Opinie o Piekarnia Cukiernia AK Alicja Kalińska Sp. J.

or.

ja nie mam na co tu narzekać. Traktują dobrze. Hajsy są takie jak było ustalane. Urlop? Nie robią większych problemów. Po prostu pracodawca godny polecenia.

Miszka

Za czasow jak jeszcze mieszkalam w PL to pracowałem w tej piekarni w ksiegowosci. Bylam zadowolona z tej pracy i zarobkow. Byly one jak na polskie realia dosc dobre. Do tego pracowalam w zawodzie, a nie tak jak teraz.... To bylo dla mnie bardzo wazne. Polecam, bo to dobry pracodawca i dba o swoich pracownkow.

kolo

Spoko firma, stabilna i wypłacalna. Dla mnie to są najważniejsze kryteria wyboru pracodawcy. Zdecydowalem się na nich, przyjęli mnie, i nie żałuje. Bardzo dobrze się tu czuje. Wedlug mnie pisanie o zarobkach jest tutaj bez sensu. Zawsze taką informację dostajesz na rozmowie kwalifikacyjnej. Jesli ci nie odpowiada to po prostu nie bierz takiej pracy. A nie ludzie idą gdzies pracować, od początku wiedzą za jaką kasę, a potem wypisują na takich portalach jak ten, jak to im źle, bo tak malo placa. Mi stawka jaką mi dali odpowiada i odpowiadala od samego poczatku. Dlatego jestem zadowolony. Poza tym inna stawkę ma piekarz a inną sprzedawczyni w sklepie

nolo

na początku wydawała się być ciężka ale jak już się we wszystko wdrożyłem, nauczyłem to zaczęło mi iść znacznie szybciej i łatwiej. Wszystkiego można się nauczyć. Teraz zasuwam i jestem zadowolony.

Natalia

@ola 1990 warto zawsze uzasadnić swoje zdanie, bo same dwa słowa ani nie są wiarygodne dla innych użytkowników, ani dla pracodawcy. A jednak wchodzi się na ten wątek po to, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o Piekarni Cukierni AK Alicja Kalińska Sp. J. Możesz w takim razie uzasadnić swoją wypowiedź?

Natalia

@Nick mógłbyś zdradzić o jakie obietnice chodziło? Czy koledzy są zadowoleni z pracy? Może ktoś aktualnie pracuje i wie jak wygląda sytuacja w firmie Piekarnia Cukiernia AK Alicja Kalińska? Aktualnie poszukują ekspedientki do kilku punktów. Czy ktoś może wypowiedzieć na temat tej pracy? Przyda się dla aplikujących osób na to stanowisko.

ola 1990
@Natalia 04.08.2017 11:17

Nie polecam

Nick

jakiś czas temu byłem na rozmowie rekrutacyjnej, niby w porządku ale same obietnice na dzień dobry były zbyt kolorowe i po rozmowie z kilkoma znajomymi którzy pracują w firmie, faktycznie tylko na rozmowie jest prawie idealnie a wciąż poszukują kierowców, szanuję się i tyle, powodzenia pracodawco...

150dna murzynów

Czy to prawda, że w piekarni bajaderki są robione z resztek ciasta, które się nie sprzedało? Jak wygląda proces zlepiania tej kulki? Koleżanka z pracy mi powiedziała, że tak jest. Chciałbym upewnić się, że ona nie oszukuje.. Pomocy

Piekarnia Cukiernia AK Alicja Kalińska Sp. J.
pracodawca
@150dna murzynów 20.01.2016 12:53

Dzień dobry, Rozumiemy wątpliwości, ponieważ przez lata utarło się, że bajaderka jest zlepkiem różnych ciast i chętnie rozwiejemy te wątpliwości. Ciasta w naszym zakładzie, które się nie sprzedały są przeznaczone do utylizacji odbierane przez specjalistyczną firmę. Nie ma możliwości, aby taki produkt trafił ponownie na dział produkcji, jest to zbyt wielkie zagrożenie bakteryjne, na które nigdy byśmy nie narazili siebie ani naszych klientów. Bajaderka tak jak każdy inny produkt ma swoją odrębną recepturę i wg niej jest produkowana. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie, chętnie odpowiemy na wszystkie inne pytania: biuro@ak.otrebusy.pl

Mnfor

(usunięte przez administratora) nie potraficie znaleźć złotego środka na te beznadziejne panujące zasady. A podejrzewam, że mało kto byłby gotowy teraz odejść i zostać bez pracy. Ludzie, walczcie o swoje.

Alohaa

Słuchajcie, pracuje tam dość długo, nie będę wypowiadała się gdzie.. jest to nie ważne. Nigdy nie doświadczyłam tam przykrości. Pensję dostaje na czas, no może odkąd nie ma Marcina jest do dwóch dni spóźnienia. Nie rozumiem czemu się czepiacie. Ja jestem bardzo zadowolona i inni ludzie też.

tutsi
@Alohaa 12.05.2015 07:16

ja nie czepiam się terminowości wypłacania wynagrodzenia pracownikom bo rzeczywiście jest ono wypłacane dość terminowo , ale dla mnie tak jak i dla osób które wypowiadały się wcześniej na pewno już problemem jest fakt wysokości tej pensji w porównaniu do ilości godzin spędzonych w piekarni ... nie uważacie tak?

Ja

Nie wiem skąd te wszystkie komentarze. Ja pracuje w piekarni. Może i pracuje się po 12h, ale co drugi dzień, więc to normalne. Nie trzeba walić po godzinach jak ktoś tego nie chce. Mam podstawie, premie od utargu i kasę za nadgodziny. Jestem ogólnie zadowolona. Jednak to nie jest praca dla osób, które lubią siedzieć na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic nie obić, tylko czasem łaskawie podejść do klienta. Macie tam przecież premie od utargu, i jeżeli sami go nie zrobi, to normalne, że i dodatek od utargu będzie niewielki. Ja osobiście polecam. Umowa o prace po 1 miesiącu na cały etat. Próba na 3 miesiące, potem 5 lat.

zły

NIESAMOWITE są te wszystkie negatywne opinie na temat AK. Nie ma tam rewelacji, ale nie ma i takiej tragedii jaką malujecie. Są chwile ciężkie ale i są takie które miło się wspomina, jak wszędzie. wiadomo że każdy by chciał pracować po 8 godzin za 4 tys. ale tak jest w biurach.

;)

No faktycznie widzę ze Ty kolego tez sobie średnio z tym radzisz. Moim zdaniem mimo wszystko jak chcesz sie publicznie wypowiadać to jednak powinieneś to ogarniać, ogólnie do tego zmierzam, nie chcę nikogo obrażać ale chyba każdy te 8 klas skończył.

emi

nie polecam pracować tam, marnie placom (usunięte przez administratora) Im zależy tylko na utargu

zły

a pracowałeś nemo w tej firmie?

zły

Pamiętam że zdarzały się sytuacje gdy zabierano całą premię za nic. ale w większości przypadków to ktos musiał naprawdę zasłużyć

ja jakies 4-5 lat temu

zły

jakieś dwa lata temu a ty

tez tam pracowalem

nie to mi chodzi o kogos innego(usunięte przez administratora) to taka super nie byla jesli chodzi o ta sama.a ty kiedy tam pracowales ????

tez tam pracowalem

to napisz pierwsza litere jej imienia bo nie chce tutaj pisac bo po co ona byla w porzo i do dzis ja pamietam ,a kiedy tam pracowales?

zły

ja też tam długo pracowałem, dlatego zastanawiam się czy o tom samą dziewczynę nam chodzi?

tez tam pracowalem

wole tu nie pisac imienia ale na cala piekarnie jako jedna byla ok.nigdy na nikogo nie gadala.a do tego ladna byla.kto pracowal tam w tym czasie co ona to pewnie wie o kogo chodzi

zły

a jak miała na imię ta jedna dziewczyna która była w porzo

zły

ptyś bez przesady że jest tam tak źle. W końcu to piekarnia i trzeba się natyrać ale to normalne, przy takim asortymencie. A na kawę też znajdzie się chwilka.

Były

Pracowałem na piekarni, ale miałem dobry kontakt z dziewczynami robią po 8, 9.5 h. I ok 30 min przerwy. Na produkcji jeśli chcesz zjeść też możesz przecież nie zabija za to. Normalne że czasem jest więcej pracy normalne że dłużej trzeba zostać, taka jest praca i trzeba ją szanować

jarooo

Ludzie na ekspedycji się zmieniły już nie ma tych krzyczących dziewuch, poprostu każdy wie co ma robić i pomaga sobie nawzajem ,, Były" masz racjcę w każdym zakładzie się obgadują za plecami i nie ma tam czegoś takiego jak 6 zł haha to ciotka wtedy śmieszna by była

Były

Witam, chcę się wtrącić kolego który podaję się za kierowcę, niestety ale jak tam pracowałem to żaden kierowca nie ma pojęcia co się dzieje na ekspedycji, że o produkcji nie wspomnę, nie przesadzajcie ludzie że jest tak tragicznie ale ja pracowałem tam ok pół roku i nie było źle i wcale nie miałeś 6zł/h to nie te czasy. Dziewczyny jak to w każdym zakładzie jedna na drugą gada, ale tak jest wszędzie, ogólnie wydają się miłe i pomocne (niektóre ładne) Na produkcji jest ok ale to na początku się wydaję tragicznie, jak ostatnio tam pracowałem to od 19 i do 3.30, 4.00. Ale zapamiętajcie jedno jeżeli ktoś ma dwie lewe i paraliż to w żadnym zakładzie nie będzie pracował, nigdzie nie będzie mu odpowiadało. ten zakład nie jest św ale też gorsze bywają i rejestrują tam po ok miesiącu.

?

Nie wiem, jak to jest, kto pisze te opinie, ale moim zdaniem są one grubo przesadzone. Jakoś nie widzę, żeby ludzie chodzili po firmie zgnębieni i nieszczęśliwi. Pisanie o 6 zł na godzinę, to już chyba z kosmosu wzięte informacje. Praca, jak praca. Jest jej bardzo dużo i nie jest lekka, ale to nie wczasy w Sopocie, ale prywatny zakład pracy. W dodatku nastawiony na dość masową produkcję, więc nie wiem, czego oczekują ludzie, którzy się tam zatrudniają. Nikt raczej tam nikogo na siłę nie trzyma i jeżeli ludzie są niezadowoleni, to po prostu rezygnują ( tak jak kilka osób z ekspedycji). Fakt, że rodziny i znajomych to tam jest więcej niż wypieczonych kajzerek, ale da się wytrzymać. Faktem również jest to, że strasznie wszyscy na wszystkich gadają (szczególnie za plecami zainteresowanych osób). Ale jak to mówią, w pracy nie ma przyjaźni. Generalnie, trzeba olać plotki, nie wnikać w układy rodzinne, robić swoje i tyle.

kierowca

chłopcze zapomnij o jakich kolwiek prawach pracowniczych ja pracowałem troszkę jako kierowca przez jakieś 6 miesięcy i faktycznie jest jak piszą moi przedmówcy z tym że na piekarni jest troszkę inaczej jest tam taki [usunięte przez moderatora] którzy naprawdę robią swoje i pomagają innym najlepsze jest to że jak spojrzy sie na nich zboku to nieraz widać żę nerwowo nie wytrzymują ale nie wyładowują sie na ludziach nigdy nie dopytywałem czemu ale mniejsza z tym ja osobiście nie polecam tej firmy a jeżeli już to kierujcie sie na tą zmianę gdzie są oni obaj albo do takiego [usunięte przez moderatora] oni wam krzywdy nie dadzą zrobić .wystrzegajcie sie kierownika to[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Piekarnia Cukiernia AK Alicja Kalińska Sp. J. - Otrębusy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Cukiernia AK Alicja Kalińska Sp. J.