Piekarnia Cukiernia AK

Aktualność
Venice

Przemiła obsługa! Tradycyjne wypieki

urtez

Firma w porządku i nie zamierzam jej zmienić

Michu

Ogólnie z tego co słyszałem naprawdę fajna opcja, dlatego będę się starał dostać.

@Michu

Tak, warunki są w porządku. Śmiało startuj.

Sprzedawca

Ile dostają na ręki ekspedientki ?

Karol

Maja w ofercie razowe pieczywo?

Jaca

Dobra opcja dla piekarza podobno, ja dopiero w szkole, ale kuzyn robił w Otrębusach i mówił że ok. Z racji tego że mieszkam w pobliżu to może będzie szansa się załapać

Magdaa

Sympatyczna obsługa i fajne, nieoczywiste wypieki :)

Linka

Dobry stabilny pracodawca. Myślałam, że znalazłam pracę na chwilę, ale lubię to co robię, więc jeszcze tu zostanę :) Pozdrawiam cały zespół :)

Daria

Moje ulubione miejsce jeśli chodzi o pieczywo :) Super jakość, dobre ceny i przemiła obsługa.

czaki

Najlepszy chleb tutaj w okolicy. Obsługa bardzo miła, zawsze doradzą, wiadomo smakowo bardzo dobrze podobnie z wszystkimi wyrobami cukierniczymi.

Jolka

Super smak i świeżość którą się ceni. Tak trzymać

Glassii

Firma z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jak na razie mi pasuje i współpracuję z nimi bo są pewni, a w tych czasach to naprawdę bardzo ważne.

Kisso

Jak dla mnie firma jak najbardziej warta polecenia. Dobre warunki współpracy

czarso

Praca tutaj jest dobra zarówno na początek kariery jak i dla ludzi z doświadczeniem.

Justyna

Świetna piekarnia. Zawsze świeże pieczywo, zawsze można znaleźć to co interesuje, również słodkości :)

@Justyna

Najlepsza!

Uwielbiam pieczywo z tej piekarni. Zachowuje świeżość i jest naprawdę smaczne. Duży wybór, także popołudniu można kupić chlebek czy bułeczkę na następny dzień. Polecam.

Olka

Firma w porządku, przynajmniej mi odpowiadała

Domino

Fajne miejsce do pracy. Dobra umowa, dobre warunki jeśli chodzi o kasę. Atmosfera w pracy też w porządku. Nie ma na co narzekać.

Patii

Dobrze, że wgl jest szansa coś takiego sobie ogarnąć. Dobra robota jak dla mnie

Arto

Lubię pieczywo od nich bo zarówno świeże jak i na drugi czy trzeci dzień jest naprawdę smaczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK - Otrębusy

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia AK?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia AK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia AK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 134 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia AK?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia AK napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia AK