Piekarnia Cukiernia AK

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Weronika

W Nowej Stacji w Pruszkowie super oferta i bardzo dobre pieczywo i słodkości :)

Hania
@Weronika

No i bardzo miła obsługa, to warto dodać.

@Hania

a ile osób tam pracuje?

Dzisiaj odwiedzałam punkt w Pruszkowie. Super miła Pani, pyszne pieczywo, pączki i te orzechy Bueno :)

Dominika

Zarówno jeśli chodzi o pieczywo jak i słodkości można polecić. Do tego bardzo miła obsługa. Ceny też w porządku.

Ewaa

Bardzo lubię tą piekarnię. Przepyszne pieczywo, jak również ciasta i ciastka. Oczywiście wszystko zawsze świeże. Zdecydowanie polecam.

Sprzedawca

Ile dostają na ręki ekspedientki ?

Polecam

Domino

Dobry stabilny pracodawca. Warto spróbować swoich sił.

@Domino

Czyli na umowę o pracę można liczyc?

Świetne pieczywo które od wielu lat tutaj kupuję. Smak i jakość które można polecić

Polecam! Kupuje u nich pieczywo od dawna. Dzieci bardzo lubią świeże bułki od nich. Ja jestem fanem pieczywa razowego, żona podobnie.

Kupuję tutaj pieczywo od wielu lat. Zawsze super smak i bardzo miła obsługa ;)

Deys78

Od 2 lat związany jestem z cukiernią. Praca na zmiany - okey. Wynagrodzenie - znacznie lepsze niż u ich konkurencji w Otrębusach. Na plus: atmosfera w punkcie sprzedaży.

Justyna
@Deys78

W jakich godzinach są zmiany? :-)

Damian

Jakby ktoś rekrutował to dajcie znaka co i jak teraz w sprawie rozmowy, będę wdzieczny bo koło sierpnia będę starał się dostać. Pozdrawiam

Pqti

Ogarnęli tort na nasze wesele. Wyszedł piękny i smaczny. Goście zachwalali. Polecam!

Mimmi

Najlepszy chleb tutaj w okolicy. Obsługa bardzo miła, zawsze doradzą, wiadomo smakowo bardzo dobrze podobnie z wszystkimi wyrobami cukierniczymi.

Magda
@Mimmi

No ja też lepszego nie znalazłam.

Magda

Otrebusy jak zawsze kozak. Smakowo się bronią ;)

Świetne pieczywo. Zawsze smaczne. Smak świetny, na drugi czy trzeci dzień tak samo.

Świetne pieczywo!

Cemii

Uwielbiam pieczywo z tej piekarni. Zachowuje świeżość i jest naprawdę smaczne. Duży wybór, także popołudniu można kupić chlebek czy bułeczkę na następny dzień. Polecam.

Milka

Pyszne wyroby, zawsze świeże i w korzystnych cenach. Piekarnia bardzo przypadła mi do gustu :)

Diana

Polecam bo mają świetne pieczywo a obsługa jest bardzo miła i potrafi dobrze doradzić.

Dawid

Będę startował w przyszłym miesiącu i mam nadzieję że się uda.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK - Otrębusy

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia AK?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia AK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia AK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 134 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia AK?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia AK napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia AK