Piekarnia Cukiernia AK

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Nimis

Dobry chleb i bułki. Zdecydowanie lepsze niż w markecie. Pieczywo smaczne na drugi i trzeci dzień, w przeciwieństwie do chleba z innych piekarni.

Paula
@Nimis

A jak to wychodzi cenowo? Myślałam właśnie żeby wejść ostatnio.

Olczi
@Paula

Moim zdaniem jest dobrze jeśli chodzi o ceny. Smakiem na pewno biją właśnie te marketowe. A też nie powiem żeby jakoś było drogo. A kupuję tutaj już dosyć długo, wiadomo lekka podwyżka cen była przez ten czas ale nie jakaś turbo duża.

Świetne pieczywo. Trzymają wysoki poziom od lat.

Iwona

Dobre ceny, miła obsługa, pieczywo smakowo meeega!

Dorota

Lubię pieczywo od nich. Zarówno jasne pszenne jak i ciemne. Bułki nie są napompowane i za to duży plus. Smakowo pieczywo się broni. Obsługa też w porządku.

Sprzedawca

Ile dostają na ręki ekspedientki ?

Torcik super. Córka bardzo zadowolona. Dziękuję!!!

Klient

Dzień dobry.Mam jak dla mnie istotne pytanie do właścicielki piekarni.Codziennie w Państwa sklepie na Bagnie kupuje kanapki ,które niestety w co drugim tygodniu się różnią zawartością masła, jak jest rano Pani w jasnych włosach kanapki są posmarowane masłem,jak jest Pani w czarnych włosach masła w kanapkach nie ma nigdy ,czym jest spowodowana taką sytuacją?, brakiem masła co drugi tydzień czy lenistwem ekspedientki ?Kanapka posmarowana masłem jest znacznie smaczniejsza.Pozdrawiam

@Klient

Dzień dobry, bardzo dziękuję za Pana wiadomość. Oczywiście zweryfikujemy przygotowanie kanapek na tym punkcie i dopilnujemy aby ich jakość była taka sama na wszystkich zmianach. Masło jest zawsze dostarczane w takiej samej ilości ;). Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy za Pana opinię.

Krzywy

Miałem przyjemność być wczoraj po południu w piekarni Otrębusy na ulicy (usunięte przez administratora) w Warszawie, jestem niezmiernie zadowolony z obsługi /cztery osoby na sklepie,wszystko sprawnie załatwione/,w moim odczuciu jednak pani blondynka /najstarsza z obsługi/,przesympatyczna ,kompetentna,usmiechnieta i rzeczowa,doradziła jakie pieczywo kupić,poleciła przepyszne bułki rustykalne ,brawo dla kierownictwa Otrębus za takich pracowników.

Kupuję z Otrębusów pieczywo od dawna i nie narzekam. Zawsze smaczne, nie jest napompowane, jakość którą warto polecić.

Remi

Jeśli chodzi o pieczywo to według mnie są najlepsi. Smak super - nie tylko na świeżo ale też na drugi czy trzeci dzień.

Diana

Super cukiernia. Zawsze super smacznie i bardzo miła obsługa.

Lilka

Mama próbowała w sklepie przy ul (usunięte przez administratora) kupić ciasto marchewkowe,niestety chamstwo pani w długich czarnych włosach doprowadziło do tego, iż mama wyszła z państwa sklepu trzaskając drzwiami....

@Lilka

Dzień dobry, bardzo przykro nam czytać, że nasza klientka została źle potraktowana. Zapewniam, iż w najbliższym czasie zespół w tym sklepie zostanie jeszcze raz przeszkolony. Bardzo dziękujemy za wpis i pozdrawiamy serdecznie.

Stała Klientka

Jestem regularnie w Państwa sklepie na ul (usunięte przez administratora) w Warszawie,w moim odczuciu nie najlepiej wygląda jak pani ekspedientka w długich czarnych włosach za każdym razem jak jestem w sklepie prowadzi głośne prywatne rozmowy przez telefon,dwie blondynki które tam pracują uwijają się jak mrówki,sprzątają, obsługują, a ich kuzynka w czarnych długich włosach siedzi i rozmawia przez telefon,ta pani jest również dość opryskliwa i lekceważy swoim zachowaniem klientów ,gdy podczas obsługiwania nie słyszą dwie przemiłe panie blondyki co chce kupić klient

@Stała Klientka

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za Pani wpis. Oczywiście zrobimy wszystko aby poziom obsługi był na najwyższym poziomie. Dzięki Pani opinii możemy działać jak najskuteczniej. Pozdrawiamy serdecznie.

Czami

Bardzo polecam, mają pyszne torty. To już kolejny nasz zakup.

oki

Dobra umowa, człowiek wie co ma robić, nie dodają obowiązków. dlatego warto podjąć współpracę

Aneta
@oki

A jak aktualnie z wymaganym doświadczeniem?

patrycja

Kupuję tam pieczywo od kilku lat. Super pieczywo, super obsługa. Nie wyobrażam sobie teraz kupować pieczywa w innym miejscu.

Wspaniała piekarnia w której można kupić pyszne pieczywo oraz słodkie bułki, pączki, ciasta i drożdżówki.

Weronika

W Nowej Stacji w Pruszkowie super oferta i bardzo dobre pieczywo i słodkości :)

Hania
@Weronika

No i bardzo miła obsługa, to warto dodać.

@Hania

a ile osób tam pracuje?

Dzisiaj odwiedzałam punkt w Pruszkowie. Super miła Pani, pyszne pieczywo, pączki i te orzechy Bueno :)

Dominika

Zarówno jeśli chodzi o pieczywo jak i słodkości można polecić. Do tego bardzo miła obsługa. Ceny też w porządku.

Ewaa

Bardzo lubię tą piekarnię. Przepyszne pieczywo, jak również ciasta i ciastka. Oczywiście wszystko zawsze świeże. Zdecydowanie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK - Otrębusy

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia AK?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia AK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia AK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 134 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia AK?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia AK napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia AK