Piekarnia Cukiernia AK

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Libis Nowy wpis

Świetna piekarnia! Chleb zawsze świeży i chrupiący. Polecam

Magda

Jak zawsze mogę polecić tort od nich. Super smak!

Pqti
@Magda

Zgadzam się. Nasz tort trafiony w punkt jeśli chodzi o smak oraz zdobienie które było dokładnie takie jakie chcieliśmy.

@Magda

Zamówiliśmy na przyszły weekend. Dam znać jak wyszedł jeśli chodzi o smak.

Adrian
@Tomek

Koniecznie napisz, bo sam się zastanawiam nad zamówieniem. Ile wychodzi za kilogram? Ceny mają podobne jak w innych cukierniach? No wiesz, żeby nie przepłacić.

klient
@Adrian

Tak ceny są podobne

@Magda

Zamawiałam trzykrotnie i wszytko było tak jak powinno.

@Magda

No torty mają super. Zamawiałam wiele razy i zawsze było wszystko dokładnie tak jak chciałam. Polecam!

@Magda

Ooo a ja akurat myślałam o zamówieniu tortu na przyszły weekend ;) chyba się zdecyduje ;)

Weronika
@Magda

widziałam w gablotce torty różne, ale można zamówić normalnie np. jakiś konkretny smak na konkretny dzień?

Hania
@Magda

Zgadzam się :) Jak na razie się nie zawiodłam i smakowo naprawdę dają radę :) Duży wybór i nieprzesadzone ceny.

Hania
@Weronika

Tak. Można się dogadać z nimi co i jak :)

@Magda

Ja kupowałam taki co mieli w gablocie. Jest szansa zamówić taki wg własnego uznania - tzn. ileś warstw, jakiś wzorek, itp.?

patrycja
@Karolina

Taak, ja tak robiłam w tym roku :)

Diana
@Magda

Taaak! Torty robią super. My wczoraj przetestowaliśmy i mega!

Remi
@Magda

Jeśli chodzi o torty to warto sprawdzić ich ofertę.

@ Wanda- Tomaszów Maz.
@Weronika

Oczywiście!!! Można zamówić tort na specjalne życzenie klienta. Wybrać smak, kształt, dekorację, kolor, owoce, napis itp. Trzeba tylko pamiętać o tym, iż zamówienie na taki tort należy złożyć odpowiednio wcześniej, choćby pięć dni. Polecam wszystkim i zapraszam do naszej sieci sklepów. ????

@Magda

To już kolejny tort od nich i znów pelne zadowolenie.

Iwona
@Magda

Zamawiałam kilka razy i wszystko zgodnie z moimi zachciankami haha :)

Weronika
@Magda

Zamówiony tort na urodziny suuuper! Naprawdę smaczny, bez tony kremu czy śmietany. Idealny, fajne połączenie. Polecam :)

@Magda

Jeśli chodzi o torty to smakowo super. Można się dogadać w kwestii smaku, zdobienia czy wielkości.

Paula
@Magda

Robią torty zgodnie z wytycznymi czy mają określone wzory? Można wybierać smaki lub połączenia smaków?

Olczi
@Paula

Zamawiałam wiele razy i za każdym razem dokładnie taki jaki chciałam. Czy to urodzinowy czy to na chrzciny. Smaki do wyboru do koloru, wszystko można ustalić tak jak się chce.

Beata

Pewnie, torty super!

@Magda

Torty zamawiamy regularnie od nich i jest wszystko ok. Polecam!

Sylwia
@Magda

Zgadzam się! Świetny smak!

Dorota
@Magda

Zamówiłam teraz na urodziny córki i był świetny. Dziękuję!

soooonka
@Magda

ja kupuje pieczywo co rano! nie ma lepszej piekarni. na jakieś uroczystości zawsze zamawiam torty, coś genialnego:)

Alicja

Tak, torty mają super

Anita
@Magda

Pewnie. Zamawiam regularnie na różne okazje i zawsze jest dobrze. Cenowo też fair.

@Magda

Zamawiałam kilka razy i mogę potwierdzić. Dokładnie takie zdobienia jakie się chce. Tak samo ze smakiem.

Aneta
@Magda

Zamówiliśmy teraz na urodziny córki i był naprawdę smaczny. Takie udekorowanie jakie chciała Julka. Biszkopt miękki i puszysty, a krem naprawdę trafiony w punkt jeśli chodzi o smak.

@Magda

No torty mają pyszne i dokładnie takie jakie się chce jeśli chodzi o smak, liczbę poziomów czy udekorowanie.

Paula
@Magda

Zamawiałam teraz na urodziny córki i wszystko było ok. Totalnie taki, jaki chciała mała. POLECAM!

Dorota
@Magda

Brałam dwukrotnie tort i również mogę polecić.

Perkin
@Magda

Brałem trzy razy tort i za każdym razem był bardzo smaczny

Rombi Nowy wpis
@Magda

Są nie tylko przepyszne, ale też pięknie prezentują się na każdym stole. Zamawiam od dawna regularnie na różne okazje.

Rombi Nowy wpis

Piekarnia Otrębusy zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Miła obsługa, przepyszne pieczywo i ciasta sprawiają, że jest to mój ulubiony punkt na mapie miasta.

Beata Nowy wpis

Jeśli chodzi o pieczywo, to Piekarnia Otrębusy to moje miejsce numer jeden.

Sprzedawca

Ile dostają na ręki ekspedientki ?

IX

Od września będę musiała realizować swoje praktyki zawodowe na stanowisku cukiernika. Czy jest w ogóle taka szansa, aby się tutaj zatrudnić? Jeśli tak, to co będzie należało do moich obowiązków na sam początek? Czy po zakończeniu szkoły można liczyć na zatrudnienie na cały etat?

Wawros

Piekarnia Otrębusy to miejsce, do którego chce się wracać. Ich chleb, zawsze świeży i pachnący, jest najlepszym dowodem na to, że tradycyjne metody pieczenia są bezcenne.

Jestem wiernym klientem Piekarni Otrębusy od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem.

@Adam

Wiem, że nie jesteś pracownikiem, ale skoro jesteś wiernym klientem, to może orientujesz się, ile osób pracuje na stanowisku sprzedawcy w tym miejscu? Chętnie bym się tutaj zatrudniła. I w jakich godzinach otwarta jest ta piekarnia? ;) Czy pracownicy są mili i uprzejmi? Ich podejście do klienta może świadczyć o tym, jak im się tam pracuje... Dopytuję, bo może zwróciłeś na to uwagę, a ja chcę tu zaaplikować :p

Baśka

Szukam pracy u nas na wsi. Nie mam prawka żeby dojeżdżać dalej. Ale martwi mnie trochę problem z. Wypłatami o którym piszecie.ponawiam pytanie o to ile się spóźnia wypłata? Albo to jednorazowe sytuacje i teraz jest w miarę stabilnie? Szukają może piekarzy? No i czy są nocne zmiany jak tak to jaka dają stawkę ?

Perkin

Pieczywo z prostym składem. Nie nadmuchane powietrzem. Nawet przy dłuższym przechowywaniu nigdy nie uległo zepsuciu.

Asia
@Perkin

Tutaj się muszę zgodzić. Pełno jest pieczywa napompowanego, a tutaj jest normalne z fajnym składem. Na drugi, trzeci czy czwarty dzień jest równie dobrze.

LB

Hej mam pytanie pracujecie 6-21 i dzielicie to na dwie zmiany ? Bo zgaduje ze jeszcze wiadomo otwarcie zamknięcie, pytam dokładnie o ekspedientki. Widzę ze piekarnia jest dosyć spora, gdzieś znalazłam ze macie ponad 150 pracowników i zastanawiam się czy to prawda ? Bo jeśli tak, to jest umowa o prace + jakieś benefity ?

Nika

Super pieczywo w dobrej cenie, zawsze świeże i duży wybór :)

Dominika

Nie widzę tutaj w ogóle komentarzy pracowników, tylko klientów ... Chciałabym wiedzieć, na jakich warunkach się pracuje, jeśli chodzi o stanowisko cukiernika? Czy można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? Po ile godzin się pracuje? Od której do której? Napiszcie, jak to wygląda. Dajcie znać.

Klientka

Dzień dobry,zakupiłam u Państwa piernik pomarańczowy ,na opakowaniu jest waga 0,575,na paragonie 0,598,dlaczego ekspedientka waży piernik kolejny raz skoro jest waga podana,zaznaczam,że nie chodzi o te ok.2 zł różnicy w cenie /chociaż na wielu klientach są to spore pieniądze/,tylko o fakt kombinowania,piernik kosztuje 54,60za kilogram więc nie jest najtańszym towarem,czasy nie są latwe, a na każdym cieście świątecznym/pakowany zapłacić dodatkowo po ok 2zl /to z kieszeni klienta dodatkowo i 10zł więcej zniknie z portfela za ten sam towar/także mimo zdecydowania rezygnuję z zakupu ciast na święta u Państwa Zdjęcia wagi na cieście i paragonu posiadam

@Klientka

Dobry wieczór, jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zależy nam na rzetelnej obsłudze naszych klientów i takie „niedopatrzenie” nie jest przez naszą firmę akceptowane.

Maryla

Gdzieś czytałam ze pieczywo z tej piekarni trafia do 400 punktów i zastanawiam się czy firma ma dużo kierowców ? Mój chłopak szuka czegoś i właśnie pracował już na rozwożeniu, posiada tez swoj samochód No ale wiadomo.. Wiecie czy może są samochody służbowe czy jak to wyglada ?

Jak wygląda rozmowa w Piekarnia Cukiernia AK na stanowisko Sprzedawca? Z iloma osobami się rozmawia? 27 marca pojawiło się ogłoszenie.

Dominika

Pieczywo od nich bierzemy od wielu lat i jest ok. Jakość na tym samym poziomie, cenowo też ok. Polecam :)

XN

Kochani, a ja znalazłam nieważne już ogłoszenie na pracownika działu ekspedycji. Kto mi powie, ile się zarabia pracując tam na nocki? Dużo dźwigania jest? Bo z krojeniem i kompletacją, to bez problemu, kontenerki też ciągałam:)

Najlepsze miejsce z pieczywem jakie znam. Polecam!

Chleb i bulki zdecydowanie lepsze niż w markecie? A czy praca także? :D robiłam w jednym wiec w teorii mogłabym mieć porównanie, dostane jakaś bieżąca opinie na temat pracy? :) jak tak czytam opinie to zastanawiam się czy nie ma sporego ruchu? Praca jest czasem mecząca? I czy nie macie przypadkiem premii od obrotu?

Dobry chleb i bułki. Zdecydowanie lepsze niż w markecie. Pieczywo smaczne na drugi i trzeci dzień, w przeciwieństwie do chleba z innych piekarni.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK - Otrębusy

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia AK?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia AK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia AK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 134 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia AK?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia AK napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia AK