straszenie byłej pracownicy służbami to też marne podejście, trochę nawet śmieszne. Niestety nie mogę się jawnie przedstawić tutaj z imienia i nazwiska, ponieważ się najzwyczajniej Państwa boję. No ale wracając do tematu to zdecydowana większość Państwa pracowników to osoby ze stażem kilka tygodni, najwyżej miesięcy. Przypomnijmy, że moje wpisy nie pochodzą w związku ze zwolnieniem mnie z pracy. To ja musiałam zakończyć z Państwem współpracę, bo bym z głodu padła wcześniej, czy później. Macie Państwo olbrzymią rotację pracowników. Przed moim zatrudnieniem z relacji dziewczyn wynika, że zwolniło się większość załogi. W moim przypadku w ciągu kilku dni z Szembeka i z Czerniakowskiej odeszły 3 dziewczyny. I to też jest nieprawda? Jeszcze raz powtórzę, że żadnych szkoleń w Otrębusach nie ma, od początku jest ciężka praca za głodowe stawki. Proszę przestać się pogrążać swoimi wpisami tutaj, lepiej by było PRZEPROSIĆ I ZACZĄĆ TRAKTOWAĆ PRACOWNIKA JAK CZŁOWIEKA, KTÓRY CHCE GODNIE ŻYĆ. Apeluję do dziewczyn, które wybierają się na rozmowę o pracę w tej żenadzie... szkoda czasu, zdrowia i nerwów !!

Zawiedziona

Dzień dobry. Długo zastanawiałam się czy w ogóle jest sens pisać na takich portalach. Ale skoro ktoś się odważył postanowiłam i ja - szczególnie, że również byłam straszona zniesławieniem. Mimo, że minęło już sporo czasu od mojego rozstania z tą firmą to nadal wręcz uwierzyć nie mogę, że dalej to może tak funkcjonować. Podczas rozmowy rekrutacyjnej bardzo jasno określiłam jakie wynagrodzenie mnie interesuje (sama wychowuje dziecko, więc doskonale wiedziałam ile mi potrzeba na wydatki), i że poniżej takiego zejść nie mogę, więc szkoda naszego czasu. Przystano na moje warunki! Myślę sobie świetnie! To na szybko załatwienie opieki nad dzieckiem zanim ruszy żłobek i biegiem na "szkolenie". Okazało się, że szkolenie to właściwie już normalna praca, a koleżanki mi podpowiadały co robić. To też mnie nie zraziło. Zależało mi. Starałam się. Potrzebowałam umowy. Miałam od razu dostać zlecenie. Czekałam. Stres był coraz większy, więc zaczęłam pytać koleżanek. I tu nagle okazało się, że to o czym rozmawiałam na rozmowie o prace to jest kompletnie nierealne. Że nie ma mowy o takich pieniądzach. Próbowałam dowiedzieć się u kierownictwa. Zaczęły się kolejne problemy. Już wiedziałam, że tej umowy nie dostane. Ale dostałam zlecenie. Umowe zlecenie. Na śmieszną kwotę. Właściwie nie miałam nic do powiedzenia. Nikt nie odbierał moich telefonów. Nikt nawet nie zamierzał wyjaśnić mi tej sytuacji. Przez kilka dni byłam tanią, naiwną siłą roboczą. Człowiekiem, który był okłamywany od samego początku. Wygląda na to, że praktyki pozostały takie same. Ja trafiłam potem do normalnego pracodawcy, który podpisuje normalną, czytelną jasną umowę. I nie to nie jest szczęście. To jest NORMALNE! Zostałam (usunięte przez administratora) i nie dlatego jestem zawiedziona. Zawiedziona jestem, bo mimo mojego zgłoszenia do PIP widzę, że nadal sytuacja nie uległa zmianie i nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje. Na koniec dodam, że również nie wypłacono mi całej kwoty ze zlecenia. Dla samotnej matki 250 zł to bardzo dużo.

Exum

Praca w tej firmie jest dobra na początek swojej kariery, ale też i dla osób bardziej doświadczonych.

@Exum

Raczysz sobie żartować pani kierownik? Ta praca nie nadaje się dla praktycznie dla nikogo pod kątem nieludzkiego wynagrodzenia jakie oferujecie. Upodlenie człowieka w państwa firmie sięga zenitu. Nikt tu nie będzie pracował za pieniądze, które się zarabiało 15 lat temu i skończ się podszywać pod pracownika, ponieważ żaden z pracowników, z którymi rozmawiałam tego nie potwierdza.

@Miki

Uzyskała już Pani odpowiedź pod swoim wpisem. Pozdrawiam serdecznie.

Anita

Polecam ;) Zawsze można kupić dobre pieczywo bez ulepszaczy.

Jola

Najsmaczniejsze wypieki jakie jadłam. Moja ulubiona piekarnia

@Jola

U mnie podobnie. Jak nie mam czasu ogarnąć ciasta to tutaj można kupić najlepsze.

Adrian
@Karolina

Prócz ciast mają też dobre pieczywo? Kupujesz tam codziennie że tak chwalisz?

@Adrian

Jeśli nie codziennie to kilka razy w tygodniu na pewno. Pieczywo równie smaczne.

Anita
@Jola

Zgadzam się. Najlepsze pieczywo I ciasta. Zawsze świeże i smaczne.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Pieczywo super. Zero problemów. Profesjonalizm i uprzejmość obsługi godne polecenia.

Bobrzyca

Dzień dobry, Ile trwa okres próbny na umowie zlecenie? I ile wówczas się zarabia? Jaka jest podstawa wynagrodzenia przy umowie o prace?

Renia

Super pieczywo i bardzo miła obsługa. Pozdrawiam

Pagis

Jest dobrze:)

Olka

Umowa zlecenie 14 zł za godzinę, potem o pracę 2400 brutto. Praca ciężka, nie szanują ludzi i zwalniają za byle co . Powodzenia

@Olka

Dzień dobry, jeżeli w Pani ocenie wymaganie od pracownika dobrej jakości i rzetelnej obsługi klienta oraz przyjęcie pieczywa na stan sklepu, przy tym brak odpowiedzialności, nieprzychodzenie na wyznaczone zmiany oraz podejście działające na niekorzyść przedsiębiorstwa jest traktowane jako "zwalnianie za byle co" to dobrze, że nasza współpraca już się zakończyła. Życzymy powodzenia na rynku pracy. Nasz zespół z sukcesem budujemy od prawie 30 lat i pracownicy tworzący z Nami tę firmę od początku nie podzielają Pani uwag.

ultra

jest dobrze, raczej nie ma powodów do narzekania

Kajka

Współpracujemy z nimi ponad 2 lata i jakościowo to jest absolutna czołówka. Ogólnie to trafiłam na nich właśnie dzięki Goworkowi bo szukałam opinii w sieci.

Kamila

Co myślicie o pieczywie od nich? Jak z jakością? Jak z ceną? Polecacie?

Vincent

Super jakość. Ceny ok. Dobre i konkretne podejście do Klienta. Polecam

Agata
@Kamila

Jak dla mnie super a jakość zdecydowanie przewyższa inne piekarnie. Nigdy nie spotkałam się z czymś nieświeżym albo niedobrym. Ceny adekwatne, bardzo polecam tę piekarnię.

@Kamila

Jak dla mnie najlepsze pieczywo :)

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK - Otrębusy

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia AK?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia AK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia AK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 134 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia AK?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia AK napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia AK