Piekarnia Cukiernia AK

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Logis

Gorąco polecam . Dobry zespół . Świetne zarobki . Nie ma co się zastanawiać .

Filo

Super ciasta, smaczny chleb, miła obsługa. Polecam

Katis

Bardzo dobre pieczywo, smaczne bardzo. Uczciwe ceny.

Sennis

Pewni, sprawdzeni. Towar bardzo dobry jakościowo.

Sprzedawca

Ile dostają na ręki ekspedientki ?

Dries

Przemiła obsługa, zawsze świeże i rewelacyjne w jakości pieczywo.

Sugar

Smaczny chleb, bez dodatków chemicznych. Jest kilka rodzajów przy czym ja preferuję słonecznikowy.

Sylwia

Mają szeroką ofertę, brakujące produkty szybko uzupełniają i obsługa klienta jest u nich na pięć z plusem a do tego ceny rozsądne, także sprawdźcie ich sobie.

Iwona

Mieliśmy od nich tort na weselu. Super zdobienia, super smak. Rewelacja. Razem z mężem polecamy ;)

Kupuje u Was pieczywo od wielu lat. Jak do tej pory się nie zawiodłem. Pozdrawiam

Black

Bardziej na plus niż na minus z perspektywy czasu.

Beartis

Ile ludzi, tyle opinii, według mnie nie ma co narzekać.

Ciosu

Jestem naprawdę bardzo zadowolony z warunków współpracy i kasy jaką można tutaj uzyskać. Mam spore doświadczenie w tym miejscu i nie zamieniłbym na żadne inne.

kattie

Jest ok. Wszystko odbywa się zgodnie z umową którą podpisałam kiedy się tutaj zatrudniałam.

ok

Dużym plusem jest to, że każdy wie jakie są jego obowiązki - co należy do jego działań i co musi danego dnia zrobić. Pozytywnie też oceniam atmosferę wśród pracowników.

Patrii

Moja ulubiona piekarnia. Kupuję nie tylko pieczywo, ale też słodkości bo jakość mają naprawdę super. Gorąco polecam :)

Pigor

Jestem zatrudniony już kawał czasu i powiem szczerze nie ma jak do tej pory żadnych problemów.

Friiku

Kupuję pieczywo od dawna w jednym miejscu - właśnie w piekarni Otrębusy i zdecydowanie mogę polecić. Bo jakość, smak na pewno jeden z lepszych.

Doom

Teraz można sobie pluć w brodę że się odeszło. Trudno, tak się ułożyło. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć że to była dobra praca.

Jest ok

Miejsce jest bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają zbierać swoje doświadczenie w tej branży, sam miałem podobne odczucia na początku, ale szybko przekonałem się, że tutaj jeśli przychodzisz bez doświadczenia to po prostu cię nauczą co trzeba.

Aster

Na ten moment nie ma do czego się przyczepić. Zdecydowanie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK - Otrębusy

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia AK?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia AK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia AK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 134 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia AK?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia AK napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia AK